خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  ظریف: اگر به چهار سال قبل برگردیم باز هم برجام را امضا می‌کنم
  ننگی دیگر برای منافقین
  دُگم‌های ذهنی ظریف در برجام
  اگر از ابزار دیپلماسی استفاده نکنیم، آمریکا به ما حمله می‌کند!
  عضو جدید شورای نگهبان کیست؟
  تحریم ها چه زمانی پایان می یابد؟
  شروع جنگ روانی عناصر بعثی در عراق علیه ایران
  دستاوردسازی از «هیچ» ممنوع!
  تطهیر چهره های فتنه گر به روش رئیس اتاق فکر فتنه
  ۱۰ خطای راهبردی در مذاکرات هسته‌ای
  انتصاب سه عضو فقهای شورای نگهبان برای یک دوره جدید
  گاندو نیروهای امنیتی را دست و پا چلفتی نشان داد
  تداوم حمله اصلاحات به محور مقاومت
  پیش‌بینی جالب دکتر عباسی
  بالاخره ظریف امیر کبیر طور است یا امام علی طور؟!
  دولت برای ثبت روز «عبرت» در تقویم ملی پیش‌قدم شود
  برجام را بد نوشتند و بدتر اجرا کردند
  خسارت ۴۳ میلیارد دلاری را چرا از اروپا مطالبه نمی‌کنید؟
  آقای روحانی! دادن آن همه امتیاز نقد برای گرفتن کاپ اخلاق بود؟
  سیلی سخت به انگلستان چگونه نواخته خواهد شد؟
  راهکار اصلاحات برای فرار از پاسخگویی
  چرا ادعاهای محمدرضا خاتمی درباره تقلب پوچ است؟
  پاسخ به ادعای پیام آمریکا به روس ها برای مذاکره با ایران
  دستاوردسازی از «هیچ»
  آقای خاتمی به شعور مردم توهین نکنید!
  گنجشک رنگ شده
  با برجام دشمن اصلی خود را بهتر شناختیم
  ایران هیچ مذاکره‌ای با مقامات آمریکا در هیچ سطحی ندارد
  ریگی در کفش طراحان معامله قرن
  حمله سلطنت طلب‌ها به نایاک به خاطر مخالفت با حمله به ایران
- اندازه متن: + -  کد خبر: 239500صفحه نخست » دفاع-انقلاب اسلامییکشنبه، 16 تیر 1398 - 12:10
روایت سردار فدوی از قدرت فوق تصور سپاه پاسداران
روایت سردار فدوی از قدرت فوق تصور سپاه پاسدارانشهیدخبر: سردار فدوی گفت: وقتی تیپ 27 محمد رسول‌ الله(ص) به سوریه رفتند اسرائیلی‌ها تا بیروت هم آمده بودند اما وقتی رزمندگان پا به میدان گذاشتند آنها با عجله فرار کردند در حالی که هنوز غذاهایشان داغ بود و اجاق‌هایشان روشن.
  

مراسم سی و هفتمین سالگرد ربوده شدن احمد متوسلیان و همراهانش با حضور سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه، سردار سعید قاسمی و جمعی از آحاد مردم در مسجد جامع نارمک برگزار شد.

در این مراسم، سردار فدوی دقایقی به سخنرانی پرداخت و گفت:‌ وقتی خدا عظمتی عنایت می‌کند همه بندگان خدا می‌توانند از آن عظمت بهره ببرند. 

وی با بیان اینکه سی و هفت سال است به یاد این بزرگ‌مردان جمع می‌شویم تا یادشان را گرامی بداریم،‌ بیان داشت: کسانی که با صدق و شش دانگ پای کار رفتند و برای خدا و خالصانه رفتند خدا به آنها عظمت و برکتی می‌دهد که مدت‌ها بقیه هم می‌توانند از آن بهره ببرند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس افزود: آنها به دستور رهبری که قاعده‌های قرآنی را بهتر از هر کسی واقف بود رفتند و بصیرت داشتند به همین دلیل بر اساس چیزی که نظر امام بود، عمل کردند. 

وی با اشاره به اینکه کسانی که تا پای دشمن به میان می‌آید با حداکثر توان و قدرت حاضر می‌شوند و وقتی که کنار دوستان هستند با حداکثر مهربانی هستند، گفت:

جوششی که در رزمندگان به وجود آمد مربوط به رزمندگان یک لشکر یا کشور نیست، مربوط به دلدادگان اسلام ناب محمدی است که فراتر از یک جغرافیای مشخص است. 

جانشین فرمانده کل سپاه بیان داشت: وقتی که برادر متوسلیان به آن خطه بزرگ پا گذاشت عظمت‌ها پدیدار شد و کسی فکر نمی‌کرد سال‌ها بعد قدرتی به وجود آید که این قدرت از جغرافیای یک کشور و منطقه عبور کند. 

وی بیان داشت: وقتی جنگ 33 روزه آغاز شد آمریکا روی گردن اسرائیل پا گذاشت که جنگ را شروع کند. آنها نمی‌توانستند حزب‌الله را در مرز فلسطین تحمل کنند.

فدوی با اشاره به اینکه  چند سال بعد آنها (آمریکا) دست به یک خطای بزرگ زدند و آن این بود که تکفیری‌ها را به وجود آوردند، گفت: داعش را آمریکا به وجود آورد و بر رزمندگان اسلام تکلیف بود آنها را نابود کنند، رفتند و آنها را نابود کردند. سپس عظمت بزرگ‌تری درست شد و رزمندگان مختلف از کشورهای مختلف در پی یک هدف رفتند و وقتی قائله داعش در میان بود همه جنگیدند تا تروریست ها از بین بروند.

وی گفت: الان 40 سال است از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد از همان روز اول جبهه باطل به سرکردگی آمریکا دشمنی را نه در حرف بلکه با شلیک گلوله آغاز کردند. آنها 24 بهمن سال 57 در کردستان شلیک کردند به انقلاب اسلامی و از آن وقت تا الان دشمنی جبهه باطل ادامه داشته است.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین دشمنی پس از دشمنی زمان پیامبر دشمنی با انقلاب اسلامی است،‌ افزود: در هیچ مقطعی دشمنی بزرگ‌تری با انقلاب اسلامی نبوده چرا که وقتی اتحاد شیاطین در 40 سال به وجود آمد،‌ آنها همه جوره دشمنی را امتحان کردند، اما همچنان ما پس از 37 سال به یاد بزرگ‌مردی که دل دریایی دارد، دور هم جمع می شویم و امروز دشمن به اقتدار و بزرگی ما اعتراف دارد.
 
وی با اشاره به اینکه جبهه باطل حقیر شدن خود را اعتراف می‌کند، افزود: دشمنان هر کسی را که توانی داشت علیه انقلاب با خود همراه کردند آنها از نظر نظامی، علمی، اقتصادی، حقوقی و سیاسی بالاترند اما چرا نتیجه کارشان برعکس شده است، چون جبهه حق از قدرتی برخوردار است که اگر همه جبهه باطل جمع شوند، نمی‌توانند با جبهه حق برخورد کنند. 

سردار فدوی با بیان اینکه  جبهه حق به قدرت الهی متصل است و کدام قدرت شیطانی می‌تواند مقابل آن بایستد، ادامه داد:‌ ما در این 40 سال قدرت‌مان را به قدرت خدا گره زده‌ایم دلیلش هم شهدایی است که در چپ و راست و در هر کوچه می‌بینیم. 

وی با اشاره به تشییع پیکر 150 شهید دفاع مقدس در چند روز اخیر، بیان داشت: خدا وعده داد وقتی بین جبهه حق و باطل دعوا می‌شود من طرف جبهه حق هستم. وعده خدا تخلفی در آن نیست و اگر شما از روزهای اول انقلاب و جنگ دقت کنید هزاران مورد را می‌بینید که در این چرخه برقرار بوده است.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: کاری که بر عهده ماست این است که فقط تقوای الهی داشته باشیم، در این صورت خدا می‌گوید: نمی‌گذارم در بن‌بست بمانید و از اول انقلاب هم خدا راه‌هایی را به ما نشان داده که به ذهن هیچکسی نرسیده است. 

وی با بیان اینکه می‌شود تقوای الهی داشت و به خدا هم توکل کرد افزود: اگر کسی به تکالیفی که خدا وعده داده عمل کند خدا هم او را کمک می‌کند و اعتماد به نفسش در حال فزونی است. نظام ما و دلدادگان به آن به تکالیف‌شان عمل کردند و خدا به آنها کمک کرده است. 

وی ادامه داد: تکلیف یعنی اینکه به فرمان خدا و رهبران جامعه گوش فرا دهیم و افتخار شیعه این است که از همان اصولی که پیامبر آورد به همان قائل است. 

وی افزود: وقتی تیپ 27 محمد رسول‌ الله به سوریه رفتند اسرائیلی‌ها تا بیروت هم آمده بودند اما وقتی رزمندگان پا به میدان گذاشتند آنها با عجله فرار کردند در حالی که هنوز غذاهایشان داغ بود و اجاق‌هایشان روشن.

وی ادامه داد: قدرت الان رزمندگان اسلام در منطقه با آن زمان قابل مقایسه نیست حتی با دو سال قبل هم قابل مقایسه نیست باید چشم‌ها را باز کرد.

سردار فدوی با اشاره به اینکه دشمن تا مجبور نشود به ضعفش اقرار نمی‌کند، گفت: دشمنان اکنون به ضعف‌شان اقرار کردند آخرین وزیر دفاع دولت اوباما جمله‌ای را که می‌خواهم بگویم گفت نه یک پاسدار. او گفت ما با همه هم‌پیمانان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای به دنبال این هستیم که توانی درست کنیم که در برابر ایران بازدارنده باشد. 

سردار فدوی افزود: ما قدرتی را داریم که خیلی از کشورها حتی تصور داشتنش را هم نمی‌کنند آن این است که دشمنان ما قبول دارند ما به مرحله‌ای رسیده‌ایم که باید مقابل ما بازدارندگی کنند.


وی ادامه داد: این چرخه جاری و ساری است تا زمانی که ما به وعده الهی‌مان عمل کنیم و خدا نیز به وعده‌اش عمل می‌کند.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به سقوط پهپاد آمریکا در چند روز گذشته گفت: این حرکت خیلی سال است که آغاز شده آمریکایی‌ها می‌گویند ناو یک میلیون دلاری که در 25 فروردین 67 منهدم شد کار ایرانیها است. این حرکت بیش از 30 سال است که آغاز شده و خیلی زمان‌ها آمریکایی‌ها فریاد می‌زنند به شورای امنیت سازمان ملل که ایرانی‌ها فلان کار را علیه ما انجام دادند.

وی ادامه داد: ما در سخت‌ترین دوره‌ها پیروز شدیم، سخت‌ترین کارها کاری است که پای جان در میان باشد و دشمن اعتراف دارد ما در این کار موفق بودیم و همه پیروزی‌های ما مؤید این نکته است. 

فدوی با بیان اینکه وقتی امام جامعه نظری می‌دهد نظر دیگران علی حده است، بیان داشت: مردم عادی هم می‌دانند وقتی امام انقلاب نظری را صریح و واضح می‌دهد ما نباید نظر دیگری بدهیم، زیرا در این صورت پیروزی حاصل نمیشود. باید بصیرت داشته باشیم. کسانی که طبق قانون اساسی نقش پیدا می‌کنند باید سر بزنگاه و جاهایی که مربوط به اصل اسلام است بصیرت داشته باشند تا گرفتار نشوند. قانون بر پایه اسلام است و باید به آن توجه داشت. 

وی افزود: کسانی که الان پای کار هستند کسانی هستند که در همه دوره‌ها پای کارند حتی آنهایی که بعد از 10 سال که از پیروزی انقلاب می‌گذرد به دنیا آمدند.
فدوی در پایان گفت: ما اکنون بیرون مرزها در حال جنگ هستیم و ان‌شاءالله به برکت انقلاب و امام خدا به همه ما توفیق دهد تا کار را به سرانجام برسانیم و نظام اسلامی را به امام زمان (عج) تحویل دهیم.

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 2 نظر (فعال: 2 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1398/4/18 - 22:05 |     0     0     |
باسلام به رهبرایران قدرتمند فرقی نداردسپاه یاارتش هردو حافظ این خاک اسلامی هستندوظیفه ملت پشتیبانی کردن این حافظین است پاینده بادجمهوری ایران جانم فدای رهبر.مرگ براسرائیل یهودی کودک کش الله نگهدارارتش وسپاه قدرتمند

ناشناس
| 1398/4/19 - 19:47 |     0     0     |
اگرسپاه نبودکشورم نبود.شهادت افتخارماست .نیروی ایمان است وشهادت طلبی وایثاربرای پیروزی وغلبه بردشمن وعده ی خداست پیروزی حق برکفار.سیدعلی لب ترکندجان رافدایش میکنیم.احتمالاضدانقلاب واستکبار،باضربه ای جهانی که ازسربازان گمنام امام زمان عج درسازمان اطلاعات سپاه قدرتمندخورده بازم تودهنی وحقارت میخواهد


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
  خودتان عنوان ۲۳ تیر را تغییر دهید +عکس

  تنها درخواست مردم مهران

  چند نکته از روزنوشتهای یک شهید

  تظاهرات گسترده در عراق در اعتراض به سیاست های خصمانه آمریکا علیه ایران

  جنگ بعدی ۷ دقیقه است

  عکس/ استراحت جهادی

  عکس/ ایستگاه جانبازی

  کربلای جبهه‌ها یادش بخیر

  عقب‌نشینی شاه بحرین از لغو تابعیت صدها بحرینی

  وقت کشی اشغالگران بی فایده است

  سیاست ضد ایرانی نخ نما شده واشنگتن

  هلی‌برن نیروهای آمریکایی در عراق

  یک کشته و 28 زخمی در انفجار در نزدکی نیروهای حامی ترکیه در شمال سوریه

  پامپئو: ایران مقصر جنگ یمن است!

  می‌بینی ماریه؟

  حشد شعبی: با قدرت در نوار مرزی عراق مستقر هستیم

  تصاویری از خسارت سیلاب در دمشق

  پایان مهلت خروج تروریست‌ها از منطقه عاری از سلاح ادلب

  آقایان مسئول! برای این واردات یقه پاره کنید/ ۳۷ درصد اقلام وارداتی از آمریکا شامل کالاهای مصرفی نظیر رژلب و کود حیوانی+ نمودار

  همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم

 
 
   پربحث ترین مطالب  
  پیشنهاد مذاکره فریب آمریکا برای خلع سلاح ما است/ مبارزه با فساد در درون قوه قضائیه در اولویت است، در این کار سخت‌گیری کنید
39 نظر (فعال: 29 ، در صف انتشار: 3، غیر قابل انتشار: 7)
   حج یک کار سیاسی است اما این کار عیناً همان تکلیف دینی است/ دفاع و حمایت از مظلومین دنیای اسلام مثل یمن یک کار سیاسی است
13 نظر (فعال: 12 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 0)
  فرمول سازی غلبه بر دشمن در همه سناریوها توسط سپاه/ راز تخریب قرارگاه خاتم از قول سردار سلامی
8 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   انتصاب جانشین رئیس ستادکل نیروهای مسلح و رئیس سازمان بسیج مستضعفین
11 نظر (فعال: 7 ، در صف انتشار: 3، غیر قابل انتشار: 1)
  تا زمانی که به قاعده‌ دشمنان در عرصه‌های اقتصادی عمل می‌کنیم، نتیجه نمی‌گیریم
6 نظر (فعال: 6 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   کسی جرات تجاوز به ایران را ندارد/ باز هم به وظیفه خود عمل می‌کنیم
5 نظر (فعال: 5 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  حاج حیدر زینبیون، عاشق زندگی بود
5 نظر (فعال: 5 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   خون‌بهای پلیس برای نظم و امنیت
5 نظر (فعال: 5 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  شهادت دوتن از رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا در درگیری با اشرار
4 نظر (فعال: 4 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   عشق و علاقه پدر به تفحص شهدا
3 نظر (فعال: 3 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار
  آفات همنشینی و دوستی در کلام امام هادی(ع)