خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو   |  دریافت اپلیکشن اندروید شهید خبر    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  در چند سال اخیر هیچگونه مشکل امنیتی در راهیان نور نداشتیم/ اشراف اطلاعاتی مرزبانی بر مرزهای استان خوزستان
  گامی مهم در تقویت اعتماد عمومی
  خودشیفتگی منتهی به سقوط آزاد
  ایران از حقوق ملت عدول نمی‌کند
  یادداشت/ نقطه هدف در اغتشاشات داخلی
  گزارش ساواک از ارتباط دراویش گنابادی با تشکیلات فراماسونری
  واکنش فرزند شهید همت به اتفاقات اخیر: مردم اغتشاش‌گران را دستگیر کنند و تحویل دهند
  صدر اعظم ناتوان در مقابل اروپای آشفته
  عربستان سعودی از دشمنی با ایران برای رفع نیازهای داخلی خود بهره می برد/شکست داعش در عرصه میدانی بازتاب شکست ایدئولوژیک این گروه است
  چهار نکته درباره‌ سناریوی استعفای جهانگیری
  بستر سازی تمدن بزرگ اسلامی
  پنج گزاره در ارزیابی میزان همراهی اروپا با برجام
  موضعگیری قاطع در دستور کار سیاست خارجی قرار گیرد/ مسئولین راهکارهای عملیاتی برای عمل به توصیه های رهبر انقلاب بیابند
  مهار جمهوری اسلامی با برجام‌های فراهسته‌ای
  رضا خوشیاران، فرزند شهید و وکیل دادگستری: عدم اخذ گواهینامه موتورسیکلت از سوی راننده جرم محسوب می شود
  پیام دکتر احمدی نژاد خطاب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  ترامپ: شعار محبوب ایران "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" است/پایبندی ایران به برجام را تایید نمی‌کنیم
  قدیری ابیانه: قدرت نظامی ما ، موشک فوق پیشرفته خرمشهراز نظر تکنولوژی وایمان قوی شهید حججی هاست
  تغییرات استانداران کشور دردولت دوازدهم شروع میشود/استانداران پیشنهادی مشخص شدند
  تقدیر کانون همبستگی فرزندان شاهد وزارت نفت از مهندس زنگنه در حمایت فرزندان شهدا
  دکتر مصطفی سلیمی ، جانباز وبرادر دو شهید سرپرست شهرداری تهران می شود
  بیژن نامدار زنگنه: فرزندان شهدا از من خواستند وزیر باقی بمانم
  سوء استفاده رسانه های معاند از رأفت نظام اسلامی برای سران فتنه/شکستی دوباره با عنوان کمپین رفع حصر
  حمایت جمعی از فرزندان شاهد شاغل درحوزه صنعت از وزیر پیشنهادی وزارت صنعت معدن و تجارت
  رییس کمیسیون اجتماعی مجلس : استفاده از عنوان "شورای عالی" وجاهت ندارد
  حمایت جمعی از فرزندان شهدا از سید عباس صالحی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  حمایت جمعی از فرزندان شاهد شاغل در وزارت نفت از بیژن نامدار زنگنه
  جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی مجلس برای بررسی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا
  ایران در واکنش به تحریم های جدید آمریکا اقدام متقابل انجام می دهد
  سیاست خارجی ایران با تکیه بر دور اندیشی، متمایز از دولت آمریکا است/تکرار سیاست شکست خورده علیه ایران
- اندازه متن: + -  کد خبر: 156165صفحه نخست » استانهادوشنبه، 25 اردیبهشت 1396 - 19:44
مسئول کمیته فرزندان شاهد ستاد آیت الله رئیسی درسمنان:
آیت الله رئیسی ازنظر فرزندان شهدا تزکیه نفس در سطح بالایی دارند
آیت الله رئیسی ازنظر فرزندان شهدا تزکیه نفس در سطح بالایی دارندشهیدخبر(شهیدنیوز): کافیست نگاهی به ستادهای کاندیداها بندازید. وقتی سر در ستاد کاندید، عکس یکی از سران فتنه نصب می شود و این باغی انقلاب از آن کاندید حمایت می کند و لو برای جمع آوری رأی باشد این اقدام حرکتی ضد مبانی اسلامی و انقلابی ما است. این اقدامات تشخیص حق و باطل را آسان می کند.
  

به گزارش شهیدخبر/شهید نیوز در میان مصاحبه گاه صدایش می گرفت. وقتی درباره مسدود کردن رگهای قلب صنعت هسته ای با بتن ساده لوحی مسئولین صحبت می کرد. وقتی درباره تعطیلی شهرک های صنعتی صحبت می کرد. وقتی درباره شرمندگی اقتصاد بیمار در برابر زندگی صحبت می کرد. وقتی درباره اعداد نجومی حقوق اشرافیت در برابر حقوق محرومیت صحبت می کرد. وقتی در باره فراموشی فرهنگ ایثار و شهادت صحبت می کرد. او و هزاران مثل او حنجره ای شده اند تا درد و دل خانواده های شهدا و ایثارگران را فریاد بکشد. او یکی از هزاران فرزند شهید سرزمینم هست. شهدایی که آگاهانه پای در مسیر بصیرت نهادند و پای طومار حق را با خون خود امضا کردند تا ما در آینده در تشخیص حق و باطل تردید نکنیم و مگر نه این است که فرزند وارث پدر است و خون شهیدان همیشه زنده در رگهای آنان جاریست. این حقیقت همیشه زنده در پیش چشمان ماست اگر ببینیم و به نتایج انتخاب خود بیندیشیم. 

 علیرضا صحافی، فرزند شهید، کارشناس فناوری اطلاعات و دانشجوی رشته حقوق است. مسئولیت او به عنوان مسئول کمیته فرزندان شاهد ستاد استان سمنان، اولین مسئولیت انتخاباتی اوست. معلم شهید، شهید صحافی سال 1364 در عملیات والفجر 8، منطقه ام الرصاص به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
صحافی در پاسخ به اولین سوال مبنی بر اینکه انگیزه او برای قبول مسئولیت در ستاد آیت الله رئیسی چه است، گفت: بالاترین انگیزه من تغییر وضعیت موجود بود. متأسفانه دولتی که مستقر است اصلاٌ نتوانست آرمان های امام (ره)، شهداء و فرمایشات رهبری را پیاده کند. با وجود حمایت های رهبری، خیلی از صحبت های ایشان روی زمین ماند. صحبت هایی که همه کلیدی و راهبردی هستند و برای حفظ نظام ایراد می شوند. 

وی ادامه داد: بنظر بنده آیت الله رئیسی از نظر تزکیه نفس در سطح بالایی هستند. ایشان با توجه به صحبت هایی که دارند برای ریاست جمهوری اصلح ترند. ریاست جمهوری یک مدیریت کلان است. سایر کاندیداهای انقلابی نیز در بحث تبلیغات و مناظرات خوب ظاهر شدند. آقای قالیباف بسیار انسان خوبی هستند. ایشان مدیر اجرایی بودند و سوابق درخشانی دارند. همچنین در مورد آقای میرسلیم. فرقی بین عزیزان انقلابی نیست آقای میرسلیم بسیار خوب در مناظرات وارد شدند و با دفاع خوب خود حق مطلب را ادا نمودند. گفتار کاندیداها بیانگر التزام آنها به آرمانهای نظام بود و اینکه تا چه حد حاضرند روی آمان های نظام بایستند. واضح است که رویکرد دولت و آقای روحانی در راستای حفظ نظام و آرمان های امام(ره) و شهدا نبود. ان شاءالله بتوانیم با انتخاب آگاهانه و با  وجود آقای رئیسی، این مملکت نفس تازه ای استنشاق کند و بتواند روی پای خودش بایستد و بتوانیم در راستای حرکتی که به سوی ظهور امام زمان (عج) و امامت ایشان است قدمی برداریم. من امیدوارم با قرار گرفتن این عزیزان در کنار آیت الله رئیسی کارهای اجرایی شدت یابد و خواسته های مردم سامان یافته به انجام برسد. مهم هدف است. 

مسئول کمیته فرزندان شاهد ستاد آیت الله رئیسی در استان سمنان با انتقاد از آقای جهانگیری و هاشمی طبا به عنوان کاندیدای پوششی و مکمل اذعان داشت: در میان کاندیداهای رقیب آقای هاشمی طبا علناً نشان دادند که مهره ای نیستند. حتی دیروز که خبری مبنی بر انصراف و کناره گیری ایشان در خبرها انتشار یافت. دوباره خبری منتشر شد که ایشان قصد کناره گیری ندارند ولی به آقای روحانی رأی می دهند.  آقای جهانگیری هم که اصلا برنامه ای نداشتند و با حمایت های بی ثمری که داشتند مشخص بود برای اتلاف وقت مناظره آمدند.  این دو اصلاٌ حتی در ظاهر هم در هیبت رقیب  ظاهر نشدند. 
وی درباره احتمال کشیده شدن انتخابات به دور دوم و  ائتلاف آیت الله رئیسی و آقای قالیباف گفت: نمیدانم که آیا ائتلافی صورت بگیرد یا نه به هر حال ما تابع هستیم. طبق شواهد و خبرهای وزارت کشور احتمالا انتخابات به دور دوم می کشد و ان شاءالله در دور دوم کار یکسره می شود.

این فرزند شهید ضمن اشاره به تأثیر مدیریت ضعیف دولت بر حضور حداکثری مردم بیان داشت: اقدامات دولت مردم را خسته کرده است. مردم خسته اند. خسته اند از حقوق های نجومی. خسته اند از فروش پست ها توسط برادر رئیس جمهور. خسته از وضع موجود. از اینهمه ناحقی و بی عدالتی ها. ولی ما به وظیفه خود عمل می کنیم. سعی ما بر این است مردم را متقاعد به حضور در پای صندوق های رأی بکنیم ولو با رإی سفید. ما با تبلیغات و صحبت هایی که داشتیم و ارتباطات چهره به چهره تاکنون توانستیم اقدامات خوبی داشته باشیم . اینکه رأی ندهیم جواب رفتار غلط دولت نیست.

صحافی درباره انتظاراتش از رئیس جمهور آینده گفت: استان سمنان استان صنعتی است. این استان بواسطه شهرک های صنعتی که دارد جایگاه خوبی برای کار و کارگران بود ولی متأسفانه کاملا تعطیل شده است و هیچ حمایتی صورت نمی گیرد. مراکزی هم که هنوز تعطیل نشده اند تعدیل نیرو داشته اند. مشکل عدم مدیریت کلان و بحث حمایت از کارخانه ها و مراکز تولیدی فقط مربوط به استان ما نیست . این معضل مربوط به کل کشور و در سطح کلان است. وگرنه کشور ما از لحاظ منابع غنی است. ما سرمایه و نیروی کار داریم ولی مدیریت دولت ضعیف است. امیدوارم با آمدن رئیس جمهور جدید مشکلات مردم حل شود و از این بحران نجات یابند.

کارشناس فناوری اطلاعات درباره روشهای تبلیغاتی در فضای مجازی گفت: معضلی که هم اکنون درگیر آن هستیم بحث شایعه سازی و انتشار اخبار کذب در کانال های اینترنتی و شبکه ها مجازی است. به عنوان مثال کانال های خبر آنلاین و افکارنیوز اخباری  خیلی راحت اخباری را منتشر می کنند که کذب است و هیچکس نه پیگیری می کند و نه برخوردی می شود و متأسفانه خیلی ها جاهلانه یا عامدانه  از این اخبار به عنوان منبع استفاده می کنند. و انتشار می دهند. البته ما هم به نوبه خود در شبکه های مجازی با این گونه شایعات و اخبار کذب برخورد می کنیم و اینگونه شبهه ها را با سند  به بهترین نحو پاسخ می دهیم. الحمدلله بازخوردها نشان داده است که  که توانستیم نظرات را متوجه حق کنیم و موفق بوده ایم.

وی ادامه داد: به هرحال دولت طی این 4 سال برخوردهای نادرستی را در قبال جامعه ایثارگری داشته است. مصداق بارز مخالفت با آرمان های شهدا سند 2030 بود. در این دولت یک اصلاح طلب وزیر آموزش و پرورش شد. در این دولت بود که برای اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت کاری نشد جز چند همایش آنهم باحضور فتنه گران. دولت اقدامات غلطی داشت. دولت به خانواده های شهدا ظلم کرد. سرلوحه آن شهدای هسته ای هستند. در این 4 سال خانواده ، دوستان و ادامه دهندگان راه شهدای هسته ای واقعا مظلوم واقع شدند. الان سازمان انرژی اتمی را ببینید. دوستان شهید شهریاری کجا هستند. دوستان شهید احمدی روشن کجا هستند. بخاطر برخوردهای غلط دولت مظلوم واقع شدند . اقدامات غلط و نادرست دولت در تاریخ ثبت خواهد شد. در تاریخ ثبت خواهد شد که عده ای جانشان را برای پیشرفت این انقلاب و ارتقای دانش هسته ای فدا کردند و عده ای سعی کردند آرمان ها و راه آنها فراموش شود. ما روی این مسائل حساس هستیم. درست نبود در پیش چشمان خانواده شهدای هسته ای با ثمره تلاشهای فرزندانشان اینگونه برخورد شود. ما می خواهیم راه آن ها ادامه یابد و ثمره تلاش و مجاهدت آن ها را نسل بعد ببیند و بچشد .

مسئول کمیته فرزندان شاهد ستاد آیت الله رئیسی در استان سمنان با انتقاد از کسب رأی برخی کاندیداها به هر قیمتی گفت: کافیست نگاهی به ستادهای کاندیداها بندازید. وقتی سر در ستاد کاندید عکس یکی از سران فتنه نصب می شود و باغی انقلاب از آن کاندید حمایت می کند و لو برای جمع آوری رأی باشد این اقدام حرکتی ضد مبانی اسلامی و انقلابی ما است. این موضوع برای تشخیص حق و باطل است. 

در پایان عضو خانواده بزرگ ایثارگران با خاطر نشان کردن این مطلب که خانواده های شهدا همواره پای نظام بوده اندگفت: الحمدلله به پاس خون شهدا، خانواده آنها همه جوره پای انقلاب هستند. اقبال اکثر خانواده های شهدا به آیت الله رئیسی است. در استان ما نیز خانواده سرداران شهید شوکت پور، نوروزی و دیگر خانواده ها حمایت خود از آیت الله رئیسی را اعلام نموده اند. ما امیدواریم وضعیت تغییر کند. و این تغییر وضعیت جامعه و بهبود و پیشرفت ایران اسلامی با مدیریت آیت الله رئیسی اتفاق بیفتد. 

 

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 4 نظر (فعال: 3 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1396/2/26 - 21:53 |     0     0     |
بهترین راه برای شناخت تقوای نامزده‌های ریاست جمهوری، رعایت عدالت اجتماعی و انصاف در برخوردها و پرهیز از هرگونه بداخلاقی‌های سیاسی است. در واقع با مطالعه و زیر ذره بین قرار دادن رفتار‌ها و عمل‌کرد یک نامزد در هنگام تبلیغات، به خوبی می‌توان به میزان ایمان و تقوای او پی برد که متأسفانه امروزه در تبلیغات برخی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بعضی از بداخلاقی‌های سیاسی از جمله دروغ‌گویی، تهمت زدن به دیگران، تخریب و نادیده گرفتن همه خدمات دولت‌های گذشته و رعایت نکردن انصاف و ... مشاهده می‌شود که هیچ تناسب و سنخیتی با تقوای الهی ندارد.

ناشناس
| 1396/2/27 - 12:56 |     0     0     |
الحمدلله به پاس خون شهدا، خانواده آنها همه جوره پای انقلاب هستند.

ناشناس
| 1396/2/27 - 13:31 |     0     0     |
شما نظر شخصی خودتو بگو چرا از نظر ما هم نظر میدی؟ تبلیغات روش داره این چه تیتر و این چه حرفاییه. اهه


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
 
 
   پربحث ترین مطالب  
  توضیحات دفتر معاون اول رییس جمهور درپی اظهارات جهانگیری درباره دهه شصتی ها
37 نظر (فعال: 20 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 17)
   پشت پرده نصب تجهیزات آمریکایی CTBT؛ محدودسازی توان دفاعی موشکی ایران؟
26 نظر (فعال: 18 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 8)
  شهید؛ چشم تفحص تاریخ
21 نظر (فعال: 17 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 4)
   اقتصاد مذاکره‌ای یا اقتصاد مقاومتی؟
23 نظر (فعال: 16 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 7)
  تعهد دینی و انقلابی نباشد پیشرفت علمی به‌تنهایی کشور را خوشبخت نمی‌کند
18 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
   پدر شهید حدادیان: محمدحسین ها با پیروی از ولی امر خود به این مقام رسیدند
19 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 4)
  صنعت خودروی کشور می تواند نمونه ای از توان تولید داخل با معیارهای جهانی باشد
25 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 10)
   نسل جوان امروز برای عقب راندن دشمن از نسل اول آماده تر است
15 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  محمدی گلپایگانی: شهدا دارای حق شفاعت هستند
22 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 7)
   چه کسانی به تسلیحات ایران چوب حراج زدند؟/سرنوشت بزرگترین قرارداد نظامی ایران به کام اسرائیل
16 نظر (فعال: 14 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار