خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو   |  دریافت اپلیکشن اندروید شهید خبر    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  بازی با دست‌های خالی
  پنج نکته درباره‌ رفراندوم
  نامه‌هایی با مقاصد نامعلوم
  چه تعداد از خانواده شاهد و ایثارگر در مجلس شورای اسلامی وجود دارند؟
  عیدی تلویزیون با طرح‌های کلیشه‌ای
  وضعیت انقلاب اسلامی در چهل سالگی
  نقوی‌حسینی: بقای جمهوری اسلامی در گرو حفظ فرهنگ ایثار و شهادت است
  در چند سال اخیر هیچگونه مشکل امنیتی در راهیان نور نداشتیم/ اشراف اطلاعاتی مرزبانی بر مرزهای استان خوزستان
  گامی مهم در تقویت اعتماد عمومی
  خودشیفتگی منتهی به سقوط آزاد
  ایران از حقوق ملت عدول نمی‌کند
  یادداشت/ نقطه هدف در اغتشاشات داخلی
  گزارش ساواک از ارتباط دراویش گنابادی با تشکیلات فراماسونری
  واکنش فرزند شهید همت به اتفاقات اخیر: مردم اغتشاش‌گران را دستگیر کنند و تحویل دهند
  صدر اعظم ناتوان در مقابل اروپای آشفته
  عربستان سعودی از دشمنی با ایران برای رفع نیازهای داخلی خود بهره می برد/شکست داعش در عرصه میدانی بازتاب شکست ایدئولوژیک این گروه است
  چهار نکته درباره‌ سناریوی استعفای جهانگیری
  بستر سازی تمدن بزرگ اسلامی
  پنج گزاره در ارزیابی میزان همراهی اروپا با برجام
  موضعگیری قاطع در دستور کار سیاست خارجی قرار گیرد/ مسئولین راهکارهای عملیاتی برای عمل به توصیه های رهبر انقلاب بیابند
  مهار جمهوری اسلامی با برجام‌های فراهسته‌ای
  رضا خوشیاران، فرزند شهید و وکیل دادگستری: عدم اخذ گواهینامه موتورسیکلت از سوی راننده جرم محسوب می شود
  پیام دکتر احمدی نژاد خطاب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  ترامپ: شعار محبوب ایران "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" است/پایبندی ایران به برجام را تایید نمی‌کنیم
  قدیری ابیانه: قدرت نظامی ما ، موشک فوق پیشرفته خرمشهراز نظر تکنولوژی وایمان قوی شهید حججی هاست
  تغییرات استانداران کشور دردولت دوازدهم شروع میشود/استانداران پیشنهادی مشخص شدند
  تقدیر کانون همبستگی فرزندان شاهد وزارت نفت از مهندس زنگنه در حمایت فرزندان شهدا
  دکتر مصطفی سلیمی ، جانباز وبرادر دو شهید سرپرست شهرداری تهران می شود
  بیژن نامدار زنگنه: فرزندان شهدا از من خواستند وزیر باقی بمانم
  سوء استفاده رسانه های معاند از رأفت نظام اسلامی برای سران فتنه/شکستی دوباره با عنوان کمپین رفع حصر
- اندازه متن: + -  کد خبر: 156378صفحه نخست » دفاع-انقلاب اسلامیچهارشنبه، 27 اردیبهشت 1396 - 02:25
سرلشکر صفوی: نداشتن روحیه اشرافیگری مهمترین شاخص‌ انتخاب اصلح است
سرلشکر صفوی: نداشتن روحیه اشرافیگری مهمترین شاخص‌ انتخاب اصلح استشهیدخبر(شهیدنیوز): دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: نداشتن روحیه اشرافیگری و تکبر و جاه طلبی سیاسی و اعتقاد و تلاش در راستای حفظ استقلال و امنیت ملی ایران از مهمترین شاخص‌های انتخاب اصلح است.
  

سرلشکر سیدرحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در جلسه مشترک کمیسیون‌های تخصصی حوزه دستیاری و مشاورت عالی فرماندهی معظم کل قوا با  تببین مولفه‌های قدرت  در جمهوری اسلامی ایران  گفت: امنیت امروز جمهوری اسلامی و آحاد ملت شریف ایران مرهون مجاهدت‌ها و جانفشانی  شهداء ایثارگران و جانبازان جنگ تحمیلی است و  به لطف  خدا  توان دفاعی و قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح  پشتوانه‌ای در جهت  توان دولت‌ها در توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان  و در جهت سربلندی و سرافرازی ملت عزیزمان قرار گرفته است.

وی افزود: امنیت مهمترین مولفه و اساسی ترین نیازهای توسعه در هر کشوری است  و  کشورهای توسعه یافته  امنیت را بنای  پیشبرد اهداف اقتصادی و سیاسی خود قرار داده‌اند و هر کجای دنیا که امنیت نباشد شاهد  ناپایداری در مولفه های توسعه  هستیم.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به خصوصیت مردمی و بومی بودن امنیت در جمهوری اسلامی ایران گفت: پشتوانه مردمی نیروهای مسلح و تامین امنیت  توسط مردم  از مختصات اصلی سیاست‌های  امنیتی  در جمهوری اسلامی ایران است و امروز علیرغم ناامنی و ناآرامی‌ها و ناپایداری امنیت در آنسوی  مرزهای جمهوری اسلامی  ایران، نیروهای مسلح  و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی در تامین امنیت بخوبی  عمل کرده‌اند و بومی شدن  شاخصه‌های  امنیت در داخل کشور مانع از ورود نا امنی‌ها از  بیرون مرزها به داخل کشور،  علیرغم تلاش‌های صورت گرفته شده است.

وی افزود: ماهیت و نوع تهدیدها در صورت بروز در هر کشوری در صورتی که حکومت‌ها و دولت‌ها از پایگاه‌ها و پشتوانه‌های مردمی برخوردار باشند عموما با شکست مواجه خواهد شد و عنصر پشتوانه مردمی در هر حکومتی در مسائل مختلف تعیین کننده می‌باشد.

سرلشکر صفوی با اشاره به نا تمامی  و تقابل همیشگی دشمنان در دشمنی  با ملت ایران و حضور  تعیین کننده مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب  گفت: حقیقت  آن است که طی چهار دهه  گذشته از عمر جمهوری اسلامی ایران، شکل دشمنی دشمنان ملت با جمهوری اسلامی ایران  در طول دهه‌های مختلف تغییر ماهیت داده است و گاهی این تهدیدها  به صورت جنگ مسلحانه گروه‌های ضد انقلاب و گاهی بصورت جنگ  تحمیلی و جنگ مستقیم و گاهی هم بصورت تحریم‌ها  و  تلاش در جنگ  فرهنگی بروز و ظهور  پیدا  کرده است و متناسب با نوع تهدیدات همیشه حضور مردم در جبهه‌های مختلف و مقاطع حساس  تاریخ جمهوری اسلامی ایران باعث شکست دشمنان گردیده است.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به سایر مولفه‌های قدرت در هر کشوری در کنار  قدرت بازدارندگی گفت:کشورهایی  با اقتصاد قوی عموما مورد احترام کشورهای دیگر هستند و دولت‌ها و قدرت‌های بزرگ عموما از اقتصاد  بعنوان اهرم فشار در مبادلات و مناسبات سیاسی در جهت تحمیل اراده خود بهره می‌برند، در صورتیکه اقتصاد پویا و توجه اقتصادی به   ساختارهای درونی  و  توانایی‌های  داخلی کشور می‌تواند موجبات  استقلال اقتصادی کشور را فراهم کند و از نتایج این اقتصاد می‌توان به پایداری آن  و  عدم وابستگی  اقتصادی به سایر قدرت‌ها  اشاره کرد و در نتیجه  قدرت‌های بزرگ نمی‌توانند  از ضعف حوزه اقتصاد بعنوان  مولفه‌ای در جهت فشار بر دولت و ملتمان استفاده کند  و در حقیقت اقتدار اقتصادی منجر به  بروز قدرت  بیرونی و ارتقاء جایگاه سیاسی کشورها در بین کشورهای جهان خواهد شد. 

 وی با اشاره به  مشارکت‌های مردمی در نظام جمهوری اسلامی ایران در  تعیین عالی ترین مقام‌های اجرائی و سیاسی کشور گفت: عموما پس از انقلاب و در دهه‌های مختلف و  همچنین در مواقعی که نیاز به انتخاب مسئولین سیاسی و  اجرائی کشور  بوده است شاهد رشد فزاینده مشارکت‌های مردمی بوده‌ایم و این مشارکت‌ها وظیفه انتخاب شوندگان را در  پاسداری و صیانت از حقوق ملت  و تلاش در جهت حل مشکلات جاری کشور، سنگین تر می‌کند .

سرلشکر صفوی افزود: یکی از حساس‌ترین  نوع انتخابات‌ها  انتخاب عالی‌ترین مقام اجرایی در هر کشوری  و در کشور عزیزمان انتخاب رئیس‌جمهور می‌باشد و ملاک‌ها و معیارهای انتخاب اصلح، عموما چراغ راهی برای تعیین خدمتگذارترین فرد برای تصدی  تاثیرگذارترین منصب  اجرایی  در کشور است.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا اضافه کرد: واقعیت آن است که رئیس‌جمهور سکان دار امورات اجرایی کشور است و  تمامی منابع و سرمایه‌های  کشورمان در اختیار رئیس‌جمهور می‌باشد و  رئیس‌جمهور و تیم  برنامه‌ریز و مدیران اجرایی متصل به رئیس‌جمهور هستند که می‌تواند با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی  از منابع کشور  در جهت منافع ملت  و کشور بهره ببرند.

وی ادامه داد: بسیار مهم است فردی که انتخاب می‌شود علاوه بر آنکه بیشترین خصوصیات انتخاب اصلح را داشته باشد  به آنچه که به مردم قول می‌دهد  وفادار و پایبند باشد ودر حقیقت مردم با این انتخاب، سرنوشت اقتصادی، اجرائی و برنامه‌ریزی  کشور را برای چهار سال  به دستان منتخب خود می‌سپارند  تا  این فرد و یا جریان سیاسی   منتخب، حقوق  همه مشارکت کنندگان در فرآیند رای دهی   علاقمند به  هر گروهی را تامین کند.

سرلشکر صفوی با اشاره به سخنان و برنامه‌های نامزدهای ریاست‌جمهوری افزود: سخنان و برنامه‌های نامزدهای ریاست‌جمهوری حکایت از  وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی جدی در لایه‌های مختلف مردم دارد و برنامه‌های  عموم نامزدها معطوف پرداختن به حل مشکلات مردم ودر جهت جلب آراء عمومی می‌باشد و در نتیجه  یکی از ملاک‌های انتخاب  رئیس‌جمهور   نگاه به برنامه، توان و تلاش  کاندید مورد نظر  در حل مشکلات اقتصادی مردم می‌باشد.

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری با اشاره به شاخصه‌های انتخاب اصلح گفت: در لباس پاسداری  با تجربه 39  ساله  خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  و مردم عزیزمان و بعنوان یک شهروند داشتن تقوا و اطاعت از ولی فقیه و رهبری حکیمانه امام خامنه‌ای  و اعتقاد به ارزش‌های  نظام بر آمده از خون شهدا  همچون یاری رساندن به ضعفا و مستمندان و نداشتن روحیه اشرافیگری و تکبر و جاه طلبی سیاسی  و اعتقاد و تلاش در راستای حفظ استقلال و امنیت ملی ایران عزیز و عدم وابستگی  و نداشتن روحیه تسلیم شدن در مقابل آمریکائی‌ها و انگلیسی‌ها را از مهمترین شاخص‌های انتخاب اصلح می‌دانم.

وی افزود:صداقت در گفتار و عمل و نداشتن نفاق در کنار داشتن برنامه جامع برای چهار سال آینده و برنامه ششم توسعه کشور  و داشتن تیم جوان و کارآمد در هیئت دولت  را از دیگر شاخصه‌های انتخاب اصلح می دانم.

سرلشکر صفوی ادامه داد: واقعیت آن است که  رئیس جمهور اصلح بایستی در اندیشه و تفکر به قدرت ملی درون زا برای حل مشکلات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی اعتماد داشته باشد و برای حل مشکلات نگاه و امیدی به بیگانگان نداشته باشد.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا حمایت از محور مقاومت  اسلامی در منطقه و جهان و همراهی و تقویت نهادهای پاسدار نظام جمهوری اسلامی ایران همچون شورای نگهبان و سایر نهادهای انقلابی را از شاخصه‌های انتخاب اصلح دانست و در پایان ابراز امیدواری کرد: امیدواریم همانند گذشته  مردم با سلیقه‌های مختلف در روز جمعه در پای صندوق‌های رای حضور داشته باشند و با تمام توان به منتخب خود رای دهند و در نتیجه دولت آینده با پشتوانه مردمی و قدرت بیشتری بتواند در  جهت حل مشکلات مردم گام‌های جدی و بلندی بردارد.

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 4 نظر (فعال: 4 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
مفسر
| 1396/2/27 - 09:23 |     0     0     |
با حفظ احترام به نظرات آقای حسین زاده مدیریت محترم سایت وزین شهید نیوز اما من کم کم دارم به ستاد حامیان آقای رئیسی شک می کنم. ......... صفاتی را نشر می دهند برای شاخصهای رئیس جمهور اصلح که به نظر هر عاقلی در آقای رئیسی جمع می گردد و نه آقای روحانی. اینکه این شاخصها خوب است شکی نیست. اینکه از منظر من رئیسی بر روحانی ارجحیت دارد هم شکی نیست. اما اینکه آقای رئیسی اجازه داده که هر کسی از او حمایت کند و در این خصوص خط قرمزی ترسیم ننوده این دیگر جای شک و تردید جدی است. .......... طوری از عدم داشتن روحیه اشرافیگری بعنوان یک شاخص صحبت می کند که گوئی دارای چشم بینا نیست و در آینه نگاه نمی کند. او همان کسی است که یک متهم دارای اشتهار به فساد را که از قضا مدیرعامل سابق بانک دی بوده را پس از برخورد قضائی و دستگاههای نظارتی که البته با خون دل دوستداران نظام حاصل شد و می رفت تا شاخصی باشد در برخورد با مفسدین و زنگ خطری برای دست اندازان و چپاولگران بیت المال، بطرزی کاملا غیر قانونی و با حداکثر سوء استفاده از جایگاهی که نظام به او داده بود آزاد کرد و این حرکت و خیزش انقلابی را در نطفه خفه نمود و موجب سرخوردگی فرزندان انقلاب شد. توئی که از عدم داشتن روحیه اشرافیگری صحبت میکنی خودت چقدر این روحیه را قبول داری و خودت چرا دارای روحیه طاغوت هستی. نخوت و تکبر و سوء استفاده از شهرت و پست تا کجا در تو رسوخ کرده که به عنوان رابین هود مفسدین اکنون شناخته می شوی. رابین هودی که امروز با داشتن دم مسیحائی و عصای موسی می تواند کسی را که از باب اتهامات جدی و عدیده خود حائز وثیقه ۱۲۰ میلیارد تومانی است و در زندان تشریف دارد با حضور فیزیکی در دادسرای کارکنان دولت و تحت فشار قراردادن دادستان بواسطه جایگاه و موقعیت و سوء استفاده از موقعیتش بدون اذن و اطلاع ولی، متهم را با کفالت فیش حقوقی و کارت شناسائی آزاد کند. سطح کفالت چقدر ارتقاء یافته ......... خان. ۱۲۰ میلیارد تومان آنهم با فیش حقوقی. واقعا خجالت آور است و اگر این واژه را بشناسی و غیرت دینی در تو مانده باشد از این خجالت بمیری با شرافت مرده ای. حال باز می گردیم به آقای رئیسی. جناب رئیسی بفوریت خط کشی کن بین خود و این جنس و قسم حامیان. اینان باعث ریزش رائ شما هستند تا رویش رائ تان. ....... و........ رطب خوردگانی اند که منع رطب می کنند و این شیوه نبی اکرم نبود. علیرغم اینکه شخصا دارای پایگاه فکری راست هستم اما کم کم دارم فکر می کنم آیا شما با قبول این قسم و جنس حامیان صلاحیت ریاست جمهوری را دارید؟ بفوریت خط قرمز خود را با این افراد بصراحت روشن و بیان کنید والا شکست شما در انتخابات حتمی است. آیا دولت مستقر با انواع نقدهائی که بر آن وارد است باید برود تا این نوع افراد که بدتر از بد هستند در کنار شما رشد کنند. خدا آنروز را نیآورد الآن و در دوره ۴ ساله گذشته به لحاظ اعتقادی به بیراهه رفته ایم اما با روی کار آمدن دولتی با این جنس حامیان که به قهقراء خواهیم رفت. خدا شما را و من را و همه مومنین را به صراط مستقیم هدایت کند و استوار و راسخ بر این مسیر صحیح ثابت قدم نگاهدارد. انشاالله

دختر شهید
| 1396/2/27 - 14:06 |     0     0     |
واقعیت آن است که رئیس جمهور اصلح بایستی در اندیشه و تفکر به قدرت ملی درون زا برای حل مشکلات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی اعتماد داشته باشد و برای حل مشکلات نگاه و امیدی به بیگانگان نداشته باشد.

ناشناس
| 1396/2/27 - 14:23 |     0     0     |
پس رای من مشخص شد به .............. منتظر بودم ت وبگی سردار با کله برم بهش رای بدم

ناشناس
| 1396/2/27 - 23:05 |     0     0     |
این روحانی که اصلا این روحیه رو نداشت خیر سرش


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
  آقایان مسئول! برای این واردات یقه پاره کنید/ ۳۷ درصد اقلام وارداتی از آمریکا شامل کالاهای مصرفی نظیر رژلب و کود حیوانی+ نمودار

  همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم

  شبکه عنکبوتی تونل‌سازان در سوریه بالاخره به بن‌بست رسید

  فرزند جانبازی که رو پای خود ایستاد

  دلنوشته ای به شهید فدایی حضرت زهرا(س)

  فرزند جانبازی که با شهادت از میان ما پر گشود

  «توبه نامه 62 بندی» دانش آموز شهید، سرلوحه جویندگان حق

  محمد مهدی همت و یک عکس تاریخی

  هیچ لکه ایی بر گردن شهید نمی نشیند جز لکه ایی از جنس ماه

  فوتوتیتر/ خدا می‌داند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست

  عاشقانه‌های یک همسر جانباز اعصاب و روان

  شرط شهید شدن از نظر حاج قاسم

  فوتوتیتر/ اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است

  ظهور محقق نمی شود مگر با بارها آزمایش

  به همین سادگی و صراحت

  ثواب مرگ بر آمریکا کمتر از صلوات نیست

  دعایمان کن

  عکس/ هم عهدی با 3نسل پیش

  سعی کنید قرآن انیس و مونستان باشد

  فوتوتیتر/ سخن امام خمینی (ره) درباره عدم وابستگی به شرق و غرب

 
 
   پربحث ترین مطالب  
  رهبر انقلاب: رئیس جمهور آمریکا حرف‌های سخیف و سبکی زد/ از طرف ملت ایران می‌گویم آقای ترامپ شما غلط می‌کنید
26 نظر (فعال: 26 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   مسئولان در برخورد با توهین کنندگان به خانواده شهدا تسامح را کنار بگذارند
20 نظر (فعال: 14 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 6)
  کمیسیون ماده16، مدافع حقوق ایثارگران
23 نظر (فعال: 12 ، در صف انتشار: 2، غیر قابل انتشار: 9)
   همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم
11 نظر (فعال: 11 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  رهبر انقلاب با دو خانواده شهدای نیروی انتظامی دیدار کردند
11 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
   برجام از اول هم مطلوب ملت ما نبود/ مقامات آمریکایی بارها به دنبال حمله به ایران بودند
11 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
  پیام های ترورِ صالح الصماد
9 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
   سرانجام سه مطالبه مهم رهبر انقلاب از صنعت نشر و کتاب چه شد؟
10 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
  کشورهای آسیایی باید هر چه بیشتر با یکدیگر همکاری کنند
7 نظر (فعال: 7 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   غنی سازی بدون محدودیت اقدام احتمالی ایران خواهد بود/ خروج آمریکا از برجام یک تجربه مهم تاریخی است
6 نظر (فعال: 6 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
 
   اخبار عربی  
  مدیرکل بنیاد کرمانشاه: اقتدار نظام، حاصل فداکاری ایثارگران است
   السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
  للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
   حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
  ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
   روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
  علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
   أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
  أغلى الماسة للبیع.
   الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
  أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
   العثور على کنز فی نهر بالصین.
  الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
   تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
  حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
   الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
  7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
   دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
  الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
   وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
  بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
   الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
  موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
   هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
  ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
   قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
  الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
   الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
  15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
   ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار