خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  چرا وقتی رهبرانقلاب دستور دادند، روحانی اجرا نکرد؟
  برجام منطقه‌ای رسما کلید خورد...
  تأکید پدر همسر سید حسن بر تغییر شعار «مرگ بر آمریکا»
  نشخوار نقشه سوخته ترامپ و منافقین از سوی سعید حجاریان
  چرا باقری درمنی مفسد فی الارض شناخته شد؟
  پول براندازی بعد از پول دختربازی!
  در قصه برجام ما بسیار صحیح عمل کردیم
  نظر رهبر انقلاب درباره حق رأی سران قوا در هیأت نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام
  غرب معتاد به تحریم؛ دولت معتاد به مذاکره با غرب
  نشخوار نقشه سوخته ترامپ و منافقین توسط یک نفوذی
  آشنا: ایران براندازی نظام‌های سیاسی منطقه را بر نمی‌تابد
  جلیلی: باید برجام خوانی را در دانشگاه شروع کنید
  علت لغو سخنرانی‌های ۱۶ آذر در برخی دانشگاه‌ها
  آمریکایی‌ها مانع از بین بردن داعش می‌شوند
  جزییات دستور رهبرانقلاب درباره اصلاح‌بودجه از زبان رئیس‌مجلس
  رانت خواری را منکر می‌دانم
  برنامه هسته‌ای نیمه تعطیل است
  اولین تهدید علیه ایران براساس برآورد‌های اطلاعاتی قرارگاه پدافند هوایی
  شکوفایی انقلاب اسلامی در پس یک تحقیر
  معیار دوگانه روحانی درباره FATF و توافق آب‌وهوایی پاریس
  برنامه هسته‌ای را با وعده ارزانی حراج کردید، کافی نیست؟
  یمن، حق به حقدار می‌رسد
  «علیه محافظه کاری در سال چهلم»
  ظریف:تحریم‌ها هیچ‌گاه کارآمد نبوده‌اند و سیاستی را تغییر نخواهند داد
  بعد از فروش پس گرفته نمی‌شود
  این عکس از امام(ره) رسانه‌ها را به اشتباه انداخت!
  خواسته ایران درباره یمن
  واکنش بهرام قاسمی به مذاکرات صلح یمن
  نباید سردار دیپلماسی را تضعیف کنیم!
  نمایندگان مستعفی اصفهان به‌جای حضور در مجلس چه کردند
- اندازه متن: + -  کد خبر: 210756صفحه نخست » سیاستچهارشنبه، 11 مهر 1397 - 17:40
پروژه جدید چیست؟
پروژه جدید چیست؟شهیدخبر: در زمانی که بحران‌های عمیق و گسترده اقتصادی و نوسانات ارز مجلس و دولت را تحت فشار افکار عمومی قرار داده است، بنر سربازان اسرائیلی در شیراز بالا می‌رود، نماینده شورای شهر شیراز مدافع بهائیت سخن می‌گوید و سخنگوی بهائی تروریست‌های اهواز جنجال می‌کند آیا این اتفاقات تصادفی است؟
  

هر از چند گاهی بیت العدل الاعظم از دامنه کوه کرمل حیفا، در ولایت عزرائیل برای اغنام الله خوابی می بینند و تعبیرش را به تشکیلات مخوف و موکلین جیره خوار یا افتخاری خود می سپارد.

اما شرح اینکه این نوع خوش رقصی چه دستاوردی برای موکلین خواهد داشت از حوصله این نوشته خارج است. گاهی خوش رقصی از نوع امیر عباس فخر آور است که رسما خود را اسرائیلی بخواند و گاهی از آن نوع دیگر که در یک تریبون رسمی جمهوری اسلامی بسیار با احتیاط و خوف و خفیه، کسی افاضه ای کند و...

اما در هر دو صورت آنچه اتفاق می افتد نیابت است از جانب بیت العدل اعظم، که جسارت اعلام حضور در هیچ نقطه جغرافیایی جهان غیر از بلاد عزرائیل را ندارد. به ترتیب به وقایع اخیر که نگاه کنیم عجیب می نماید و بیشتر به سناریوی نگارش شده ای می ماند که هم ناشیانه نوشته شده و هم ناشاینه اجرا می شود. به پازل زیر نگاه کنید:

-  ابتدا عکس سربازان غیور!!! اسرائیلی بر بیلبوردی در شیراز بالا می رود، البته با عنوان مدافعین حرم!!! و شهرداری یعنی نهاد بر آمده از دل شورای شهر، که ظاهرا متولی، ناظر و... همه امور فرهنگی و تبلیغاتی است ناگهان بر می‌آشوبد و دست به پاکسازی فله ای می زند تا از این لکه تطهیر شود. اما چیزی نمی گذرد که قطعه ای دیگر کنارش چیده می شود.

- ناگهان بعد از گذشت قریب دو سال از عمر شورای شهر جوانکی سی و چند ساله و جویای نام یاد بهائیت مظلوم!! می افتد و برای دو تروریست بهائی دستگیر شده سینه چاک می کند، البته در جایگاه نماینده شورای همان شهری که نقش بیلبوردش سربازهای اسرائیلی شده بودند. قاعدتا هیچ ارتباطی به ذهن نمیرسد! سربازان اسرائیلی روی بیلبورد شهر شیراز و نماینده شورای شهر شیراز که از حقوق شهروندی تروریستها دفاع می کند!

- دقیقا در  همین احوال تروریست هایی در اهواز به جان مردم بی دفاع می افتند و قریب به 100 نفر را شهید یا زخمی می کنند. ناگهان یعقوب شوشتری (یعقوب التسطری، یهودی بهائی شده) از فرقه مخوف بهائیت سخنگوی تروریست ها از آب در می آید و علیه ایران بیانیه می خواند. با شبکه ایران اینترنشنال مصاحبه می کند و تاجایی که ممکن است به دستهای به خون آلوده اشان مفاخره می کند. 

- بعد مسئولی از مسولان و نخبه ای از نخبگان سیاسی شهر که اتفاقا در انتخابات شوراها هم دستی داشته و دست گلهایی چون شورای شهر بابل و صدرا و شیراز و اراک و... به مدد نظارت عالیه و برنامه ریزی ایشان شکل یافته است به دفاع بر می خیزد که پرونده سازی نکنید برای نماینده شورای شهر! و توییت های تهدید و فریاد و غوغاسلاری که شاید اصل ماجرا فراموش شود و اتفاقات سریالی شوراهای شهر که ظاهرا تمامی ندارد را به حاشیه بکشاند.

 بازهم البته هیچ ارتباطی بین موضاعات نیست؛ نماینده سی و چند ساله شورای شهری که ظاهرا سوابق وی در امور شهری چیزی بیش از کار در هتل نبوده است و رجل سیاسی همان شهر که ناظر و برنامه ریز رسمی انتخابات شورای شهر کل کشور بوده اند، در موضوعی متفق می شوند. راستی دلیل بالا رفتن بیلبورد سرباز اسرائیلی و دفاعیات نماینده شورا از تروریست های بهایی فقط یک همزمانی ساده است و دفاع مسئول اصلی انتخابات شوراهای شهر هم صرفا یک دفاع حزبی؟!

- درست در همین احوال سرکار خانمی از اهالی سیاست در پایتخت کمپین راه می‌اندازد که واحقوق بشرا، به فریاد برسید که در مملکت برای تروریست ها  محدودیت تحصیلی وجود دارد و ای جماعت ترویست بیایید تا به به فریادتان برسم.

جالب اینجاست که تصادفاً بیت العدل هم همزمان به اغنام الله دستور می دهد تا با همه توان به این کمپین بپیوندند و توشه اش را تکمیل کنند. جالب تر اینکه این نخبه سیاسی! اساسا مملکت را هم تهدید می کند که اگر کار به نتیجه نرسد و نتوانند حقوق تروریست های بهائی را احقاق کند کار را به مجامع بین المللی می کشاند!!

بازهم ظاهرا همه چیز تصادفی است. بالا رفتن بنر سربازان اسرائیلی در شیراز، سخنرانی نماینده شورای شهر شیراز مدافع بهائیت، جنجال سخنگوی بهائی تروریست های اهواز، ناظر انتخابات شوراها در نقش مدافع بی پروا و کمپین بانوی سیاست مدار پایتخت نشین برای تروریست‌های بهائی...همه چیز تصادفی است و تنها یک نقطه مشترک دارد؛ بهائیت.

نکته جالبتر اینجاست که همه این اتفاقات در زمانی می افتد که بحران های عمیق و گسترده اقتصادی نوسانات ارز، سکون مجلس و مسولین دولتی و... مجلس و دولت را تحت فشار افکار عمومی قرار داده است و پاسخی هم درکار نیست!

نخبگان فعال این پازل هم چه نماینده شورا و چه نماینده مجلس از این فشار مصون نیستند و بی عملی آشکارشان در خصوص اوضاع باورنکردنی معیشت مردم هدف آماج رسانه ها و افکار عمومی و خصوصی است.

البته برخی از جمله همین دو نخبه سیاسی!! غیور هم در مورد سر باز زدن از شفافیت‌های مختلف، به این معنی که لطفا به مردم بگویید چه می‌کنید، تحت فشار شدیدتری قرار گرفته‌اند.

و حالا به نظر شما، پروژه دستگاه مرکزی مخوف،  اسرار آمیز و پنهان شده در اسرائیل بهائیت  چیست؟ دست بردن به اسلحه و بعد اعلام اینکه ما در همه جا موکل داریم، یا استخدام موکلین مستاصل جویای نامی که به فکر فردای درخواست اقامت در بلاد امریکا و اروپا و اسرائیل هستند؟ یا نه کمک به فرار برخی از دوستان از زیر فشار شکننده افکار عمومی در مورد بی اعتنایی به آشفتگی معیشت جامعه به ستوه آمده؟ ویا شاید هم همه موارد فوق...

اما در هر صورت آنچه غیر قابل انکار است آن است که اگر بهائیت تا دیروز فقط به فساد فرقه ای و خیانت های رسمی ملی در جنگ و مفاسد کلان اقتصادی بعد از آن  متهم بود، امروز دیگر با توجه به سخنگو شدن از سوی ترویست‌های واقعه دلخراش اهواز، رسما نقش تروریستی خود را نیز آشکار کرده است. از این رو به نظر می رسد دیگر ایفای نقش وکالت بیت العدل نمی تواند کلاهی را پشمی کند، غیر از متوهمینی که هنوز اسرائیل را کعبه آمال بدانند.

متوهمینی که نهایتش به یک امیر عباس فخر آور دیگر تبدیل خواهند شد.

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 3 نظر (فعال: 3 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1397/7/12 - 16:50 |     0     0     |
متأسفانه از نقش بهاییان در قتل آیةالله قزوینی شهید ثالث به دستور مستقیم طاهره قرةالعین لعنةالله علیها و همچنین نقش بهاییان دربار پهلوی در به شهادت رساندن طیب حاج رضایی و حاج اسماعیل رضایی در سال 42 چیزی ننوشته اید

ناشناس
| 1397/7/14 - 08:27 |     0     0     |
من مطالعات اینترنتی خود را از سال 86 در مورد این گروه شروع کرده ام و به این نتیجه رسیده ام که 1- آیین من درآوردی تعدادی که می خواستند مشهور شوند 2- آنها دین خود را دین ایرانی با پیامبر ایرانی می دانند در حالی که کتابهای مقدشان به زبان عربی است و این خود بزرگترین دروغ و تناقض است در حالیکه با این باور باید کتابهایشان به زبان فارسی می بود 3 - این که تعدا از ایرانیان جذب این فرقه شدند از راه گمراهی و نادانی و فشار برخی بزرگان کشور در زمان خود بوده است و برخی حال بر این باور مانده اند که باید بعنوان شهروند ایرانی از حقوق شهروندی برخودار باشند - به اصطلاح از اینجا مانده و از آنجا رانده شده اند در هر صورت هم وطنمان هستند و باید مورد رافت اسلامی به شرط عدم جرم و یا اقدامی علیه کشور - قرار گیرند- همچنانکه هم وطنان مسلمان ما هم دچار خطا جرم و جنایت در حق سایر هم وطنان می شوند

ناشناس
| 1397/7/15 - 20:07 |     0     0     |
خجالت آوره شهدای دفاع از حرم رو با اسراییلی ها یکی کردن؟؟؟عمدی بوده بنظرمن


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
  یک کشته و 28 زخمی در انفجار در نزدکی نیروهای حامی ترکیه در شمال سوریه

  پامپئو: ایران مقصر جنگ یمن است!

  می‌بینی ماریه؟

  حشد شعبی: با قدرت در نوار مرزی عراق مستقر هستیم

  تصاویری از خسارت سیلاب در دمشق

  پایان مهلت خروج تروریست‌ها از منطقه عاری از سلاح ادلب

  آقایان مسئول! برای این واردات یقه پاره کنید/ ۳۷ درصد اقلام وارداتی از آمریکا شامل کالاهای مصرفی نظیر رژلب و کود حیوانی+ نمودار

  همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم

  شبکه عنکبوتی تونل‌سازان در سوریه بالاخره به بن‌بست رسید

  فرزند جانبازی که رو پای خود ایستاد

  دلنوشته ای به شهید فدایی حضرت زهرا(س)

  فرزند جانبازی که با شهادت از میان ما پر گشود

  «توبه نامه 62 بندی» دانش آموز شهید، سرلوحه جویندگان حق

  محمد مهدی همت و یک عکس تاریخی

  هیچ لکه ایی بر گردن شهید نمی نشیند جز لکه ایی از جنس ماه

  فوتوتیتر/ خدا می‌داند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست

  عاشقانه‌های یک همسر جانباز اعصاب و روان

  شرط شهید شدن از نظر حاج قاسم

  فوتوتیتر/ اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است

  ظهور محقق نمی شود مگر با بارها آزمایش

 
 
   پربحث ترین مطالب  
  هشدار مهم رهبر انقلاب به مجموعه‌های گوناگون و جریان‌های سیاسی/ نقشه‌ آمریکا این است که به کمک تحریم در کشور ما جنگ داخلی ایجاد کند
30 نظر (فعال: 27 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
   خبری شده است؟
25 نظر (فعال: 21 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 4)
  واگذاری بیمه تکمیلی ایثارگران به نفع ایثارگر است؟
25 نظر (فعال: 17 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 8)
   شهدا امروز نیز با هویت و معنویت خود از کشور و اسلام دفاع می‌کنند/ دفاع مقدس تمام‌شدنی نیست
17 نظر (فعال: 17 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  واگذاری بیمه تکمیلی به دستگاه‌های اجرایی به خواست بنیاد شهید نبوده است
14 نظر (فعال: 13 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
   تست موشک‌ها را ادامه می‌دهیم
13 نظر (فعال: 12 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
  نظر رهبرانقلاب درباره قانون منع بکارگیری بازنشستگان/ این قانون حلقه بسته مدیریتی را برای جوان‌ها می‌گشاید
13 نظر (فعال: 12 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
   دل‌آزردگی خانواده‌های شهدا از تدفین یک مسئول در گلستان شهدا
13 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 4)
  دشمنان آرزوی براندازی نظام را به گور خواهند برد
9 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   برای جانبازان کم گذاشتیم
9 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار