خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  علیزاده، بی بی سی را به مناظره دعوت کرد
  واکنش عباس عبدی به مناظره زاکانی و تاجزاده
  بهترین گزینه برای رهبری
  دلیل امریکا برای بازداشت خانم مرضیه هاشمی
  حاشیه نگاری از یک مناظره داغ
  ۴روزه غنی‌سازی ۲۰درصدی را آغاز می‌کنیم!
  به چهل سالگی انقلاب خیلی غره نشویم
  شعار «هرگز یک ایرانی را تهدید نکن» چه شد؟
  دشمن به فکر ایجاد فتنه در سال ۹۸ است
  خبر خوش: ماهواره در مدار قرار نگرفت!
  شاه چقدر پول از ایران خارج کرد؟
  نامه جمعی از اساتید خطاب به آیت الله آملی درباره FATF
  شاخص‌های اقتصادی ایران در زمان پهلوی
  چرا پروژه پرتاب ماهواره پیام ناکام ماند؟
  نقش مردم در مقابله با توطئه تحریم
  بزرگ‌ترین گناهِ محمدرضا پهلوی چه بود؟
  زنده باد ارتش قهرمان ایران
  استقبال اسد از ایفای نقش ایران در اقتصاد سوریه
  عددی که خار چشم دشمنان شد
  طوفان در شبکه عنکبوت
  وقتی سرگرم بزک برجام بودید رانت‌خواران مشغول کار شدند
  این اعلام جنگ علیه مشهد است
  انحلال خبرگان پیشنهاد کیست
  حرف آخر بهزاد نبوی برای فتنه آینده
  «راهبرد افزایش جمعیت» از روی سیاست‌زدگی و امنیت‌زدگی تدوین شده است!
  به چهل سالگی انقلاب خیلی غره نشویم
  غارت‌های بعد از فتنه دوستان تاجزاده را رو می‌کنم
  خطبه‌های سال ۷۶ هاشمی به نفع «خاتمی» بود؟
  برگزاری مناظره زاکانی و تاجزاده با موضوع حوادث ۷۸ و ۸۸
  کُد «روحانی» برای اصلاح‌طلبان در لوای تجلیل از «هاشمی»
- اندازه متن: + -  کد خبر: 185517صفحه نخست » تیتریکدوشنبه، 18 دی 1396 - 07:30
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر تاکید کرد:
ورود هدفمند به بازارسرمایه در اولویت است/الگوسازی اقتصادمقاومتی برای کشور دردستورکار سازمان اقتصادی کوثر
ورود هدفمند به بازارسرمایه در اولویت است/الگوسازی اقتصادمقاومتی برای کشور دردستورکار سازمان اقتصادی کوثرجامعه ایثارگری که سکان دار مجموعه های تولیدی واقتصادی کشور ،می بایست در خط مقدم لبیک به فرامین حضرت آقا درحوزه اقتصادمقاومتی با تکیه بر تولید داخل ، کیفی سازی ،صادرات و توجه به اشتغال وتوسعه کار وتولید عمل نماید تا الگویی مناسب برای سایر مجموعه های اقتصادی کشور معرفی شوند.
  

 

مهندس اسکندری، مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در همایش آشنایی باظرفیت های بازار سرمایه وآینده اقتصاد ایران که باحضور مدیران عامل شرکت ها ،اعضای هیات مدیره ومدیران ارشد سازمان اقتصادی کوثر در مشهد مقدس برگزار شد با اشاره به ظرفیت های بالای سازمان اقتصادی کوثر در حوزه های مختلف اقتصادی در کشور گفت: بخش علمی وتخصصی همایش با حضور اساتید دانشگاه و متخصصان حوزه مالی واقتصادی کشور مطالب خوب و نکات بسیار ارزنده ای مطرح شد که این مباحث در کارگروه ها و رویکردهای اجرایی در شرکت ها پیاده سازی تا راهگشای شرکت های سازمان اقتصادی کوثر برای ورود به بازار سرمایه باشد.

ورود شرکت های سازمان اقتصادی به بازار سرمایه
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر، هدف از این همایش را ورود شرکت های سازمان اقتصادی به بازار سرمایه معرفی کرد وعنوان کرد: این موضوع در هیات مدیره سازمان اقتصادی کوثر مطرح و برای شفاف سازی و سود آوری فعالیت های اقتصادی ورود به بازار سرمایه را مصوب کرده ایم و بر این باوریم که حضور همه مجموعه های اقتصادی در بورس وفرابورس با تشکیل کارگروه های تخصصی می بایست انجام شود.

وی با تاکید بر اقدام عملی برای انجام فرمایشات رهبر معظم انقلاب در شرکت های تولیدی واقتصادی اعلام کرد: جامعه ایثارگری که سکان دار مجموعه های تولیدی واقتصادی کشور است می بایست در خط مقدم لبیک به فرامین حضرت آقا درحوزه اقتصادمقاومتی با تکیه بر تولید داخل ، کیفی سازی ،صادرات و توجه به اشتغال وتوسعه کار وتولید عمل نماید تا الگویی مناسب برای سایر مجموعه های اقتصادی کشور باشند.

مهندس اسکندری هم گرایی در شرکت های سازمان اقتصادی کوثر را بسیار مهم دانست و گفت: برای موفقیت باید همه مجموعه های اقتصادی را به عنوان یک خانواده در نظر گرفت وفعالیت های گروهی را سرلوحه کارها قرار داد. در این راستا حمایت های خود را درمجموعه مدیریتی خود از سایر شرکت های سازمان در حوزه های کاری مرتبط داشته باشیم وتامین وفعالیت های کاری خود را که امکان اجرا در شرکت های سازمان وجود دارد را با تکیه برتوان وتخصص داخلی خودمان داشته باشیم تا موجب تقویت وحرکت رو به جلو در همه زمینه ها را با هم افزایی بیشتر داشته باشیم.

 

خروج بازنشستگان باید به صورت جدی پیگیری شود 

مدیر عامل سازمان اقتصادی کوثر با تاکید بر تکیه بر جوانان متخصص و متعهد جویای کار از جامعه ایثارگری وتلاش برای اشتغال از جامعه هدف گفت: موضوع خروج بازنشستگان باید به صورت جدی در شرکت ها پیگیری شود که البته ایثارگران در قانون استثناهای قانونی دارند که باید رعایت شود وبا ایجاد شرایط ویژه برای این عزیزان وکسانی که این استثناء را ندارند می بایست در موعد قانونی بازنشسته ونیروهای جوان ، متخصص وبا انرژی با اخذ مجوزهای لازم وهماهنگی با سازمان از جامعه ایثارگری جایگزین آنها شوند.

 

لزوم شفاف سازی فعالیت های اقتصادی

وی اقدامات شبهه انگیز در فعالیت اقتصادی شرکت ها را غیر قانونی دانسته واعلام داشت: در اجرای قراردادها ومعاملات باید نهایت دقت صورت گیرد و در زیر مجموعه شرکت ها می بایست برای اجرای یک کار سالم اقتصادی دقت ونظارت بیشتری شود. در این حوزه باید نهادهای نظارتی سازمان ورود کرده وبا شناسایی متخلفین با ایشان برخورد قانونی شود تا شفاف سازی را سرلوحه کارهایمان داشته باشیم وهمچون گذشته الگویی درست را در مجموعه های اقتصادی معرفی نماییم.

مهندس اسکندری با اشاره به شاخصه های عملکرد مدیران در بازار سرمایه افزود: برای اینکه مدیران شرکت ها نسبت به دارایی ها بازدهی خوبی داشته باشند، حضور در بازار سرمایه این هدف را بهتر برایشان محقق خواهد کرد و این مدیران با شناسایی درست اموال به سمت بازده دارایی ها گام برمیدارند وشناخت عملکرد مدیران از این بازده وعملکرد شفاف مالی در بازار سرمایه معرفی می شود و در این گام سود آوری هدفی مهم برای مجموعه ها قرار گرفته که با اجرا وپیاده سازی کامل آن موفقیت های آنها را در این بازار رقابتی رقم خواهد زد.

 

تعیین تکلیف شرکت های کم بازده

مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر سرعت بخشیدن در مشخص شدن تکلیف شرکت های کم بازده ویا زیان ده در گروه تسویه را از اولویت های دیگر سازمان معرفی کرد وگفت: این شرکت ها که سالهاست بلاتکلیف بوده وهزینه های زیادی را برای سازمان ایجاد کرده ، می بایست در اسرع وقت تعیین وتکلیف شوند ودر این سالها چسبندگی برخی مدیران از تعلل این کار است وبه همین جهت باجابجایی ویکپارچه سازی این مجموعه ها در قالب یک شرکت ، فعالیت ها محاسبه و سرعت خواهد گرفت.

وی در ادامه افزود: امور مجامع و بخش حقوقی سازمان اقتصادی کوثر نیز می بایست در یک جدول زمانی مشخص پرونده های راکد وجامانده را بازنگری و کلاسه بندی کند تا بررسی و پیگیری های فنی وکارشناسی آنها سرعت گیرد و برای تحقق آن باید در اسرع وقت اطلاعات وموضوعات از گذشته تا حال بصورت مکانیزه وسیستمی ثبت وضبط شود تا اطلاعات جامع وکاملی برای پیگیری در اختیار داشته باشیم.

اسکندری  کیفیت را شاخصه موفقیت وحضور در بازار رقابتی داخل وحتی حرکت به سمت صادرات اعلام کرد و گفت: شرکت های تولیدی باید با رویکرد حضور در بازار رقابتی و بین المللی برای بهبود کیفیت محصولات با شاخصه های جهانی کار کنند وبرند این شرکت ها با اعتبار وشاخصه های خوبی برای بازار داخل و صادرات معرفی شود.


 جانشین پروری و توانمند سازی نیروها

مهندس اسکندری افزود: اگر بخواهیم آینده مدیریتی سازمان ، پویا و رو به رشد باشد، می بایست جانشین پروری و پرورش مدیران  جوان، متخصص واز جامعه ایثارگری از برنامه های مدیران عامل شرکت ها باشد تا بتوانیم با بالا بردن انگیزه مدیران فرصت را برای دیگران نیز ایجاد کنیم و در این خصوص نیروهای متخصص وتوانمند جامعه ایثارگری را باید در اولویت توجه قرار داده تا فضای جدیدی برای این عزیزان داشته باشیم. با این نگاه ورویکرد میتوانیم مدیران توانمند خود را به سایر دستگاه ها معرفی وحضور ایثارگران را در عرصه مدیریتی واقتصادی کشور فراگیر تر نماییم، کما اینکه برخی از مدیران سابق سازمان در حال حاضر از مدیران موفق کشور در سایر مراکز اقتصادی هستند واین روند بایستی تداوم داشته باشد.

در ابتدای این همایش حجت الاسلام دست پروری از اساتید اخلاق ، به مبحث اخلاق مدیریتی و ویژگی مدیران پرداخته ، سپس دکتر سیدمنصور میرمرادی میرمرادی معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران با ابلاغ پیام حجت الاسلام شهیدی نماینده ولی فقیه ورئیس بنیادشهید وامور ایثارگران به این همایش ، انتخاب بنیادشهید درحوزه سلامت اداری ومبارزه با فساد به عنوان دستگاه برتر کشور را یک موفقیت برای مجموعه های اقتصادی این نهاد مقدس دانسته که حرکت های پیش رو را برای بنیادشهید وامور ایثارگران ومجموعه های اقتصادی آن بسیار مهم ،اثر بخش وبا مسئولیت بیشتری رقم خواهد زد.

در ادامه همایش دکتر نادریان مدیرعامل موسسه حسابرسی مفید راهبر نیز به شرایط حسابرسی وارزیابی این موسسه از مجموعه های اقتصادی کشور پرداخت ،آقای دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی سخنران دیگر این همایش به تشریح قوانین و رویکردهای اقتصادی مجلس شورای اسلامی ونقشی که سازمان های اقتصادی در چارچوب قوانین جدید دارند را تشریح کرد، در ادامه دکتر قالیباف اصل مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادر تهران به فضای کسب وکار بازار سرمایه اشاره کرده و شرایط پذیرش سازمان های اقتصادی در بورس را معرفی کرد و دکتر فاضلیان مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک مسکن شرایط تامین نقدینگی از ظرفیت های کشور در بازار پول و سرمایه را تشریح کرد.

ورود هدفمند به بازارسرمایه در اولویت است/الگوسازی اقتصادمقاومتی برای کشور دردستورکار سازمان اقتصادی کوثر

ورود هدفمند به بازارسرمایه در اولویت است/الگوسازی اقتصادمقاومتی برای کشور دردستورکار سازمان اقتصادی کوثر

ورود هدفمند به بازارسرمایه در اولویت است/الگوسازی اقتصادمقاومتی برای کشور دردستورکار سازمان اقتصادی کوثر

ورود هدفمند به بازارسرمایه در اولویت است/الگوسازی اقتصادمقاومتی برای کشور دردستورکار سازمان اقتصادی کوثر

ورود هدفمند به بازارسرمایه در اولویت است/الگوسازی اقتصادمقاومتی برای کشور دردستورکار سازمان اقتصادی کوثر

ورود هدفمند به بازارسرمایه در اولویت است/الگوسازی اقتصادمقاومتی برای کشور دردستورکار سازمان اقتصادی کوثر

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 23 نظر (فعال: 18 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 5)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
نارون
| 1396/10/18 - 09:41 |     0     0     |
مهندس جان شما اجالتا به کار و امورات زیرمجموعه خودت برس این وعده های آرمانی سر خرمن پیشکش

حمید
| 1396/10/18 - 09:51 |     0     0     |
کاری ندارما ولی مهندس طبق ادعای خودتون یه بازنگری تو سیستمای کوثر بکنید این پیرپاتالارو بریزید بیرون چهار تا جوان خوشفکر بجاشون بیارید مگه چی میشه

فرزند شهید
| 1396/10/18 - 10:44 |     0     0     |
سلام . شهید نیوز میدونم که مثل خیلی از موارد گزینشی عمل میکنی و منتشر نمیکنی ولی این فقط یک حرف حقه و شرف رسانه ای میگه وقتی حرف سخیف و توهین نباشه باید چاپ بشه حرف اسکندری خوبه به شرطی که این سازمان دست از جذب باز نشسته های خارج از سازمان برداره الان مدتیه که فقط دوست و رفیقای سفارشی بازنشسته دارن به این سازمان اومده و پستهای مدیریتی شرکتها و معاونتهای هلدینگ و سازمان رو میگیرن . شعار خوبمیدن ولی عمل؟؟؟؟؟؟ و امکان نداره سازمان رو ول کنند هر کدوم یه بهانه ای برای ایثار گری دارند ولی ایثار گر واقعی حتی اگر باز نشسته باشه راضی نمیشه جای یک جون رو بگیره تا اینهمه مفسده از بیکاری برای جامعه ایجاد بشه

علی
| 1396/10/18 - 11:01 |     0     0     |
خداوکیلی یکی تو این بنیاد تو حوزه اقتصادی درست حسابی وارد شده باشه همین باباست

ناشناس
| 1396/10/19 - 10:55 |     0     0     |
اقتصاد مقاومتی کجا بود؟؟؟اصلا ما اقتصاد داریم که مقاومتی باشید؟

حسنا
| 1396/10/19 - 11:48 |     0     0     |
بیزینس خوبی راه میندازید واسه خودتون و کس و کارتون. البته اگر کار کنید خوبه خداییش

ناشناس
| 1396/10/21 - 21:04 |     0     0    
پاسخ: سلام توی این مملکتی که ما هستیم شعار خوب میدن ولی عمل نمیکنن منظور صحبت های من قانون گریزیه ی دولت و مجلس است چند سالی هست که از قانون جامع خدمت رسانی به ازادگان میگذره غاون از پول دادنشان که به مانند قطره چکان بودواونم از اون از وضعیت درمانمان است که رو هواست حالا باید پرسید که دولت و مجلس که دم از قانون میگذره چکار کرده برای این ازاده ها ؟تاریخ راجبه شما قضاوت خواهد کرد که چه کارهایی با این بچه های ازاده و جانباز کرده اید من به عنوانه جانباز و ازاده ی این مملکت از این همه بی عدالتی ها و سخنان کذب دولت و مجلس امیدی به زندگی دیگر نیست 

ناشناس
| 1396/10/19 - 21:23 |     0     0     |
فعالیت‌های سازمان اقتصادی کوثر نشان دهنده فعالیت خوب و متمایز این مجموعه است، اما باید توجه بیشتری به بخش‌های ناکارآمد این سازمان نیز صورت بگیرد و رویکرد اجرایی بر اساس چابک سازی باشد

ناشناس
| 1396/10/21 - 21:04 |     0     0    
پاسخ: برو بابا پاچه خوار مسخره
ناشناس
| 1396/10/22 - 20:01 |     0     0    
پاسخ: :پروژه‌های سازمان اقتصادی کوثر در چارچوب اقتصاد مقاومتی است این در حالی‌است که همت مضاعف، بی‌منت کار کردن و خالصانه کار کردن از ویژگی‌های این سازمان است.

مهدی
| 1396/10/20 - 11:20 |     0     0     |
دستتون درد نکنه که مراقب سرمایه های ایثارگرا هستید اما لطفا یه خیریم به ما برسونید فقط با تیتر و خبر که نمیشه

ناشناس
| 1396/10/20 - 13:12 |     0     0     |
شاید شنیدن صدای مردم هم یک‌راه خوب و مؤثر باشد. چقدر خوب می‌شد اگر امروز مسئولان مختلف استان، چه استاندار و معاونین و مدیران کل استاندار و چه مدیران دستگاه‌های دولتی و چه مقامات قضایی استان به‌ویژه دادستان و رئیس دادگستری، چه آقایان فرماندهان نظامی استان و چه دیگر مسئولانی که فعالیت دستگاه آن‌ها ارتباط مستقیم با زندگی مردم دارد، از دفاتر خود بیرون بیایند و در محیط‌هایی که بیشتر رنگ انقلاب و مردم را دارد مانند مساجد، فقط شنوای دردها و سخنان مردم باشند، اجازه بدهند مردم شریف استان سخنشان را مستقیم و بی‌واسطه‌ی دفتر و دستگاه به آن‌ها بگویند.

ناشناس
| 1396/10/20 - 13:21 |     0     0     |
چه الگویی؟ الان حدود و تعریفتون از موفقیت چیه که میخواید موفق باشید

ناشناس
| 1396/10/22 - 19:59 |     0     0    
پاسخ: حالا مثلا که چی؟اینهمه از خودتون تعریف میکنید که چی؟

ناشناس
| 1396/10/20 - 20:55 |     0     0     |
مثلا این سازمان کوثر چکار کرده؟

ناشناس
| 1396/10/21 - 13:29 |     0     0     |
اگر سازمان کوثر بتونه کارهای اقتصادی بزرگی انجام بده عالی میشه

ناشناس
| 1396/10/21 - 21:02 |     0     0     |
 اگر همه‌ کارهای ضروری در موضوع اقتصاد مقاومتی انجام شده بود، امروز تفاوت محسوسی را در اوضاع اقتصادی کشور و زندگی مردم شاهد بودیم.

ناشناس
| 1396/10/22 - 19:55 |     0     0     |
 زمان جنگ تحمیلی با تکیه بر توان داخلی توانستیم نیازهای داخلی خود را تأمین کنیم و اقتصاد مقاومتی هم که مقام معظم رهبری چندین سال است بر آن تأکید می‌کنند بدین معناست که ما به داشته‌های خودمان تکیه کنیم.


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
  هلی‌برن نیروهای آمریکایی در عراق

  یک کشته و 28 زخمی در انفجار در نزدکی نیروهای حامی ترکیه در شمال سوریه

  پامپئو: ایران مقصر جنگ یمن است!

  می‌بینی ماریه؟

  حشد شعبی: با قدرت در نوار مرزی عراق مستقر هستیم

  تصاویری از خسارت سیلاب در دمشق

  پایان مهلت خروج تروریست‌ها از منطقه عاری از سلاح ادلب

  آقایان مسئول! برای این واردات یقه پاره کنید/ ۳۷ درصد اقلام وارداتی از آمریکا شامل کالاهای مصرفی نظیر رژلب و کود حیوانی+ نمودار

  همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم

  شبکه عنکبوتی تونل‌سازان در سوریه بالاخره به بن‌بست رسید

  فرزند جانبازی که رو پای خود ایستاد

  دلنوشته ای به شهید فدایی حضرت زهرا(س)

  فرزند جانبازی که با شهادت از میان ما پر گشود

  «توبه نامه 62 بندی» دانش آموز شهید، سرلوحه جویندگان حق

  محمد مهدی همت و یک عکس تاریخی

  هیچ لکه ایی بر گردن شهید نمی نشیند جز لکه ایی از جنس ماه

  فوتوتیتر/ خدا می‌داند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست

  عاشقانه‌های یک همسر جانباز اعصاب و روان

  شرط شهید شدن از نظر حاج قاسم

  فوتوتیتر/ اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است

 
 
   پربحث ترین مطالب  
  آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص و عضو فقهای شورای نگهبان شد
28 نظر (فعال: 24 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 4)
   آیا این بار هم تیغ مصلحت اندیشی سَر از تن فرهنگ شهدا جدا می کند؟/ چه کسی پاسخگو است؟
21 نظر (فعال: 20 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 0)
  سردار سلیمانی در حالا خورشید: کربلای ۴ عملیات اصلی بود، نه فرعی
20 نظر (فعال: 19 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
   تخریب به روش اصلاح‌طلبان؛ از شهدای غواص و مدافعان حرم تا کربلای4
16 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
  پیکر شهید «علیرضا بریری» به آغوش میهن بازگشت
13 نظر (فعال: 13 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   جریان «شیرازی‌ها» از هولوکاست حمایت می کنند
11 نظر (فعال: 11 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  منورالفکرانی که با سیاست‌های رضاخان همراهی کردند
10 نظر (فعال: 10 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   دوکوهه رزمندگان مدافع حرم در سوریه
8 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  آموزش در پاراچنار شهادت در سوریه؛ امتیازی برای امتیاز
8 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   دولتمردان گرایش به اشرافیگری نداشته باشند/ بعضی از سران آمریکا احمق‌های درجه یکی هستند
8 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار