خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو   |  دریافت اپلیکشن اندروید شهید خبر    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  بازی با دست‌های خالی
  پنج نکته درباره‌ رفراندوم
  نامه‌هایی با مقاصد نامعلوم
  چه تعداد از خانواده شاهد و ایثارگر در مجلس شورای اسلامی وجود دارند؟
  عیدی تلویزیون با طرح‌های کلیشه‌ای
  وضعیت انقلاب اسلامی در چهل سالگی
  نقوی‌حسینی: بقای جمهوری اسلامی در گرو حفظ فرهنگ ایثار و شهادت است
  در چند سال اخیر هیچگونه مشکل امنیتی در راهیان نور نداشتیم/ اشراف اطلاعاتی مرزبانی بر مرزهای استان خوزستان
  گامی مهم در تقویت اعتماد عمومی
  خودشیفتگی منتهی به سقوط آزاد
  ایران از حقوق ملت عدول نمی‌کند
  یادداشت/ نقطه هدف در اغتشاشات داخلی
  گزارش ساواک از ارتباط دراویش گنابادی با تشکیلات فراماسونری
  واکنش فرزند شهید همت به اتفاقات اخیر: مردم اغتشاش‌گران را دستگیر کنند و تحویل دهند
  صدر اعظم ناتوان در مقابل اروپای آشفته
  عربستان سعودی از دشمنی با ایران برای رفع نیازهای داخلی خود بهره می برد/شکست داعش در عرصه میدانی بازتاب شکست ایدئولوژیک این گروه است
  چهار نکته درباره‌ سناریوی استعفای جهانگیری
  بستر سازی تمدن بزرگ اسلامی
  پنج گزاره در ارزیابی میزان همراهی اروپا با برجام
  موضعگیری قاطع در دستور کار سیاست خارجی قرار گیرد/ مسئولین راهکارهای عملیاتی برای عمل به توصیه های رهبر انقلاب بیابند
  مهار جمهوری اسلامی با برجام‌های فراهسته‌ای
  رضا خوشیاران، فرزند شهید و وکیل دادگستری: عدم اخذ گواهینامه موتورسیکلت از سوی راننده جرم محسوب می شود
  پیام دکتر احمدی نژاد خطاب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  ترامپ: شعار محبوب ایران "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" است/پایبندی ایران به برجام را تایید نمی‌کنیم
  قدیری ابیانه: قدرت نظامی ما ، موشک فوق پیشرفته خرمشهراز نظر تکنولوژی وایمان قوی شهید حججی هاست
  تغییرات استانداران کشور دردولت دوازدهم شروع میشود/استانداران پیشنهادی مشخص شدند
  تقدیر کانون همبستگی فرزندان شاهد وزارت نفت از مهندس زنگنه در حمایت فرزندان شهدا
  دکتر مصطفی سلیمی ، جانباز وبرادر دو شهید سرپرست شهرداری تهران می شود
  بیژن نامدار زنگنه: فرزندان شهدا از من خواستند وزیر باقی بمانم
  سوء استفاده رسانه های معاند از رأفت نظام اسلامی برای سران فتنه/شکستی دوباره با عنوان کمپین رفع حصر
- اندازه متن: + -  کد خبر: 156481صفحه نخست » سیاستچهارشنبه، 27 اردیبهشت 1396 - 18:34
مسئول کمیته فرزندان شاهد ستاد حجت الاسلام رییسی درسیستان و بلوچستان :
عدم حضور در صحنه باعث مشکلات زیادی برای مردم می شود/دولت انقلابی می تواند یار و کمک حضرت آقا باشد
عدم حضور در صحنه باعث مشکلات زیادی برای مردم می شود/دولت انقلابی می تواند یار و کمک حضرت آقا باشدشهیدخبر(شهیدنیوز): طرفداران آقای قالیباف همه از دوستان و رفقا ما هستند. ان شالله همه دست به دست هم بدهیم و جبهه حق و اصلح بتواند دولتی انقلابی را درست کند که یار و کمک حال حضرت آقا(مدظله) باشد.
  

عدم حضور در صحنه باعث مشکلات زیادی برای مردم می شود/دولت انقلابی می تواند یار و کمک حضرت آقا باشد

به گزارش شهیدخبر/شهیدنیوز،به فرموده امام خامنه ای(مدظله العالی): "بهترین امتیاز شهدای ما نسبت به کسانی که در سایر کشورها در راه آرمانهای خود فداکاری می کنند انتخاب آگاهانه و به دور از احساس است. " و آشکار است، خانواده شهداء وارث راه، مرام و عقیده شهدایشان هستند. پس به پاس خون شهدایشان و برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی که امانتی از سوی شهیدان، انتخابی آگاهانه ای دارند تا ثمره جهاد پدران، همسران و برادرانشان حفظ شود. در راستای این انتخاب آگاهانه مصاحبه ای داشتیم با رضا بختیاری، فرزند سرلشکر خلبان، عبدالرضا بختیاری که  هم اکنون مسئول کمیته فرزندان شاهد ستاد حجت الاسلام رییسی در استان سیستان و بلوچستان  است.

خودتان را معرفی بفرمایید؟
رضا بختیاری هستم، فرزند سرلشکر خلبان، عبدالرضا بختیاری. پدر در سال 61 در حال شناسایی مرز بوده اند که هلیکوپترشان مورد اصابت خمپاره قرار می گیرد و به فیض شهادت نائل می شوند. بنده کارشناس عمران هستم و مسئول یکی از موسسات فرهنگی شهر هستم و در حال حاضر مسئول کمیته فرزندان شاهد ستاد حجت الاسلام رییسی در استان سیستان و بلوچستان  در خدمتتان هستم.


چه دلیلی باعث شد این مسئولیت را قبول کنید و آیا در دوره های قبل هم در حوزه ی انتخابات فعالیتی داشته اید؟
به عنوان فرزندان شهید در قبال خون پدرانمان مسئول هستیم، چون پدرانمان خون دادند که انقلاب قوی تر و قوی تر رشد کند و لازمه این رشد این است که مواظب باشیم انقلاب دچار آفت و آسیب نشود. من هم به نوبه خودم سعی می کنم در حوزه پیش آمده و بحث انتخابات تلاش خودم را در این زمینه انجام بدهم و در صحنه باشم. با توجه به منطق و برنامه های اعلام شده از طرف کاندیداها، کاندید اصلح مورد نظر خود را انتخاب کرده و به فعالیت به عنوان یک عضو از جامعه در این حوزه پرداخته ام.
از چه راهکارهایی برای تبلیغات در فضای حقیقی و مجازی استفاده کرده اید؟
با راه اندازی این کمیته ما سعی کرده ایم با فرزندان و خانواده شهدا همراه شویم. حوزه کاری ما بیشتر در خصوص این عزیزان است تا از طریق رابطه با جامعه ایثارگری، هر کدام از ما یک ستاد می شویم و برای کاندید مورد نظرمان، حجت الاسلام رییسی و تحقق امر ریاست جمهوری ایشان تلاش می کنیم.
خانواده شهدا و جامعه ایثارگی به دلیل دلسوزی نسبت به نظام و انقلاب و به دلیل اینکه برای انقلاب زحمت کشیده و خون دل خورده اند، قدر انقلاب را می دانند و با توجه به اینکه در شرایط کنونی تشخیص کاندید اصلح کار سخت و پیچیده ایی نیست، فعالیت های ما نیز در این مورد بازخورد خوبی داشته و با همگام شدن با هم ان شاالله بتوانیم به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم.
برای حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی چه پیشنهادی دارید؟
حضرت آقا نکته ایی را فرمودند که بسیار مهم بود و آن نکته ای است که: امنیتی که روی این کشور است و اتفاقات مثبتی که می افتد، همه از حضور مردم است و این نشان دهنده این است که حضور مردم در همه صحنه ها بسیار مهم است. و حتی حضرت آقا فرمودند: حتی کسانی که این دولت را قبول ندارند و ایران را دوست دارند، به خاطر ایران بیایند و رای بدهند.
این از آن جهت است که عدم حضور در صحنه ها و عدم هماهنگی بین مردم باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی در زندگی خود مردم می شود. برنامه ما هم در استان ابتدا حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای و سپس انتخاب اصلح است. زیرا وقتی مردم پای صندوق حاضر شوند و به انقلاب و ارزش های انقلاب آری بگویند و انتخابشان را ثبت کنند، نظام با توان و قوای بیشتر و با پشتیبانی مردم، پشتوانه راهبردی بهتری برای کشور داری و گفتگوهای مختلف پیش می رود.
انتظار شما از رییس جمهور آینده به عنوان یک فرد جامعه ایثارگری چیست؟
این مسئله از دو حیث قابل بررسی است، یکی از حیث اقتصاد واجتماع وسیاست و امنیت و دیگری از حیث ارزش هاست و از دید من به عنوان یک نماینده از جامعه ایثارگری، ارزش های شهداست که باید در جامعه نهادینه شود و از انجام کارهای ضد ارزشی در  از بی حرمتی به شهدای دفاع مقدس، شهدای امنیت، شهدای مدافع حرم، شهدای هسته ایی و دیگر شهدا گرفته تا کارهایی که کشورهایی مانند عربستان در بی حرمتی به ما کرد، جلوگیری شود.
به طور مثال استان سیستان و بلوچستان که بیش از 200 شهید برای امنیت کشور تقدیم کرده است برای دیپلماسی آب و انتقال از افغانستان مشکل دارد، اگر دولتمردان زمانی بسیار کمتر از برجام را صرف آبادی سیستان می کردند، بدون شک این استان با این همه افتخارات در دفاع از کشور تا الان آباد شده بود و مردم با این همه مشکل مواجهه نبودند.
امید است  دولت آینده در زمینه اجتماعی و اقتصادی و سیاسی و برای ارزش هایی که به خاطر آن ها مردم جنگیده اند، دولت کارآمدی باشد.
با توجه به ائتلاف آقای قالیباف  به نفع حجت الاسلام رییسی، برای هماهنگی بین طرفدارانشان و همسو بودن و به نتیجه نشستن این آرا چه برنامه هایی دارید؟
با توجه به نظرسنجی ها و اینکه آقای قالیباف و حجت الاسلام رییسی، هردو از جبهه انقلاب هستند. به نظر بنده، با در کنار هم قرار گرفتن این دو کاندیدا کنار هم ان شالله با قوا و تحرک بیشتر، به کمک هم، یک دولت انقلابی را پای کار بیاوریم.
طرفداران آقای قالیباف همه از دوستان و رفقا ما هستند. ان شالله همه دست به دست هم بدهیم و جبهه حق و اصلح بتواند دولتی انقلابی را درست کند که یار و کمک حال حضرت آقا باشد.
علت اقبال اکثریتی جامعه ایثارگی از حجت الاسلام رییسی را در چه می بینید؟
به نظر من مهمترین اصلی که ایشان رعایت می کنند، بحث اخلاق مداری است و مهم تر از آن به خاطر انتخابات هر کاری را انجام نمی دهند و به خاطر حفظ نظام مسائل اخلاقی را رعایت می کنند و مسئله دیگری که باعث تمایل جامعه ایثارگری به ایشان انقلابی بودنشان است.
به نظر شما ورود علما و مراجع در بحث حضور حداکثری مردم تا چه حد تاثیرگذار است؟
علما و مراجع در صحبت هایشان به اصلح اشاره می کنند و کافیست که گوش شنوا داشته باشیم و مصادیق اصلح را بشنویم و ببینیم و مقایسه کنیم که به چه کسی نزدیک است. بدانیم داریم به چه کسی رای می دهیم، خدایی ناکرده کسی نباشد که از این انقلاب روزی بخورد و به مردم این کشور خدمت نکند.
در پایان به عنوان برادر کوچک همه فرزندان شهدا و همه عزیزانی که در این جبهه فعالیت می کنند میگویم، ان شاالله حجت خدا نزدیک است و ما هم در این زمان تمام تلاش خود را به کار بگیریم که جبهه حق پیروز شود و اتفاق خوبی بیفتد و همه مردم از مشکلات رها شوند.
 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 13 نظر (فعال: 12 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1396/2/27 - 22:51 |     0     0     |
مردم در صحنه حضور دارند اما کدومشون به فکر مردم هستن؟

ناشناس
| 1396/2/28 - 00:30 |     0     0     |
مردم ما ثابت کرده اند همواره پشت نظام و رهبری هستند. ولی شاید برخی کم کاری ها باعث دلخوری آن ها شود. ما باید امید و انگیزه را در زندگی مردم زنده کنیم. کسی که انگیزه ندارد احساس کرامت نمی کند. رئیس جمهور آینده شاید نتواند جوابگوی اقدامات دولت فعلی باشد و لیکن باید به شعارهایی که می دهد جامع عمل بپوشاند.

هدی
| 1396/2/28 - 16:22 |     1     0     |
همه مردم، حتی حامیان آقای رئیسی خوب می دانند که کاندیدای آنها تاکنون در امور اجرایی و کشور داری هیچ سابقه و تجربه ای نداشته و تمام فعالیت هایش در امر قضا بوده است. حتی اگر فرض را بر این بگذاریم که او در عرصه قضا خوب کار کرده و کارنامه اش درخشان بوده، باز هم نمی توان پذیرفت که فرد مناسبی برای ریاست جمهوری است؛ چرا که تاکنون هیچ مقاله یا سخنرانی در زمینه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، صنعت و... از ایشان نه شنیده و نه خوانده ایم.

ناشناس
| 1396/2/28 - 16:53 |     1     0     |
شاهدیم­ که ستاد انتخاباتی آقای رییسی را حدود 25 نفر از حامیان پروپا قرص احمدی نژاد تشکیل داده­ اند و مسئولیت های مهم ستاد در دست آنها است؛ مانند ریاست ستاد علی نیکزاد ، رییس کمیته و برنامة ستاد مسعود میرکاظمی ، رییس ستادهای استانی سید صولت مرتضوی ، عضو ستاد انتخاباتی فرهاد رهبر ، عضو ستاد انتخاباتی حسن عباسی و همچنین از افراد دیگری که در حمایت از احمدی نژاد هیچ کم نگذاشتند؛ مانند سعید جلیلی، اعضای جبهه پایداری و...

حال با توجه به اینکه آقای رئیسی تجربه کار اجرایی ندارد و در حلقه مردان احمدی نژاد قرار گرفته، می توان نتیجه گرفت که اگر ایشان رییس جمهور شود، همان سیستم مدیریت احمدی نژادی بر کشور حاکم خواهد شد و باز هم به وضعیت فلاکت بار گذشته باز خواهیم گشت

ناشناس
| 1396/2/29 - 03:35 |     0     0     |
آخه حالا که در صحنه بودیم چه نفعی بهمون رسیده

ناشناس
| 1396/2/30 - 19:00 |     0     0    
پاسخ: متاسفانه تقریبا هیچی.اما غیرتمونم قبول نمیکنه کشوری که امنیتش به بهای زیادی تامین شده و هزاران شهید داده رو دست دشمن بسپاریم

ناشناس
| 1396/2/30 - 02:05 |     0     0     |
اگر مردم رای ندن دشمن به فتنه انگیزی ها امیدوار میشه باید پای انقلاب ایستاد

ناشناس
| 1396/2/30 - 03:46 |     0     0     |
ان شاالله حجت خدا نزدیک است و ما هم در این زمان تمام تلاش خود را به کار بگیریم که جبهه حق پیروز شود و اتفاق خوبی بیفتد و همه مردم از مشکلات رها شوند.

ناشناس
| 1396/2/30 - 14:19 |     0     1     |
از فردا همه بچه های شهدا رو از ادارات بیرون میکنن مخصوصا حایمان رییسی. ببین کی گفتم

ناشناس
| 1396/2/30 - 18:59 |     1     0     |
ما به این امید رای دادیم که مشکلات کشورو مردم حل شه
تورو خدا مردم رو ناامید نکنید

ناشناس
| 1396/2/31 - 03:09 |     0     0     |
وقتی مردم رای میدن یعنی امید دارن مشکلشون حل بشه باید همه برای حل مشکلات مردم و کشور تلاش کنیم

ناشناس
| 1396/2/31 - 17:00 |     0     0     |
چرا با تخلفات برخورد نمیکنید شما مثلا بچه شهیدید باید عین پدراتون شجاع و نترس باشید این انتخابات بود یا انتصابات؟


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
  پاسخ موشکی انصارالله یمن به «نجران» عربستان

  طرح رژیم صهیونیستی برای ساخت هزاران واحد مسکونی جدید

  آقایان مسئول! برای این واردات یقه پاره کنید/ ۳۷ درصد اقلام وارداتی از آمریکا شامل کالاهای مصرفی نظیر رژلب و کود حیوانی+ نمودار

  همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم

  شبکه عنکبوتی تونل‌سازان در سوریه بالاخره به بن‌بست رسید

  فرزند جانبازی که رو پای خود ایستاد

  دلنوشته ای به شهید فدایی حضرت زهرا(س)

  فرزند جانبازی که با شهادت از میان ما پر گشود

  «توبه نامه 62 بندی» دانش آموز شهید، سرلوحه جویندگان حق

  محمد مهدی همت و یک عکس تاریخی

  هیچ لکه ایی بر گردن شهید نمی نشیند جز لکه ایی از جنس ماه

  فوتوتیتر/ خدا می‌داند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست

  عاشقانه‌های یک همسر جانباز اعصاب و روان

  شرط شهید شدن از نظر حاج قاسم

  فوتوتیتر/ اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است

  ظهور محقق نمی شود مگر با بارها آزمایش

  به همین سادگی و صراحت

  ثواب مرگ بر آمریکا کمتر از صلوات نیست

  دعایمان کن

  عکس/ هم عهدی با 3نسل پیش

 
 
   پربحث ترین مطالب  
  رهبر انقلاب: رئیس جمهور آمریکا حرف‌های سخیف و سبکی زد/ از طرف ملت ایران می‌گویم آقای ترامپ شما غلط می‌کنید
26 نظر (فعال: 26 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   کمیسیون ماده16، مدافع حقوق ایثارگران
30 نظر (فعال: 20 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 9)
  چیستی و چرایی ادبیات جنگ و دفاع مقدس/ انحرافی بزرگ در ادبیات دفاع مقدس!
12 نظر (فعال: 11 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
   برجام از اول هم مطلوب ملت ما نبود/ مقامات آمریکایی بارها به دنبال حمله به ایران بودند
11 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
  کشورهای آسیایی باید هر چه بیشتر با یکدیگر همکاری کنند
9 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   اشغال فلسطین بزرگ‌ترین تهدیدِ جهان اسلام است/ چراغ سبز آمریکا به رژیم صهیونیستی برای کشتار وحشیانه
22 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 13)
  پیمایش ملی ارزش ها و نگرش های جامعه ایثارگری با هدف خدمت رسانی بهتر به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران صورت گرفته است
17 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 8)
   سناریویی برای تشدید عادی سازی ارتجاع عرب با رژیم صهیونیستی
12 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
  یگان تک تیراندازان فاطمیون چگونه تشکیل شد؟
10 نظر (فعال: 7 ، در صف انتشار: 3، غیر قابل انتشار: 0)
   غنی سازی بدون محدودیت اقدام احتمالی ایران خواهد بود/ خروج آمریکا از برجام یک تجربه مهم تاریخی است
6 نظر (فعال: 6 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار