خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو   |  دریافت اپلیکشن اندروید شهید خبر    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  بازی با دست‌های خالی
  پنج نکته درباره‌ رفراندوم
  نامه‌هایی با مقاصد نامعلوم
  چه تعداد از خانواده شاهد و ایثارگر در مجلس شورای اسلامی وجود دارند؟
  عیدی تلویزیون با طرح‌های کلیشه‌ای
  وضعیت انقلاب اسلامی در چهل سالگی
  نقوی‌حسینی: بقای جمهوری اسلامی در گرو حفظ فرهنگ ایثار و شهادت است
  در چند سال اخیر هیچگونه مشکل امنیتی در راهیان نور نداشتیم/ اشراف اطلاعاتی مرزبانی بر مرزهای استان خوزستان
  گامی مهم در تقویت اعتماد عمومی
  خودشیفتگی منتهی به سقوط آزاد
  ایران از حقوق ملت عدول نمی‌کند
  یادداشت/ نقطه هدف در اغتشاشات داخلی
  گزارش ساواک از ارتباط دراویش گنابادی با تشکیلات فراماسونری
  واکنش فرزند شهید همت به اتفاقات اخیر: مردم اغتشاش‌گران را دستگیر کنند و تحویل دهند
  صدر اعظم ناتوان در مقابل اروپای آشفته
  عربستان سعودی از دشمنی با ایران برای رفع نیازهای داخلی خود بهره می برد/شکست داعش در عرصه میدانی بازتاب شکست ایدئولوژیک این گروه است
  چهار نکته درباره‌ سناریوی استعفای جهانگیری
  بستر سازی تمدن بزرگ اسلامی
  پنج گزاره در ارزیابی میزان همراهی اروپا با برجام
  موضعگیری قاطع در دستور کار سیاست خارجی قرار گیرد/ مسئولین راهکارهای عملیاتی برای عمل به توصیه های رهبر انقلاب بیابند
  مهار جمهوری اسلامی با برجام‌های فراهسته‌ای
  رضا خوشیاران، فرزند شهید و وکیل دادگستری: عدم اخذ گواهینامه موتورسیکلت از سوی راننده جرم محسوب می شود
  پیام دکتر احمدی نژاد خطاب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  ترامپ: شعار محبوب ایران "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" است/پایبندی ایران به برجام را تایید نمی‌کنیم
  قدیری ابیانه: قدرت نظامی ما ، موشک فوق پیشرفته خرمشهراز نظر تکنولوژی وایمان قوی شهید حججی هاست
  تغییرات استانداران کشور دردولت دوازدهم شروع میشود/استانداران پیشنهادی مشخص شدند
  تقدیر کانون همبستگی فرزندان شاهد وزارت نفت از مهندس زنگنه در حمایت فرزندان شهدا
  دکتر مصطفی سلیمی ، جانباز وبرادر دو شهید سرپرست شهرداری تهران می شود
  بیژن نامدار زنگنه: فرزندان شهدا از من خواستند وزیر باقی بمانم
  سوء استفاده رسانه های معاند از رأفت نظام اسلامی برای سران فتنه/شکستی دوباره با عنوان کمپین رفع حصر
- اندازه متن: + -  کد خبر: 185483صفحه نخست » تیتر دوشنبه، 23 دی 1396 - 11:30
روشنگری شهیدخبر درباره همکاران بی جیره و مواجب آمدنیوز / قسمت دوم
هم زبانی با آمدنیوز؛ از برخی نمایندگان مجلس تا رسانه های زرد منتسب به ایثارگران / ترمز لجن پراکنی در حوزه ایثار و شهادت را باید کشید!
هم زبانی با آمدنیوز؛ از برخی نمایندگان مجلس تا رسانه های زرد منتسب به ایثارگران / ترمز لجن پراکنی در حوزه ایثار و شهادت را باید کشید!در این زمینه بررسی های دقیق شهیدخبر حاکی از این است که کانال تروریستی آمدنیوز برای القای وجود فساد سیستماتیک در جمهوری اسلامی و ناامید کردن مردم به شدت نیازمند لجن پراکنی در حوزه بنیاد شهید به عنوان افضل نهادهای انقلابی است. متاسفانه همین بررسی ها نشان می دهد که تعدادی از نمایندگان ایثارگر مجلس، یک خبرگزاری رسمی و یک سایت خبری زرد که خود را منتسب به جامعه ایثارگری می کند، با نقض امر رهبر معظم انقلاب مبنی بر حرام بودن شایعه پراکنی و تهمت زدن، مدت هاست که آمدنیوز را در حوزه ایثار و شهادت بیمه کرده اند!
  

به گزارش شهیدخبر، گسترش فضای مجازی و توسعه بسترهای گوناگون انتقال اخبار و اطلاعات موجب پدید آمدن پیچیدگی های متنوعی در عرصه اطلاع رسانی شده و استفاده از این ابزار را نیازمند هوشیاری و توجه بیش از پیش بهره برداران کرده است. در این میان گسترش و رشد قارچ گونه کانال هایی که از سوی معاندین نظام و برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی راه اندازی و هدایت می شوند بسیار قابل توجه و حساسیت برانگیز است. این صفحات مجازی با ترفندها و شیوه های مختلف سعی در به چالش کشیدن و ناکارآمد جلوه دادن بخش های مختلف نظام و ایجاد جو ناامیدی در مردم دارند تا به ظن خود پشتوانه مردمی نظام را سست کنند.

به عنوان نمونه کانال ضد انقلاب و صهیونیستی آمدنیوز، پس از چند سال سیاه نمایی ظرف روزهای گذشته کوشید تا میوه لجن پراکنی هایش را با به چالش کشیدن امنیت ملی بچیند که اگر هوشیاری ملت فهیم و نیروهای خدوم امنیتی نبود، معلوم نبود چه بر سر جمهوری اسلامی ایران می آمد.

یکی از شیوه هایی که شبکه های مجازی معاند نظام برای سیاه نمایی و لجن پراکنی از آن بهره برداری می کنند، استفاده از مطالب ناروا و بی پایه ای است که از سوی برخی از مسئولین کشور و رسانه ها داخلی بدون توجه به صحت و سقم آن و صرفا با هدف عقده گشایی و قدرت طلبی بیان می شود.

هم زبانی با آمدنیوز؛ از برخی نمایندگان مجلس تا رسانه های زرد منتسب به ایثارگران / ترمز لجن پراکنی در حوزه ایثار و شهادت را باید کشید!

این کانالها با بزرگ نمایی مطالب عنوان شده از سوی مسئولین در خبرگزاری های رسمی، وارونه جلوه دادن اصل خبر و تعمیم یک امر جزیی به کلیت نظام سعی در جهت دهی افکار عمومی با هدف پلید مذکور را دارند.

در این زمینه بررسی های دقیق شهیدخبر حاکی از این است که کانال تروریستی آمدنیوز برای القای وجود فساد سیستماتیک در جمهوری اسلامی و ناامید کردن مردم به شدت نیازمند لجن پراکنی در حوزه بنیاد شهید به عنوان افضل نهادهای انقلابی است. متاسفانه همین بررسی ها نشان می دهد که تعدادی از نمایندگان ایثارگر مجلس، یک خبرگزاری رسمی و یک سایت خبری زرد که خود را منتسب به جامعه ایثارگری می کند، با نقض امر رهبر معظم انقلاب مبنی بر حرام بودن شایعه پراکنی و ایراد تهمت های اثبات نشده، مدت هاست که عملا آمدنیوز را در حوزه ایثار و شهادت بیمه کرده اند!

این افراد و رسانه ها بارها با سوء نیت شخصی و با هدف رسیدن خود یا اطرافیانشان به پست و کرسی خاصی در بنیاد شهید، به درشت نمایی یک موضوع جزیی یا اتهام زنی به اشخاصی که هنوز جرمشان ثابت نشده یا حتی از دادگاه حکم برائت دارند، خوراک مناسبی برای رسانه های فرصت طلب معاند نظام فراهم کرده اند. در برخی موارد، این شیوه ناصواب از سوی کسانی دنبال شده که متاسفانه سوابق حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران یا سابقه ایثارگری را در کارنامه دارند و همین مساله جای تاسف و تامل بیشتری دارد.

هم زبانی با آمدنیوز؛ از برخی نمایندگان مجلس تا رسانه های زرد منتسب به ایثارگران / ترمز لجن پراکنی در حوزه ایثار و شهادت را باید کشید!

به راستی چرا فرزند شهیدی که در کسوت نماینده مجلس است، اتهاماتی واهی را به رئیس قوه قضائیه نسبت می دهد و خوراک چربی برای کانال صهیونیستی فراهم می آورد؟! بویژه آنکه  رهبر انقلاب قوه قضائیه را قوه مومن خطاب کرده اند!

آیا وقتی جانباز و آزاده دفاع مقدس که او نیز بر کرسی نمایندگی تکیه زده، در دو دوره متوالی مجلس به سلسله جنبان جریان سازی علیه بنیاد شهید تبدیل می شود و تحقیق و تفحص بی هدف، کور و انتقام جویانه را از بنیاد شهید کلید می زند، نباید حسگرهایمان فعال شود؟!

آیا وقتی یک فرزند شهید و نماینده مجلس به پشتوانه مصونیت نمایندگی گاه وبی گاه برای مطرح کردن خود یا به قول خودش از سر دلسوزی هزاران حرف بی سند و اثبات نشده در محاکم قانونی و قضایی را بر زبان می آورد و آبرو و اعتبار شخصیت های انقلابی و خدمتگزار نظام را هدف قرار می دهد، نباید عمیقا نگران سوء استفاده معاندان و نا امیدی مردم بود؟!

هم زبانی با آمدنیوز؛ از برخی نمایندگان مجلس تا رسانه های زرد منتسب به ایثارگران / ترمز لجن پراکنی در حوزه ایثار و شهادت را باید کشید!

متاسفانه باید گفت مسئولانی که مبتنی بر هوای نفس و با هدف شهرت طلبی، قدرت طلبی و انتقام جویی به سیاه نمایی در حوزه ایثار و شهادت و بیان اتهامات اثبات نشده علیه افراد خدوم اقدام می کنند، احتمالا از سر ناآگاهی و از دست دادن غیرت خود نسبت به خون شهدا، به همکاران بی جیره و مواجب آمدنیوز تبدیل شده اند.

هم زبانی با آمدنیوز؛ از برخی نمایندگان مجلس تا رسانه های زرد منتسب به ایثارگران / ترمز لجن پراکنی در حوزه ایثار و شهادت را باید کشید!

بررسی های شهیدخبر نشان می دهد که رسانه های زرد، بی شخصیت و بی غیرتی که به ناحق خود را به جامعه ایثاری منتسب کرده اند، یکی دیگر از منابعی هستند که خوراک آمدنیوز را برای ساختن و پرداختن دروغ های شاخدار فراهم می کنند. در موارد بسیار زیادی مشاهده شده که تولیدات ناشیانه و دروغین همین رسانه های زرد به شیوه ای بسیار حرفه ای توسط رسانه های معاند نظام پردازش شده و ضمن منتسب شدن به نهادهای انقلابی چون بسیج، سپاه، روحانیت و ... به شکل گسترده ای منتشر می شود.

هم زبانی با آمدنیوز؛ از برخی نمایندگان مجلس تا رسانه های زرد منتسب به ایثارگران / ترمز لجن پراکنی در حوزه ایثار و شهادت را باید کشید!

 

هم زبانی با آمدنیوز؛ از برخی نمایندگان مجلس تا رسانه های زرد منتسب به ایثارگران / ترمز لجن پراکنی در حوزه ایثار و شهادت را باید کشید!

شهیدخبر همانطور که وعده داده بود، به تناوب طی گزارش هایی مستند به معرفی جزیی تر سرپل های بی جیره و مواجب آمدنیوز بویژه در حوزه ایثار و شهادت خواهد پرداخت.

ادامه دارد ...

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 45 نظر (فعال: 22 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 23)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1396/10/23 - 12:40 |     0     0     |
انتشار اخبار جعلی توسط کانال‌های مختلف تلگرامی به‌ویژه کانال آمدنیوز، در به انحراف کشاندن تجمعات مسالمت‌آمیز با شعارهای اقتصادی به اغتشاشات خیابانی، نقش موثری داشته است.

ناشناس
| 1396/10/23 - 12:40 |     0     0     |
خدالعنت کنه این زالوصفتهای پست فطرت کمترازحیوان رو که بخاطر مقاصدشیطانیشون دست به هرکاری میزنن.

کوثری
| 1396/10/23 - 17:22 |     0     0    
پاسخ: اینجاست که بفرموده رهبر عزیز باید بصیرت داشت متاسفانه در گروه های مجازی نخبگان کشور اساتید دانشگاه و پزشکان فوق تخصصی را می بینم که با استناد به این اخبار جعلی برداشت های نادرستشان را منتشر میکنند اینجاست که می بینیم حرف حق را باید از افراد با بصیرت و صاحب تقوی که قدرت تحلیل دارند شنید نه اساتید و نخبگان و خبرنگاران و سیاستمداران که به سادگی اسیر اخبار دروغ و جعلی و جوسازی های رسانه ای می شوند

ناشناس
| 1396/10/23 - 12:41 |     0     0     |
خاک بر سر وطن فروشانی که با موج ها و حرف های این افراد پست و رذل امنیت کشور را مختل کردند. آمدنیوز روز اول جو مضحکی درست کرده بود که هر عقل سلیمی دروغ بودن این اکاذیب را تایید می کرد. برای خفه شدن این اجانب همین بس که شاهدان روشن دلشان! با چشمان خود آر پی جی دیده اند و ایذه از راه دریا آزاد شد!

ناشناس
| 1396/10/23 - 14:06 |     0     0     |
یکم بی انصافیه و مغرضانه شهدای ایرانو نباید با این چوب زد و قابل قیاس نیستن

اون
| 1396/10/23 - 14:24 |     0     0     |
این دعوا چه زرگی چ هراستکی والا به خدا فقط و فقط به ضرر جامعه ایثارگریهو مظلوم تر از ما پیدا نکردید به اس ما به جان هم افتادید؟

شکوفه
| 1396/10/23 - 17:21 |     0     0    
پاسخ: بعضی کانال هایی که زمان انتخابات طرفدار جریان خاصی بودن حالا شدن علیه امنیت ملی، وقتی به فلان مسئول میگیم سیاسی بازی نکنید یعنی این، خیلی از مسئولین باید جوابگوی این وضع باشن نه اینکه بیان ژست ادمهای باسواد و منتفدپذیر رو در بیارن!
ناشناس
| 1396/10/26 - 13:28 |     0     0    
پاسخ: مرگ بر آمد نیوز خائن باید مثل ریگی مدیر کانال آمد نیوز روح ا.. زم هم دستگیر ومحاکمه ومجازات شود

علیرضا فوادی
| 1396/10/23 - 14:39 |     0     0     |
خودتون چ پیشنهادی دارید خداوکیلی؟ دولتیا که پولشونو نمیدن باید یه کاری کنن پول جمع کنن دیگه. هرچند شهید نیوز توام یجورایی آرههههه

ali
| 1396/10/23 - 17:21 |     0     0     |
چرا ما از ابزار دشمن مثل تلگرام استفاده می‌کنیم؟ چرا درشو نبیبندین؟ تلگرام یعنی‌ موساد، شما در رو برای دشمن باز گذاشتید اونوقت میگید چرا آشوب می‌شه؟

ناشناس
| 1396/10/23 - 17:56 |     0     0     |
من دقیقا این دروغ ها رو در اخبار تلگرامی مانند کانال پیک شادی و آمد نیوز مشاهده کردم، ولی در آخر یک سوال به قوت خود بی جواب باقی می ماند و آن هم مطالبات مردم از دولت می باشد که با گفتن این جمله که اینها همگی کار دشمنان می باشد صورت مساله را هم پاک کردیم که صورت مسئله چیزی جز فقر و بیکاری و مشکل ازدواج و نبود امنیت اجتماعی در جامعه ایران نمی باشد که باز هم پاسخ داده نشد.

شرح یک
| 1396/10/24 - 01:30 |     0     0     |
پسر نوح با بدان بنشست
خاندان نبوتش گم شد

ناشناس
| 1396/10/24 - 12:17 |     0     0    
پاسخ: ما امیدواریم جوانان بزرگوار ما آنقدر پخته باشند که از طرف خود اعتراض کنند، نه به تحریک جریانی خاص. جوانان ما آنقدر هوشیار هستند که صف شان را از اینها جدا کنند. مردم بعد از سال ها مبارزه در قبل از انقلاب، پس از انقلاب، جنگ تحمیلی و سایر وقایع در داخل و خارج همواره دیده اند که بیگانگان خیرخواه مردم نبوده اند چراکه اینها دنبال بازار می گردند تا جنس های مادی و معنوی خودشان را بفروشند.

ققنوس
| 1396/10/24 - 01:43 |     2     0     |
کفر و ایمان چه بهم نزدیک است

ماندانا
| 1396/10/24 - 12:27 |     1     0     |
نمایندگان اگر اون نجومی بگیران که واویلاست اوضاعشون و ازشون بیش ازین توقعی نمیره

ناشناس
| 1396/10/24 - 12:35 |     1     0     |
آمدنیوز که تکلیفش مشخصه و واضح. بقول اون دوست شاعورمون از دوست بپرسم که چرا میشکند!

علی
| 1396/10/25 - 11:50 |     0     0     |
الان تو جوش این موضوعو میزنی یا تحقیق تفحصو؟ تکلیف خودتوروشن کن شهید نیوز بامخاطبا صادق باش

ناشناس
| 1396/10/25 - 22:04 |     1     0     |
رسانه های ما باید خودشان جریان ساز باشند و مسیر صحیح را ایجاد کنند

محسن
| 1396/10/26 - 10:40 |     0     0     |
شمایی که اون بالا تو خبرتون نوشتید باید برخورد شه اونم قضایی با هنرپیشه ها چرا برای اینا ننوشتید؟ مصونیت دارن؟

ناشناس
| 1396/10/28 - 14:09 |     0     0    
پاسخ: دوباره رفع فیلتر تلگرام و باز هم قصه های تکراری لجن پراکنی های امدنیوز کذاب ضد انقلاب.

ناشناس
| 1396/10/26 - 12:03 |     0     0     |
هرموقع با گنده ها تو مملکت برخورد شد با بقیه هم میشه یه نمونشم همین نماینده های مجلس

ناشناس
| 1396/10/27 - 20:17 |     0     0     |
نتیجه لقمه حرام میشه همین که باید علیه کشورت با دروغ گویی وقتت رو بگذرونی...

متاسفم برای اون دسته از افرادی که ذهنشون رو به این جور افراد سپرده اند...


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
  آقایان مسئول! برای این واردات یقه پاره کنید/ ۳۷ درصد اقلام وارداتی از آمریکا شامل کالاهای مصرفی نظیر رژلب و کود حیوانی+ نمودار

  همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم

  شبکه عنکبوتی تونل‌سازان در سوریه بالاخره به بن‌بست رسید

  فرزند جانبازی که رو پای خود ایستاد

  دلنوشته ای به شهید فدایی حضرت زهرا(س)

  فرزند جانبازی که با شهادت از میان ما پر گشود

  «توبه نامه 62 بندی» دانش آموز شهید، سرلوحه جویندگان حق

  محمد مهدی همت و یک عکس تاریخی

  هیچ لکه ایی بر گردن شهید نمی نشیند جز لکه ایی از جنس ماه

  فوتوتیتر/ خدا می‌داند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست

  عاشقانه‌های یک همسر جانباز اعصاب و روان

  شرط شهید شدن از نظر حاج قاسم

  فوتوتیتر/ اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است

  ظهور محقق نمی شود مگر با بارها آزمایش

  به همین سادگی و صراحت

  ثواب مرگ بر آمریکا کمتر از صلوات نیست

  دعایمان کن

  عکس/ هم عهدی با 3نسل پیش

  سعی کنید قرآن انیس و مونستان باشد

  فوتوتیتر/ سخن امام خمینی (ره) درباره عدم وابستگی به شرق و غرب

 
 
   پربحث ترین مطالب  
  رهبر انقلاب: رئیس جمهور آمریکا حرف‌های سخیف و سبکی زد/ از طرف ملت ایران می‌گویم آقای ترامپ شما غلط می‌کنید
26 نظر (فعال: 26 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   کمیسیون ماده16، مدافع حقوق ایثارگران
25 نظر (فعال: 16 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 9)
  مسئولان در برخورد با توهین کنندگان به خانواده شهدا تسامح را کنار بگذارند
20 نظر (فعال: 14 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 6)
   همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم
11 نظر (فعال: 11 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  رهبر انقلاب با دو خانواده شهدای نیروی انتظامی دیدار کردند
11 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
   برجام از اول هم مطلوب ملت ما نبود/ مقامات آمریکایی بارها به دنبال حمله به ایران بودند
11 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
  پیام های ترورِ صالح الصماد
9 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
   سرانجام سه مطالبه مهم رهبر انقلاب از صنعت نشر و کتاب چه شد؟
10 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
  کشورهای آسیایی باید هر چه بیشتر با یکدیگر همکاری کنند
8 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   اشغال فلسطین بزرگ‌ترین تهدیدِ جهان اسلام است/ چراغ سبز آمریکا به رژیم صهیونیستی برای کشتار وحشیانه
18 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 10)
 
   اخبار عربی  
  مدیرکل بنیاد کرمانشاه: اقتدار نظام، حاصل فداکاری ایثارگران است
   السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
  للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
   حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
  ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
   روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
  علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
   أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
  أغلى الماسة للبیع.
   الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
  أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
   العثور على کنز فی نهر بالصین.
  الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
   تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
  حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
   الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
  7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
   دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
  الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
   وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
  بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
   الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
  موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
   هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
  ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
   قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
  الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
   الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
  15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
   ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار