خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  حاشیه‌سازی جدید دختر وزیر
  ائتلاف
  آمریکا هرچه سریع‌تر باید سوریه را ترک کند
  آدرس غلط آقای سخنگو درباره مشکلات مردم
  «دختر آبی» چه ارتباطی با اقدامات فساد ستیزانه دستگاه قضا دارد؟
  تصمیم‌گیری‌های کشور به روحانی مربوط نیست!
  اصلاح‌طلبان "پفیوز" هستند اگر...!
  نوبت اسرائیل هم می‌رسد؛ به وقتش
  ایران هنوز تلافی نکرده است
  چادری‌شدن دختر مظلوم وزیر سوژه شد
  تحت تحریم مذاکره نخواهیم کرد
  چرا دولت نمی‌خواهد مسئولیت برجام را بپذیرد؟
  پیردولتِ پُر حاشیه و ما ادراک ما امّ الحاشیه!
  چرا رضاخان راه آهن خلیج فارس- خزر را ساخت؟
  موسوی: طبیعی است که یمنی ها به قتل و عام عربستان پاسخ دهند
  جیغ بنفش آقایان در آمد
  به زیر کشیده‌شدن سبز اموی و پرچم سیاه داعش شما را افسرده کرد
  پیش‌بینی آیت‌الله طالقانی از محل دفن شاه
  انگ سیاسی به اقدامات ضد فساد
  بیماران مسئول!
  حراج واقعی
  سرگیجه‌ی غرب از هدف قرارگرفتن قلب امپراتوری نفت!
  واکنش آیت‌الله ممدوحی به برخی فشارها به قوه قضائیه
  جزئیات نحوه واریز ۱۵ میلیارد دلار از سوی اروپایی‌ها به اینستکس
  سند غیرقابل انکار نقش ایران در حملات پهپادی به عربستان
  اینستاگرام صفحه دختر حاج قاسم را بست
  درباره کتاب "رضا شاه" و قلدری زیباکلام برای تاریخ!
  پذیرش راه حل‌های پیشنهادی ایران به قائله یمن خاتمه می‌دهد
  اعتراض روحانی به رئیسی درباره دادگاه‌های مفاسد اقتصادی
  همه آتش‌بیاران پروژه سوخته «سحر»
- اندازه متن: + -  کد خبر: 239170صفحه نخست » دفاع-انقلاب اسلامیچهارشنبه، 12 تیر 1398 - 10:43
فرمول سازی غلبه بر دشمن در همه سناریوها توسط سپاه/ راز تخریب قرارگاه خاتم از قول سردار سلامی
فرمول سازی غلبه بر دشمن در همه سناریوها توسط سپاه/ راز تخریب قرارگاه خاتم از قول سردار سلامیشهیدخبر: فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه ما مکلف به فرمول سازی غلبه بر دشمن در همه سناریوها هستیم گفت: امروز قدرت جهانی ما معتبر، شناخته شده و دارای ظرفیت بازدارندگی فوق‌العاده‌ای است و در صحنه واقعی توانستیم هیمنه ساختگی و تصنعی آمریکا را که در فضای روانی دنیا به وجود آمده بود، بشکنیم.
  

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع مسئولین وکارکنان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با بیان اینکه قرارگاه ایفاگر نقش مهمی در جنگ اراده‌ها در عرصه نبرد اقتصادی با دشمن است، گفت:  در شرایط خطیر و سرنوشت‌ساز کنونی، قرارگاه نقاط افتخار ، عزت ، سربلندی و امید بسیاری را برای ملت ایران روشن و در قلب و ذهن دشمنان ناامیدی ایجاد کرده است.

وی با اشاره به نقش آفرینی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در بحران‌های مختلف ، اظهارکرد: در شرایط سخت و بحران‌های طبیعی از قبیل زلزله و سیل که در نقاط مختلف کشور به وقوع پیوست ، حضور میدانی موفق و مؤثر قرارگاه همراه با سایر دستگاه ها و نهاد های امدادی و خدمت رسان، التیام‌بخش بسیاری از آلام و دردهای  مردم بود.
سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه در مسیر مقاومتی توأم با حرکت، پیشرفت و شکست‌دادن دشمن قرار داریم ، گفت: ما در حال برقراری یک موازنه فشار با دشمن هستیم ؛ مسیر مقاومت ما یک سویه نیست و امروز دشمن با همه استعداد و ظرفیت خود به میدان آمده  و همه ارکان و اجزای فشار خود را در یک فضای عملیاتی و نزدیک به ما فعال کرده است؛ در عین حال ما نیز در شکل فیزیکی ، سیاسی و اقتصادی در حال دست و پنجه نرم کردن با دشمن هستیم .
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمن در هر مقطعی یک عرصه را مرکز ثقل فشار خود قرار داده  و بقیه صحنه ها را در آن راستا فعال می کند، تصریح کرد:  در مقطعی جنگ نظامی نقطه تمرکز اصلی دشمن بود و عملیات روانی،سیاسی ، اقتصادی و اطلاعاتی در حمایت از آن فعال شد، اما در مقطع کنونی جنگ اقتصادی میدان مرکزی مواجهه دشمن با ما است؛ به این معنا که امروز در نقطه تقاطع یک فشار اقتصادی جهانی به سر می‌بریم. 
وی هدف جنگها را  تحمیل اراده‌ها دانست و افزود: تا زمانی که جنگ به صحنه ذهن ها و قلب‌ها منتقل نشود و ملتی تابع اراده دشمن نشود ،هیچ اتفاقی رخ نمی دهد؛ تلاش دشمن هم این است که میدان مانور اقتصادی، سیاسی و فرهنگی را به سمت تزلزل اراده‌ها پیش برده  و نقطه تسلیم ایجاد کند ،اما ما توانسته ایم اجزای این استراتژی پیچیده را از هم باز کرده و شاکله به هم پیوسته دشمن را بشکنیم .
سرلشکر سلامی با بیان اینکه ما اجزای قدرت و سیاست دشمن را منفصل  وآنها را کم خاصیت و یا خنثی کرده‌ایم،گفت:  در حوزه نظامی کاملاً راه را بر دشمن بسته‌ایم و موازنه را معکوس کرده‌ایم؛ شاید تا چندی پیش برخی تصور می کردند که اگر در مقابل دشمن به مذاکره روی نیاوریم ، گزینه جنگ اجتناب‌ناپذیر است ،اما شرایط به گونه‌ای رقم خورد که دشمن حتی در ذهن خود از موضوع جنگ به هراس افتاد و شرایط معکوس شد.
وی خاطرنشان کرد: در وضعیت کنونی این دشمنان هستند که از وقوع جنگ نگرانند و این نگرانی در رفتارهای فیزیکی و تاکتیکی آنها نمایان است.
فرمانده کل سپاه افزود: این استراتژی در عرصه سیاسی هم تکرار شد و سرانجام آنها اعلام کردند که قصد مواجهه نداریم و منصرف شده ایم ؛ در واقع این یک عقب نشینی بود که طراحی کردند تا آبرومندانه از مخمصه خود ساخته نجات پیدا کنند ، اما جهان واقعیت نهفته در این مدل را سنجید و امروز نسبت به اقتدار وقدرت ایران اسلامی اعتماد جدیدی در دنیا به وجود آمده است.
وی با تاکید بر اینکه ما مکلف به فرمول سازی غلبه بر دشمن در همه سناریوها هستیم، تصریح کرد: امروز قدرت جهانی ما معتبر ، شناخته شده و دارای ظرفیت بازدارندگی فوق‌العاده‌ای است و در صحنه واقعی توانستیم هیمنه ساختگی و تصنعی آمریکا را که در فضای روانی دنیا به وجود آمده بود، بشکنیم.
فرمانده کل سپاه  ملاقات نخست وزیر ژاپن با مقام معظم رهبری (مد ظله العالی )را نقطه شکست سیاسی سنگین برای دشمن و ظهور قدرتمند هویت مقاومت جدید برای نظام مقدس جمهوری اسلامی توصیف و خاطرنشان کرد: پس از این دیدار تراز قدرت سیاسی ما در جهان بالا رفت و داستان انزوای ایران موضوعی باطل تلقی شد.
وی تقابل دشمن با ایران اسلامی در جنگ اقتصادی  بر سر الگو و مدل عنوان کرد و گفت: آنها می‌خواهند نشان دهند که  نظامی بر پایه اسلام و مستقل از قدرت‌های استکباری نمی‌تواند ادامه حیات دهد و باید با قواعد مورد نظر آنها زندگی کند اما ما خلاف این موضوع را به اثبات رساندیم و نشان دادیم می‌توان با تکیه بر نظام اسلامی و ولایی، مستقل، پیشرفته، آباد و آزاد زندگی کرد.
سرلشکر سلامی در ادامه  با تاکید بر اینکه کشوری که برپایه اسلام بنا نهاده شده است، باید پیشرفته و مدرن بوده و حرف‌های قوی برای گفتن داشته باشد ،خطاب به مدیران و کارکنان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)  گفت:  اینجا میدان عمل شما است که با گشایش راه برای حرکت در مسیر پیشرفت، سرافرازی، سربلندی ، افتخار و شخصیت آفرینی ملی،  کشور را از بن‌بست خارج می‌کنید. 
وی تجسم هویت هر کشور را در تبلور عناصر هویتی در کالبد جامعه آن دانست و با تاکید بر این که اسلام ملت تابع خود را رشید ، مجهز، معتبر، عزیز و قدرتمند می‌سازد و برای آن بازدارندگی ایجاد می کند، گفت : کشوری که در علم، اقتصاد ،فرهنگ، اخلاق، معنویت و زیرساخت و فناوری می‌درخشد ایمن شده  و در معرض خطر قرار نمی گیرد  ؛ ما امروز از چنین ظرفیتی برخورداریم و قرارگاه با فعالیت در این عرصه توانسته است برای جامعه نقطه امید ایجاد ‌کند.
سرلشکر سلامی خاطرنشان کرد: نوع فعالیت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) اشتغال‌آفرین است و بنای استقلال کشور را پایه‌ریزی می‌کند؛ زمانی که مردم در همه جا آثار وجودی و تلاش‌های قرارگاه را مشاهده می کنند، به آرامش می‌رسند و به همین دلیل است که شما همواره در معرض تهدید، تحریم و عملیات روانی دشمن هستید.
فرمانده کل سپاه در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌های مجاهدانه فرماندهان، مدیران و کارکنان قرارگاه  سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)،  از دکتر سعید محمد به عنوان مدیری متخصص، پاک،با انگیزه و جهادی در ادامه سکانداری و فرماندهی قرارگاه  یاد کرد و گفت:  همه شما در یک جبهه الهی هستید و همچنان باید بیرق‌های پیروزی را بر فراز قله‌های پیشرفت به اهتزاز درآورید. 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 8 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1398/4/12 - 12:23 |     0     0     |
ترو خدا این سری دیگه کم نیارید با قدرت مواضع و منافع کشور رو بچسبید ماهم پشت شماها هستیم

ناشناس
| 1398/4/12 - 15:43 |     0     0    
پاسخ: اگر سپاه نبود کشور هم نبود . امام خمینی ره
ناشناس
| 1398/4/12 - 15:44 |     0     0    
پاسخ: جنگ با امریکا امکان پذیر نیست چون آنها فقط به ضعیفها حمله میکنند. اول جانت را میگیرند و بعد قهرمانانه حمله می کنند. لذا هرگز به ایران حمله نخواهند کرد فعلا
ناشناس
| 1398/4/18 - 22:08 |     0     0    
پاسخ: دم شما شیرمردان مردایران زمین گرم خدا قوت شما نام سپاهو نامی مقدس کردین نامی آرامشو به مظلومان وترسوبه دل دشمنان میندازه

ناشناس
| 1398/4/12 - 13:14 |     0     0     |
ما از جنگ و شهادت نمیترسیم و وضعیت کنونی این دشمنان هستند که از وقوع جنگ نگرانند و این نگرانی در رفتارهای فیزیکی و تاکتیکی آنها نمایان است.

ناشناس
| 1398/4/18 - 22:07 |     0     0    
پاسخ: فان حزب الله هم الغالبون وعده خداوند حق است و تخلف ناپذیر
ایران اسلامی با خداوند معامله کرده است و خداوند هم به ایران عزیز عزت داده است
سپاهیان فرزندان تک تک ملت غیور و دلاور ایران هستند و همیشه دعاگویشان هستند
تا می توانید با برنامه کار کنید و هوشیاریتان هیچگاه کم نکنید


ولی
| 1398/4/12 - 15:39 |     0     0     |
یکی از دستاوردهای دولت حاضر در توافق برجام همین بود که ایران را از قرارگرفتن در معرض یک جنگ دیگر دور کرد. برخی به این دستاورد توجه نمی‌کنند. الان هم برخی جریان‌ها که من نمی‌گویم لزوماً جنگ طلب هستند، اما ایران را به مسیری می‌برند که نهایتش جنگ است و ریسک سنگینی را به کشور تحمیل می‌کنند.

ناشناس
| 1398/4/18 - 22:07 |     0     0     |
تمامی نیروهای نظامی و انتظامی افتخار ایران و ایرانیان و حتی تمامی مسلمین جهان زیر لوای حضرت حق و فرماندهی کل قوا جان جانان حضرت آیت اله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی بوده و ما بسیجیان بر این افتخار و این فرماندهی می بالیم و تا آخرین نفس گوش به فرمان حضرت آقا هستیم. لبیک یا خامنه ای


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
 
 
   پربحث ترین مطالب  
  روحانی:تا زمانی که اختیارات دولت بالا نباشد، مردم زندگی خوشی نخواهند داشت/ فساد با «بگیر و ببند» و «دادگاه» از بین نمی‌رود
11 نظر (فعال: 11 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   بیانیه جمعیت ایثارگران درباره دکتر عباسی
9 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  مضجع مطهر امام رضا(ع) با حضور امام خامنه‌ای غباروبی شد
9 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   مذاکرات در تله فریب و بلوف
7 نظر (فعال: 7 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  حجت الاسلام شهیدی از سوی رئیس جمهور تقدیر شد
7 نظر (فعال: 6 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
   پایگاهای آمریکا در قطر و امارات و ناوشان در دریای عمان را از قبل هدف‌گیری کرده بودیم/۴ ساعت بعد از صحبت آقا مقرهای داعش را نابود کردیم
5 نظر (فعال: 5 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  ایران پیشگام تولید پهپادهای ویژه دفاع هوایی در جهان شد
5 نظر (فعال: 5 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   محور مقاومت روی قوس صعود
5 نظر (فعال: 5 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  بهانه کثیف سیاسیون با اجرای سلبریتی ها برای هجمه به اباعبدالله/آیا حجت الاسلام رئیسی کاپیتولاسیون خواص سیاسی و سلبریتی ها را از بین می برد؟
7 نظر (فعال: 5 ، در صف انتشار: 2، غیر قابل انتشار: 0)
   نصرالله: اسرائیل باید بهای تجاوزهایش را بپردازد
4 نظر (فعال: 4 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار
  اشتغال‌ 15 هزار ایثارگر با بهره‌مندی از تسهیلات صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران