خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  بیانیه گام دوم انقلاب، منشوری برای خودسازی و تمدن‌سازی است
  صالحی: بحرینی‌ها از ما خواستند با معارضان مذاکره کنیم
  فراکسیون حزب‌الله به اظهارات مداخله‌جویانه سفیر آمریکا واکنش نشان داد
  نوزایی در چهل سالگی؛ از «حکومت» تا «نظام»
  ۷ پرسش و پاسخ از بیانیه‌ گام دوم انقلاب +دانلود
  توئیتر؛ از حذف پیام رهبرانقلاب تا حمایت از تروریست‌ها
  چگونه مسیر ۲۰۰ساله توسعه را ۲۰ساله طی کنیم؟
  آیا پیوستن به FATF بر قیمت ارز موثر است؟
  مجوز ویژه به سپاه برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز
  FATF گره‌گشا یا گره‌ساز
  اجرای الزامات FATF عامل رسیدن دلار به ۱۹ هزار تومان بود
  CFT و چالش تشخیص مصلحت
  تلاش‌ها برای عادی سازی مسئله رژیم صهیونیستی نتیجه نمی‌دهد
  همزمان با حمله انتحاری به اتوبوس پاسداران، «افق نو» تحریم شد
  اعتراف صریح FATF: هدف ما جلوگیری از دور زدن تحریم‌های ایران است
  سایه اقتدار ایران بر نشست ورشو
  جوان طراز گام دوم انقلاب چه ویژگی‌ها و وظایفی دارد؟
  مستندات جدید در خصوص اصالت نامه امام درباره آیت الله منتظری و نهضت آزادی
  واکنش امام خمینی به مسئله مرجعیت پس از آیت‌الله بروجردی
  خدمات درمانی بیمارستان‌های سپاه رایگان می‌شود
  منکر بزرگ، دروغ گفتن برخی مسئولان به مردم است
  همه باید نسبت به بیانیه رهبر انقلاب احساس مسؤولیت کنند
  خبر مهم و خوشحال‌کننده حادثه تروریستی زاهدان چیست؟
  مدعیان بخوانند!
  جدی ترین دشمنان ایران به ناچارعصر شکوفایی در ایران را پذیرفته اند
  اسناد صحت نامه‌های «عزل منتظری» و «ممنوع‌الفعالیتی نهضت آزادی»
  مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی برای امضا به دفتر رئیس جمهور می‌رود، اما بیرون نمی‌آید
  هدیه سرلشکر باقری به مراجع
  عفو بیش از ۳۶ هزار زندانی با حکم مقام معظم رهبری
  کاوه مدنی با مراکز صهیونیستی چه ارتباطی دارد؟
- اندازه متن: + -  کد خبر: 186948صفحه نخست » بنیادجمعه، 29 دی 1396 - 13:30
روشنگری شهیدخبر درباره همکاران بی جیره و مواجب آمدنیوز / قسمت سوم
نفوذی ها در جامعه ایثارگری چگونه برای آمدنیوز خوراک سازی می کنند؟! + اسناد
نفوذی ها در جامعه ایثارگری چگونه برای آمدنیوز خوراک سازی می کنند؟! + اسناددرباره سرپل های بی جیره و مواجب آمدنیوز که با نقاب انقلابی گری در صفوف ایثارگران نفوذ کرده اند و با غفلت وناآگاهی از پشت خنجر زهرآگین می زنند، حقاق تلخی وجود دارد که از باب تنبه عوامل آن و نیز رسالت رسانه ای ناگزیر از طرح آن هستیم.
  

به گزارش شهیدخبر، فتنه 96 که ظرف یک هفته منجر به جان باختن تعدادی از هموطنان شد و امنیت ملی را در بیش از 100 شهر کشور به مخاطره انداخت، به خوبی نشان داد که صیانت نکردن برخی اصحاب سیاست و رسانه وپیروی از هواهای نفسانی و بی غیرتی و لاقیدی در اطلاع رسانی ، چگونه می تواند آبرو و سرمایه یک ملت را در یک بازه زمانی کوتاه به آتش بکشد. وخدارا شاکریم که با درایت مسئولین وهوشمندی ملت شریف ایران به خوبی این فضای پرآشوب مدیریت شد .

در یک واکاوی ساده درمی یابیم، برای نفوذ در افکار عمومی ، میدان دار اصلی فتنه 96 یک کانال تروریستی و ضد انقلاب بود که از مدت ها قبل با شاخ و برگ دادن به سیاه نمایی ها، بی تقوایی ها و دروغ پردازی شخصیت های سیاسی و رسانه های داخلی، مخاطبان بسیاری را جذب کرده و در نهایت فریبکاری خود را ضد فساد و حامی عدالت جلوه داده بود.

شهیدخبر در گزارش های مستند پیشین خاطرنشان کرده بود که هدف اصلی کانال تروریستی آمدنیوز به عنوان اصلی ترین کانال ارتباطی با مردم ، با سیاه نمایی القای وجود فساد سیستماتیک و نه موردی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و به همین دلیل در همه حوزه های حاکمیتی از ورزش و اقتصاد گرفته تا دستگاه قضایی و جامعه ایثارگری، نیازمند سرپل هایی است که خوراک لازم را برای دروغ پردازی های بزرگ و شاخ دار این مدل کانال ها فراهم کنند.

آمدنیوز و رسانه های معاند همواره در پی این بوده که با پمپاژ سیاه نمایی و لجن پراکنی علیه نهادهای متعدد و شخصیت های انقلابی، ناامید کردن مردم از جمهوری اسلامی را محقق کند و پر واضح است این هدف شوم به هر میزان که محقق شود، چالش های عظیم امنیتی برای کشور در پی خواهد داشت.

بررسی های شهیدخبر نشان می دهد که کانال صهیونیستی آمدنیوز و رسانه های معاند اصرار فراوانی داشته که هر طور شده ولو با اتکا به دم دستی ترین دروغ ها ، بنیاد شهید و جامعه ایثارگری را نیز دستمایه سیاه نمایی و لجن پراکنی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار دهد. در نظر دشمنان انقلاب، سیاه نمایی علیه جامعه ایثارگری و فاسد نشان دادن بهترین قشر ملت، در حکم شلیک تیر خلاص به امید مردمی است که با هر سلیقه و گرایشی به جامعه ایثارگری احترام می گذارند و دل بسته آن هستند.

درباره سرپل های بی جیره و مواجب آمدنیوز که با نقاب انقلابی گری در صفوف ایثارگران نفوذ کرده اند و با غفلت وناآگاهی از پشت خنجر زهرآگین می زنند، حقایق تلخی وجود دارد که از باب تنبه ، عوامل آن و نیز رسالت رسانه ای ناگزیر از طرح آن هستیم.

واقعیت این است که مدت هاست تعدادی از رسانه های غافل وناآگاه که خود را منتسب به جامعه ایثارگری کرده اند، با آگاهی و درک حساسیت جامعه به ایثارگران و احترام و ارزشی که مردم برای این قشر شریف قائل هستند، این مساله را به دستمایه ای برای تقابل و تبدیل جهت گیری های شخصی  وزیاده خواهی های خودشان ، بنیاد شهید وامورایثارگران را مورد آماج خبرهای کذب وبی سند تبدیل کرده اند.

در این راستا اگر مسئولان انقلابی این نهاد مقدس به درخواست های فرصت طلبانه ایشان پاسخ منفی دهند، در وهله اول با انتشار موجی از اخبار کذب سوزناک و البته موهن درباره جامعه ایثارگری مواجه می شوند که آبروی جمهوری اسلامی را نشانه میرود.

(نقل قول مستقیم و بی پروای آمدنیوز از سرپل های بی جیره و مواجب داخلی!)

در صورتی که مسئول مورد نظر، در همین مرحله به خاطر حفظ آبروی جمهوری اسلامی و با هدف توقف انتشار این اخبار مشمئز کننده ، جا بزند و به مطامع این رسانه ها تن دهد، موج لجن پراکنی موقتا تا زمان آغاز پروژه جدید زیاده خواهی متوقف می شود.

لازم به ذکر است که در میان جامعه ایثارگری نیز، اگرچه معدود و اندک اما همواره افرادی پیدا می شوند که با هدف دست یابی به خواسته های غیر قانونی و خودخواهانه ، به آلت دست زیاده خواهی این رسانه ها تبدیل می شوند.

اما در صورتی که همین مسئولان، در برابر زیاده خواهی این رسانه ها مقاومت کنند، فاز دوم تروریسم رسانه ای آغاز می شود و این بار همین مسئولان به فساد و اختلاس متهم می شوند. یکی از مسائل مهمی که رهبر جانباز و معظم انقلاب همواره بر آن تاکید ویژه داشته اند، ممنوعیت و حرام بودن اتهام زنی به مسئولان و شخصیت ها قبل از اثبات در دادگاه است. در مخالفت این رسانه های فریبکار با ولایت فقیه همین بس که بارها و بارها بدون اینکه اساسا پرونده ای علیه یک مسئول تشکیل یا حکمی صادر شود، او را به فساد و اختلاس متهم کرده اند.

 

در این میان با شکل گیری این چرخه سخیف و باطل از سیاه نمایی علیه جامعه ایثارگری و مسئولان، این رسانه های ضد انقلاب و بویژه کانال تروریستی آمدنیوز هستند که با پر و بال دادن به لجن پراکنی های رسانه های داخلی، مجموعه ای از دروغ های حرفه ای را به خورد افکار عمومی می دهند وبا خوراکی که از این رسانه های زیاده خواه گرفته اند افکار عمومی را آماج خبرهای خود برعلیه نهاد مقدس بنیادشهید وامور ویثارگران قرار می دهند.

 

متاسفانه این موجودات درظاهر انقلابی نفوذ کرده در جامعه ایثارگری از این واقعیت تلخ، حتی ککشان هم نمی گزد و هر روز یک عملیات رسانه ای جدید را پی ریزی می کنند.

در این میان مخالفت صریح این رسانه ها، با فتوای رهبر معظم انقلاب درباره آبروی مسئولان و تاکید اخیرشان در سخنرانی 19 دی مبنی بر ممنوعیت شایعه چراکنی و سیاه نمایی، مساله ای است که توجه بیشتر دستگاه قضایی را برای کور کردن سرپل های بداخلاق و لاقید آمدنیوز در داخل کشور بویژه در حوزه ایثار و شهادت طلب می کند.

نکته حائز اهمیت دیگر برای دستگاه های امنیتی کشور اینکه تجمعات غیر قانونی از فراخوان های متعدد سایت های نفوذی در میان ایثارگران برای تجمع در برابر بنیاد شهید کلید خورده است. این تجمعات چند ۱۰ نفره که طی ماه های اخیر هر از چندی به بهانه مطالبه حقوق ایثارگران در خیابان طالقانی و روبه روی ساختمان بنیاد شهید تشکیل می شد، نقطه آغاز قبح شکنی از تجمعات غیر قانونی است.

از سوی دیگر باید یادآور شد که مجموعه ای از خیانت های داخلی و سوء استفاده رسانه های ضد انقلاب از این خیانت ها موجب تضیف مفهوم والای شهادت شده تا جایی که عناصر بهایی نیز خواستار شناسایی فرزندانشان به عنوان شهید هستند!

 

 

شهیدخبر در گزارش بعدی خود ابعاد بزرگتری از خوراک سازی سرپل های بی جیره و مواجب آمدنیوز را برملا خواهد کرد.

ادامه دارد....

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 71 نظر (فعال: 40 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 31)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ن
| 1396/10/30 - 09:59 |     7     0     |
شماهم دلتون واسه جامعه ایثارگری نسوخته خودتونم بهتر از من میدونید. شما نگران شهیدی جانتون هستید

نادر
| 1396/10/30 - 10:53 |     6     0     |
اونروزی که از دل همین جامعه به زعم شما ایثارگری نفوذی میزنه بیرون شما کجایید که حالا دایه مهربانتر از مادر شدین؟ناشناس
| 1396/10/30 - 16:10 |     4     0     |
شهید خبر بدجوری دست گذاشتی رو آمدنیوز و شهدای ایران ها...

ناشناس
| 1396/10/30 - 16:43 |     1     1     |
متاسفانه نه تنها با امثال آمدنیوز برخورد نمیشه بعضی مواقع من دیدم در کانالهای تلگرامی بازار بورس نیز که داخلی هستند مطالب بسیار تندی برعلیه نظام و رهبری و شهدا مینویسند. مانند کانال گروه بزرگ بورس نیوز

یاسین
| 1396/11/2 - 12:47 |     1     1    
پاسخ: مروری گذرا بر اخبار و مواضع سایت و کانال کثیف آمدنیوز، حجم بسیار گسترده‌ای از حملات اهالی آن محله بدنام علیه جبهه مقاومت اسلامی در منطقه غرب آسیا را منعکس می‌کند و همزمان با آن ، مدح جنایات قبیله قرون‌وسطایی آل سعود و عملکرد انواع و اقسام تروریست‌های تکفیری ، من‌جمله داعش علیه آن جبهه قهرمان و مظلوم را بازتاب می‌دهد و بلافاصله این سؤال بزرگ را مطرح می‌کند که چرا این موجود معتاد و روانی، چنین حملات کینه‌توزانه‌ای را علیه این جبهه مقدس روا می‌دارد؟ در همین‌جا امثال اردشیر امیر ارجمند منافق باید شرم کنند از داعیه منافقانه اعتقاد به سپاه باکری‌ها و همت‌ها ؛ در حالیکه به روح‌الله زم حقوق می‌دهند تا به‌زعم خود ، از قهرمان بزرگ مبارزه با تروریسم تکفیری، سردار پرافتخار قاسم سلیمانی و نیروهای تحت امرش، اطلاعات جمع‌آوری کنند و در اختیار آل سعود و آل صهیون و آل ترامپ و آل ملکه فرتوت بریتانیا قرار دهند!

ناشناس
| 1396/10/30 - 16:44 |     1     4     |
ای کاش تلگرام اصلا فیلتر شود راه ترویج فساد در جامعه است و هیچ خیری در استفاده از ان نیست.

ناشناس
| 1396/11/1 - 12:23 |     1     1    
پاسخ: وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها، بازی با آمار و حتی آمار سازی در خصوص وضعیت اجتماعی مردم کاره امدنیوزه

ناشناس
| 1396/10/30 - 18:52 |     2     3     |
شهدای ایران یک سایت تندروی مزخزفیه که لنگه نداره

ناشناس
| 1396/11/1 - 11:17 |     1     0    
پاسخ: شما چرا تو زمین اینا بازی میکنی آخه؟
ناشناس
| 1396/11/2 - 12:47 |     2     0    
پاسخ: آمد نیوز واقعا بعضی ها را عصبی می کند

ناشناس
| 1396/10/30 - 18:53 |     0     1     |
مرگ بر آمد نیوز خائن باید مثل ریگی مدیر کانال آمد نیوز روح ا.. زم هم دستگیر ومحاکمه ومجازات شود

ناشناس
| 1396/11/3 - 20:42 |     0     0    
پاسخ: میز غذای بابای روح الله زم رو دیدید؟بنده خدا

نساء
| 1396/11/1 - 10:28 |     0     1     |
فقط تو جامعه ایثارگریه؟ نه والا تو همه همینجوریه الان ببینید صادقی نماینده مجلس چه چیزا که نگفته.

سیما
| 1396/11/7 - 13:25 |     0     0    
پاسخ: بنظرمن هرچی امکانات هم بدن به خانواده شهدا و ایثارگران کمه اما اینطوریم خوب نیست که جامعه ایثارگران یک جامعه متوقع و خودخواه باشند که با ایثار شون دارن کاسبی میکنن

ناشناس
| 1396/11/1 - 11:18 |     1     1     |
خاک بر سرشون که نون جمهوری اسلامی رو میخورن اما خیانت میکنن به جمهوری اسلامی

ناشناس
| 1396/11/1 - 21:28 |     0     1     |
سلام
ساده لوحی یعنی اینکه آمدنیوز را در مقابل پاول دورف ببینی!!!
این دو با هم یار و یاورند، ساده دل!

ناشناس
| 1396/11/3 - 20:42 |     1     0    
پاسخ: البته شهیدخبر هم کم سوژه سازی نکرده ها قضیه کانکس یادتونه؟

ناشناس
| 1396/11/2 - 10:39 |     2     1     |
بابا بس کنید توروخدا انقدر چوب تو استین هم نکنید همتون یکی اید دیگه

ناشناس
| 1396/11/2 - 22:25 |     1     2    
پاسخ: چوب تو آستین کردن نیست که،بالاخره باید هویت اینها رو برای جامعه برملا کنن

محسن
| 1396/11/2 - 11:27 |     1     1     |
جنگ زرگریه دیگه بهرحال اما به نظرم مسخره است نماینده ها بعضا شدن علیه نظام

ناشناس
| 1396/11/3 - 18:56 |     0     0    
پاسخ: قضیه مثل برنامه ۹۰هست.به راه انداختن جنگ زرگری بین تیمهای فوتبال و پول به جیب زدن فردوسی پور

داوود
| 1396/11/2 - 12:46 |     1     1     |
آدمی که برحق است و ادله دارد نیازی به این جور ابراز خشم علیه چنین فردی ندارد. اگر همان یک بار اول هم ضمن معرفیش می فرمودید خصوصیات اخلاقی چنین و چنان دارد کفایت می کرد تا خوانندگانتان با این وجهه از شخصیت او آشنا شوند. الحمدلله شما که ضعیف نیستید که جلوی همچین جرثومه هایی اینقدر عصبانی شوید

ناشناس
| 1396/11/2 - 22:24 |     1     0     |
اصلا آمدنیوز از کجا اومده و این حرفارو از کجا نقل میکنه؟

ناشناس
| 1396/11/5 - 13:52 |     0     0    
پاسخ: سند ارتباط زم با سازمان میت را روزنامه ملیت ترکیه با ایفای نقش حمایت از زم و بابک اجلالی و با انتشار سناریوی کلیشه‌ای و ناشیانه صربستان به دست داد. ماجرا از این قرار بود که تنها 4 ساعت پس از اشاره تلویحی بخش اول سلسله گزارش‌های حاضر به وجود شواهدی دال بر نقش داشتن روح‌الله زم وبابک اجلالی در ترور سعید کریمیان سرپرست شبکه‌های فارسی زبان جم در استانبول روزنامه ملیت ترکیه اعلام کرد که پلیس صربستان، دو مأمور امنیتی ایرانی را به اتهام ترور سعید کریمیان بازداشت کرده است! صرفاً به فاصله چند دقیقه پس از انتشار خبر ملیت، آمد نیوزکه مترصد آن خبر جعلی بود اولین و تنها سایتی بود که همان را به نقل از ملیت منتشر کرد! خبری که آشکارا به‌منظور رفع اتهام از روح‌الله زم ، آن‌هم توسط میت تولید و با دستور آن سازمان به روزنامه ملیت، منتشر شد و جالب اینکه پیش و پس‌ازآن هیچ خبری در این راستا از هیچ منبع دیگر منتشر نشد و رسانه‌های دیگر نیز، ساختگی بودنش را دریافته وقعی بدان ننهادند. این ماجرا عملاً یک گاف بزرگ از یک سازمان جاسوسی پرادعا بود؛ گافی که دست یک رسانه مدعی و قدیمی ترکیه را نیز رو کرد و روح‌الله زم را هم، رسواتر نمود.

سجاد
| 1396/11/3 - 10:35 |     1     0     |
نفوذی؟ یارو خودش سالها خط مقدم بوده کلی زحمت کشیده اون شده نفوذی بعد شماها شدین انقلابی ایثارگر؟

ناشناس
| 1396/11/4 - 12:42 |     0     0    
پاسخ: بله ممکنه همینم باشه اما دیگه بدتر کسیکه خودش در جبهه بوده و ایثارگر به قول شما،هنوز نمیدونه این تیترهایی که میزنه در جهت خدمت به دشمنه؟؟؟

ناشناس
| 1396/11/3 - 11:30 |     0     0     |
یکم انصاف به خرج بدین به نظرم نفوذی چیه آلت دست دشمنن خخخ

ناشناس
| 1396/11/3 - 18:55 |     0     0     |
چرا میکشید مردم رو که مجبور به ماست مالی بشید؟

ناشناس
| 1396/11/3 - 20:41 |     2     0     |
اون خودسازیه همسر جانبازه راست بود دیگه

صیادی
| 1396/11/5 - 13:48 |     0     0    
پاسخ: سالهاست جمع کثیری از جانبازان، آزادگان و ایثارگران نسبت به بنیاد شهید اعتراضاتی دارند. این اعتراض ها که بیشتر برای رسیدگی به وضعیت معیشتی و درمانی ایثارگران انجام می شود با پاسخ مناسبی از سوی مسئولین بنیاد شهید همراه نبوده است. اخیرا نیز هزینه ای که بابت داروهای درمانی برخی از جانبازان پرداخت می شده، قطع گردیده است. ظاهرا مسئولین بنیاد شهید فراموش کرده اند که به برکت همین ایثارگران است که این انقلاب به ثمر رسیده و دوام پیدا کرده و اعتراضات آنان، نه برای ضربه زدن به اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی یا اخلال در امنیت ملی بلکه برای حداقل هایی است تا بتوانند یک زندگی معمولی مانند همگان داشته باشند.مسئله خودسوزی همسر جانباز ، یک نمونه از بروز این بغض های فروخورده ای است که سالها خاطر حجب و حیای ایثارگران و یا به دلیل عدم توجه مسئولین پیگیری نشد.

ناشناس
| 1396/11/4 - 12:23 |     0     0     |
من کارهای امدنیوز رو تایید نمیکنم اما شهید خبر کار خوبی نمیکنی برای دفاع از بنیاد شهید همه رو دروغگو میخونیا

ناشناس
| 1396/11/7 - 13:23 |     0     0    
پاسخ: واقعا انتظار انتشار این نظر رو از طرف شهیدخبر نداشتم ممنونم که نقد پذیری شهیذ خبر

ناشناس
| 1396/11/4 - 12:41 |     0     0     |
آمدنیوز و رسانه های معاند همواره در پی این بوده که با پمپاژ سیاه نمایی و لجن پراکنی علیه نهادهای متعدد و شخصیت های انقلابی، ناامید کردن مردم از جمهوری اسلامی را محقق کند

ناشناس
| 1396/11/8 - 15:30 |     0     0    
پاسخ: میدونید رفسنجانی خط قرمز آمد نیوز بوده؟؟؟

ناشناس
| 1396/11/4 - 13:58 |     0     0     |
چرا این آمدنیوزو الکی گندش مکنید توروخدا

ناشناس
| 1396/11/4 - 17:37 |     0     0     |
همه مملکت رو هم بدید به این خانواده ها بازم راضی نیستن

ناشناس
| 1396/11/5 - 13:46 |     0     0     |
آمد نیوز واقعا بعضی ها را عصبی می کند

رازقی از کرمانشاه
| 1396/11/7 - 13:22 |     0     0     |
من معتقدم که این بحث ها باید در جمع خواص و مسئولین مطرح و حل شود و کشاندن این بحث ها به تریبون های رسمی کشور به صلاح نیست.

ولی
| 1396/11/7 - 19:37 |     0     0     |
کلا رسانه های ایرانی همه دروغگو هستن و به نفع خودشون اخبار ورمنتشر میکنن مثل صداو سیما

ناشناس
| 1396/11/8 - 15:30 |     0     0     |
کانال آمدنیوز را چه کسی ایجاد کرده است؟

روح‌الله زم فرزند محمدعلی زم رئیس‌جنجالی سازمان فرهنگی هنری شهرداری در دوره کرباسچی است. وی متولد ۱۳۵۷‌ و اخراجی دبیرستان فرهنگ است. زم در جریان فتنه 88 بعد از انتخابات دستگیر و ۳ ماه زندانی بود.

شناسنامه و گواهینامه جعلی، یک عدد نارنجک، دستبند، باتوم، ۶ عدد کلت جنگی ۳۸ میلیمتری و یک دستگاه بی‌سیم از وی کشف شده بود. مقادیری موادمخدر و لوازم استعمال آن نیز از جمله کشفیات از منزل روح‌الله زم بود. صاحب کانال آمد نیوز که این روزها با افشای اسناد به دنبال شهرت است؛ سال ۸۸ در منزلش سربرگ‌هایی از ارگان‌های مختلف از جمله وزارت خارجه، شورای حل اختلاف و بسیج نیز کشف شد.
زم از سهامداران بستنی‌فروشی معروف آیس پک در تهران بوده و علاوه بر آن در مجموعه‌های اقتصادی برخی نهادهای فرهنگی نیز سرمایه‌گذاری سنگینی داشته است. وی همچنین دارای یک شرکت سرمایه‌گذاری‌ در دبی است


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
  سیاست ضد ایرانی نخ نما شده واشنگتن

  هلی‌برن نیروهای آمریکایی در عراق

  یک کشته و 28 زخمی در انفجار در نزدکی نیروهای حامی ترکیه در شمال سوریه

  پامپئو: ایران مقصر جنگ یمن است!

  می‌بینی ماریه؟

  حشد شعبی: با قدرت در نوار مرزی عراق مستقر هستیم

  تصاویری از خسارت سیلاب در دمشق

  پایان مهلت خروج تروریست‌ها از منطقه عاری از سلاح ادلب

  آقایان مسئول! برای این واردات یقه پاره کنید/ ۳۷ درصد اقلام وارداتی از آمریکا شامل کالاهای مصرفی نظیر رژلب و کود حیوانی+ نمودار

  همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم

  شبکه عنکبوتی تونل‌سازان در سوریه بالاخره به بن‌بست رسید

  فرزند جانبازی که رو پای خود ایستاد

  دلنوشته ای به شهید فدایی حضرت زهرا(س)

  فرزند جانبازی که با شهادت از میان ما پر گشود

  «توبه نامه 62 بندی» دانش آموز شهید، سرلوحه جویندگان حق

  محمد مهدی همت و یک عکس تاریخی

  هیچ لکه ایی بر گردن شهید نمی نشیند جز لکه ایی از جنس ماه

  فوتوتیتر/ خدا می‌داند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست

  عاشقانه‌های یک همسر جانباز اعصاب و روان

  شرط شهید شدن از نظر حاج قاسم

 
 
   پربحث ترین مطالب  
  بیانیه «گام دوم انقلاب» امام خامنه‌ای خطاب به ملت ایران منتشر شد
40 نظر (فعال: 34 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 6)
   بازتاب چهلمین سال جشن انقلاب اسلامی در رسانه‌های جهان
35 نظر (فعال: 32 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
  «مرگ بر آمریکا» یعنی مرگ بر ترامپ و جان بولتون و پمپئو/ توصیه می‌کنم به اروپایی‌ها اعتماد نکنید
25 نظر (فعال: 23 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
   هدف ما از توسعه توان موشکی، جلوگیری از جنگ است/در صورت توطئه اروپا، به یک جهش استراتژیک موشکی روی می‌آوریم
14 نظر (فعال: 13 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
  در حمله تروریستی به اتوبوس کارکنان سپاه در سیستان و بلوچستان۲۷ نفر به شهادت رسیدند
12 نظر (فعال: 12 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   امام خامنه‌ای: اروپایی‌ها خدعه می‌کنند؛ مسئولان فریب نخورند و مراقب باشند برای مردم مشکل ایجاد نکنند
13 نظر (فعال: 12 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
  آمریکا و صهیونیست ها ریشه اصلی تروریسم در منطقه هستند/ تقاص خون شهیدان خود را خواهیم گرفت
8 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   نامه‌های تاریخی رهبرانقلاب خطاب به مردم
8 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  واکنش های عجیب به یک حماسه!
7 نظر (فعال: 7 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   آماده انتقام هستیم
6 نظر (فعال: 6 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار