خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو   |  دریافت اپلیکشن اندروید شهید خبر    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  در چند سال اخیر هیچگونه مشکل امنیتی در راهیان نور نداشتیم/ اشراف اطلاعاتی مرزبانی بر مرزهای استان خوزستان
  گامی مهم در تقویت اعتماد عمومی
  خودشیفتگی منتهی به سقوط آزاد
  ایران از حقوق ملت عدول نمی‌کند
  یادداشت/ نقطه هدف در اغتشاشات داخلی
  گزارش ساواک از ارتباط دراویش گنابادی با تشکیلات فراماسونری
  واکنش فرزند شهید همت به اتفاقات اخیر: مردم اغتشاش‌گران را دستگیر کنند و تحویل دهند
  صدر اعظم ناتوان در مقابل اروپای آشفته
  عربستان سعودی از دشمنی با ایران برای رفع نیازهای داخلی خود بهره می برد/شکست داعش در عرصه میدانی بازتاب شکست ایدئولوژیک این گروه است
  چهار نکته درباره‌ سناریوی استعفای جهانگیری
  بستر سازی تمدن بزرگ اسلامی
  پنج گزاره در ارزیابی میزان همراهی اروپا با برجام
  موضعگیری قاطع در دستور کار سیاست خارجی قرار گیرد/ مسئولین راهکارهای عملیاتی برای عمل به توصیه های رهبر انقلاب بیابند
  مهار جمهوری اسلامی با برجام‌های فراهسته‌ای
  رضا خوشیاران، فرزند شهید و وکیل دادگستری: عدم اخذ گواهینامه موتورسیکلت از سوی راننده جرم محسوب می شود
  پیام دکتر احمدی نژاد خطاب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  ترامپ: شعار محبوب ایران "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" است/پایبندی ایران به برجام را تایید نمی‌کنیم
  قدیری ابیانه: قدرت نظامی ما ، موشک فوق پیشرفته خرمشهراز نظر تکنولوژی وایمان قوی شهید حججی هاست
  تغییرات استانداران کشور دردولت دوازدهم شروع میشود/استانداران پیشنهادی مشخص شدند
  تقدیر کانون همبستگی فرزندان شاهد وزارت نفت از مهندس زنگنه در حمایت فرزندان شهدا
  دکتر مصطفی سلیمی ، جانباز وبرادر دو شهید سرپرست شهرداری تهران می شود
  بیژن نامدار زنگنه: فرزندان شهدا از من خواستند وزیر باقی بمانم
  سوء استفاده رسانه های معاند از رأفت نظام اسلامی برای سران فتنه/شکستی دوباره با عنوان کمپین رفع حصر
  حمایت جمعی از فرزندان شاهد شاغل درحوزه صنعت از وزیر پیشنهادی وزارت صنعت معدن و تجارت
  رییس کمیسیون اجتماعی مجلس : استفاده از عنوان "شورای عالی" وجاهت ندارد
  حمایت جمعی از فرزندان شهدا از سید عباس صالحی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  حمایت جمعی از فرزندان شاهد شاغل در وزارت نفت از بیژن نامدار زنگنه
  جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی مجلس برای بررسی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا
  ایران در واکنش به تحریم های جدید آمریکا اقدام متقابل انجام می دهد
  سیاست خارجی ایران با تکیه بر دور اندیشی، متمایز از دولت آمریکا است/تکرار سیاست شکست خورده علیه ایران
- اندازه متن: + -  کد خبر: 165504صفحه نخست » بنیادپنجشنبه، 5 مرداد 1396 - 23:09
سردار انصاری:حمایت همه جانبه دولت یازدهم موجب اقدامات موثری در بنیادشهید شد
سردار انصاری:حمایت همه جانبه دولت یازدهم موجب اقدامات موثری در بنیادشهید شدشهیدخبر(شهیدنیوز): قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه حمایت‌های انجام شده از جامعه ایثارگری در طول دولت یازدهم همه جانبه و مستمر بوده است، به تشریح بخشی از این حمایت‌ها پرداخت.
  

 سردار محسن انصاری روز پنجشنبه 5 مردادماه در جلسه جمع بندی طرح نظارت ستادی از بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با تبریک دهه کرامت ویادآوری عملیات پیروزمندانه مرصادوشکست سخت منافقین وارتش بعثی با اشاره به توطئه‌هایی که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی بر علیه کشورمان وجود داشته است گفت: دشمنان از ابتدای انقلاب بر اساس توهمات خود گمان می‌کردند که می‌توانند به نظام اسلامی ضربه وارد کنند، اما هرگز موفق نبودند. امروز نیز همچنان شاهد همان رفتار و حرف‌ها را از سوی آمریکایی‌ها و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی هستیم که به دنبال ضربه زدن به کشورمان هستند. این موضوع نشان می‌دهد نظام سلطه هرگز از دشمنی با انقلاب ما دست بر نمی‌دارد و تا زمانی که ما بر مواضع و اصول انقلاب هستیم، این نگاه نسبت به انقلاب ما وجود دارد.

وی ادامه داد: ما در برابر این دشمنی‌ها همواره در حال بالا بردن توان خود بوده‌ایم. این توان شامل دو بخش «توان سخت» و «توان نرم» است. توان سخت شامل ابزار و تجهیزات است و توان نرم که اهمیت بسیار بالایی دارد،وحدت اتحاد، ایمان و سرمایه‌های اجتماعی واعتماد مردم وهمدلی وهمراهی با انقلاب اسلامی میباشد که باید آنراحفظ وتقویت کرد. یکی از کانون‌هایی که می‌تواند این هم دلی و همراهی مردمی را حفظ کند، بنیاد شهید و امور ایثارگران است، زیرا این نهاد سرمایه اجتماعی بسیار بزرگ و کارآمد جامعه ایثارگری را با جمعیتی بالغ بر 3 و نیم میلیون نفر در اختیار دارد.

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به دستور امام خمینی (ره) گفت: ایشان به طور قطع اهدافی بسیار بالاتر از اهداف کوتاه مدت خدماتی را برای این نهاد متصور بودند و با دید بلند خود، این نهاد را در راستای اهداف کلان انقلاب اسلامی تأسیس کردند. امروز وظیفه همه ما این است که در راستای نگاه امام خمینی (ره) حرکت کنیم و به خوبی از این سرمایه‌های عظیم اجتماعی صیانت وحفاظت کنیم. امروز ما در یک سنگر مشغول به خدمت هستیم و نباید کار خود را منحصر به کار اداری بدانیم، بلکه کار ما ماهیت جهادی وانقلابی دارد که باید بر اساس آن مأموریت معیشتی و فرهنگی بنیاد را در مسیر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت پیگیری کنیم.

سردار انصاری ادامه داد: محصول رویکرد توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در اجرای تمام مأموریت‌های بنیاد، مجاهد پروری است و این سرمایه اجتماعی  دائما درصحنه‌های گوناگون نظامی، علمی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جلوی نظام سلطه ایستادهاست. فرهنگ ایثار و شهادت پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی و این توان نرم تداوم بخش انقلاب اسلامی است. این توان نرم با توان سخت میتواند در جبهه های مختلف انقلاب اسلامی را به پیروزی رسانده است . است و همین توان بوده که انقلاب اسلامی را در آستانه چهلمین سال پیروزی خود با اقتدار و سربلند نگاه داشته است.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به نظارت ستادی صورت گرفته از بنیاد شهرستان‌های استان تهران گفت: بنیاد شهرستان‌های استان تهران از سال 1386 یعنی در طول ده سال گذشته تاکنون 4 بار مورد نظارت ستادی قرار گرفته است و این موضوع نشان دهنده اهمیت موضوع نظارت بر فعالیت ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران است. مقایسه نمرات عملکرد این دوره‌ها نشان دهنده پیشرفت فعالیت‌ها در این اداره کل است.  افزایش نمره ارزیابی عملکرد در طول این ده سال نشان ازتلاش شبانه روزی عزیزان دارد که از تلاش‌های مدیرکل و همه عزیزان فعال در این اداره کل برای رسیدن به این جایگاه تقدیر می‌کنیم و امیدواریم این روند رو به رشد و مطلوب ادامه پیدا کند.

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: در حوزه اشتغال در سطح حوزه این اداره کل شاهد کاهش میزان ایثارگران جویای شغل هستیم. در بخش مسکن نیز فعالیت‌ها مطلوب بوده است واشکالات گذشته برطرف شده  در بخش فرهنگی ستادهای شاهد دانشگاهی به خوبی تشکیل شده‌اند و شاهد فعالیت‌های مطلوب قرآنی، آموزشی و برپایی کنگره‌ها و همایش‌ها هستیم. در موضوع پایش سلامت، بیمه‌های درمانی و خدمات رسانی پزشکی نیز شرایط این اداره کل مطلوب است واشکالات  برطرف شده است در حوزه کارکنان شرایط خوبی در شهرستان‌های استان تهران برقرار است و وضعیت تحصیلی کارکنان این بنیاد از متوسط کشوری بالاتر است.

سردار انصاری با بیان اینکه حمایت‌های همه جانبه از جامعه ایثارگری در طول دولت یازدهم همه جانبه و مستمر بوده است گفت: این حمایت‌ها در کنار سیادت وروحانیت وجایگاه نمایندگی ولی فقیه درمدیریت بنیاد علیرغم همه کمبودها وچالش هادر بخش‌های گوناگون منجر به بهره وری وموفقیت بیشتر شده  که از بین آن‌ها می‌توان به «ابلاغ و اجرایی شدن قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران»، «توسعه و تقویت شبکه‌های اجتماعی و تشکل‌های ایثارگری»، «افتتاح 33 فاز از مراکز توانبخشی با هزینه‌ای بالغ بر 195 میلیارد تومان»، «اشتغال و ایجاد فرصت شغلی برای 70 هزار ایثارگر»، «پرداخت معوقات ایثارگران با رقمی بالغ بر 5 هزار میلیارد تومان»، «اختصاص 105 هزار وام ازدواج به ایثارگران» و «برگزاری کنگره‌های مختلف بین المللی و ملی» اشاره کرد.

وی ادامه داد: از دیگر حمایت‌های صورت گرفته در این مدت نیز «تحت پوشش قرار دادن شهدای مدافع حرم وشهدای منا وشهدای مجلس»، «عملیاتی شدن ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران برای 30 هزار نفر از ایثارگران»، «برپایی مراسم بزرگداشت روز شهدا در طول 4 سال اخیر که از ابتکارات این دوره مدیریتی بوده، «پیشرفت فیزیکی گلزارهای شهدا از 40 درصد به 65 درصد» و «پرداخت وام صندوق شاهد با رقمی بیشتر از 4 هزار میلیارد تومان با کارمزد کمتر از نیم درصد» است. این موارد خلاصه‌ای از عملکرد این دوره تحت  حمایت‌های دولت یازدهم میباشد که امیدواریم در دولت دوازدهم نیز شاهد افزایش این حمایت‌ها باشیم.

گفتنی است این نشست با حضور عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد، مهدی ایزدی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد، حجت الاسلام سید حسن مؤذنی معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد،  مصلحی میرکل ارزیابی عملکرد دکتربزرگی رییس هاتف ،نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران و جمعی از مدیران کل ستادی و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

 

سردار انصاری:حمایت همه جانبه دولت یازدهم موجب اقدامات موثری در بنیادشهید شد

سردار انصاری:حمایت همه جانبه دولت یازدهم موجب اقدامات موثری در بنیادشهید شد

سردار انصاری:حمایت همه جانبه دولت یازدهم موجب اقدامات موثری در بنیادشهید شد

سردار انصاری:حمایت همه جانبه دولت یازدهم موجب اقدامات موثری در بنیادشهید شد

سردار انصاری:حمایت همه جانبه دولت یازدهم موجب اقدامات موثری در بنیادشهید شد

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 13 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 5)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
محمد
| 1396/5/7 - 15:15 |     1     0     |
اوه! نه بابا؟ خدایی؟ چه حمایتی دقیقا میشه شرح بدید دقیق نه تیتر وار! الان بهش نیاز دارید اینو میگید

ناشناس
| 1396/5/8 - 15:14 |     0     0    
پاسخ: اسلام ،تمام قوانین و بخشنامه درباره فرزندان شهداء فقط درقالب شعار بوده وهست

بهار
| 1396/5/7 - 15:20 |     1     0     |
حمایت دولت از بنیاد یه امر بدیهیه وقتی مال خودشه و رییسشو میذاره دیگه، تعریف و تمجید و شرح نداره که!

ناشناس
| 1396/5/7 - 15:40 |     1     0     |
ضمن احترام به سردار عزیز دل بفرمایند بجز پرداخت مطالبات معوق اونهم از جیب خود ما و دست درازی به صندوق های ذخیره چه کرده دولت برای ما و بنیاد؟

ناشناس
| 1396/5/7 - 15:40 |     1     0     |
ضمن احترام به سردار عزیز دل بفرمایند بجز پرداخت مطالبات معوق اونهم از جیب خود ما و دست درازی به صندوق های ذخیره چه کرده دولت برای ما و بنیاد؟

ناشناس
| 1396/5/7 - 21:27 |     1     1     |
کاش بعده شهیدی انصاری رییس بنیاد بشه

خاوری
| 1396/5/8 - 15:14 |     0     0     |
اسلام باید بگویم از اول انقلاب مساوات فقط شعار بوده یکی به من بگه آن جانبازان 25%به بالاها جه کارکردند که ما جانبازان 25% به پایین نکردیم ؟ یا نه زیر 25% درد ناشی از صدمات جنگ نداره یاکه نه زیر 25درصد جزو ارتش بعث عراق بوده اند که دولت جمهوری اسلامی بهیچوجه راضی به دادن ریالی به آنان نیست هرچه که هست فقط وفقط به 25%وبه بالا تعلق داره خودرو ؛ زمین شهری ؛ دفترچه بیمه ؛ حقوق ماهیانه ؛وام مسکن با4% کارمزد و .... آقایون نمایندگان مجلس ؛ ودیگر مسـئولین که در تصویب اینگونه لایحه ها نقش دارند بروند از اینکه اسم خودشان را مسلمان وخدمتگزار گذاشته اند خجالت بکشند ..!!! باتقدیم بدنی پر از درد: جانباز 20%

ناشناس
| 1396/5/8 - 19:44 |     0     0     |
بابا بالاخره کدوم حرفتونو باور کنیم؟دولت روحانی خووب بوده یا بد؟هرروز یکی داره تقدیر میکنه یکی تخریب


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
 
 
   پربحث ترین مطالب  
  مادر شهید حدادیان: شهید من بسیجی راه ولایت بود/ اشد مجازات قاتلان پسرم را خواستارم
40 نظر (فعال: 33 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 7)
   از فریاد مبارزه با مفاسد رهبری تا شورش در بوستان هفتم! / پشت پرده چه جریانی است؟
43 نظر (فعال: 33 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 10)
  بصیرت، همت و تدین کارگران همواره دشمن را ناکام کرده است
25 نظر (فعال: 22 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
   توضیحات دفتر معاون اول رییس جمهور درپی اظهارات جهانگیری درباره دهه شصتی ها
37 نظر (فعال: 20 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 17)
  پشت پرده نصب تجهیزات آمریکایی CTBT؛ محدودسازی توان دفاعی موشکی ایران؟
26 نظر (فعال: 18 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 8)
   اقتصاد مذاکره‌ای یا اقتصاد مقاومتی؟
23 نظر (فعال: 16 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 7)
  تعهد دینی و انقلابی نباشد پیشرفت علمی به‌تنهایی کشور را خوشبخت نمی‌کند
18 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
   پدر شهید حدادیان: محمدحسین ها با پیروی از ولی امر خود به این مقام رسیدند
19 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 4)
  صنعت خودروی کشور می تواند نمونه ای از توان تولید داخل با معیارهای جهانی باشد
25 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 10)
   نسل جوان امروز برای عقب راندن دشمن از نسل اول آماده تر است
15 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار