خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  دو شرط حل مشکلات اقتصادی از دید ایت الله جنتی
  روحانی: آمریکا حتما شکست می‌خورد
  عربده‌های شیطان
  «امنیت جمعی» و «بازدارندگی چتری» در ائتلاف تحت رهبری ایران
  مقاومت فلسطین صهیونیست‌ها را متوقف و پشیمان خواهد کرد
  بعیدی نژاد: آمریکا در ایجاد اجماع بر سر تحریم های ایران شکست خورد
  نقض کامل برجام برخلاف وعده مقامات دولتی
  به خاطر چند مشت دلار 
  حقارت در مواضع دیپلماتیک
  ظریف، CFT و یک اتهام دیگر
  اظهارات «ظریف»اجحاف به نظام و موجب تحریک دشمنان برای فشار بیشتر است
  بگم بگم 30 هزار میلیاردی ظریف!
  به دست خودتان راه نقد و دفاع فنی از FATF را مسدود می‌کنید
  لاریجانی: دشمنان سوریه وارد فاز فشارهای سیاسی شده اند
  آمریکا با خروج از برجام همه قطعنامه شورای امنیت را نقض کرده است
  پرهیز از رابطه دوستانه با کفار در آیه‌ای از قرآن
  دروغ ظریف تهمت به جمهوری اسلامی است
  عربستان با ما بود آمریکا نمی‌توانست اینطور تحقیرمان کند!
  تاکید رهبر انقلاب بر شفافیت مسئولان با مردم
  واکنش قاسمی به جاسوسی کارمند وزارت امور خارجه
  چرا اسناد لانه جاسوسی درباره شهید بهشتی منتشر نشد؟
  از اتهام کاسب تحریم تا پولشویی گسترده
  شورای نگهبان چه ایراداتی به CFT گرفت؟
  سرانجام منتقدین آقای وزیر
  از طرح‌های تروریستی سعودی‌ها آگاه بودیم
  تمام اهداف دشمنان در تیررس موشک‌های ما قرار دارند
  نقش بیداری اسلامی در شکست توطئه‌های غرب
  چه کسانی خانواده‌ کارکنان بی‌بی‌سی فارسی را تحت فشار گذاشته‌اند
  جمهوری اسلامی عمیقا نگران شرایط وخیم انسانی در یمن است
  تکذیب خبر اعدام ۲۲ نفر در رابطه با حادثه تروریستی اهواز
- اندازه متن: + -  کد خبر: 208082صفحه نخست » سیاستدوشنبه، 22 مرداد 1397 - 22:10
رپورتاژ برای تروریست‌ها؛ از ریگی تا داعش
شهیدخبر: چرا طراحان پروژه مذبوحانه براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی، در ستاد عملیات روانی خود، ماموریت ویژه‌ای را به «بی بی سی فارسی» تفویض کرده‌اند؟ پاسخ به این سوال را باید در رویکرد مغرضانه و ضدایرانی این شبه رسانه جستجو کرد.
  

«پیگیری خط آشوب و ایجاد زمینه اقدامات تروریستی علیه ملت ایران»؛ این از اولویت‌های ۱۰ سال فعالیت  بی بی سی فارسی بوده و گزاره‌ای است که صدها شاهد مثال برای آن وجود دارد.

بخش نخست گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با عنوان «بی‌بی‌سی مرکز فرماندهی ستاد مشترک عملیات روانی علیه ایران/ هشدار به اعضای مافیای رسانه‌ای ضد ایرانی؛ باید پاسخگو باشید» روز چهارشنبه - ۱۷ مرداد - منتشر شد. در این گزارش تصریح شده بود که این روز‌ها ستاد مشترک عملیات روانی براندازی نظام جمهوری اسلامی در چند جبهه با بودجه واصله از کانون‌های مشخص، در جریان است.

از سلطنت‌طلب‌ها با معرکه‌گیری ته‌مانده خاندان فاسد پهلوی که اخیرا نیز دریافت رشوه ۳۰۰ میلیون دلاری‌اش از سعودی‌ها خبرساز شده تا بهایی ها، سرکردگان گروهک تروریستی منافقین و تجزیه‌طلبان و  سایر فرقه‌های تبهکار ضدایرانی، همه و همه از عناصر تشکیل‌دهنده همان ستاد مشترک عملیات روانی هستند که با دستور صادره از اتاق‌های فکر مستقر در واشنگتن و لندن و تل آویو، تمام تلاش‌شان را متمرکز بر ایجاد آشوب و اغتشاش در ایران کرده‌اند.

این ستاد عملیات روانی برای پمپاژ اخبار جعلی و ایجاد فضای یأس و ناامیدی در بین مردم ایران و همچنین انتشار مطالب تحریک‌کننده با هدف اغتشاش‌آفرینی، بازوان رسانه‌ای متعددی در اختیار دارد؛ از جانب همان مراکز مشخص، بودجه‌های کلانی نیز به این شبه رسانه‌ها تزریق شده است. بدین ترتیب ساختاری امنیتی شکل گرفته که کانون آن بی بی سی فارسی است. دستور کار محتوایی شبه‌رسانه‌های وابسته به آن ساختار ، یکسان است اگر چه شاید در فرم و شکل کار، رعایت تفاوت‌ها و تمایز‌هایی به گردانندگان این شبه رسانه‌ها تجویز شده باشد.

ماموریت ویژه دستگاه تبلیغاتی – امنیتی بی‌بی‌سی فارسی
در میان بازوان رسانه‌ای ستاد مشترک عملیات روانی براندازی نظام جمهوری اسلامی، دستگاه تبلیغاتی – امنیتی دولت انگلیس یعنی «بی بی سی فارسی» ماموریت ویژه‌ای برعهده دارد. شبه رسانه‌ای که بخش تصویری آن در طول ۱۰ سالی که از تاسیس‌اش می‌گذرد به مرکز ثقل دروغ‌پردازی هدفمند علیه نظام و مردم ایران و محفلی برای تبلیغ عناصر تروریستی شناسنامه‌دار نظیر سرکردگان منافقین و امثال عبدالمالک ریگی تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید:
رپورتاژ برای تروریست‌ها؛ از ریگی تا داعش/ گوشه‌ای از خبرپراکنی‌های ضدایرانی «بی بی سی فارسی»

اما چرا طراحان پروژه مذبوحانه براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی، در ستاد عملیات روانی خود، ماموریت ویژه‌ای را به «بی بی سی فارسی» تفویض کرده‌اند؟ پاسخ به این سوال را باید در رویکرد مغرضانه و ضدایرانی این شبه رسانه جستجو کرد.

در واقع بی‌بی‌سی فارسی در طی سال‌های طولانی فعالیت خود در راستای اغراض دولت حامی متبوعش همواره متمرکز بر ضربه وارد آوردن به مردم ایران بوده است. این شبه‌رسانه در سیاست‌های خود بار‌ها به صورت علنی علیه ایران اقدام کرده است که می‌توان به نمونه‌های بسیاری در این رابطه اشاره کرد. بی‌بی‌سی با خبرسازی‌ها و اقدامات ایذایی خود علیه ایران به نوعی مرتکب نقض حقوق بشر شده است.

اقدامات ضدایرانی و تروریست‌پرورانه بی‌بی‌سی فارسی
مردم ایران هیچگاه حمایت این رسانه انگلیسی از سرکرده گروهک تروریستی جندالشیطان، یعنی «عبدالمالک ریگی» را فراموش نمی‌کنند. ارادت بی بی سی فارسی به تروریست شناسنامه‌داری نظیر ریگی به حدی شده بود که برای او رپورتاژ آگهی سفارشی پخش می‌کرد!

بی بی سی فارسی، در سال ۹۲ در گزارشی که «کسری ناجی» تهیه کرده بود، از اقدامات گروهک تروریستی جندالشیطان به سرکردگی عبدالمالک ریگی در به شهادت رساندن چهارده نفر از مرزبانان ایران [منطقه سراوان استان سیستان و بلوچستان] حمایت کرد.

در این گزارش رپورتاژگونه، بی بی سی فارسی حتی از ذکر عنوان تروریست برای مهاجمان تروریست خودداری کرد و حمله این گروهک تروریستی به سربازان ایرانی را یک اقدام تلافی جویانه نامید!

پروژه جلادستایی
یک نمونه دیگر از اقدامات ضدایرانی بی بی سی فارسی، پروژه جلادستایی است. در این پروژه دستگاه تبلیغاتی – امنیتی بی بی سی فارسی به غسل تعمید جنایتکارانی می‌پردازد که دستانشان به خون جوانان ایران زمین آلوده است. در ماجرای قاتل خیابان پاسداران که داعش گونه مردم و تامین کنندگان امنیت مردم را سوار بر اتوبوس زیر گرفته بود، بی‌بی‌سی فارسی تلاش مذبوحانه‌ای را به کار بست تا این عنصر جانی و تبهکار را مظلوم جلوه دهد که البته تیرش به سنگ خورد و فعالان و مخاطبان رسانه‌ای در داخل و خارج از کشور اعتراض گسترده‌ای را به رویه تروریست‌پرورانه بی بی سی فارسی کردند.

بیشتر بخوانید:
بی‌بی‌سی جلاد خیابان پاسداران را شهید خطاب کرد

ده‌ها و شاید صد‌ها مورد مشابه دو مورد فوق را می‌توان ضمیمه پرونده قطور ایران‌ستیزی‌های «بی بی سی فارسی» کرد؛ دستگاه تبلیغاتی - امنیتی که این روز‌ها مشخصا با توجه به ماموریت تفویض شده از جانب کانون‌های مرتبط با مثلث آمریکا - صهیونیستی - سعودی، به عنوان ستاد مشترک عملیات روانی براندازی نظام جمهوری اسلامی، به خبرسازی و خبرپراکنی مشغول است. ستاد مشترکی متشکل از فرقه‌های ضدایرانی و گروهک‌های تروریستی از منافقین تا سلطنت طلبان و عناصر فرقه ضاله بهاییت و حتی تجزیه‌طلبان که دستانشان به خون هم‌وطنان مرزنشین کشور آغشته است.

بیشتر بخوانید:
تلاش ناکام ضد انقلاب برای فرار از بی آبرویی بزرگ با امنیتی‌‎سازی یک پرونده جنایی/ نمونه‌ای دیگر از تحریف و سانسور رسانه‌های معاند به سرکردگی BBC فارسی

نکته قابل تامل آنکه گردانندگان «بی بی سی فارسی» هیچگونه ابایی از بیان آشکار و صریح نقش‌آفرینی خود در پروژه ضدایرانی جدید ندارند. آن‌ها با بسته‌های خبری که بر روی خروجی تلویزیون، سایت و کانال تلگرامی خود قرار می‌دهند، صریحا این پیام را به مخاطبان القاء می‌کنند که در پیشانی ستاد عملیات روانی علیه ایران هستند.

عبور از مرزهای رسانه‌ای توسط شبه رسانه معاند
گردانندگان «بی بی سی فارسی» پیش‌تر از شگرد «القایِ بیطرفی» بهره می‌جستند و اغراض خود را در لفافه ارائه می‌کردند، اما آن‌ها این روز‌ها به طمع ارتقاء درجه در نزد کانون‌های متمول مرتبط با مثلث آمریکایی – صهیونیستی - سعودی، عنان از کف داده‌اند و از رعایت و اتخاذ شگرد‌های سابق خود عدول کرده‌اند و صریحا و بدون پرده تمایلات ضدایرانی خود را بروز و ظهور می‌دهند تا بتوانند پروژه ایجاد آشوب و اغتشاش‌آفرینی در ایران را عملیاتی کنند. پروژه‌‎ای که در دو مقطع در جریان فتنه ۸۸ و فتنه دی‌ماه ۹۶ ناکام ماند و اگر چه آسیب‌هایی را به مردم ایران وارد آورد، اما نتوانست توطئه‌گران علیه ملت ایران را به هدف غایی و شوم خود برساند. به هر ترتیب بی‌بی‌سی فارسی این روزها علنا به ترویج خشونت و تروریسم مبادرت می‌ورزد تا اهداف شکست خورده سابق محوله به خود را محقق سازد.

بیشتر بخوانید:
وقتی بی بی سی تروریست ها را قربانی آشوب ها معرفی می کند + عکس

با اعضای باند مافیایی بی‌بی‌سی که امنیت مردم ایران را نشانه گرفته‌اند، بیشتر آشنا شوید
بدون تردید باند مافیایی وابسته به ستاد مشترک عملیات روانی براندازی نظام جمهوری اسلامی که مستقیما مردم ایران و امنیت آن‌ها را نشانه گرفته‌اند، آزاد نیستند که هر اقدام ضدامنیتی را علیه مردم ایران انجام دهند و اعضا و همکاران این باند که بخشی از آن‌ها در دستگاه تبلیغاتی - امنیتی بی بی سی فارسی گرد آمده‌اند و حتی همکاران داخلی آن‌ها که همان خط را دنبال می‌کنند، باید پاسخگوی اعمال خود علیه مردم ایران باشند و قطعا روزی در پیشگاه ملت ایران رسوا خواهند شد و دست عدالت خداوند در مورد این افراد از آستین مردم ایران بیرون خواهد آمد و به سزای اعمالشان خواهند رسید.

در بخش نخست گزارش «بی‌بی‌سی مرکز فرماندهی ستاد مشترک عملیات روانی علیه ایران/ هشدار به اعضای مافیای رسانه‌ای ضد ایرانی؛ باید پاسخگو باشید»، به معرفی تنی چند از عناصر دستگاه تبلیغاتی - امنیتی بی بی سی فارسی که در پروژه ضدامنیتی علیه مردم ایران فعال هستند پرداختیم؛ در ادامه به برخی دیگر از اعضای این باند مافیایی به ظاهر رسانه‌ای  و گوشه‌ای از سوابق و اعمال ضدایرانی آن‌ها اشاره می‌کنیم:

امیر پایور

/////////

پایور عضو کانون رصد اقتصادی ایران در رویترز و مسئول حوزه اقتصادی بی بی سی است. او را باید از ماموران تشدید جنگ اقتصادی و روانی علیه جمهوری اسلامی ایران دانست.

با توجه به در جریان بودن جنگ اقتصادی تمام عیار علیه مردم ایران در ماه‌های اخیر، نقش پایور در شبه رسانه ضدامنیتی بی بی سی بسیار برجسته شده است؛ بگونه‌ای که تقریبا در تمامی برنامه‌های خبری اصلی بی بی سی فارسی در مقاطع پرمخاطب یا اصطلاحا «پرایم تایم»، پایور بر روی آنتن بی‌بی‌سی حاضر می‌شود و گزارش‌هایی با سویه‌های سیاه‌نمایانه از اوضاع اقتصادی ایران منتشر می‌کند.

داریوش کریمی

بی‌بی‌سی مرکز فرماندهی ستاد مشترک عملیات روانی علیه ایران/ هشدار به اعضای مافیای رسانه‌ای ضد ایرانی؛ باید پاسخگو باشید

کریمی همسر رزیتا لطفی رئیس بی بی سی فارسی، مجری برنامه پرگار این شبکه تبلیغاتی - امنیتی است؛ برنامه‌ای گفت‌و‌گو محور که رادیکالیسیم رسانه‌ای گردانندگان بی بی سی فارسی در آن نمود زیادی دارد. با نگاهی به ترکیب کارشناسان برنامه پرگار و مطالب ضدایرانی که از زبان آنها به صورت مستقیم و غیرمستقیم خارج می‌شود، می‌توان از اغراض گردانندگان این برنامه آگاه شد. برنامه‌سازان پرگار بی بی سی فارسی به صورت خزنده در حال هجمه پراکنی علیه ارزش‌ها و هنجارهای بنیادین ایران اسلامی هستند.

محتوای غالب برنامه پرگار با اجرای داریوش کریمی، ضدیت با موازین بنیادین اسلام و ایران است؛ در یکی از برنامه‌های پرگار، زبان و خط فارسی در راستای ترویج زبان و نوشتار انگلیسی، مورد تمسخر مجری و مهمانان برنامه قرار گرفت.

ترویج بی‌بندوباری و فحشا از دیگر موضوعات غالب برنامه پرگار با اجرای داریوش کریمی است. این برنامه در مقطعی بر روی مقوله منحط «ازدواج سفید» تمرکز کرده بود تا این پدیده برآمده از بخشی از دنیای غرب را در جامعه دینی ایران رواج دهد.

برنامه پرگار دستگاه تبلیغاتی - امنیتی بی بی سی فارسی نیز مانند سایر برنامه‌های این شبکه ارادات ویژه‌ای به رژیم صهیونیستی دارد. حدود دو سال پیش که در نتیجه جنایت‌های روزافزون صهیونیست‌ها علیه مردم غزه، کالاهای تولید شده در اراضی اشغالی در بخشی از اروپا تحریم شده بود، داریوش کریمی در برنامه پرگار، تحریم کالاهای صهیونیستی را عملی غیراخلاقی خواند! 

فرناز قاضی‌زاده

بی‌بی‌سی مرکز فرماندهی ستاد مشترک عملیات روانی علیه ایران/ هشدار به اعضای مافیای رسانه‌ای ضد ایرانی؛ باید پاسخگو باشید

قاضی‌زاده در زمان حضور در ایران به عنوان خبرنگار در نشریات زنجیره‌ای کار می‌کرد. وی در زمان مدیریت صادق صبا به بی بی سی فارسی پیوست و به سبب روابطی که با او داشت مدارج ترقی را در این دستگاه امنیتی - تبلیغاتی به سرعت طی کرد. با انتصاب رزیتا لطفی به عنوان رئیس بی بی سی فارسی، قاضی‌زاده از برنامه دیدبان این شبکه کنار گذاشته شد البته وی مجددا به این برنامه بازگشت.

قاضی‌زاده، سابقه مصاحبه با «مایکل لدین» از چهره‌های امنیتی هیئت حاکمه آمریکا را دارد. لدین از جمله مقامات آمریکایی است که همچون «جان بولتون» و « رودی جولیانی» رابطه نزدیکی با سرکردگان گروهک تروریستی منافقین دارد. 

در جریان اغتشاشات دی ماه ۹۶، که از جانب اتاق فکر آمریکایی - صهیونیستی - سعودی هدایت می‌شد و بی بی سی فارسی به عنوان کارگزار انگلیسی این اتاق فکر، راهبرد رسانه‌ای تهدید امنیت مردم ایران را برعهده داشت، قاضی‌زاده گزارش‌هایی یک سویه و مُخل امنیت مردم ایران را با هدف تحریک به اغتششات بیشتر، تهیه می‌کرد.

خاستگاه فعالیت رسانه‌ای قاضی‌زاده مانند برخی دیگر از کارکنان دستگاه امنیتی - تبلیغاتی بی‌بی‌‎سی، نشریات زنجیره‌ای  اصلاح‌طلب است. این فرد که در زمره عناصر رسانه‌ای اطلاح‌طلبان بود طی یک فرآیند به خارج از کشور رفت و به عضویت دستگاه امنیتی - تبلیغاتی بی بی سی درآمد. وی همچنان ارتباطات خود را با عناصر اصلاح طلب در داخل حفظ کرده و هرازگاهی به سوژه‌هایی می‌پردازد که مشخص است خوراک خبری آنها را هم‌پالگانش در داخل تولید کرده‌اند.

قاضی‌زاده به همراه مسعود بهنود برنامه دیدبان بی‌بی‌سی را اجرا می‌کند؛ اجرای این برنامه که به بررسی مستمر رسانه‌های عمدتا اصلاح‌طلب داخلی اختصاص دارد گویای خط و ربط قاضی‌زاده و بهنود با عناصر داخلی همکار بنگاه خبرپراکنی بی بی سی است. در گزارش قبلی اشاره شد که بهنود دروازه ورودِ خبرنگاران اصلاح‌طلب به رسانه‌های بیگانه از جمله بی بی سی فارسی است. در این دلالی خبرنگار، قاضی‌زاده نیز بهنود را همراهی می‌کند.

قاضی‌زاده و بهنود این دو عنصر دستگاه تبلیغاتی - امنیتی بی بی سی فارسی، با شناسایی و ارتباط برقرار کردن با برخی به اصطلاح روزنامه‌نگاران اصلاح طلب داخلی سعی می‌کنند در برنامه دیدبان به صورت برجسته مطالب و گزارشات تحریف شده و سیاه نمایانه آنها از اوضاع کشور را پوشش دهند؛ تا از این طرق هم پروژه مخدوش کردن امنیت مردم ایران را پی گیرند و هم برای آن دسته از روزنامه نگاران اصلاح طلب داخلی که در پروژه ضدامنیتی بی بی سی سهیم هستند، شهرت کاذب ایجاد کنند و اصطلاحا آنها را منبع خبری کنند.   

نفیسه کوهنورد

بی‌بی‌سی مرکز فرماندهی ستاد مشترک عملیات روانی علیه ایران/ هشدار به اعضای مافیای رسانه‌ای ضد ایرانی؛ باید پاسخگو باشید
کوهنورد از جمله کارکنان بی بی سی فارسی است که گردانندگان این شبکه بنا به دلایلی و به اجبار او را به عنوان خبرنگار راهی لبنان و عراق کردند. کارویژه کوهنورد در لبنان و عراق، تهیه گزارش‌هایی تحریف شده علیه محور مقاومت و در راستای منافع متجاوزان آمریکایی و صهیونیستی است. 

کوهنورد در مقطعی که ارتش عراق و بسیج مردمی این کشور برای بازپس‌گیری شهر موصل از تروریست‌های داعش عملیات خود را آغاز کرده بودند، گزارش‌های منحرفی را علیه جبهه مقاومت و در راستای مطامع داعشی‌ها و اربابان این گروهک تروریستی منتشر می‌کرد. کوهنورد در آن مقطع طی گزارشی سعی بر القای این گزاره دروغ داشت که مردم ساکن موصل هدف حمله بسیج مردمی عراق هستند!


علی همدانی

بی‌بی‌سی مرکز فرماندهی ستاد مشترک عملیات روانی علیه ایران/ هشدار به اعضای مافیای رسانه‌ای ضد ایرانی؛ باید پاسخگو باشید
همدانی حدود ۱۰ سال پیش پناهندگی انگلیس را کسب کرد. وی از مجریان برنامه چشم انداز بامدادی بی بی سی فارسی است که محتوای غالب این برنامه، تحریک اندک آشوب‌گرانی است که مزدورانی برای تهدید امنیت مردم ایران هستند. تحلیل محتوای برنامه فوق‌الذکر با اجرای علی همدانی بیانگر پیگیری خط ضدامنیتی علیه مردم ایران است. در این برنامه سعی می‌شود، اندک اغتشاشات در برخی شهر‌های کشور، ضریب‌دهی و بزرگنمایی شود تا پروژه منحوس محوله به گردانندگان دستگاه تبلیغاتی - امنیتی بی بی سی فارسی به پیش رود.

مطالب کذب و تحریف شده‌ای که در برنامه چشم‌انداز بامدادی بی بی سی فارسی با هدف تهدید امنیت مردم ایران از زبان همدانی و سایر مجریان این برنامه مطرح می‌شود، مانند اغلب بخش‌های خبری و تحلیلی بنگاه خبرپراکنی دولت انگلیس، با استناد به منابع مجهول و مجعول داخلی است.

بدین معنا که دستگاه تبلیغاتی - امنیتی بی بی سی فارسی، در اجرای پروژه ناامن‌سازی ایران که برای پیشبردش مبالغ هنگفتی را دریافت کرده، مهره‌های نشان‌داری را در داخل به استخدام خود درآورده تا در بزنگاه‌هایی نظیر شکل‌گیری تجمعات، آن اجیرشدگان وارد معرکه شوند و به متشنج ساختن اوضاع و تهیه و ضبط فیلم و صدا برای پخش در بی بی سی مبادرت ورزند. البته این مزدوران و این همکاران داخلی دستگاه تبلیغاتی امنیتی بی‌بی‌سی باید بدانند که نمی‌توانند با این قبیل اقدامات ایذایی و وطن فروشانه، امنیت مردم ایران را تهدید کنند و قطعا تحت اشراف اطلاعاتی نیروهای حافظ امنیت مردم ایران هستند.

خبرگزاری میزان در ادامه گزارش‌های خود باز هم به معرفی اعضای باند مافیایی تهدید امنیت مردم ایران که در بی‌بی‌سی فارسی گردآمده‌اند و همکاران و مزدوران داخلی آنها خواهد پرداخت. همچنین طی گزارش‌های آتی عناصر همکار بی بی سی فارسی در داخل و سوابق آنها نیز ذکر خواهد شد.

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
  حشد شعبی: با قدرت در نوار مرزی عراق مستقر هستیم

  تصاویری از خسارت سیلاب در دمشق

  پایان مهلت خروج تروریست‌ها از منطقه عاری از سلاح ادلب

  آقایان مسئول! برای این واردات یقه پاره کنید/ ۳۷ درصد اقلام وارداتی از آمریکا شامل کالاهای مصرفی نظیر رژلب و کود حیوانی+ نمودار

  همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم

  شبکه عنکبوتی تونل‌سازان در سوریه بالاخره به بن‌بست رسید

  فرزند جانبازی که رو پای خود ایستاد

  دلنوشته ای به شهید فدایی حضرت زهرا(س)

  فرزند جانبازی که با شهادت از میان ما پر گشود

  «توبه نامه 62 بندی» دانش آموز شهید، سرلوحه جویندگان حق

  محمد مهدی همت و یک عکس تاریخی

  هیچ لکه ایی بر گردن شهید نمی نشیند جز لکه ایی از جنس ماه

  فوتوتیتر/ خدا می‌داند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست

  عاشقانه‌های یک همسر جانباز اعصاب و روان

  شرط شهید شدن از نظر حاج قاسم

  فوتوتیتر/ اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است

  ظهور محقق نمی شود مگر با بارها آزمایش

  به همین سادگی و صراحت

  ثواب مرگ بر آمریکا کمتر از صلوات نیست

  دعایمان کن

 
 
   پربحث ترین مطالب  
  آمریکا در لانه جاسوسی باقی می ماند، انقلاب به ۴۰ سالگی نمی رسید/ هنوز ناله‌های نظامیان آمریکایی در طبس شنیدنی است
20 نظر (فعال: 19 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 0)
   نشانه‌های آشکارِ افول قدرت آمریکا/ نیروی نظامی آمریکا سردرگم است
15 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  امام خامنه‌ای: اگر روحیه جهاد و شهادت گسترش یابد گرایش به شرق و غرب رخت می‌بندد
13 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 4، غیر قابل انتشار: 0)
   پدافند غیرعامل در مقابل تهاجم دشمنان علمی، جدی و همه‌جانبه باشد/ بخش‌های مختلف باید با پدافند غیرعامل همکاری کنند
9 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
  خورشید را انکار می‌کنند و سراغ ستاره‌ها می‌روند
7 نظر (فعال: 7 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   مادر نذر کرده بود مهدی ۳ ماه با اسرائیل بجنگد
8 نظر (فعال: 7 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 0)
  چرا جواب شهدای منا سکوت است و پاسخ قتل خاشقچی فریاد؟!
6 نظر (فعال: 6 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   ناوهای هواپیمابر آمریکا در تیررس موشک های نقطه‌زن ایران /تقدیر از حماسه ایرانی ها در اربعین
9 نظر (فعال: 6 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 2)
  «محمدحسن دهقان» آسمانی شد
5 نظر (فعال: 5 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   درخواست عجیب شهید مدافع حرم
6 نظر (فعال: 5 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 0)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار