خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو   |  دریافت اپلیکشن اندروید شهید خبر    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  بازی با دست‌های خالی
  پنج نکته درباره‌ رفراندوم
  نامه‌هایی با مقاصد نامعلوم
  چه تعداد از خانواده شاهد و ایثارگر در مجلس شورای اسلامی وجود دارند؟
  عیدی تلویزیون با طرح‌های کلیشه‌ای
  وضعیت انقلاب اسلامی در چهل سالگی
  نقوی‌حسینی: بقای جمهوری اسلامی در گرو حفظ فرهنگ ایثار و شهادت است
  در چند سال اخیر هیچگونه مشکل امنیتی در راهیان نور نداشتیم/ اشراف اطلاعاتی مرزبانی بر مرزهای استان خوزستان
  گامی مهم در تقویت اعتماد عمومی
  خودشیفتگی منتهی به سقوط آزاد
  ایران از حقوق ملت عدول نمی‌کند
  یادداشت/ نقطه هدف در اغتشاشات داخلی
  گزارش ساواک از ارتباط دراویش گنابادی با تشکیلات فراماسونری
  واکنش فرزند شهید همت به اتفاقات اخیر: مردم اغتشاش‌گران را دستگیر کنند و تحویل دهند
  صدر اعظم ناتوان در مقابل اروپای آشفته
  عربستان سعودی از دشمنی با ایران برای رفع نیازهای داخلی خود بهره می برد/شکست داعش در عرصه میدانی بازتاب شکست ایدئولوژیک این گروه است
  چهار نکته درباره‌ سناریوی استعفای جهانگیری
  بستر سازی تمدن بزرگ اسلامی
  پنج گزاره در ارزیابی میزان همراهی اروپا با برجام
  موضعگیری قاطع در دستور کار سیاست خارجی قرار گیرد/ مسئولین راهکارهای عملیاتی برای عمل به توصیه های رهبر انقلاب بیابند
  مهار جمهوری اسلامی با برجام‌های فراهسته‌ای
  رضا خوشیاران، فرزند شهید و وکیل دادگستری: عدم اخذ گواهینامه موتورسیکلت از سوی راننده جرم محسوب می شود
  پیام دکتر احمدی نژاد خطاب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  ترامپ: شعار محبوب ایران "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" است/پایبندی ایران به برجام را تایید نمی‌کنیم
  قدیری ابیانه: قدرت نظامی ما ، موشک فوق پیشرفته خرمشهراز نظر تکنولوژی وایمان قوی شهید حججی هاست
  تغییرات استانداران کشور دردولت دوازدهم شروع میشود/استانداران پیشنهادی مشخص شدند
  تقدیر کانون همبستگی فرزندان شاهد وزارت نفت از مهندس زنگنه در حمایت فرزندان شهدا
  دکتر مصطفی سلیمی ، جانباز وبرادر دو شهید سرپرست شهرداری تهران می شود
  بیژن نامدار زنگنه: فرزندان شهدا از من خواستند وزیر باقی بمانم
  سوء استفاده رسانه های معاند از رأفت نظام اسلامی برای سران فتنه/شکستی دوباره با عنوان کمپین رفع حصر
- اندازه متن: + -  کد خبر: 167368صفحه نخست » یادواره ها و خاطرات جمعه، 20 مرداد 1396 - 15:00
سردار سلامی: آمریکا در مقابل ایران متوقف و عاجز شده است/شهدای اطلاعات جزو هوشمندترین و شجاع‌ترین رزمندگان ما بودند
سردار سلامی: آمریکا در مقابل ایران متوقف و عاجز شده است/شهدای اطلاعات جزو هوشمندترین و شجاع‌ترین رزمندگان ما بودندشهیدخبر(شهیدنیوز): جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز آمریکا گرفتار شده و در مقابل ایران متوقف و عاجز شده است.
  

سردار حسین سلامی امشب در نخستین یادواره شهدای اطلاعات جنوب شرق در حسینیه ثارالله کرمان اظهار داشت: شهدا زنده‌اند و نزد خداوند روزی می‌خورند و این ارزنده‌ترین موقعیتی است که انسان مومن می‌تواند به‌دست آورد.

وی بیان داشت: شهدا اسناد ارزنده حقانیت اسلام و انقلاب هستند، استخوان‌هایی که در این تابوت‌ها به عنوان حجت‌های بالغه الهی مقابل چشمان ما در این محفل حضور دارند، استوانه‌های مستحکم هویت دینی و اسلامی ما هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: اگر امروز در این دریای مواج آتش در این عالم ملتهب و میان امواج خروشان دشمن از ریز و درشت و دور و نزدیک صف کشیده‌اند تا امنیت کشور، شرافت ملت، شخصیت و اعتبار و منزلت جامعه ما را مورد تهدید قرار دهند و نمی‌توانند به تاریخ و جغرافیای این کشور نفوذ کنند به واسطه ایثارگری شهدایی است که قامت مطهرشان در این جلسه حضور دارد.

وی گفت: پذیرش خطر، فدا شدن، باختن جان برای عزت یافتن یک ملت، یاری کردن دین خدا در مقابل کفار، کشیدن شمشیر از نیام و خوابیدن بر روی سیم خاردار و التماس به دیگران که معبری از وجود یک انسان ساخته شود برای خرد کردن استخوان‌های دشمن، کار آسانی نیست و ایمانی ژرف، دلی دریایی و روحی آسمانی و شجاعتی وصف‌ناپذیر می‌خواهد.

سلامی تصریح کرد: شهدای اطلاعات جزو هوشمندترین، شجاع‌ترین، با معرفت‌ترین و مقاوم‌ترین عناصر در میان رزمندگان ما بودند، طی کردن میادین مین، عبور از خط دشمن، انداختن نگاه به عمق سپاه دشمن آن هم به تنهایی نشان‌دهنده اوج عزت برادرانی است که در بخش اطلاعات جنگ شهید، جانباز و اسیر شدند و یا سالم ماندند و امروز در جمع ما هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: افتخاری برای ماست برای حضور در جمع مردان آسمانی و خانواده صبور و شریف آنها که به احترام تواضع دست آنها را بوسیده و خاک پای پدران شهید را به تبرک به چشمان می‌کشیم.

وی بیان داشت: شهدا به آرزوی خود رسیدند، اما خانواده آنها آرزوهای خود را بدرقه کردند و به خدا تقدیم کردند که این ایثار بالاتری است، درود خدا بر آنها که چنین ایستادند، صبر کردند و توکل به خدا داشتند و از ائمه توسل جستند.

سلامی ادامه داد: دفاع مقدس مقطعی از تاریخ نیست که در زمان خود متوقف شود، ایثار آنها تنها به مقطع جنگ تحمیلی مربوط نیست، آنها زیربنای امنیت و کرامت جهان اسلام را ساختند.

وی گفت: هر ملتی با هویت خود زنده است و جهان او را به واسطه آن مفاهیم می‌شناسد، شهدا هویت جدیدی برای ملت ایران نوشتند، با این مفاهیم که ملت ایران مقاوم برابر استکبار، مومن و مستقل، شجاع و صبور و پایبند به ولی فقیه زمان خود است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز آمریکا گرفتار شده و در مقابل ایران متوقف و عاجز شده است، ابراز داشت: اگر امروز در مقابل صف‌آرایی دشمنان بزرگ ایستاده‌ایم با اعتماد به نفس و توکل بدون هراس از استقلال، آزادی، عدالت، اخلاق و احکام اسلام دفاع می‌کنیم به برکت روح بلندی است که این جوانان در پیکره جامعه ما تزریق کردند. 

سلامی ادامه داد: وقتی با دشمنان در جنگ تحمیلی می‌جنگیدیم، همه چیز به نفع آنها بود، آمریکا و اروپا و اعراب در یک جبهه مقابل ما ایستاده بودند، در تحریم، انزوا و فشار روانی همه به نفع دشمن بود و تنها آنجا اوج شکوه غلبه ایمان بر شمشیر آشکار شد، آن دفاع مقدس انبساط عاشورا بود در هشت سال دفاع مقدس براساس وسعت وجودی این ملت هشت سال امتداد عاشورا واقع شد و شکوه دیگری برای ملت ایران و جهان اسلام ساخت.

وی اظهار کرد: کدام ملت توانسته برابر آمریکا 38 سال بایستد، چند رژیم توسط آمریکا زیر و رو شده و قدرت‌های بزرگی فروپاشانده است، اما امروز در مقابل ملت ایران متوقف شده و عاجز است، گرفتار بی‌عملی شده و هیچ گزینه‌ای غیر از روی کاغذ ندارد و در میدان عمل هیچ‌کاری نمی‌تواند انجام دهد.

سلامی گفت: چه تفکر، جامعه و رهبرانی توانستند اینگونه جهان اسلام را به یک آوردگاه بزرگ جهاد علیه مسلمانان جهان اسلامی تبدیل کرده و هیچ منطقه امنی برای دشمنان نگذارند؟

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: در لبنان حزب‌الله درخشید و امروز به استوانه‌ای از مقاومت به عنوان عاملی در تغییر و معاملات سیاسی در منطقه تبدیل شده و دامنه‌های تاثیر آن جهانی شده است.

وی ادامه داد: در سوریه که استکبار قصد داشت حلقه مقاومت مرکزی را در هم بشکند و فلش‌های راهبردی خود را به عراق، لبنان و ایران و سایر نقاط ... ادامه دهد اما با هدایت‌های مقام معظم رهبری راه را بر موفقیت آنها بسته و آنها هیچ دست برتری در میدان ندارند و ظرفیت آنها برای تحول در میدان تمام شده است.

سلامی افزود: دشمنی که با آن روبه‌رو هستیم، توانایی درک منطق ندارد و فقط قدرت را درک می‌کند و به قدرت احترام می‌گذارد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ارواح طیبه به همه ما حیات طیبه اهدا کرده‌اند، آنها برای ما تاریخ ساخته‌اند و امنیت آورده‌اند و تجلیل شما از این شهدا به معنی ادامه راه آنها است.

وی افزود: راه را در زمین و دریا و آسمان بسته‌اند و هیچ راهی برای آنها مفتوح نیست تا زمانی که این ملت مطیع رهبر خویش است و دین خدا را یاری می‌کند هرگز هیچ شکستی حتی شکست کوچک به نام او ثبت نخواهد شد و تاریخ نزدیک به 40 سال مصداق این عبارات هستند، ضمن آنکه تکیه‌گاه ما آیات درخشان قرآن است.

سلامی گفت: امروز دشمن نمی‌خواهد فقط ما را تحریم کند اساس مواجهه دشمن با ما تحریم نیست ما در موضوع تحریم اشباع شده‌ایم، اما گزینه دیگری ندارد و فضای روانی پیچیده‌ای برای ما ساخته است، آنها تصور می‌کنند که با ارعاب، ملت ایران تغییر رفتار می‌دهد و تسلیم خواسته‌های دشمن می‌شود، آنها می‌خواهند آمریکاهراسی را ترویج کنند، اما ما ظرفیت‌های دشمن را می‌دانیم و به اندازه‌ای که بر او غلبه کنیم انباشته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: آنها در هشت سال دفاع مقدس نتوانستند بر ملت ما غلبه کنند، امروز که ملت ایران نسبت به هشت سال دفاع مقدس قوی‌تر شده است هرگز راه نفوذ دشمن را در جامعه به دشمن نخواهیم داد.

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 9 نظر (فعال: 6 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1396/5/20 - 21:26 |     0     0     |
عزیزان اطلاعاتی همیشه در ریسک و خطر زندگی میکنند و خانواده هاشون از همه امتیازها محرومند تا ما در امنیت زندگی کنیم

ناشناس
| 1396/5/21 - 04:01 |     0     0     |
وقتی امریکایی‌ها به بهانه‌های فعالیت‌های هسته‌ای ایران برای مقاصد صلح‌آمیز، تحریم‌های ظالمانه‌ای را علیه جمهوری اسلامی وضع کردند، از تحریم‌های خود با عنوان بی‌سابقه‌ترین تحریم‌های تاریخ یاد و آن را «تحریم‌های فلج‌کننده» نامگذاری کردند. در واقع هدف اصلی امریکا و متحدانشان از اعمال تحریم‌ها علیه ایران به ستوه درآوردن ایرانی‌ها با هدف بازداشتن آنها از ادامه حرکت انقلابی است؛ حرکتی که در صورت تداوم یافتن با ثبات قدم ملت آرمانخواه و واقع‌‌نگر ایران، سرنوشت تمامی ملت‌ها در هزاره سوم را با پی‌ریزی تمدن نوین اسلامی و گسترش عقلانیت، عدالت و معنویت در جهان، تغییر خواهد داد. هدف راهبردی تحریم‌های فلج‌کننده امریکایی‌ها، ایجاد تزلزل در اراده ملت ایران و برهم زدن ثبات قدم ایرانی‌ها در پیمودن راه انقلاب است.

ناشناس
| 1396/5/21 - 20:42 |     0     0     |
استخوان‌هایی که در این تابوت‌ها به عنوان حجت‌های الهی در مقابل چشمان ما حضور دارند استوانه‌های مستحکم هویت دینی و اسلامی ما هستند.

ناشناس
| 1396/5/22 - 00:24 |     0     0     |
شهدای اطلاعات جزو هوشمندترین، شجاع‌ترین، با معرفت‌ترین و مقاوم‌ترین عناصر در میان رزمندگان ما بودند، طی کردن میادین مین، عبور از خط دشمن، انداختن نگاه به عمق سپاه دشمن آن هم به تنهایی نشان‌دهنده اوج عزت برادرانی است که در بخش اطلاعات جنگ شهید، جانباز و اسیر شدند و یا سالم ماندند و امروز در جمع ما هستند.

ناشناس
| 1396/5/22 - 04:24 |     0     0     |
کدام ملت توانسته برابر آمریکا 38 سال بایستد، چند رژیم توسط آمریکا زیر و رو شده و قدرت‌های بزرگی فروپاشانده است، اما امروز در مقابل ملت ایران متوقف شده و عاجز است، گرفتار بی‌عملی شده و هیچ گزینه‌ای غیر از روی کاغذ ندارد و در میدان عمل هیچ‌کاری نمی‌تواند انجام دهد.

ناشناس
| 1396/5/22 - 18:46 |     0     0     |
آتش منطقه را آمریکا را روشن کرده و هیزم آن را حاکمان سعودی آورده‌اند. دنیای اسلام باید به هوش بیاید و بیدار شود.


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
  شبکه عنکبوتی تونل‌سازان در سوریه بالاخره به بن‌بست رسید

  فرزند جانبازی که رو پای خود ایستاد

  دلنوشته ای به شهید فدایی حضرت زهرا(س)

  فرزند جانبازی که با شهادت از میان ما پر گشود

  «توبه نامه 62 بندی» دانش آموز شهید، سرلوحه جویندگان حق

  محمد مهدی همت و یک عکس تاریخی

  هیچ لکه ایی بر گردن شهید نمی نشیند جز لکه ایی از جنس ماه

  فوتوتیتر/ خدا می‌داند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست

  عاشقانه‌های یک همسر جانباز اعصاب و روان

  شرط شهید شدن از نظر حاج قاسم

  فوتوتیتر/ اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است

  ظهور محقق نمی شود مگر با بارها آزمایش

  به همین سادگی و صراحت

  ثواب مرگ بر آمریکا کمتر از صلوات نیست

  دعایمان کن

  عکس/ هم عهدی با 3نسل پیش

  سعی کنید قرآن انیس و مونستان باشد

  فوتوتیتر/ سخن امام خمینی (ره) درباره عدم وابستگی به شرق و غرب

  فوتوتیتر/ هشدار رهبری درباره ی برنامه های دشمن در مورد بسیج

  زندگی همیشگی یک جانباز در بیمارستان

 
 
   پربحث ترین مطالب  
  علت افزایش حملات دشمنان احساس خطر آنان از قدرت فزاینده ایران است
30 نظر (فعال: 26 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 4)
   آرامش جامعه ایثارگری هدف و اشتغال و درمان مهم‌ترین اولویت‌های بنیاد است
34 نظر (فعال: 16 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 18)
  اسرائیل دلخراش ترین حادثه فروردین ۹۷ را رقم زد/تایید خبر شهادت ۵ مدافع حرم ایرانی در حمله اسرائیل
19 نظر (فعال: 16 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
   تعصب مقدس به اقتصاد ملی و کالای ایرانی
19 نظر (فعال: 16 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
  چرا اسرائیل به سوریه حمله کرد؟
19 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 4)
   جناح بازی در وزارت اطلاعات گناه است/وزارت اطلاعات باید صد در صد انقلابی بماند/ ردپای بیگانگان در مسائل اخیر ارزی مشهود است
17 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
  امام خامنه‌ای:‌حمله به سوریه جنایت است/رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس‌جمهور فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند
15 نظر (فعال: 13 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
   حمایت از تولید ملی چگونه و کجا؟
16 نظر (فعال: 13 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
  سرپوش بر رسوایی بزرگ جاسوسی مراکز راهبردی با اسم رمز"فرارنخبگان"
24 نظر (فعال: 13 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 10)
   دلایل، انگیزه‌ها و اهداف تجاوز سه‌جانبه غربی‌ها به سوریه و پیامدهای آن
13 نظر (فعال: 12 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
 
   اخبار عربی  
  مدیرکل بنیاد کرمانشاه: اقتدار نظام، حاصل فداکاری ایثارگران است
   السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
  للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
   حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
  ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
   روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
  علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
   أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
  أغلى الماسة للبیع.
   الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
  أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
   العثور على کنز فی نهر بالصین.
  الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
   تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
  حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
   الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
  7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
   دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
  الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
   وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
  بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
   الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
  موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
   هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
  ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
   قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
  الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
   الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
  15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
   ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار