خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  وحشت مصی علی‌نژاد از احتمال دستگیری‌ توسط ایران
  چه کسی ناموس ایران را با یک اخم انگلیس عروس کرد؟
  پیشنهاد کنکوری ارتش به وزارت بهداشت
  روایت کارشناس ضدایرانی از سیاست ‌های منطقه‌ای ایران
  آمار اشتباه روحانی درباره رشد اقتصادی
  واکنش قوه قضائیه به ارتباط نماینده متهم با شهردار اسبق تهران
  ارباب تپه‌ها...!
  جزئیات جلسه جمعی از نمایندگان مجلس با رئیس قوه‌قضاییه
  اعتماد: بازی‌های اصلاح‌طلبان برای مردم نخ‌نما شده است
  حکومت ایران در جهت خواسته‌های مردم نیست!
  مرعشی: به گفتگو با آمریکا تمایل داریم
  جامعه به دلیل رویکردهای اصلاح‌طلبانه به روحانی رأی داد
  بازرگان اگر زنده بود چه می کرد
  وقتی سفیر اتریش مدافع «مقاومت» مردم ایران می شود!
  واکنش ایران به خبر لغو موقت بخشی از تحریم‌ها
  تروریستی که آزارش به مورچه هم نمی‌رسید!
  راه‌حل آزادسازی فلسطین از نگاه آیت‌الله موسوی اردبیلی
  محاکمه ۳ داعشی به اتهام محاربه در تهران
  خطبه هاشمی که معروف به "خطبه تجمل" شد!
  موافقت با درخواست اعاده دادرسی سعید مرتضوی
  گاف تازه ضد انقلاب‌ها درباره انفجار بیروت
  "عباس آخوندی" مرید علی(ع) بود یا فدایی آدم اسمیت؟!
  بلایی که حامیان خودفروشان لبنانی سرمان می‌آورند
  مرید علی(ع) بود یا فدایی آدام اسمیت؟
  خاتمی کِی هزینه فتنه ۸۸، فراکسیون امید و دولت روحانی را می‌دهد؟
  تنها راه نجات دو کشور از این باتلاق «برجام ۹۹» است!
  پروژه تخریب و آشوب و پاسخ مقتضی جبهه مقاومت
  نامه‌ای برای دوشیده شدن بیشتر
  موضع‌گیری دولت به تمدید تحریم تسلیحاتی ایران
  تخت‌روانچی: شورای امنیت جلوی زورگویی و یکجانبه گرایی آمریکا بایستد
- اندازه متن: + -  کد خبر: 252598صفحه نخست » دفاع-انقلاب اسلامیپنجشنبه، 7 آذر 1398 - 17:20
حمام خونی به نام ایران؛ پروژه خطرناکی که رهبر انقلاب آن را مهار کرد
 حمام خونی به نام ایران؛ پروژه خطرناکی که رهبر انقلاب آن را مهار کردشهید خبر: مروری بر روند توطئه‌ای که می‌رفت تا ایران را برای سال‌ها به جنگ خیابانی و صحنه برادرکشی تبدیل کند می‌تواند صحنه را کمی واضح‌تر کند. یازده سکانس زیر همین هدف را دنبال میکند.
  
پایان آشوب‌گری و خون‌ریزی با اعلام انزجار مردم از اغتشاشگران اعلام شد اما یک سوال در ذهن بسیاری از مردم ماند و آن در خصوص چرایی ورود رهبرانقلاب در حمایت از تصمیم سران قوا است. نباید این نکته را از نظر دور داشت که ورود رهبرانقلاب به معنی تایید یا رد این طرح نبوده است؛چراکه رهبرانقلاب اعلام می‌کنند که در این حوزه نظر تخصصی ندارند و صرفا از راهکاری که تایید همه سران قوا را همراه داشته باشد حمایت خواهند کرد. 
 
گذشته از بحث فوق، مروری بر روند توطئه‌ای که می‌رفت تا ایران را برای سال‌ها به جنگ خیابانی و صحنه برادرکشی تبدیل کند می‌تواند صحنه را کمی واضح‌تر کند. یازده سکانس زیر همین هدف را دنبال میکند. 
 
سکانس اول: یزد ۱۹ آبان ۹۸
حسن روحانی پشت تریبون می‌رود و به رئیس دولت اصلاحات که از اصحاب فتنه در کشور بوده سلام می‌فرستد. وی حملات خود علیه جریان انقلابی را شروع می‌کند. او که پس از دستگیری برادرش در جلسه هیات دولت از کابینه خود خواسته بود تا مقابل اقدامات دستگاه قضایی کشور بایستند اقدامات این قوه را زیر سوال میبرد. برخی این رخداد را اعلام جنگ معرفی می‌کنند‌. اعلام جنگی که دعواهای سیاسی را پررنگ می‌کند و حتی رد پای آن در سفر استانی رئیس دولت به کرمان هم دیده می‌شود.(لینک)
 
سکانس دوم: تهران پنج شنبه ۲۳ آبان ۹۸؛ ساعت دقیقا ۱۲ نیمه شب
جامعه شاهد راه افتادن یک دعوای جناحی سیاسی است که تعطیلات آخر هفته می‌تواند همه آنها را به فراموشی بسپارد. اما یک خبر شوکه‌کننده سرمای این روزها را برای مردم بیشتر می‌کند. دولت که در این هفته به دروغ می‌گفت خبری از گران شدن بنزین نیست در اطلاعیه ای شبانه اعلام میکند که از ساعت ۱۲ شب بنزین سهمیه بندی شده و قیمت سوخت یارانه ای به ۱۵۰۰ تومان و قیمت سوخت آزاد به ۳۰۰۰تومان افزایش یافته است. این یعنی التهاب جنجال‌های سیاسی کم بود، تنش اقتصادی نیز به زندگی مردم وارد شد.
 
سکانس سوم: شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸
مردم نارضایتی خود را پس از تعطیلات آخر هفته نشان میدهند. اتوبان‌ها هم‌زمان با برف و سرما به نشانه اعتراض قفل می‌شود. در برخی شهرهای کشور و بخش هایی از تهران اعتراضات خشن می‌گردد. نیروی انتظامی با آنها برخورد نمی‌کند تا هیجان‌ها تخلیه شود. در اتفاقی مشکوک جهت‌گیری اعتراضات از عصر شنبه اصل نظام را نشانه می‌رود. با حمله به اماکن نظامی و امنیتی آمار تعدادی کشته و مجروح نیز در گزارش‌ها و خبرها به گوش می‌رسد. 
 
سکانس چهارم: شنبه ۲۵ آبان ۹۸، مجلس با دولت پنجه در پنجه می‌شود؟
صبر و تحمل مردم در حال لبریز شدن است. آنها توقع نداشتند دولت پاسخ سعه‌صدرشان در ایستادگی در مقابل تحریم‌ها را اینگونه بدهد. امنیت کشور پس از به خشونت کشیده شدن اعتراضات شکننده شده است. برخی نمایندگان مجلس اعلام می‌کنند لغو این قانون را فردا در صحن مجلس بررسی خواهند کرد، همان مجلسی که تاکنون در برابر تیم اقتصادی دولت سکوت و حتی همراهی کرده است سه ماه مانده به انتخابات می‌خواهد در مقابل دولت بایستد! 
 
سکانس پنجم: پاریس نشینان طمع می‌کنند
نظریه تقدم جنبش بر ارتش که توسط ضدانقلاب و منافقین از سال 88 در دستور کار قرار گرفته بود خود را بهتر نشان می‌دهد. ابتدا باید جنبش مردمی علیه نظام شکل بگیرد و سپس ارتش آزادی بخش(!) وارد کشور شود. تئوریسین های این فکر معتقدند بهترین بستر برای سست کردن پایه های امنیت و حاکمیت در کشور درگیری‌های سیاسی مانند آنچه در 88 رخ داد یا مطالبات اقتصادی همچون آنچه در سال 96 رخ داده بود است. پس بهترین زمان برای چندقطبی شدن کشور و پنجه کشیدن به صورت امنیت و حاکمیت است. گذشته اعلام جنگی که قبلا دولتی‌ها علیه دیگر دستگاه‌های انقلابی کشور کرده بودند، هم تعارض منافع نمایندگان مجلس و دولتمردان پتانسیل ایستادگی در مقابل یکدیگر را دارد و هم فشار اقتصادی مردم را عصبانی کرده است. پالس تفرقه بین مسئولین کافی است تا کف خیابان‌ها شلوغ شده و موج سواری دشمن روی آن آغاز شود. پروژه کشته سازی، تیراندازی‌های ناشناس بین جمعیت، آتش زدن اموال مردم و دولت و رادیکال‌تر شدن فضا میتواند سوریه سازی ایران را رقم بزند.
 
سکانس ششم:ساعت۷ صبح،  یکشنبه ۲۶ آبان ۹۸؛ حسینیه امام خمینی
رهبرانقلاب در ابتدای جلسه خارج فقه خود به تصمیم سران و اتفاقات رخ داده در کشور واکنش نشان میدهند. آیت الله خامنه ای ضمن بیان اینکه برخی ناراضی هستند و خسارت‌ها و کشته‌هایی در اعتراضات رخ داده اما از تصمیم سران سه قوه حمایت می‌کنند‌. ایشان از مردم می‌خواهند صف خود را از اشرار و برهم‌زنندگان امنیت جدا کنند. با این حال ایشان از مسئولین می‌خواهند از مشکلات این طرح کم کنند.
 
سکانس هفتم: یکشنبه ۲۶ آبان ۹۸؛ مجلس شورای اسلامی و...
نمایندگان مجلس جلسه ای غیرعلنی برگزار می‌کنند که در آن فیلم جلسه درس خارج رهبرانقلاب که دقایقی قبل منتشر شده پخش می‌شود. خروجی جلسه همصدایی با دولت جهت اجرای بهتر طرح می‌شود. مردم با وجود نگرانی و اعتراض کم کم صف خود را از آشوب‌گران جدا می‌کنند. رئیس دولت هم بالاخره بعد از سه روز در خصوص طرح اجرا شده توسط دولتش صحبت می‌کند. او در جلسه هیات دولت به مردم اطمینان میدهد که این طرح به نفع آنها خواهد بود. رئیس دستگاه قضا هم می‌گوید حرف‌هایی برای گفتن دارد که در شرایط ملتهب ترجیح میدهد آنها را نگوید.
 
سکانس هشتم: خون و خشونت
غروب یکشنبه 26 آبان خبرهای تلخی از ملارد و شهریار منتشر میشود. دو نیروی حافظ امنیت در درگیری با منافقین و آشوبگران به درجه رفیع شهادت نائل آمدند. مرتضی ابراهیمی با دو فرزند خردسال -یکی 6 ساله و دیگری تنها 38 روزه- و مصطفی رضایی. تشییع این شهدا در روزهای بعد، خط جدایی صف مردم معترض از آشوبگران را پررنگ تر میکند.
بانک، پمپ بنزین، خانه، کارگاه تولیدی، خودروهای شخصی و عمومی در آتش می‌سوزند. اما صداهای مردمی در این هیاهو هر روز کمرنگ‌تر میشود و این آتش هر روز سردتر. همزمان با حمایت آمریکا، سعودی، باقی ماندگان رژیم پهلوی و مجاهدین خلق، تیم‌های خرابکاری وابسته به سازمان منافقین، پژاک و داعش در کشور دستگیر می‌شوند.
 
سکانس نهم: غبارها کنار می‌رود
نارضایتی مردم باعث نمی‌شود که با اغتشاش گران همراهی کنند. مردم از اقدامات تخریبی آنها و خلا امنیت در کشور احساس نگرانی می‌کنند. راهپیمایی‌ها و تجمعات علیه آشوب طلبان شکل می‌گیرد، مرزبندی‌ها دقیق تر میشود. مردم با وجود نارضایتی از وضع موجود، با مشاهده وحدت مسوِلین و خشونت اغتشاشگران تصمیم به همراهی با دولت می‌گیرند.
 
سکانس دهم: کاری که آن «مرد» انجام داد
زمانی که حسن روحانی پس از جنجال‌سازی سیاسی خود، در حال اجرای طرح اقتصادی شبانه در کشور، حتی حاضر به ایستادن جلوی دوربین نمی‌شد تا مردم را از ابعاد این اصلاح اقتصادی آگاه کند، دشمن به دنبال ماهی گرفتن از آب گل‌آلود بود تا همه تجربه‌های خود را بر بی‌تدبیری غرب‌گرایان و مطالبات به حق مردم بنا کند، پروژه‌ای که می‌خواست تا هدف اعلام شده توسط بن سلمان و دوستانش در کشاندن ناامنی به داخل ایران را عملیاتی کند و ایران را صحنه برادرکشی و خشونت تبدیل کند، اما یک نفر یک تنه آبروی خود را برای امنیت کشور هزینه کرد. 
 
فتنه ای بزرگ‌تر و وحشتناک‌تر از آنچه ده روز امنیت کشور را تحت الشعاع قرار داده بود از سر گذشت.
 
سکانس یازدهم: ۴ آذر ۹۸ مردم معترض قیام کردند
امنیت مردم از دهان گرگ پس گرفته شد اما درد اقتصاد فراموش نمی‌شوند. مردم سوال می‌کنند چرا دولت یک‌بار مدعی می‌شود هدفمندی یارانه‌ها بد است و بار دیگر به بدترین شکل ممکن و در بدترین زمان ممکن آن را اجرا میکند؟ چرا دولت مردم را محرم خود نمی داند و بی هیچ توضیحی دست به چنین کاری زده است؟ آیا دولت نمی‌توانست از راه‌هایی دیگر که چنین هزینه‌ای در برنداشت و کشور را در لبه یک جنگ امنیتی نمی‌برد کسری بودجه خود را تامین کند؟ مردم چگونه صدای اعتراض خود در خصوص بی تدبیری و فشارهای اقتصادی به گوش مسئولین برسانند؟ مردم گلایه‌مندند، معترض‌اند و اعتمادی به غرب گرایان ندارند اما پای کار انقلاب می‌مانند. راهپیمایی باشکوه دیروز همین را فریاد زد.
 
رهبرانقلاب ۲۹ خرداد ۱۳۸۸: ای سید ما! ای مولای ما! ما انچه باید بکنیم انجام دادیم. آنچه باید گفت هم گفتیم و خواهیم گفت. من جان ناقابلی دارم، جسم ناقصی دارم، اندک آبروئی هم دارم که این را هم خود شما به ما دادید؛ همه ی اینها را من کف دست گرفتم، در راه این انقلاب و در راه اسلام فدا خواهم کرد؛ اینها هم نثار شما باشد.
 
 
   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 17 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1398/9/9 - 21:38 |     0     0     |
خیلیا از روحانی و دولتش و حمایتی که کردن پشیمان شدن شاید وقتش باشه روحانی استعفا بده

مفسر
| 1398/9/9 - 22:04 |     0     0     |
آنچه باید گفته می‌شد، بحق و تمام در متن گفته شده. ضمن تشکر از نگارنده فهیم جهت باز تبیین اصلی‌ترین سوال متن فوق آن را مجددا تکرار می‌کنم، سوال : پاسخ رئیس دولت و دولت غیر متخصص به این حجم از بی‌تدبیری و ایجاد ناامیدی در ملت چیست؟ آیا از تابلوی دولت تدبیر و امید به‌واقع خجالت نمی‌کشید؟ آیا با کلمه خجالت مانوس بوده و درک و فهم واقعی از عمق این کلمه دارید؟

ناشناس
| 1398/9/14 - 15:00 |     0     0    
پاسخ: دولت نه تنها برای فروکش کردن خشم مردم کاری نکرد بلکه با سخنرانی ها و میتینگهای بی مصرفش مردم رو عصبی تر کرد

ناشناس
| 1398/9/11 - 20:30 |     0     0     |
با نگاهی به کارنامه امنیتی ترین دولت ایران به راحتی میتوان پی برد که سر تحولات در ایران به چه سمتی رفت روحانی برای پیروزی در انتخابات 96 تورم را با رکود کنترل کرد با علم به اینکه رکود تورمی بعد از آن کمر همه را خرد خواهد کرد. چه کسی است که نداند که برخی از رفتار دولت در راستای ناراضی تراش اقشار متوسط به پایین جامعه بوده است سوال اینه که چرا اصلا باید این طرح به این شکل اجرا میشد در این زمان تا چنین هزینه ای به نظام تحمیل بشه؟ در حالیکه کارشناس ها معتقد هستن دولت از راه های بسیاری دیگه ای مثل افزایش مالیات سیگار میتواتنست به راحتی کسری بودجه رو جبران کنه

ناشناس
| 1398/9/16 - 22:26 |     0     0    
پاسخ: خامنه ای لب تر کند جان را فدایش میکنم، به والله قسم سیدعلی فقط اشاره کنه، یک به یک این منافقین ولدزنا را از ذوالفقار علی میگذرونم.

ناشناس
| 1398/9/11 - 20:33 |     0     0     |
یکی از وظایف حکومت ایجاد امنیت است و اگر اشتباه نکنم در قانون نیز این را دیده اند لذا اقای رئیسی درست فرمودند که بایستی دولت یا حکومت جبران مافات کند زیرا امنیت را نتوانست ایجاد کند پس بایستی جبران کند . چطور مثل اب خوردن از ما مالیات میگیرد اما در امنیت بد عمل میکند سوال بسیار است . در هر صورت خدا بیامورزد رئیسی را که این را مطرح کردند

ناشناس
| 1398/9/13 - 23:07 |     0     0     |
به هرحال هر جامعه ای یکسری دملها وغده ها وانگلهایی دارد که از سلولهای پاک جامعه ارتزاق میکنند اما جای سوال اینجاست که چرا کسی به فکر بیرون آوردن این دملهای چرکین نیست ؟پس تاکی باید این جماعت نون به نرخ روز خور و منافق بوقلمون صفت را که فقط به فکر جیب خودشون هستند تحمل کنیم بابا اگر این جور هنر مندایی که با منافقان وداعشیا و سلطنت طلبان وبهاییا وصهیونیستا و امریکایی ها دم خورند واز هرکس که پول گیرشان بیاد طرفدار اون هستن رونخواهیم داشته باشیم چه کسی رو باید ببینیم برید گم شید همون جایی که توله هاتون رو پس میندازید تا شناسنامشون خارجی باشه و فرزند تون تیغه دیار کفر باشه رها کنید ملت را تا نفسی تازه کنند ...

سیما
| 1398/9/14 - 14:59 |     0     1     |
معلوم بود که رژیم اینهمه خون و خون ریزی بپا کرده که بدنه خودشو محکم کنه بچه هم میدونه اینو

ناشناس
| 1398/9/16 - 22:25 |     0     0     |
کسانی که آزادی را فدای امنیت می کنند نه لیاقت آزادی را دارند و نه امنیت. بنیامین فرانکلین

ناشناس
| 1398/9/17 - 16:30 |     0     0     |
رهبرم با آبروی خودش توطعه این دولت رو با حمایت برملا کرد و مطمئن باشید قصد اینها افزایش قیمت بنزین نبود و فقط کشاندن مردم به خیابان بود که الحمدلله به یاری خدا دوباره ناود شدند.

ناشناس
| 1398/9/20 - 20:49 |     0     0     |
رهبر باید در یک اقدام جالب هویت واقعی این خبائث رو روشن کنه تا مردم بفهمن تو کشور چه خبره

ناشناس
| 1398/10/3 - 21:55 |     0     0    
پاسخ: اونوقت جناب آقای منتظری دادستان کل کشور در بازدید از فشافویه میگه توبه کنید ما شما رو میبخشیم برید دنبال کار و زندگیتون!!! مگه میشه کسی که تمام زندگی مردم رو آتیش زده و نابود کرد بخشید؟!!! یکبا برای همیشه باید با شدت هرچه تمامتر با این اراذل برخورد کرد تا درس عبرتی بشه برای بقیه

ناشناس
| 1398/9/24 - 22:50 |     0     0     |
بابا من کار ندارم اما بالاخره باید یکی صدای ملت رو بشنوه یا نه؟

ناشناس
| 1398/9/30 - 16:37 |     0     0     |
آشوب و فتنه تموم نمیشه تا وقتی اینها مسئولن اما مسئولیتی نمیپذیرن

ناشناس
| 1398/10/3 - 21:55 |     0     0     |
2083 میلیارد تومان خسارت آشوب. لعنت خدا بر باعث و بانی و عاملین جواب پس خواهند داد. بی هیچ شک و تردیدی تا پای جان از ملت و انقلاب و اسلام و آب و خاک حفاظت خواهیم کرد.


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
 
 
   پربحث ترین مطالب  
  کمک مومنانه مصداق انقلابی‌گری است/ در برجام خسارت فراوان به ما وارد شد/ عزاداران مصوبات و ضوابط تعیین شده برای عزاداری‌ها را مراعات کنند
6 نظر (فعال: 6 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   کمک به فلسطین، دلسوزی برای یمن و دغدغه مسلمانان زیر ستم اهتمام همیشگی ما است/ آمریکا نتوانسته است با ترس یا فریب جلوی پیشرفت مردم ایران را بگیرد
5 نظر (فعال: 5 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  می‌شود روزی چندبار با پرچم این نظام عکس گرفت و عکس آن عمل کرد
4 نظر (فعال: 4 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   آسمانی شدن ۳ برادر در یک روز
3 نظر (فعال: 3 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  هم‌صدایی عجیب اصلاح‌طلبان با رسانه‌های غربی‌/ محرم را تعطیل کنید
5 نظر (فعال: 3 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
   سلامی: انتقام حاج قاسم را خواهیم گرفت
3 نظر (فعال: 3 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  املاک مصادره ای بنیاد شهید که باید تحویل داده شوند
5 نظر (فعال: 3 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
   عملیات «مرصاد» آغازی بر پایان مفتضح منافقین
2 نظر (فعال: 2 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  وضعیت حقوق شهدای مسجدالحرام پس از ۵ سال
2 نظر (فعال: 2 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   محرم را به گلزار شهدا ببرید
2 نظر (فعال: 2 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار
  رفع مشکلات ایثارگران نیازمند توجه مسئولان است