خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو   |  دریافت اپلیکشن اندروید شهید خبر    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  در چند سال اخیر هیچگونه مشکل امنیتی در راهیان نور نداشتیم/ اشراف اطلاعاتی مرزبانی بر مرزهای استان خوزستان
  گامی مهم در تقویت اعتماد عمومی
  خودشیفتگی منتهی به سقوط آزاد
  ایران از حقوق ملت عدول نمی‌کند
  یادداشت/ نقطه هدف در اغتشاشات داخلی
  گزارش ساواک از ارتباط دراویش گنابادی با تشکیلات فراماسونری
  واکنش فرزند شهید همت به اتفاقات اخیر: مردم اغتشاش‌گران را دستگیر کنند و تحویل دهند
  صدر اعظم ناتوان در مقابل اروپای آشفته
  عربستان سعودی از دشمنی با ایران برای رفع نیازهای داخلی خود بهره می برد/شکست داعش در عرصه میدانی بازتاب شکست ایدئولوژیک این گروه است
  چهار نکته درباره‌ سناریوی استعفای جهانگیری
  بستر سازی تمدن بزرگ اسلامی
  پنج گزاره در ارزیابی میزان همراهی اروپا با برجام
  موضعگیری قاطع در دستور کار سیاست خارجی قرار گیرد/ مسئولین راهکارهای عملیاتی برای عمل به توصیه های رهبر انقلاب بیابند
  مهار جمهوری اسلامی با برجام‌های فراهسته‌ای
  رضا خوشیاران، فرزند شهید و وکیل دادگستری: عدم اخذ گواهینامه موتورسیکلت از سوی راننده جرم محسوب می شود
  پیام دکتر احمدی نژاد خطاب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  ترامپ: شعار محبوب ایران "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" است/پایبندی ایران به برجام را تایید نمی‌کنیم
  قدیری ابیانه: قدرت نظامی ما ، موشک فوق پیشرفته خرمشهراز نظر تکنولوژی وایمان قوی شهید حججی هاست
  تغییرات استانداران کشور دردولت دوازدهم شروع میشود/استانداران پیشنهادی مشخص شدند
  تقدیر کانون همبستگی فرزندان شاهد وزارت نفت از مهندس زنگنه در حمایت فرزندان شهدا
  دکتر مصطفی سلیمی ، جانباز وبرادر دو شهید سرپرست شهرداری تهران می شود
  بیژن نامدار زنگنه: فرزندان شهدا از من خواستند وزیر باقی بمانم
  سوء استفاده رسانه های معاند از رأفت نظام اسلامی برای سران فتنه/شکستی دوباره با عنوان کمپین رفع حصر
  حمایت جمعی از فرزندان شاهد شاغل درحوزه صنعت از وزیر پیشنهادی وزارت صنعت معدن و تجارت
  رییس کمیسیون اجتماعی مجلس : استفاده از عنوان "شورای عالی" وجاهت ندارد
  حمایت جمعی از فرزندان شهدا از سید عباس صالحی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  حمایت جمعی از فرزندان شاهد شاغل در وزارت نفت از بیژن نامدار زنگنه
  جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی مجلس برای بررسی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا
  ایران در واکنش به تحریم های جدید آمریکا اقدام متقابل انجام می دهد
  سیاست خارجی ایران با تکیه بر دور اندیشی، متمایز از دولت آمریکا است/تکرار سیاست شکست خورده علیه ایران
- اندازه متن: + -  کد خبر: 156057صفحه نخست » استانهادوشنبه، 25 اردیبهشت 1396 - 13:10
از شهید بهشتی یاد گرفتم در مقابل تهمت‌ها نهراسم
از شهید بهشتی یاد گرفتم در مقابل تهمت‌ها نهراسمشهیدخبر(شهیدنیوز): کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: آقای روحانی! و آقایان کاندیدا! اطلاعات من از اشخاص قابل قیاس با بقیه نیست فردی که می‌خواهد رئیس جمهور شود باید ظرفیت داشته باشد
  

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع مردم رشت سخنرانی کرد.

حجت‌الاسلام رئیسی در اجتماع عظیم مردم رشت اظهار داشت: به مردان و زنان غیرتمند خطه گیلان و از نسل میرزا کوچک خان سلام عرض میکنم، در کشور ما اگر ارامش داریم و سایه جنگ از کشور دور  شده به برکت حضور غیرتمندانه مردم است.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه حضور مردم با بصیرت از مولفه‌های قدرت است و کلید باز شدن قفل کسب و کار به دست ملت و جوانان است، ادامه داد: تاکنون بیگانگان برای هیچ کشوری گره گشا نبودند که ما دومی باشیم.

از شهید بهشتی یاد گرفتم در مقابل تهمت‌ها نهراسم

 

*نماد ما کارت ملی است

وی با تاکید بر اینکه باید به جوانان میدان داد و در دولت کار و کرامت بنا داریم از مدیران جوان که توانایی حل مشکلات را دارند استفاده کنیم، گفت: نماد ما کارت ملی است، یعنی خط کشی‌ای که سنی و شیعه را از هم جدا کند در دولت ما جایی ندارد.

رئیسی افزود: دولت وظیفه صیانت از شئونات و کرامت را برای زنان و کشاورز و اقوام را دارد،‌خدا کرامت داده نه دولت‌ها،‌ امروز با وجود ثروت فراوان گیلان و خاک حاصل‌خیز و منابع و نیروی انسانی متراکم آیا شان این استان و جایگاه استان فقر است؟ چرا دختر و پسر تحصیلکرده گیلان باید بیکار باشد؟ گیلان می‌تواند قطب کشاورزی، صنعتی و گردشگری شود.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ادامه داد: ایران سی هزار کیلومتر با دریا ارتباط دارد اما دو درصد سهم از تجارت دریا دارد. آیا نمی توانیم اقتصاد دریا را فعال کنیم. برنج، چای و زیتون کشور از دست رنج کشاورزان گیلانی است. استانی که می تواند صادرات چای داشته باشد چرا باید بیکار داشته باشد. کسی،که جای استان را مصرف کرده باشد سراغ چای خارجی نمی رود.

به گفته وی امروز کشاورزی برخورداری از فناوری تولید را با صرفه می‌کند نه اینکه کشاورز جنس را هزار تومان می‌فروشد اما در تهران آن را 10 برابر می‌فروشند، در کنار کشاورز چهار نفر می تواند با فعال کردن صنایع تبدیلی شاغل شود.

رئیسی تصریح کرد: آقایان می‌گویند چگونه می‌خواهید شغل ایجاد کنید. ما می‌گوییم طبق قانون باید یک میلیون شغل ایجاد کرد. اگر شما نمی توانید چرا کاندید شدید؟

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: مشکل کشور ما نقدینگی نیست که شصت درصد کارخانجات استان گیلان تعطیل شود.

* نساجی و ابریشم گیلان زبانزد بوده است اما امروز کجاست؟

وی افزود: نساجی و ابریشم گیلان زبانزد بوده است اما امروز کجاست؟ در این دولت هفتصد هزار میلیارد نقدینگی تولید شد. وزیر صنایع می گوید با صد هزار میلیارد می توان از تعطیلی کارخانه جلوگیری کرد. پول را به چه افرادی دادید؟ پانصد هزار میلیارد را به افرادی دادند که پول را در بانک گذاشتند و سود ان را گرفتند.

رئیسی تاکید کرد: بنده زبان کسانی هستم که سخنشان شنیده نمی شود و روزنامه ندارند. آیا یک فرهنگی حق دارد که از صندوق خود وام بگیرد؟ وقتی صندوق به یغما می رود فرهنگیان چه کنند؟

از شهید بهشتی یاد گرفتم در مقابل تهمت‌ها نهراسم

 


کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تاکید کرد: فساد در کشور فراجناحی شده و فکر می‌کنیم مردم توان شنیدن اخبار فساد را ندارند. می توان با سامانه جامع اطلاعاتی فساد و واردات را کنترل کرد؟ مناقصه و قراردادهای اقتثادی و تسهیلات را شفاف کنید؟ چه عیبی دارد که مردم بدانند. اقتصاد را پشت ویترین شیشه ای و شفاف بگذارید.

وی تصریح کرد: 11 میلیون جوان آماده ازدواج باید وام بگیرند. دولت موافق نبود اما مجلس تصویب کرد. وام صفردرصدی گرفتند و در ماه ده میلیارد سود ان را گرفتند. آیا ما و شما می توانیم از این وام های صفر درصدی بگیریم. اگر دو نفر از بد حسابان پول خود را پس دهند وام ازدواج قابل پرداخت است.

*باید عهد ببندیم امنیت ملی و منافع شخصی را فدای منافع ملی نکنیم

رئیسی ادامه داد: دولت یارانه عده‌ای را حذف کرد اما در این چند روزه دعوت به پرداخت یارانه کردید، به دهداران گفته‌اید بیایند وام بگیرند. مگر منابع کم نبود؟ ای کاش کل چهار سال مثل این چند ماه بود. آقایان مردم عقل و شعور دارند؛ آقای روحانی! و آقایان کاندیدا! اطلاعات من از اشخاص قابل قیاس با بقیه نیست فردی که می‌خواهد رئیس جمهور شود باید ظرفیت داشته باشد، باید در نگاه‌ها منافع ملی را بر منافع شخصی ترجیح داد، باید عهد ببندیم امنیت ملی و منافع شخصی را فدای منافع ملی نکنیم.

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری افزود: آقایان می‌گویند شما دیپلماسی بلد هستید؟ می گوییم دیپلماسی یعنی چه، یعنی برقراری روابط خارجی با کشورهای دیگر در جهت تسهیل ارتباطات ورای رونق دادن به اقتصاد، فرهنگ و اصول و مبانی کشور. یعنی رابطه ما با عراق چقدر خوب است و بازار عراق چقدر دست ماست و چقدر دست ترکیه است، مگر رابطه ما با عراق خوب نیست؟ ما می گوییم سهم ایران در 2300 میلیارد دلار تجارت منطقه چقدر است. ما معتقدیم وزارت خارجه باید این کار را انجام دهد.

*معطل کردن اقتصاد به یک قرارداد درست نیست

وی افزود: اگر دیپلماسی به این معناست که به کشورهای بیگانه گفته شود اگر هوای جریان ما را نداشته باشید ما در انتخابات شکست می خوریم، ما این دیپلماسی را بلد نیستیم، بند کردن و معطل کردن اقتصاد به یک قرارداد و حتی آب خوردن مردم به اقتصاد درست نیست اما اگر این را اقتصاد می دانید ما بلد نیستیم.

رئیسی اضافه کرد: معطل کردن اقتصاد به یک قرارداد و حتی آب خوردن مردم به اقتصاد درست نیست اما اگر این را اقتصاد می دانید ما بلد نیستیم؛ قلب راکتور را بتن ریختید و بعد آژانس عمل به تعهدات ما را تایید کرد و نوبت طرف مقابل است. ما فکر می کنیم این دولت نمی‌تواند چک برجام را نقد کند اما دولت انقلابی و جهادی توان این کار را دارد که طرف غربی را وادار کند به تعهدات خود عمل کند. ما چک برجام را نقد می‌کنیم.

*ما وضعیت فعلی برای مردم را قابل تحمل نمی‌دانیم

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری خاطرنشان کرد: ما وضعیت فعلی برای مردم را قابل تحمل نمی‌دانیم و به گذشته برنخواهیم گشت. آنکه در خط امام باشد برای من ارزشمند است، تقسیم بندی نکنید. فرای گروه‌ها و اقوام بنا داریم از همه برای رفع مشکلات استفاده کنیم.

* ما دیواری بلند بین اختلاس گران و چپاولگران و مردم خواهیم کشید

وی با بیان اینکه رکود یعنی کاسب درآمد قبلی را ندارد و مالیات بر ارزش افزوده قانون است اما بازاری مقدم است یا یقه سفیدی که مالیات نمی دهد، گفت: دولت می‌گوید رقیب می خواهد دیوار بکشد و آزادی‌ها را محدود کند؛ آزادی را ما به دختران و پسران ندادیم و هیچکس حق محدود کردن آن را ندارد. ما دیواری بلند بین اختلاس گران و چپاولگران و مردم خواهیم کشید.

رئیسی افزود: حقوق شهروندی نمایش دادنی و رونمایی کردن نیست؛ حقوق شهروندی این است که فقیر سفره خالی نداشته باشد و دختر و پسر ما شغل باکرامت داشته باشند؛ حقوق شهروندی آن است که فردی احساس خجالت نکند؛ چرا می‌خواهیم امور را تزیینی و نمایشی کنیم؟

*از شهید بهشتی یاد گرفتم که در مقابل تهمت ها نهراسم

این نامزد انتخابات با بیان اینکه وضعیت مردم با اراده پولادین به نفع خود مردم تغییر خواهد کرد، گفت: به من گفتند فیلم تبلیغاتی می خواهیم بسازید. گفتم حرف من مبارزه با فساد است و آن را در فیلم‌ بیاورید. گفتم حرف مردم در مستند باشد.

*بهترین شغل عالم یعنی خادمی امام رضا را دارم

وی همچنین تاکید کرد: برای من آمدن در میدان هوی و هوس ریاست جمهوری نیست چرا که بهترین شغل عالم یعنی خادمی امام رضا را دارم. از وقتی به میدان آمدیم دیدید چه تهمت ها و سنگ‌ها زدند اما از شهید بهشتی یاد گرفتم که در مقابل تهمت ها نهراسم.

رئیسی با تاکید بر اینکه بنده رقیب دولت نیستم بلکه رقیب دولت عملکرد چهار ساله خودش است، افزود: بنده رقیب فساد، فقر و بیکاری هستم، قلب های پاک و نورانی مردم برای کشور گشایش ایجاد می‌کند، آموزه‌های امثال آیت‌الله بهجت که فقط برای کتاب و مدارس نیست و باید به آن عمل کرد.

* استان گیلان را تبدیل به قطب گردشگری کشور می‌کنیم

کاندیدای انتخابات ریاست‌‌جمهوری همچنین تصریح کرد: کجای دنیا است که مثل گیلان هم جنگل، هم دریا هم خاک حاصل خیز و هم اقتصاد کشاورزی داشته باشد؟ در چنین استانی چرا باید دختر و پسر و جوانان ما دنبال کار باشند؟ می‌توان این استان را تبدیل به قطب گردشگری کشور کرد.

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 13 نظر (فعال: 11 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1396/2/25 - 13:50 |     1     0     |
اتفاقا شما باید رسوا کنی کساییکه از این سعه صدر شما سو استفاده میکنن

ولی
| 1396/2/26 - 00:02 |     0     1    
پاسخ: این بابا حرفی برای گفتن نداره
یکی از برنامه هاشو بگید ببینم


ناشناس
| 1396/2/25 - 13:55 |     1     0     |
به من گفتند فیلم تبلیغاتی می خواهیم بسازید. گفتم حرف من مبارزه با فساد است و آن را در فیلم‌ بیاورید. گفتم حرف مردم در مستند باشد

ناشناس
| 1396/2/25 - 13:56 |     0     2     |
با اینهمه باز هم 4 درصدی ها پیروز میدانند و بس

ناشناس
| 1396/2/26 - 14:37 |     0     0    
پاسخ: برای اینکه اونا موثرن و صاحب زر و زور بله متاسفانه
ناشناس
| 1396/2/27 - 12:46 |     0     0    
پاسخ: یدالله فوق ایدیهم

ناشناس
| 1396/2/25 - 14:15 |     0     1     |
کی حالال به تو تهمت زده؟ کلهم توهم جنگ و دشمن و تهمتید. تو دو درصد در نهایت رای داری بابا

ناهید
| 1396/2/26 - 14:38 |     0     0    
پاسخ: اجازه بده بعد از اعلام نتایج جوابتو بدم درباره موضوع اولم دایم داره تخریب میشه

ناشناس
| 1396/2/26 - 00:01 |     0     0     |
به نظرم نباید سکوت کرد و باید اتوی همرو بگی

ناهید
| 1396/2/26 - 14:37 |     0     0     |
باریکلا همین فرمونو برو جلو هرچیم گفتن نشنیده بگیر اما اگر رییس جمهور نشدی بازم تو استان قدس خدمت خوبتو ادامه بده نازنین سید

ناشناس
| 1396/2/26 - 21:59 |     0     0     |
بنظرم اگر ایشون رای هم نیاره چیزی و از دست نمیده مهم اینه که حضور داشتن


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
 
 
   پربحث ترین مطالب  
  توضیحات دفتر معاون اول رییس جمهور درپی اظهارات جهانگیری درباره دهه شصتی ها
37 نظر (فعال: 20 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 17)
   پشت پرده نصب تجهیزات آمریکایی CTBT؛ محدودسازی توان دفاعی موشکی ایران؟
26 نظر (فعال: 18 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 8)
  شهید؛ چشم تفحص تاریخ
21 نظر (فعال: 17 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 4)
   اقتصاد مذاکره‌ای یا اقتصاد مقاومتی؟
23 نظر (فعال: 16 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 7)
  تعهد دینی و انقلابی نباشد پیشرفت علمی به‌تنهایی کشور را خوشبخت نمی‌کند
18 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
   پدر شهید حدادیان: محمدحسین ها با پیروی از ولی امر خود به این مقام رسیدند
19 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 4)
  صنعت خودروی کشور می تواند نمونه ای از توان تولید داخل با معیارهای جهانی باشد
25 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 10)
   نسل جوان امروز برای عقب راندن دشمن از نسل اول آماده تر است
15 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  محمدی گلپایگانی: شهدا دارای حق شفاعت هستند
22 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 7)
   چه کسانی به تسلیحات ایران چوب حراج زدند؟/سرنوشت بزرگترین قرارداد نظامی ایران به کام اسرائیل
16 نظر (فعال: 14 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار