خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  اجرای یک‌جانبه برجام دیگر جواب نمی‌دهد
  مقاومت جاری است
  چرا روحانی تحمل جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی را ندارد؟
  چرا ادعای کمبود اختیارات از روحانی مسموع نیست؟
  حاشیه‌های دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر انقلاب
  مهدی‌پور: غرب‌زدگان ما را از آن طرف مرزها نترسانند
  آمریکا قادر به استفاده از گزینه نظامی نیست
  جنگ در این ۲۳ نقطه از ایران جنایت جنگی حساب می‌شود
  هدیه‌ای که یک دانشجو به رهبر انقلاب داد
  دانشجویان در دیدار با «رهبر» چه گفتند؟
  «کاسبان‌ترس» باید شناسایی شوند
  رسایی درباره مدرک‌تحصیلی روحانی چه گفت؟
  سیاه‌نمایی جدید اصلاح‌طلبان
  دیدار جمعی از دانشجویان با رهبر انقلاب
  وزیر سابق و و هدایتی کجا شلاق می‌خورند؟
  خیری ندیده‌ایم از این اختیارها
  روش جدید گروهک منافقین برای فشار به ایران
  روایتی از سهم‌خواهی سیدکاظم شریعتمداری از انقلاب
  آماده‌ایم دقیقاً به شکل فرانسه برجام را اجرا کنیم
  گعده افراطیون اصلاح طلب با گروهک مطرود امام‌خمینی(ره)
  از حمایت صدام تا روابط با خاتمی
  ظریف: آمریکا بازی بسیار بسیار خطرناکی در منطقه به راه انداخته است
  جلیلی: برای هر رفتار آمریکا پاسخی خواهیم داشت
  افتتاح پروژه‌های بزرگ در دوران تحریم پاسخ مناسبی به کاخ سفید است
  رئیس جمهور: آمریکا با ملت ایران جنگ دارد
  نبرد سیاسی و امنیتی امریکا با حجاب زنان ایران
  این شعرخوانی‌ها و بهانه‌های ما برای گریستن
  واشنگتن پست: جنگ با ایران مادر تمام باتلاق‌ها خواهد بود
  نظر زیباکلام درباره توانایی آمریکا در جنگ با ایران
  درخواست رحیم‌پور ازغدی از رئیس و دبیر شورای انقلاب فرهنگی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 227667صفحه نخست » تیتر دودوشنبه، 13 اسفند 1397 - 13:30
به منظور آمادگی بیشتر در مقابل تهدیدات جدید:
تولید جنگنده «کوثر» به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد
تولید جنگنده «کوثر» به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد شهیدخبر: معاون هماهنگ‌کننده ارتش در خصوص روند تولید جنگنده «کوثر» گفت: تولید این جنگنده در سال‌های آینده به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد.
  

تاریخچه انقلاب اسلامی مملوء از حضور مؤثر نیروهای مسلح در دفاع از کیان اسلامی، مقابله با متجاوزان و تلاش در راه تحقق آرمان‌های انقلابی مردم این مرز و بوم است، از این رو با وارد شدن به دهه پنجم این انقلاب مردمی، خدمت امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش رسیدیم تا ضمن تبیین جایگاه فعلی جمهوری اسلامی در سطح منطقه و بررسی توان دفاعی، چالش‌های پیش روی دهه پنجم انقلاب اسلامی را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم.

سلاح عاریه‌ای امنیت عاریه‌ای را در پی دارد

امیر جایگاه فعلی کشور از لحاظ توان دفاعی و استراتژی را در منطقه نسبت به گذشته تبیین کنید؟

استراتژی منطقه‌ای ما در رژیم گذشته ذیل قدرت‌های فرامنطقه‌ای و در جهت تامین منافع و راهبردهای آنان تکوین می‌یافت؛ لذا آنان اگر برای دفاع از مواضع و استراتژی خود مدرنترین تجهیزات را هم به ما می‌دادند، ارزش و کارآیی لازم را نداشت، چراکه وسیله‌ای برای تحکیم منافع آنان در منطقه بود، اما ملت ایران در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی خود را از یوغ استعمار جهانی بیرون کشید، امروز دنیا می‌داند که ما یک ملت آزاد هستیم که روی پای خود ایستاده و استقلالمان را حفظ کرده ایم سلاح و تجهیزات مورد نیازمان را تامین کرده و زیر بار هژمونی و برتری طلبی قدرتهای بزرگ نرفته ایم.

ملت ما امروز با رویکرد استقلال طلبی سربلندی و منزلت و آقایی خود را در منطقه و جهان حفظ کرده و در این راه نیز خون داده است و با این رویکرد جایگاه خود را در منطقه به دست آورده، امروز هنگامی که به برخی از کشورهای اطراف نگاه می‌کنیم درمی‌یابیم که فرهنگشان، سلاح و امنیت‌شان عاریه ای است و تحت سلطه دیگر قدرت های فرامنطقه ای قرار دارد.

پولشان را می‌گیرند و «گاوشیرده» خطابشان می‌کنند

بیگانگان آنانرا گاوشیرده خطاب می کنند و بعد می‌ترسانند که اگر حمایت ما نبود تا به حال از بین رفته بودید؛ سوال اینست که آیا یک ایرانی می تواند قبول کند که چنین حرفی را بشنود آیا غیرت ایرانی می تواند بپذیرد که کشوری در آن طرف دنیا برایش تعیین تکلیف کنند بنظر من امروز جایگاه ما در منطقه جایگاه پر افتخار و مملو از سرافرازی است.

دشمن از موقعیت ژئوپلتیکی و انرژی موجود در غرب آسیا به راحتی نمی‌گذرد

انقلاب اسلامی در دهه پنجم به لحاظ نظامی و استراتژی با چه چالشهایی مواجه هست؟

به هر میزانی که بر عمر انقلاب اسلامی افزوده می‌شود به همان میزان نیز ما وارد عرصه‌های جدیدتری می‌شویم قطعاً در عرصه های جدیدتر تهدیدات جدید به وجود می‌آیند که باید مورد توجه خاص قرار گیرند ما باید نسبت به مسائلی که دشمنان برای انقلاب به وجود می آورند د توجه خاص داشته باشیم، امروز دشمن در سطح منطقه به موقعیت ما توجه خاصی دارد، قطعاً آنان تاکنون بیکار ننشسته و از این به بعد نیز دست بردار نخواهند بود موقعیت ژئوپلتیکی، انرژی موجود در منطقه برای دشمنان ما مهم است لذا همانطوریکه در طول این ۴۰ سال برای دست اندازی به انرژی و ذخایر منطقه توطئه کردند از این پس نیز به سیاست‌های مداخله جویانه و خصمانه ادامه خواهند داد و این ما هستیم که باید در برابر آنان هوشیار باشیم.

دشمن با فشار اقتصادی، تهاجم فرهنگی و اختلاف افکنی قومیتی «وحدت ملی» را هدف قرار داده است

چالش‌های پیش روی ما می تواند عرصه های مختلفی را در بر گیرد امروز ما در حوزه اقتصادی تحت تحریم‌های ناعادلانه دشمنان قرار گرفته‌ایم و باید آمادگی مقابله با ترفندهای آنان را در این حوزه نیز داشته باشیم، لذا باید آگاهانه و با اتحاد و همدلی و انسجام کار را پیش ببریم یکی از مسائل پیش روی ما همین مسئله اتحاد و همبستگی است، که دشمنان بر روی آن برنامه‌ریزی کرده‌اند. آنان می‌خواهند با تحمیل فشار اقتصادی، ترویج تهاجم فرهنگی و اختلاف افکنی قومیتی وحدت و همبستگی و همدلی ملت بزرگ ایران را هدف قرار دهند و ملت منسجم ایران را پاره پاره و از هم جدا کنند که ما نیز باید با بصیرت از این گذرگاه های سخت و مشقت‌بار را عبور کنیم، کوتاهی در این عرصه سلطه دوباره غرب را برای ملت ما در پی خواهد داشت اما ما این اجازه را به آنها نخواهیم داد.

هدف جنگ نرم تسلط بر ذهن جوانان است

یکی از بسترهای تهاجم فرهنگی امروز فضای مجازی است، البته این فضا می تواند در عین تهدید فرصت زا نیز باشد لذا ضمن بیان نحوه بهره گیری از این فضا راهکار مقابله با دشمن را در فضای مجازی تبیین کنید؟

عرصه فضای مجازی امروز نقش و اهمیت ویژه ای در شکل گیری شخصیت و تفکر جوان نسل سومی و چهارمی انقلاب ما دارد دشمنان ما در این فضا بیشتر به دنبال آن هستند تا بر مغز و نوع تفکر جوانان ما تسلط پیدا کنند آنان می‌خواهند فکر جوانان و آینده سازان کشور ما را تحت تاثیر القائات و شاخص‌های فرهنگی خود قرار دهند، چون هدف جنگ نرم این است. هدف اینست که اعتقادات نسل جوان را دستخوش تغییر قرار دهند که اگر این اتفاق بیفتد عمل ما نیز با تغییر مواجه می شود به طوری که عملکرد ما که بازتاب افکار ما است مطابق با سبک زندگی و پارامترهای غربی پیش می رود و این مرگ یک ملت است.

در عرصه فضای مجازی باید با نسل جوان همگام شویم

امروز باید در عرصه فضای مجازی با نسل جوان همگام شویم و به آنان آگاهی دهیم و حتی توجیه شان کنیم؛ چراکه تشخیص حق و باطل در حوزه فضای مجازی امری سخت و دشوار است، بنابراین لازم است آگاهی و بصیرت به جوانان داده شود تا دشمن بر ذهن جوان ما تسلط پیدا نکند، لذا با نزدیک شدن به جوانان و پاسخ دادن به پرسش ها و ابهامات آنان باید آنانرا در برابر دشمنان واکسینه کنیم.

تانک «کرار» مراحل تست نهایی را می گذراند

لطفاً ضمن تشریح وضعیت عملیاتی امروز نزاجا از آخرین خبرهای مرتبط با الحاق تانک کرار به یگان رزم نزاجا بفرمایید؟

ما ارزش کار نیروی زمینی را در دفاع مقدس مشاهده کردیم و امروز نیروی زمینی بحمدالله از توان عملیاتی مطلوبی برخوردار است، زیرا مطابق با شرایط زمانی و مکانی قابلیت انعطاف و تاکتیک پذیری دارد یعنی توانسه است در حوزه تحرک، ساختار و سازماندهی و ارتقای سطح آموزشها کارآیی لازم را در خود ایجاد کند. امروز نیروی زمینی ارتش متناسب با نوع تهدیدات و برآود نبرد احتمالی دشمن رزمایش برگزار کرده و آرایش عملیاتی می گیرد و در حوزه چابک سازی نیروها نیز اقدام کرده است. نیروی زمینی در سالهای اخیر با استفاده از تجربیات دفاع مقدس و با شناختی که از تحولات منطقه و شناسایی تهدیدات پیش رو داشته است، امروز تغییرات و ظرفیت های مطلوبی را در خود ایجاد کرده است.

نیروی زمینی امروز در حوزه تجهیزاتی با اتکا به متخصصان خود به طراحی، ساخت و بهینه سازی بسیاری از سلاح های جمعی و انفرادی پرداخته است که نمونه هایی از آن را در رزمایش اقتدار ولایت ۹۷ مشاهده کردید.

تانک کرار یکی از تانک های مدرن صنعت دفاعی کشور است که به دست توانمند متخصصان داخلی طراحی و ساخته شده و قرار است وارد ناوگان زرهی نیروی زمینی ارتش شود، این تانک همکنون مراحل تست را در شرایط مختلف آب و هوایی می گذراند و به محض احراز شرایط لازم وارد ستاد رزم ارتش خواهد شد.

تولید جنگنده «کوثر» به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد

چندی پیش فرمانده نهاجا تعداد الحاق جنگنده کوثر در سه سال آینده را ۱۵ فروند عنوان کردند با توجه به تصاویری که وزارت دفاع از کارخانه تولید این جنگنده به نمایش گذاشت این تعداد در طول سه سال به نظر محدود است؟ لطفاً در این رابطه توضیح دهید؟

معمولاً در حوزه ساخت اینگونه تجهیزات که از فناوری پیچیده ای برخوردار است و در سالهای اول تکمیل زیرساخت ها را به همراه دارد، تعداد کمتری ساخته می شود اما در سالهای بعدی قطعاً با حمایت دولت، این روند به صورت تصاعدی بالا می رود و تعداد قابل توجهی ساخته و به ناوگان هوایی کشور الحاق می شوند.

صحبت از حمایت کردید در این رابطه اگر مطلب یا پیشنهادی دارید بفرمایید؟

از مسئولان توقع می‌رود تا به توان دفاعی کشور توجه ویژه داشته باشند و کاری کنند تا توان بازدارندگی و دفاعی کشور در مقابله با تهدیدات هر روز بیشتر از قبل شود و این روند با سرعت قابل ملاحظه ای پیش رود.

توان قرارگاه پدافندهوایی در حوزه برقراری امنیت فضای کشور را تبیین کنید؟

قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) امروز دارای توانمندی قابل توجهی در طراحی و ساخت انواع سلاح و سامانه است و در ارتفاعات مختلف از سامانه های موشکی و راداری متنوعی بهره می برد، امروز سامانه بومی باور ۳۷۳ در ارتفاع بلند از توانمندی قابل توجهی برخوردار است و در ارتفاع متوسط و پست نیز از سامانه های مختلفی استفاده می کنیم که نوید بخش آسمانی امن برای کشور و ملت عزیز ایران است.

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 17 نظر (فعال: 16 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1397/12/13 - 14:06 |     0     0     |
قدرت واقعی این تجهیزات نیست ! قدرت واقعی ما ایمان به خداست. قدرت واقعی ما اعتقاد به وجود و حضور و توجه امام زمان عج است.

ناشناس
| 1397/12/14 - 21:04 |     0     0    
پاسخ: از حدود ۱۶۰ اف ئی و اف که وارد شد حدود ۲۰ فروند دو سرنشین بود . کوثر دو سرنشینه
کامیابی
| 1397/12/16 - 11:41 |     0     0    
پاسخ: ۴۰ سال انقلاب به ما نشان داد که با مقاومت، زودتر و با هزینه کمتر می‌توان موفقیت کسب کرد، پس اگر می‌خواهید در میدان دشمن بازی نکنید از هیچ چیز نترسید؛ چرا که خداوند با ما است و خلف وعده نمی‌کند و وعده الهی پیروزی اسلام است.

ناشناس
| 1397/12/14 - 18:25 |     0     0     |
تولیدشون فقط کافی نیست من دوست دارم بزودی ازشون علیه آل سعود استفاده کنیم

ناشناس
| 1397/12/22 - 21:17 |     0     0    
پاسخ: قرار شد بعد از رونمایی موتور اوج در عرض دو سال موتوربو فن ساخته بشه.اما هنوزم خبری نیست گویا نمیدونم ایا تو این چهار سال وزرات دفاع ما بالاخره میتونیم جنگنده های سنگین بسازیم یا نه؟!!!

رضا ع
| 1397/12/14 - 21:04 |     0     0     |
شما درست به مردم نشان نمی دهید که چی ساخته شد و چی به کجا رسید. خبر خالی فایده نداره. اگر من در ارتش از خود سرهنگ خلبانها نمیشنیدم، الان باور نمیکردم جنگنده میسازیم. هنوز در بحث رسانه مشکل داریم

ناشناس
| 1397/12/22 - 12:47 |     0     0    
پاسخ: نظرت چیه شمارو ببرن کارخونه موشک سازی همه اسناد نظامی رو در اختیارت بزارن؟؟؟؟

ناشناس
| 1397/12/15 - 14:55 |     0     0     |
به هر میزانی که بر عمر انقلاب اسلامی افزوده می‌شود به همان میزان نیز ما وارد عرصه‌های جدیدتری می‌شویم قطعاً در عرصه های جدیدتر تهدیدات جدید به وجود می‌آیند که باید مورد توجه خاص قرار گیرند ما باید نسبت به مسائلی که دشمنان برای انقلاب به وجود می آورند د توجه خاص داشته باشیم، امروز دشمن در سطح منطقه به موقعیت ما توجه خاصی دارد، قطعاً آنان تاکنون بیکار ننشسته و از این به بعد نیز دست بردار نخواهند بود موقعیت ژئوپلتیکی، انرژی موجود در منطقه برای دشمنان ما مهم است لذا همانطوریکه در طول این ۴۰ سال برای دست اندازی به انرژی و ذخایر منطقه توطئه کردند از این پس نیز به سیاست‌های مداخله جویانه و خصمانه ادامه خواهند داد و این ما هستیم که باید در برابر آنان هوشیار باشیم.

ناشناس
| 1397/12/22 - 21:17 |     0     0    
پاسخ: فرماندهان نظامی بارها و بارها اعلام کردند که حتی یک روز هم برنامه پیشرفت نظامی ما عقب نیفتاده و نمی افتد.اما اینکه بودجه ی کافی برای تحقیق توسعه طراحی و تولید انبوه برسه خودش یه بحث دیگست.

یووسف
| 1397/12/16 - 11:41 |     0     0     |
ما ظرفیت خود را در جنگ شناختیم و وقتی از مقاومت حرف می‌زنیم، می‌دانیم دشمنان ما به ناتوانی و زوال رسیدند و ملت ایران در اوج اقتدار و عزت نسبت به هر زمان دیگر هستند.

ناشناس
| 1397/12/19 - 17:40 |     0     0     |
ما افتخار داریم که پیرو مذهبی هستیم که پیشوای آن علم را عامل برتری می داند و امامان ما مقام استادی دارند و منشا علم و آگاهی در طول تاریخ بوده اند. پس نگاه ما به فراگیری علم به عنوان یک افتخار و وظیفه است.

نازنین
| 1397/12/21 - 11:47 |     0     0     |
اگر با همه کشورها از در صلح و دوستی وارد بشیم نیازی به اینهمه اتلاف هزینه در زمینه ساخت سلاح نیست

مریم
| 1397/12/22 - 12:47 |     0     0    
پاسخ: نه دوست عزیز این برداشت شما صحیح نیست.برید تاریخ سوریه و یمن و...کشورهای دیگه رو بخونید ببینید کجا با امریکا جنگیدن که امروز درگیر جنگ هستن؟؟؟
ناشناس
| 1397/12/22 - 21:16 |     0     0    
پاسخ: ما تو زمان روحانی عملاً هیچ پیشرفت نظامی قابل توجهی نداشتم.اگر اینطوری باشه اوضاع نظامی ایران به شدت به خطر می افته.

ناشناس
| 1397/12/22 - 12:46 |     0     0     |
از مسئولان توقع می‌رود تا به توان دفاعی کشور توجه ویژه داشته باشند و کاری کنند تا توان بازدارندگی و دفاعی کشور در مقابله با تهدیدات هر روز بیشتر از قبل شود و این روند با سرعت قابل ملاحظه ای پیش رود.

ناشناس
| 1397/12/22 - 21:15 |     0     0     |
باید ظرف مدت کوتاهی به صادر کننده سلاح در منظقه تبدیل بشیم


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
  جنگ بعدی ۷ دقیقه است

  عکس/ استراحت جهادی

  عکس/ ایستگاه جانبازی

  کربلای جبهه‌ها یادش بخیر

  عقب‌نشینی شاه بحرین از لغو تابعیت صدها بحرینی

  وقت کشی اشغالگران بی فایده است

  سیاست ضد ایرانی نخ نما شده واشنگتن

  هلی‌برن نیروهای آمریکایی در عراق

  یک کشته و 28 زخمی در انفجار در نزدکی نیروهای حامی ترکیه در شمال سوریه

  پامپئو: ایران مقصر جنگ یمن است!

  می‌بینی ماریه؟

  حشد شعبی: با قدرت در نوار مرزی عراق مستقر هستیم

  تصاویری از خسارت سیلاب در دمشق

  پایان مهلت خروج تروریست‌ها از منطقه عاری از سلاح ادلب

  آقایان مسئول! برای این واردات یقه پاره کنید/ ۳۷ درصد اقلام وارداتی از آمریکا شامل کالاهای مصرفی نظیر رژلب و کود حیوانی+ نمودار

  همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم

  شبکه عنکبوتی تونل‌سازان در سوریه بالاخره به بن‌بست رسید

  فرزند جانبازی که رو پای خود ایستاد

  دلنوشته ای به شهید فدایی حضرت زهرا(س)

  فرزند جانبازی که با شهادت از میان ما پر گشود

 
 
   پربحث ترین مطالب  
  مذاکره سم است؛ جنگ هم نمی‌شود/ گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است
33 نظر (فعال: 26 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 7)
   ۲۰۳۰ چگونه برای غرب سرباز تربیت می‌کند؟
29 نظر (فعال: 22 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 7)
  جانشین و معاون هماهنگ کننده کل سپاه منصوب شدند
20 نظر (فعال: 20 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   حجاب امنیتی است / بی قانونی علیه قانون؟!
16 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
  حاج‌احمد شهید شده است!
13 نظر (فعال: 12 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
   با افزایش معرفت جامعه، گفتمان های انقلابی را تقویت کنید/ همراهی طلاب و بزرگان حوزه با نهضت امام(ره) جزو وظایف ذاتی و هویتی حوزه بود
14 نظر (فعال: 11 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
  دشمنان دیگر توان و ظرفیتی برای فعال کردن ندارند
13 نظر (فعال: 11 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
   عباس عبدی: ترامپ اهل مذاکره نیست و تماس با او مفید نیست ولی باید مذاکره کنیم
10 نظر (فعال: 10 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  منطقه به یک میدان آتش بالقوه برای آمریکایی‌ها تبدیل شده است
15 نظر (فعال: 10 ، در صف انتشار: 2، غیر قابل انتشار: 3)
   جملات قصارتان را کجای دلمان بگنجانیم؟
13 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 4)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار
  آفات همنشینی و دوستی در کلام امام هادی(ع)