خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  لاریجانی: دشمنان سوریه وارد فاز فشارهای سیاسی شده اند
  آمریکا با خروج از برجام همه قطعنامه شورای امنیت را نقض کرده است
  پرهیز از رابطه دوستانه با کفار در آیه‌ای از قرآن
  دروغ ظریف تهمت به جمهوری اسلامی است
  عربستان با ما بود آمریکا نمی‌توانست اینطور تحقیرمان کند!
  تاکید رهبر انقلاب بر شفافیت مسئولان با مردم
  واکنش قاسمی به جاسوسی کارمند وزارت امور خارجه
  چرا اسناد لانه جاسوسی درباره شهید بهشتی منتشر نشد؟
  از اتهام کاسب تحریم تا پولشویی گسترده
  شورای نگهبان چه ایراداتی به CFT گرفت؟
  سرانجام منتقدین آقای وزیر
  از طرح‌های تروریستی سعودی‌ها آگاه بودیم
  تمام اهداف دشمنان در تیررس موشک‌های ما قرار دارند
  نقش بیداری اسلامی در شکست توطئه‌های غرب
  چه کسانی خانواده‌ کارکنان بی‌بی‌سی فارسی را تحت فشار گذاشته‌اند
  جمهوری اسلامی عمیقا نگران شرایط وخیم انسانی در یمن است
  تکذیب خبر اعدام ۲۲ نفر در رابطه با حادثه تروریستی اهواز
  انتشار دست‌نوشته رهبر معظم انقلاب در تقدیر از شهید طهرانی مقدم
  هیچکدام از فاتحان لانه جاسوسی به بنی‌صدر رای ندادند
  آمریکا حضور مدیریت شده تروریست‌ها در منطقه را دنبال می‌کند
  میزان اثرگذاری FATF بر روابط بانکی بین‌المللی
  آخرین وضعیت مرزبانان ربوده شده از زبان «ظریف»
  27 آبانماه روز تعیین تکلیف پرونده FATF
  ماجرای یک نفوذی در سپاه دهه ۶۰
  به بی‌بی‌سی بگویید اینقدر نگران ما نباشد!
  زمان می‌خریم تا غرب‌گراها در ایران حفظ شوند! +فیلم
  مسئول طبقه‌بندی اسناد لانه جاسوسی در تلویزیون
  خاندان کثیف پهلوی اقتصاد هزار فامیل داشتند
  اصلاح طلبان باید جوابگو باشند که چرا ارزش پول کشور این مقدار تحقیر شده
  ازغدی: کشورهای اروپایی مستقل از آمریکا نمی‌توانند کاری کنند
- اندازه متن: + -  کد خبر: 175571صفحه نخست » بین المللیکشنبه، 23 مهر 1396 - 13:55
سردرگمی ایالات متحده از اقتدار دامنه‌دار ایران اسلامی
سردرگمی ایالات متحده از اقتدار دامنه‌دار ایران اسلامیشهیدخبر: راساس شواهد غیرقابل انکار و اسناد متقن مهم‌ترین هدف امریکا در منطقه غرب آسیا «تضعیف جمهوری اسلامی ایران» است و به همین دلیل تمام طراحی‌های ایالات متحده حول چنین محوری در حال گردش است...
  
محمد اسماعیلی
 
براساس شواهد غیرقابل انکار و اسناد متقن مهم‌ترین هدف امریکا در منطقه غرب آسیا «تضعیف جمهوری اسلامی ایران» است و به همین دلیل تمام طراحی‌های ایالات متحده حول چنین محوری در حال گردش است؛ از راه‌اندازی جنگ عراق علیه ایران گرفته تا اعمال بی‌سابقه‌ترین محدودیت‌های اقتصادی – سیاسی و راه‌اندازی گروه تروریستی‌– تکفیری داعش و اکنون چندپاره کردن کشورهای منطقه از جمله سوریه و عراق در جهت چنین هدفی قابل تفسیر است. 
 
برگزاری همه‌پرسی در کردستان عراق و تلاش برای جداسازی این قسمت از خاک عراق اگر چه در نگاه نخست هجوم به منافع ملی عراق و کشورهایی نظیر سوریه و ترکیه است اما همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با رئیس‌جمهور ترکیه گفتند، تشکیل کشور کردستان عراق، ایجاد اسرائیل جدید در منطقه است: «امریکا و قدرت‌های خارجی، غیرقابل اعتماد و به‌دنبال ایجاد یک «اسرائیل جدید» در منطقه هستند.» 
 
اگر چه جداسازی کردستان از عراق  پیامدهای ناگواری را برای کشورهای منطقه دارد اما این اتفاق پس از آن صورت می‌گیرد که جمهوری اسلامی ایران و محور مقاومت توانسته‌اند بسیاری از اهداف نظام سلطه و مرتجعین منطقه را جهت روی کارآمدن دولت‌های دست‌نشانده در کشورهای سوریه، عراق، یمن، لبنان و مهم‌تر از آن چندپاره کردن این کشورها خنثی کنند و پس از شش سال داعش را تا مرز نابودی پیش ببرند. امریکایی‌ها معتقدند عامل اصلی که مانع از تحقق اهداف آنها حداقل طی شش سال اخیر شده، جمهوری اسلامی ایران است که نه تنها حاکمیت سیاسی سوریه با محوریت بشار اسد را حفظ کرد بلکه توانست با مجموعه تدابیر منسجم اجازه سقوط دولت مرکزی عراق را ندهد و به تقویت گروه‌ها و جنبش‌های مردمی در کشورهای یمن، بحرین و لبنان نیز کمک شایانی کند، به همین دلیل است که نظام سلطه تلاش می‌کند منسجم و فراگیر‌تر از گذشته به‌دنبال تضعیف نظامی، گفتمانی و سیاسی ایران در منطقه غرب آسیا باشد. آنچه مسلم می‌باشد این مسئله است که خروجی ملموس تحولات چند سال اخیر در منطقه غرب آسیا، تقویت قدرت گفتمانی جمهوری اسلامی ایران را در پی داشته است تا جایی که بسیاری از استراتژیست‌های امریکایی در هفته‌های اخیر ضمن اعتراف به قدرت جمهوری اسلامی ایران، برنده واقعی رخدادهای منطقه‌ای را کشورمان عنوان کرده‌اند. 
   
عصبانیت استراتژیست‌های غربی از اقتدار روزافزون ایران
هنری کیسینجر وزیر امور خارجه سابق امریکا اخیراً در یادداشتی در پایگاه تحلیلی کپ ایکس به بررسی نظم جهانی در دنیای در حال تغییر کنونی پرداخته و نسبت به قدرتمندتر شدن جمهوری اسلامی ایران پس از فروپاشی داعش هشدار می‌دهد و مقابله با جمهوری اسلامی ایران را یک اولویت مهم می‌داند. وی عصبانیت خود از اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی ایران را با واژه امپراتوری ایران یاد می‌کند تا ضمن متهم کردن کشورمان به قبیله‌گری مذهبی در منطقه، احساسات ناسیونالیستی کشورهای منطقه را علیه ایران تحریک کند. 
 
کیسینجر بیان می‌کند: «در سال‌های اخیر در بخش‌های گسترده‌ای از عراق و سوریه یک نیروی رادیکال به نام داعش ظهور کرده که تأکید دارد مخالف تمدن امروزی است و به روشی خشونت‌‌آمیز تلاش می‌کند کثرت دولت‌ها در نظام بین‌الملل فعلی را با یک امپراتوری طبق قوانین خود جایگزین کند. در چنین شرایطی اصطلاح «دشمن دشمن ما، دوست ماست» دیگر مصداق ندارد چراکه در وضعیت فعلی خاورمیانه، دشمن دشمن تو می‌تواند دشمن تو نیز باشد. جنگ دنیای بیرون با داعش می‌تواند یک مثال باشد. اغلب قدرت‌ها، شامل ایران و کشورهای سنی پیشرو موافقند که لازم است داعش نابود شود اما کدام یک قرار است پس از داعش کنترل این مناطق را به دست بگیرد؟ ائتلاف سنی‌ها؟ یا یک قلمرو تحت نفوذ و تسلط ایران؟
 
کیسینجر در ادامه مدعی می‌شود چنانچه قلمرو داعش به دست نیروهای سپاه پاسداران ایران یا گروه‌های شیعی تحت حمایت و آموزش‌دیده ایران بیفتد، نتیجه می‌تواند ایجاد یک کمربند منطقه‌ای از تهران تا بیروت باشد که در نهایت به ظهور امپراتوری ایران بینجامد. ناراحتی توأم با عصبانیت و پرخاشگری را می‌توان از گفته‌های اخیر کیسینجر به‌راحتی دریافت؛ ویژگی‌ای که در سخنان نوام چامسکی سیاستمدار برجسته امریکایی نیز متبلور است، وی  در گفت‌‌وگویی که چند روز پیش با وبگاه «تام دیسپچ» داشت درباره دلایل خصومت امریکا و رژیم اسرائیل با ایران بیان می‌کند: «امریکا و اسرائیل نمی‌توانند یک نیروی مستقل را در منطقه تحمل کنند. ایران مجهز به توان بازدارنده هسته‌ای نیز برای کشورهای سرکش که می‌خواهند در سراسر خاورمیانه طغیان کنند، غیرقابل پذیرش است.»
چامسکی در توضیح خود ادامه داد: «اما مورد دیگر درباره ایران این است که این کشور به‌خاطر سرنگون ساختن دیکتاتوری‌ای که واشنگتن در پی کودتای نظامی سال 1953 در این کشور بر سر قدرت آورد، قابل بخشش نیست. این کودتا نظام پارلمانی ایران و اعتقاد غیرقابل پذیرش از سوی امریکا مبنی بر حق خود در به‌کارگیری منابع طبیعی را نابود ساخت.»
    
عصبانیتی که گستره آن مختص کشورهای غربی نیست
عصبانیت ویژگی اختصاصی این روزهای سیاستمداران ایالات متحده در مقابل اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی ایران نیست و به بخش قابل توجهی از سیاستمداران منطقه‌ای نیز تسری یافته تا جایی که بسیاری از مقامات رسمی کشورهای غرب آسیا به جای اعلام موضع مستدل و منطقی علیه ایران به پرخاشگری و گستاخی علیه ایران روی می‌آورند. 
سرخوردگی غرب و همپیمانان امریکا در منطقه از قدرت جمهوری اسلامی ایران تا جایی مشهود است که روزنامه دیلی صباح در گزارشی تحلیلی با اشاره به افزایش قدرت ایران در منطقه در سال‌های اخیر می‌نویسد: سفر غیرمنتظره وزیر امور خارجه عربستان به وین (در زمان مذاکرات ایران و 1+5) نشان‌دهنده میزان سرخوردگی آنهاست. این روزنامه در ادامه گزارش خود تأکید می‌کند: تحولات اخیر در منطقه خاورمیانه شامل سقوط طالبان در افغانستان، سرنگونی صدام حسین دیکتاتور پیشین عراق و گسترش ناآرامی‌ها در جهان عرب از دسامبر سال 2010 تاکنون موجب بروز تغییراتی شده که افزایش قدرت ایران در خاورمیانه را در پی داشته است.
این روزنامه ترکیه‌ای همچنین می‌افزاید: اگر این مذاکرات به توافق جامع مورد نظر دست پیدا کند، ‌نفوذ ایران در آینده نزدیک افزایش خواهد داشت اما واضح است که عربستان و بسیاری دیگر از این افزایش نفوذ ایران که ممکن است با همکاری با امریکا برای مقابله با داعش همراه شود، ناخرسند خواهند بود. این حقیقت که سعود‌الفیصل، وزیر خارجه عربستان در سفری غیرمترقبه به پایتخت اتریش رفته است، نشان‌دهنده سرخوردگی آنهاست.» 
    
خاورمیانه جدید
دهها مؤسسه تحقیقاتی معتبر و رسانه‌های مشهور دنیا نیز همانند دیلی صباح به قدرت روزافزون جمهوری اسلامی ایران اشاره می‌کنند که از جمله آن واشنگتن‌پست است که ضمن اشاره به شکل‌گیری خاورمیانه جدید توسط ایران می‌نویسد:« رویکرد رئیس‌جمهور امریکا در خاورمیانه فقط به قدرتمندتر شدن ایران و افزایش نگرانی و تنش در خاورمیانه کمک کرده است.»
 این روزنامه بااشاره به دوران ریاست جمهوری باراک اوباما می‌نویسد: در ماه سپتامبر باراک اوباما رئیس‌جمهور امریکا گفت که آرزو دارد ایران به یک قدرت منطقه‌ای موفق تبدیل شود. اکنون آرزوی وی- که برای کشورهای عربی وابسته به غرب یک کابوس وحشتناک است- در حال تبدیل شدن به یک واقعیت است. در نظر بگیرید: ایران یک ناوگان از کشتی‌های جنگی به یمن ارسال کرد. دولت اوباما یک گروه ناوهواپیمابر ارسال کرد که ظاهراً هدف آن جلوگیری از نقض آشکار تحریم سازمان ملل برای انتقال سلاح در یمن بود. در عین حال اعلام کرد قصد ندارد در این زمینه اقدامی انجام دهد...» 
    
عوامل اقتدار روزافزون
باید توجه داشت زمینه شکل‌گیری و عامل تثبیت و رشد دامنه‌‌دار قدرت و توان ایران با لشکرکشی و واردات و صادرات سلاح‌های جنگی یا تعدی به تمامیت ارضی سایر کشورها به دست نیامده بلکه با مؤلفه‌ای به نام قدرت نرم یا دیپلماسی عمومی به‌وجود آمده و این در حالی است که کشورهای غربی و همپیمانان آنها در منطقه سالانه میلیاردها دلار جهت تضعیف ایران هزینه می‌کنند. افزون بر آن اقتدار کنونی جمهوری اسلامی ایران مشمول عوامل متفاوتی نظیر «مشروعیت حاکمیت»، ‌«توان و قدرت بی‌بدیل نظامی» و«مشارکت بالای مردم در انتخابات» است، با این حال نباید وجود«دیپلماسی عمومی اثرگذار» را نیز کم‌اثر دانست. دیپلماسی عمومی در طول سه دهه، عمدتاً در خدمت منافع ملی کشور- به‌خصوص در مناطق مسلمان‌نشین- بوده و عمدتاً تلاش شده فهم از کشور را افزایش دهد و حامیان بیشتری را برای دیدگاه‌های کشور فراهم آورد.
   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 29 نظر (فعال: 27 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
مهرداد
| 1396/7/23 - 16:32 |     1     1     |
وای که چقدر شماها ساده لوحید. واقعا فکر میکنید آمریکا جلو ما کم میاره و از سپاه و چارتا موشک میترسه؟

توهم
| 1396/7/24 - 12:10 |     0     0    
پاسخ: کاملا موافق نیستم اما تا حدی فرمایشتون درسته اونم مدیون اقتدار دولت تدبیریم
ناشناس
| 1396/7/24 - 14:47 |     0     0    
پاسخ: کافیه ایران موشک هاش رو به سمت آمریکا روانه کنه آمریکا با خاک یکسان میشه اگه آمریکا نمیترسید اینهمه توهین نمیکرد
ناشناس
| 1396/7/25 - 15:13 |     0     0    
پاسخ: جناب توهم از اسمی که انتخاب کردی مشخصه که کاملاً توهم زدی چه تدبیری چه اقتداری؟!!!
ناشناس
| 1396/8/1 - 01:17 |     0     0    
پاسخ: ساده نبودیم که با آمریکا سر میز مذاکره برجام نمی نشستیم!!!

ناشناس
| 1396/7/23 - 22:18 |     1     0     |
امیدواریم سردرگمی آمریکا تا قیامت ادامه دار باشه و از این سردگمی خلاصی نداشته باشه و هر لحظه نگران ادامه حیاتش باشه

ناشناس
| 1396/7/25 - 00:59 |     0     0    
پاسخ: امریکا از دست سپاه عصبانی باشه و ازین عصبانیت بمیره
ناشناس
| 1396/7/27 - 23:27 |     0     0    
پاسخ: آمریکا به همین راحتی جون به اسرائیل نمیده مگه اینکه بقیه ملتها رو دق مرگ کنه

ناشناس
| 1396/7/23 - 23:54 |     1     0     |
آمریکا چنان از قدرت ایران در بهت و حیرت است که چاره ای جز فحاشی و توهین برای خود نمی بیند

توهم
| 1396/7/24 - 12:10 |     0     0     |
یعنی چی دامنه قدرت؟ ما انقدر بدبخت شدیم که حتی چین هم مارو تحریم کرده و عزت برگشته به پاسپورتامون بینواها

ناشناس
| 1396/7/28 - 00:30 |     0     0    
پاسخ: منم با شما موافقم ما هر چی کشیدیم از این تحریمها کشیدیم

ناشناس
| 1396/7/25 - 00:38 |     0     0     |
اگر اقدامات نیروهای مسلح بویژه سپاه پاسداران نبود، دامنه تروریسم تا امروز بسیاری از کشورهای منطقه را در برمی گرفت.

ناشناس
| 1396/7/30 - 00:39 |     0     0    
پاسخ: خدا رو به خاطر این نعمتی که به ما ارزانی داشته شکر باید کرد

ناشناس
| 1396/7/25 - 00:59 |     0     0     |
عصبانیت ویژگی اختصاصی این روزهای سیاستمداران ایالات متحده در مقابل اقتدار روزافزون جمهوری اسلامی ایران نیست و به بخش قابل توجهی از سیاستمداران منطقه‌ای نیز تسری یافته تا جایی که بسیاری از مقامات رسمی کشورهای غرب آسیا به جای اعلام موضع مستدل و منطقی علیه ایران به پرخاشگری و گستاخی علیه ایران روی می‌آورند.

ناشناس
| 1396/7/25 - 01:50 |     0     0     |
امریکا و اسراییل با تمام وجود مقابل جمهوری اسلامی قد علم کردند اما به مدد حضرت زینب دشمن را نابود خواهیم کرد

ناهید
| 1396/7/25 - 17:27 |     0     0     |
وای وای چقدرم که ما مقتدریم 4تا موشک زپرتی داریم اونم که دوباره تحریم میشیم و تمام دیگه

ناشناس
| 1396/7/25 - 20:41 |     0     0     |
اگه کمکهای ایران نبود لبنان در عرض 33 روز اسرائیل رو شکست نمیداد و پیروز نمیشد، اگر ایران نبود خدا میدونست چه بلایی سر افغانستان و عراق و سوریه و میانمار و بقیه کشورهای مسلمان میومد

ناشناس
| 1396/7/26 - 01:09 |     0     0     |
رفتار خارج از عرف و قاعده ترامپ نشان می دهد که او در حد عروسک خیمه شب بازی بیش نیست و این مافیای قدرت در سایه است که هدایتش می کنند و بهش ماموریت دادند که همچون حیوانات رم کرده و وحشی نمایش زنجیر پاره کردن رو ایفا کنه تا بتونن سیاستمدارای دنیا رو بترسونن و کشوراشونو چپاول کنند . ولی کور خوندند .

ناشناس
| 1396/7/28 - 19:10 |     0     0    
پاسخ: من فقط میدونم و میتونم بگم هرچه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی

ناشناس
| 1396/7/26 - 17:13 |     0     0     |
باید توجه داشت زمینه شکل‌گیری و عامل تثبیت و رشد دامنه‌‌دار قدرت و توان ایران با لشکرکشی و واردات و صادرات سلاح‌های جنگی یا تعدی به تمامیت ارضی سایر کشورها به دست نیامده بلکه با مؤلفه‌ای به نام قدرت نرم یا دیپلماسی عمومی به‌وجود آمده

سیدعلی
| 1396/7/26 - 20:23 |     0     0     |
ما امریکا را زیر پا می گذاریم.گاوچران آمریکایی ترامپک باید بداند فرزندان سنگرهای کلیدی جهان را یکی پس از دیگری فتح خواهند نمود و سردمدار کفر و ظلم جهانی یعنی امریکای جنایتکار و فرزند نامشروعش اسرائیل غاصب را مفتضح و ملتهای مظلوم جهان را از شر آنها خلاص خواهند کرد .

ناشناس
| 1396/7/26 - 21:00 |     0     0     |
ما افتخار می‌کنیم که صدام، داعش و ترامپ در مقابل ملت ما ایستادند و ترامپ در حالی در مقابل ما ایتساد که همه جهان او را مسخره می‌کنند.

ناشناس
| 1396/7/27 - 20:46 |     0     0     |
این اقتدار و عزتی رو که امروز داریم بهای خون شهدایی است که در راه حفظ کشور و ناموس و حریم آل الله به خاک و خون افتادن

ناشناس
| 1396/7/28 - 13:51 |     0     0    
پاسخ: اما دختران بی حجاب و پسران بی عفاف راحت خونشون رو زیر پا له می کنند
ناشناس
| 1396/8/1 - 00:14 |     0     0    
پاسخ: ملت و مسئولان هم که خیلی قدر شناسند!!!

ناشناس
| 1396/7/28 - 23:56 |     0     0     |
آی شیطان بزرگ، آی آمریکای زالو صفت جنایتکار، ما هرگز از تو اطاعت امر نخواهیم کرد از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیتت سکته کن و بمیر

ناشناس
| 1396/8/6 - 23:46 |     0     0     |
اقتدار ایران نه تنها در منطقه حرف اول و آخر رو یزنه بلکه این اقتدار در حال گسترش در سراسر جهانه


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
  حشد شعبی: با قدرت در نوار مرزی عراق مستقر هستیم

  تصاویری از خسارت سیلاب در دمشق

  پایان مهلت خروج تروریست‌ها از منطقه عاری از سلاح ادلب

  آقایان مسئول! برای این واردات یقه پاره کنید/ ۳۷ درصد اقلام وارداتی از آمریکا شامل کالاهای مصرفی نظیر رژلب و کود حیوانی+ نمودار

  همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم

  شبکه عنکبوتی تونل‌سازان در سوریه بالاخره به بن‌بست رسید

  فرزند جانبازی که رو پای خود ایستاد

  دلنوشته ای به شهید فدایی حضرت زهرا(س)

  فرزند جانبازی که با شهادت از میان ما پر گشود

  «توبه نامه 62 بندی» دانش آموز شهید، سرلوحه جویندگان حق

  محمد مهدی همت و یک عکس تاریخی

  هیچ لکه ایی بر گردن شهید نمی نشیند جز لکه ایی از جنس ماه

  فوتوتیتر/ خدا می‌داند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست

  عاشقانه‌های یک همسر جانباز اعصاب و روان

  شرط شهید شدن از نظر حاج قاسم

  فوتوتیتر/ اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است

  ظهور محقق نمی شود مگر با بارها آزمایش

  به همین سادگی و صراحت

  ثواب مرگ بر آمریکا کمتر از صلوات نیست

  دعایمان کن

 
 
   پربحث ترین مطالب  
  نشانه‌های آشکارِ افول قدرت آمریکا/ نیروی نظامی آمریکا سردرگم است
15 نظر (فعال: 12 ، در صف انتشار: 3، غیر قابل انتشار: 0)
   آمریکا در لانه جاسوسی باقی می ماند، انقلاب به ۴۰ سالگی نمی رسید/ هنوز ناله‌های نظامیان آمریکایی در طبس شنیدنی است
19 نظر (فعال: 12 ، در صف انتشار: 7، غیر قابل انتشار: 0)
  پدافند غیرعامل در مقابل تهاجم دشمنان علمی، جدی و همه‌جانبه باشد/ بخش‌های مختلف باید با پدافند غیرعامل همکاری کنند
9 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
   ناوهای هواپیمابر آمریکا در تیررس موشک های نقطه‌زن ایران /تقدیر از حماسه ایرانی ها در اربعین
9 نظر (فعال: 6 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 2)
  «محمدحسن دهقان» آسمانی شد
5 نظر (فعال: 5 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   چرا جواب شهدای منا سکوت است و پاسخ قتل خاشقچی فریاد؟!
6 نظر (فعال: 5 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 0)
  دو بسیجی ژیواری به شهادت رسیدند
5 نظر (فعال: 4 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
   سرکوب شیعیان در اربعین حسینی به دستور وهابی‌ ها
4 نظر (فعال: 4 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  ناگفته‌های فرمانده سپاه از تسخیر لانه جاسوسی
4 نظر (فعال: 4 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   جهان قبل و بعد از 13 آبان ماه
3 نظر (فعال: 3 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار