خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  امیرعبداللهیان: تخریب خانه‌های فلسطینیان در قدس اشغالی جنایت جنگی است
  ولایتی: معامله قرن هنوز شکل نگرفته، شکست خورده است
  تقدیر رئیس اطلاعات سپاه از اقدام ضدجاسوسی وزارت اطلاعات
  بازی‌های بهائیت به نام حقوق‌بشر
  طلب 33 هزار میلیارد تومانی قرارگاه خاتم از دولت
  وزیر اطلاعات: امروز همه، اقتدار اشراف و هیمنه اطلاعاتی ایران را باور دارند
  یادداشت سلیمی‌نمین درباره مواضع اخیر خاتمی و احمدی‌نژاد
  راهبردی که رهبر انقلاب ۲۰ سال پیش مطرح کردند
  دولت و مجلس نیجریه هرچه سریعتر برای آزادی شیخ زکزاکی اقدام کنند
  دیپلماسی اقتدار در خلیج فارس
  چرا خاتمی برای گاردین انگلیسی سرمقاله نوشت؟
  استفتاء رهبر انقلاب درباره تفاوت نظر ولیّ فقیه و مرجع تقلید
  استخدام اقوام درجه یک و دو در قرارگاه خاتم ممنوع شد
  مصدق باعث سرکوب قیام رئیسعلی دلواری شد؟
  تشکر رهبری انقلاب از هدایا و کمک‌های مردم مؤمن کشمیر به سیل‌زدگان کشورمان
  عاشقانه‌های یک جنایتکار آمریکایی
  ماجرای فرار خطرناک‌ترین جاسوس انگلیس از ایران
  بررسی وضعیت نفتکش ایرانی با حضور ظریف در مجلس
  ظریف: آمریکایی ها را 40 سال دیگر نیز مایوس خواهیم کرد
  باور نمی‌کردیم بتوان توقیف نفتکش ایرانی را تلافی کرد
  رمزگشایی از ماجراجویی انگلیس
  نماینده هتاکی که دست از حاشیه‌سازی برنمی‌دارد
  این پنبه را از گوش در بیاوریم که اروپا به برجام عمل می‌کند
  اگر حصر پایان نیابد....
  اعتراف خاتمی در پس پرده
  اعتراف تلخ یک عضو شعسا
  توقیف در تنگه؛ انتقام در تهران
  توقیف در تنگه؛ انتقام در تهران
  «راه حل خمینی(ره)»
  نمایندگان حامی خاتمی به دنبال فشار بر قوه قضاییه
- اندازه متن: + -  کد خبر: 213799صفحه نخست » دفاع-انقلاب اسلامییکشنبه، 13 آبان 1397 - 10:50
ناوهای هواپیمابر آمریکا در تیررس موشک های نقطه‌زن ایران /تقدیر از حماسه ایرانی ها در اربعین
 ناوهای هواپیمابر آمریکا در تیررس موشک های نقطه‌زن ایران /تقدیر از حماسه ایرانی ها در اربعینشهیدخبر: جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آمریکا در آستانه خودکشی سیاسی و اقتصادی است، گفت: ناوهای هواپیمابر آمریکا در تیررس مستقیم موشک های نقطه زن ما هستند و تجهیزات نظامی آنها کهنه شده است.
  

 

سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در برنامه تلویزیونی «نگاه یک» در خصوص برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم پیاده روی اربعین علی رغم میل دشمنان، اظهار داشت: پیاده روی اربعین یک جریان خروشان از انسان هایی است که روی زمین کهکشانی را ترسیم میکنند و برای یک هدف واحد حرکتی عظیم را برای گرامیداشت مصیبت های اهل بیت (ع) ترتیب میدهند.

وی گفت: هر اقدامی که برای زنده نگهداشتن اسلام باشد از سوی دشمنان مورد هجمه قرار میگیرد. اربعین هر سال تبدیل به یک پدیده جدید می شود و اربعین هر سال خاص آن سال است؛ دشمنان که فکر می کردند می توانند از وقوع با شکوه آن جلوگیری کنند دیدند که هیچ یک از فشارهای اقتصادی مانع از رفتن زوار نشد، چرا که مطلوب ترین آرزوی مردم این است که در مسیر امام حسین (ع) سختی بکشند و از واقعه عاشورا پاسداری کنند.

سلامی افزود: هنر اصلی ملت ایران ایجاد شاخص های جدید در حرکات اجتماعی است که باعث سردرگمی محاسبات دشمنان می شود. ملت ایران سختی ها را با اعتقادات خود جابجا نمی کنند؛ اربعین آستانه تحمل سختی جامعه را افزایش می دهد و به نوعی اربعین تمرین سختی است.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: وقتی مردم زندگی خود را با عاشورا مقایسه می کنند همه چیز برایشان آسان می شود، دشمنان خواستند نشان دهند که تحریم ها روی اعتقادات آنها تاثیر میگذارد ولی مردم نشان دادند هیچ اقدامی نمی تواند روی اعتقادات آنها تاثیر گذار باشد و با شکوه هر چه تمام تر در این مراسم حضور پیدا کردند.

وی گفت: اربعین علاوه بر ابعاد معنوی که دارد؛ یک بعد سیاسی بزرگ دارد. پیامی به همه جهان استکبار دارد و آن اینکه مسلمانان در مسیر امام حسین (ع) ایستاده اند. عاشورا آفرینش گر حیات جاودان برای کسانی است به دنبال زندگی با عزت هستند.

سلامی با اشاره به دور جدید تحریم آمریکا علیه ایران تصریح کرد: امشب و فردا برای مردم ایران با شکوه است، آمریکا در ابتدا گفت صادرات نفت ایران را به صفر می رساند ولی بعد آن را تغییر دادند چرا که متوجه شدند نمی توانند این خواست خود را در عمل اجرایی کنند و دیدید که هشت کشور را هم از تحریم های خود علیه ایران مستثنی کردند و این یک جلوه از پیروزی جمهوری اسلامی ایران است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمنان ما تلاش بسیاری کردند تا موج شوک های بسیاری را به ما وارد آورند، خاطرنشان کرد: آنها تلاش کردند تا جامعه ما با این اقدامات از تعادل بازگردد و آنها از وضعیت ایجاد شده استفاده کنند، دشمنان همواره رویای سقوط نظام ما را در ذهنیت خود داشته و دارند.

وی گفت: آنها بسیار تلاش کردند ارتباطات بین المللی ما را قطع کنند و ما را در جزیره ای تنها قرار دهند اما امروز خودشان بیش از همه در انزوای بین المللی قرار گرفته اند. متحدان آمریکا از جمله پاکستان، ترکیه و کانادا امروز با این کشور مشکل دارند. جنگ تجاری با چین و اروپا نمونه دیگری از این وضعیت است که نشان از تنها ماندن آمریکا در عرصه بین‌المللی است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: اروپایی که همیشه با آمریکا همراه بود امروز دیگر از آن کشور تبعیت ندارد، از طرفی روسیه به دنبال جنگ سرد جدیدی با آمریکا است و در کل اینکه، جهان به تدریج در حال متحد شدن علیه آمریکا است.

سلامی افزود: همانطور که رهبری هم فرمودند آمریکا به دلیل سیاست های اشتباه و از دست دادن منطق سیاسی به تدریج در حال افول است. آمریکا تلاش کرد ما را تحت فشار قرار دهد تا به لحاظ سیاسی تسلیم آنها شویم که این تا کنون جواب نداده و نخواهد داد.

وی تصریح کرد: امروز می بینیم پس از چهل سال جنگ اقتصادی و هشت سال جنگ نظامی علیه ایران؛ ما به پیشرفت های خیره کننده و شگفت انگیزی دست پیدا کردیم که قادریم همه نیازهای اساسی خود را در داخل کشور تامین کنیم و نشان دادیم که هیچ فشار خارجی نمی تواند این کشور را منفعل کند و از ادامه مسیر خود باز دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: تجربه این سال ها نشان داده که هر چه خطوط فشار آمریکا علیه ایران بیشتر شده؛ ظرفیت ملت ما هم بیشتر شده است. آنها گفتند اوج فشار را علیه ایران خواهیم داشت، یعنی در حوزه تحریم ها علیه ایران، آمریکا اشباع شده است. در بُعد نظامی و سیاسی می توانیم بگوئیم که آنها قادر به حرکت و تحریمی علیه ایران نیستند چرا که نه توان مقابله نظامی دارند و نه توان ائتلاف سازی جهانی علیه ایران را و اگر احیانا بخواهند به لحاظ نظامی درگیر شوند قطعا برنده نخواهند بود.

سلامی بیان کرد: در داخل کشور، یک نظریه می گوید سازش و یک نظریه می گوید مقاومت، تجربه بهترین نظریه است که به ما می گوید مقاومت در برابر آمریکا راه نجات ایران است و هر چه بیشتر ما را تحریم کنند پیشرفت بهتر و بیشتری خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه یک روزی آنها تصمیم گرفتند در حوزه انرژی، فناوری های نوین؛ علوم فضایی، نانو و امثال اینها مانع راه ما شوند ولی امروز پیشرفت های زیادی در این حوزه ها انجام شده است، افزود: ما امروز نیازهای اساسی خود را قادریم در داخل کشور تولید کنیم و از تاثیر پذیری از تحریم های دشمنان خیلی فاصله گرفتیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: ما امروز توانسته ایم از میدان تاثیر پذیری از قدرت های بزرگ عبور کنیم. امروز اگر شما با آمریکا با رویکرد مقاومت وارد شوید هر چه مقاومت بیشتر شود میزان تاثیر پذیری شما از آنها کمتر می شود ولی با رویکرد سازش و تعامل با آنها اگر وارد شوید، میزان تاثیر پذیری از آمریکا بیشتر می شود.

سلامی با اشاره به اینکه اروپایی ها به این نتیجه رسیدند که اقتصاد اروپا در حوزه های مختلف وابسته به آمریکا شده است به نحوی که نمی توانند در بُعد سیاسی به طور مستقل تصمیم گیری کنند، گفت: عربستان سعودی راه کُرنش در برابر آمریکا را انتخاب کرد و باید این خفت و خواری که امروز به آنها از سوی دولت ترامپ وارد می شود را تحمل کنند.

وی ادامه داد: ما تا حدودی از نبود مدیریت جهادی و انقلابی در سطوح مدیریت کشور رنج می بریم، اگر مدیریت کشور از فشار آمریکا نهراسد و راه نجات را در گفتگو و تعامل با آمریکا نبیند و از طرفی ملت ایران هم با مقاومت همیشگی خود از این هجمه و فشار نهراسد ما می توانیم از تحریم ها عبور کنیم و تهدید تحریم را به فرصتی برای پیشرفت کشور تبدیل کنیم و این آخرین فراز درگیری ما با آنها خواهد بود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه آمریکایی ها هیچ گاه گزینه نظامی را علیه ایران انتخاب نخواهند کرد؛ بیان کرد: نکته دیگر اینکه حد فشار امریکا این چیزی هست که می بینید یعنی بیشتر از این توانی ندارند. فقدان استراتژی امری است که آمریکا امروز در منطقه و در جهان به آن دچار است.

سردار سلامی درباره دلیل اینکه می گوییم جنگ نخواهد شد گفت: دلیل اعتبار قدرت نظامی ماست ما می توانیم منافع حیاتی نظامی آنها را تهدید کنیم یا همان حرفی که ترامپ گفت که ایران می تواند در ۱۲ دقیقه منطقه را تصرف کند ، ما به دنبال تصرف نیستیم اما ما می توانیم در کمترین زمان حاکمیت آنها بر منطقه را قطع کنیم .

سلامی در ادامه خاطرنشان کرد: آیا آمریکا توانست در انتخابات لبنان و پیروزی حزب الله لبنان تاثیرگذاری داشته باشد؟ آیا توانست در انتخابات اخیر عراق و نتایج حاصل از آن تاثیر گذاری داشته باشد؟ آیا توانست جنگ ویران کننده یمن را که متحد منطقه ای آن یعنی رژیم سعودی به راه انداخته را متوقف کند یا اینکه همچنان شاهد کشتار وسیع مردم مظلوم یمن است؟ در هیچ از کشورهای منطقه، آمریکا نقش سازنده ای نداشته و ندارد.

وی افزود: آیا آمریکا توانست نفوذ و قدرت معنوی جمهوری اسلامی ایران در منطقه را کاهش دهد یا متوقف کند؟ آیا آمریکا توانست با تحریم های اقتصادی گسترده رفتار سیاسی ما را تغییر دهد؟ آیا توانسته ما را متقاعد کند که پای مجدد پای میز مذاکره با آنها برویم؟ آیا توانسته ائتلافی علیه ایران در جهان شکل بدهد؟ پاسخ اینها روشن است و باید گفت علی رغم ادعاهای کلامی ترامپ و دولت وی، اما در عمل هیچ یک از این موارد شکل نگرفته و آمریکا در دست یابی به اهداف خود ناکام بوده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آیا عملیات گسترده روانی آمریکا علیه ملت ایران در ماه های اخیر توانسته روی ملت ما تاثیر بگذارد؟ آیا مردم ما اعمال تحریم ها را تحمل نکردند؟ آیا ملت ایران مراسم اربعین را با شکوه تر از سال های گذشته برگزار نکردند؟ ملت ما به این نظام اعتقاد و اعتماد دارند. بنابراین باید این سوال را مطرح کرد که با وجود همه این فشارها و تحریم های اعمال شده در چهل سال گذشته، کدامیک از رفتارهای و شاخص های سیاسی ایران تغییر کرده است، هیچ کدام.

سلامی با بیان اینکه شخصیت ترامپ در جهان چهره ای یکجانبه گرا، فاقد قدرت منطقی، پیاده کننده قانون جنگل، حامی تروریست ها و غارت گر ثروت ملت ها نشان داده شده است، تاکید کرد: اینها ویژگی ها و چهره واقعی آمریکا است که ترامپ به خوبی اینها را در جهان به معرض نمایش گذاشته است.

وی افزود: قدرت انقلاب اسلامی می تواند سیاست های دشمنان را در منطقه دگرگون کند به همین دلیل آنها مدتی است از حمله نظامی حرف نمی زنند آمریکایی ها نمی توانند بدون همکاری دیگر کشور ها جنگی را آغاز کنند. همچنین آمریکا توان اقتصادی آغاز جنگ دیگری را ندارد آنها در عراق۷ تریلیون دلار به اندازه درآمد نفتی ۱۰۰ سال عراق هزینه کردند آیا توان آغاز جنگی به مراتب سخت تر از آن را دارند؟

وی افزود: در خلیج فارس هم آنها توان گذشته را ندارند و ناوهای هواپیمابر آمریکا در تیررس مستقیم موشک های نقطه زن ما هستند و تجهیزات نظامی آنها کهنه شده است به همین دلیل رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند جنگ نخواهد شد و مذاکره هم نمی کنیم و این راهبرد اصلی انقلاب اسلامی ایران است.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به ضعف های سیاسی آمریکا گفت: آنها دچار یک مارپیچ افول شده اند و هرچه هزینه می کنند کمتر نتیجه می گیرند. بدهی ملی آمریکا بیش از ۱۵ تریلیون دلار است و این نشان می دهد که اقتصاد آمریکا دچار مشکل اساسی است. و یک خودکشی سیاسی و اقتصادی در انتظار آنهاست.

وی افزود: ۴۰ ملیون نفر در آمریکا زیر خط فقر زندگی می کنند و قادر نیستن در حوادث طبیعی امداد رسانی به موقع داشته باشند اینها نشان دهنده روند به سمت فروپاشی آمریکا است و منحنی رشد آمریکا روبه کاهش است . ماجرای معاف کردن ۸ کشور از تحریم های نفتی نشان دهند ضعف و ناتوانی آنهاست. من معتقدم آمریکایی ها در مقابل ما فقط نتوانستن را تمرین می کنند آنها در انقلاب، تحریم ، دفاع مقدس و ... مقابل انقلاب اسلامی ایران شکست خورده اند .

سردار سلامی با تاکید بر اینکه ارکان قدرت نظامی آمریکا پوسیده شده است، افزود: آمریکایی ها امروز خودشان مجبور شده اند هزینه کنند و دیگران سود بردند، مداخله آمریکایی ها موجب گسترش تفکر انقلاب اسلامی در جهان شد و گسترش گروه های جهادی در یمن، عراق و لبنان نتیجه راهبرد تهاجمی آنها علیه انقلاب اسلامی ایران است.

وی در خصوص مشکلات اقتصادی کشور گفت: امروز همه کشورها با مشکلات اقتصادی روبرو هستند اما ایران ظرفیت های بالقوه بسیاری دارد که می تواند شرایط را تغییر دهد ، مشکلات اقتصادی وجود دارد اما قسمت کمی از آن به دلیل سیاست های آمریکاست ، بخش اعظم مشکلات اقتصادی کشور به دلیل مدیریت است.

سردار سلامی ادامه داد: مدیران کشور باید در صحنه باشند و با قدرت مشکلات اقتصادی را حل کنند. ایران از لحاظ پیشرفت با هیچ کدام از کشورهای هم سطح قابل مقایسه نیست ما دارای دانش هسته ای هستیم و توان ساخت جنگنده ، پالایشگاه و... را داریم .

وی در ادامه به جنایات قدرت های منطقه در غرب آسیا اشاره کرد و گفت: آنها می خواستند نقشه سیاسی منطقه را به نفع خود تغییر دهند و بر منابع طبیعی منطقه حاکم شوند ، اما اتفاق متفاوت رخ داد ، آنها در یمن شکست خوردند و این واقعیت است که تمام توان خود را در یمن، سوریه و علیه ایران بکار گرفتن اما شکست خوردند در فضای عملیات روانی حجمی که از خود نشان می دهند بسیار دور از واقعیت ها است.

جانشین فرمانده کل سپاه در خصوص مسائل مطرح شده درباره حضور ایران در سوریه و اختلاف با روسیه گفت: حضور ایران در سوریه با خواست دولت سوریه بوده و هیچ برنامه دراز مدتی برای حضور در این کشور را نداریم از سوی دیگر نیز هیچ گونه تعارض با روس ها نداریم ، این تعارض که در رسانه ها مطرح می شود ساختگی و خلاف واقعیت است.

وی با اشاره تهاجم نظامی عربستان سعودی به یمن گفت: این جنگ هیچ سودی برای آنها نداشت است و اگر تعداد کشتی های آسیب دیده آنها را مشاهده کنیم می بینیم که بعد از جنگ جهانی دوم در هیچ جنگ دیگری این تعداد کشتی آسیب ندیده است و سخن گفتن آمریکایی ها از اتمام جنگ در یمن نشان دهنده همین شکست و ضعف است.

سردار سلامی با اشاره پاسخ های سپاه به اقدامات تروریستی در اهواز و مجلس و هدف قرار دادن مراکز جتماع تروریستها با موشک گفت: پاسخ موشکی سپاه نشان داد که ما هر تهدیدی را با قاطعیت و با سرعت و در کمترین زمان پاسخ می دهیم و توان اطلاعاتی و امنیتی ما بسیار بالاست. اگر دشمنان ما وارد عرصه عمل شوند پاسخ قاطع می دهیم .

وی بخش اطلاعاتی عملیات های سپاه و پاسخ موشکی به تروریست ها را تنها بخش های نا گفته عملیات های اخیر سپاه در سوریه و عراق اعلام کرد و افزود : در راهپیمائی فردا قامت برافراشته ملت عظیم ایران را به مناسبت۱۳ آبان مشاهده خواهیم کرد.

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 9 نظر (فعال: 6 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1397/8/13 - 17:08 |     0     0     |
هرکسی وظیفه ای داشته و دارد اما سپاه و ارتش در خارج و داخل خوب کارکردن اما مدیران داخلی در اقتصاد و تجارت و صنعت و قضاییه بد عمل کردند

ناشناس
| 1397/8/14 - 11:51 |     0     0    
پاسخ: انقلاب اسلامی در طول این مدت دشمنان را با سختی روبه‌رو کرده و مصداق آن هشت سال دفاع مقدس بوده که بعثی‌ها تا دندان مجهز شدند ولی این آسمان و وحدت و اخلاص ایران بود که دشمنان را به حیرت وا داشت.

ناشناس
| 1397/8/13 - 17:09 |     0     0     |
ان شاالله یه اراده هم بکنید و سگ و توله های وابستشون رو در کشور قطع ید کنید.

شاه صفی
| 1397/8/14 - 00:04 |     0     0     |
قادر هستیم به سرعت بر هر دشمنی غلبه کنیم و این داستان کاملا واقعی است و شوخی در آن نیست.

ناشناس
| 1397/8/14 - 11:50 |     0     0     |
نهضت حسینی به همه ما آموخت تنها راه نجات و سعادت مسلمانان از مسیر جهاد می‌گذرد. پیکار با ستمگران هیچ حد و مرزی نمی‌شناسد، کوچکی و قلت یک سپاه هیچ دلیلی برای ترک میدان جهاد نیست. اگر فرزندان‌مان قطعه قطعه شوند و خانواده‌هایمان به اسارت بروند دلیلی برای ترک میدان جهاد وجود ندارد.

ناشناس
| 1397/8/15 - 18:19 |     0     0     |
نیروهای مسلح باید از نظر قدرت عبادی، نظامی و جهادی افراد قوی را در اختیار داشته باشد و در چارچوبی که قرآن قرار داده است حرکت کند.


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
  تردد دیپلمات‌های ایرانی در نیویورک محدود شد

  خودتان عنوان ۲۳ تیر را تغییر دهید +عکس

  تنها درخواست مردم مهران

  چند نکته از روزنوشتهای یک شهید

  تظاهرات گسترده در عراق در اعتراض به سیاست های خصمانه آمریکا علیه ایران

  جنگ بعدی ۷ دقیقه است

  عکس/ استراحت جهادی

  عکس/ ایستگاه جانبازی

  کربلای جبهه‌ها یادش بخیر

  عقب‌نشینی شاه بحرین از لغو تابعیت صدها بحرینی

  وقت کشی اشغالگران بی فایده است

  سیاست ضد ایرانی نخ نما شده واشنگتن

  هلی‌برن نیروهای آمریکایی در عراق

  یک کشته و 28 زخمی در انفجار در نزدکی نیروهای حامی ترکیه در شمال سوریه

  پامپئو: ایران مقصر جنگ یمن است!

  می‌بینی ماریه؟

  حشد شعبی: با قدرت در نوار مرزی عراق مستقر هستیم

  تصاویری از خسارت سیلاب در دمشق

  پایان مهلت خروج تروریست‌ها از منطقه عاری از سلاح ادلب

  آقایان مسئول! برای این واردات یقه پاره کنید/ ۳۷ درصد اقلام وارداتی از آمریکا شامل کالاهای مصرفی نظیر رژلب و کود حیوانی+ نمودار

 
 
   پربحث ترین مطالب  
  جمهوری اسلامی ایران، دزدی دریایی انگلیس خبیث را بی جواب نمی گذارد
27 نظر (فعال: 14 ، در صف انتشار: 8، غیر قابل انتشار: 5)
   تداوم حمله اصلاحات به محور مقاومت
13 نظر (فعال: 10 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
  «آرش» ایرانی دوباره به کمک صیانت از مرزهای ایران آمد
10 نظر (فعال: 10 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   انتصاب سه عضو فقهای شورای نگهبان برای یک دوره جدید
9 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  گرانی ها تقصیر قاسم سلیمانی و مدافعان حرم است!
8 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه به خاطر تقلب در انتخابات بود؟
8 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  موگرینی و نقشه تجزیه خاورمیانه؛ اثر هنری یا توطئه قدیمی؟
7 نظر (فعال: 7 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   سید حسن نصرالله از چه منطقه‌ای‌ برای جنگ سخن گفت؟
7 نظر (فعال: 5 ، در صف انتشار: 2، غیر قابل انتشار: 0)
  اسکلت پوسیده آمریکا را با سرنگونی پهپاد متجاوز به دنیا نشان دادیم
6 نظر (فعال: 5 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 0)
   ماجرای رؤیای صادقه شهید مدافع حرم
4 نظر (فعال: 4 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار
  آفات همنشینی و دوستی در کلام امام هادی(ع)