خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو   |  دریافت اپلیکشن اندروید شهید خبر    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  بازی با دست‌های خالی
  پنج نکته درباره‌ رفراندوم
  نامه‌هایی با مقاصد نامعلوم
  چه تعداد از خانواده شاهد و ایثارگر در مجلس شورای اسلامی وجود دارند؟
  عیدی تلویزیون با طرح‌های کلیشه‌ای
  وضعیت انقلاب اسلامی در چهل سالگی
  نقوی‌حسینی: بقای جمهوری اسلامی در گرو حفظ فرهنگ ایثار و شهادت است
  در چند سال اخیر هیچگونه مشکل امنیتی در راهیان نور نداشتیم/ اشراف اطلاعاتی مرزبانی بر مرزهای استان خوزستان
  گامی مهم در تقویت اعتماد عمومی
  خودشیفتگی منتهی به سقوط آزاد
  ایران از حقوق ملت عدول نمی‌کند
  یادداشت/ نقطه هدف در اغتشاشات داخلی
  گزارش ساواک از ارتباط دراویش گنابادی با تشکیلات فراماسونری
  واکنش فرزند شهید همت به اتفاقات اخیر: مردم اغتشاش‌گران را دستگیر کنند و تحویل دهند
  صدر اعظم ناتوان در مقابل اروپای آشفته
  عربستان سعودی از دشمنی با ایران برای رفع نیازهای داخلی خود بهره می برد/شکست داعش در عرصه میدانی بازتاب شکست ایدئولوژیک این گروه است
  چهار نکته درباره‌ سناریوی استعفای جهانگیری
  بستر سازی تمدن بزرگ اسلامی
  پنج گزاره در ارزیابی میزان همراهی اروپا با برجام
  موضعگیری قاطع در دستور کار سیاست خارجی قرار گیرد/ مسئولین راهکارهای عملیاتی برای عمل به توصیه های رهبر انقلاب بیابند
  مهار جمهوری اسلامی با برجام‌های فراهسته‌ای
  رضا خوشیاران، فرزند شهید و وکیل دادگستری: عدم اخذ گواهینامه موتورسیکلت از سوی راننده جرم محسوب می شود
  پیام دکتر احمدی نژاد خطاب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  ترامپ: شعار محبوب ایران "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" است/پایبندی ایران به برجام را تایید نمی‌کنیم
  قدیری ابیانه: قدرت نظامی ما ، موشک فوق پیشرفته خرمشهراز نظر تکنولوژی وایمان قوی شهید حججی هاست
  تغییرات استانداران کشور دردولت دوازدهم شروع میشود/استانداران پیشنهادی مشخص شدند
  تقدیر کانون همبستگی فرزندان شاهد وزارت نفت از مهندس زنگنه در حمایت فرزندان شهدا
  دکتر مصطفی سلیمی ، جانباز وبرادر دو شهید سرپرست شهرداری تهران می شود
  بیژن نامدار زنگنه: فرزندان شهدا از من خواستند وزیر باقی بمانم
  سوء استفاده رسانه های معاند از رأفت نظام اسلامی برای سران فتنه/شکستی دوباره با عنوان کمپین رفع حصر
- اندازه متن: + -  کد خبر: 152276صفحه نخست » دفاع-انقلاب اسلامیسه شنبه، 29 فروردین 1396 - 20:29
دکترروحانی:فرماندهی فرمانده کل قوا بر نیروهای مسلح از ویژگی های متمایز نیروهای مسلح ایران است
دکترروحانی:فرماندهی فرمانده کل قوا بر نیروهای مسلح از ویژگی های متمایز نیروهای مسلح ایران استشهیدخبر(شهیدنیوز): رییس‌ جمهور، فرماندهی فرمانده کل قوا بر نیروهای مسلح را از ویژگی‌های متمایز نیروهای مسلح ایران، نسبت به ارتش‌های جهان برشمرد و گفت: فرماندهی کل قوا از اسلام، فقه، ولایت و عقل و اعتدال، نشأت دارد و این جایگاه به لحاظ دینی و قانونی دارای شأن و مرتبه است.
  

 

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز سه‌شنبه در مراسم گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، با تبریک و تهنیت این روز خجسته، به همه پرسنل ارتش، افسران، درجه‌داران، کارمندان، خانواده‌های گرامی، ایثارگران ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی، بسیج قهرمان و بویژه فرماندهی معظم کل قوا، گفت: روز ارتش یادآور ایثار و فداکاری، دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول 8 سال دفاع مقدس و پاسداری آنها از مرز و بوم این کشور است.

رییس‌ جمهور با تأکید بر اینکه از ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره با نیکی و عظمت یاد می‌شود، اظهار داشت: نام برخی از ارتش‌های دنیا یادآور دخالت در امور داخلی سایر کشورها، نسل‌کشی، حمایت از تروریسم، کودتا و بی‌اعتنایی به نظرات ملت و قانون اساسی است، اما ارتش جمهوری اسلامی ایران یادآور نظم، انضباط، ایمان و دفاع مشروع از سرزمین مقدس ایران و حرکت در چارچوب قانون و منافع و مصالح ملی است.


دکتر روحانی ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران آزمون خود را در 8 سال دفاع مقدس، پس داد، هیچ عملیات بزرگی در دوران 8 سال جنگ تحمیلی نمی‌یابید که از حرکت پرواز هواپیماهای نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای رساندن مهمات، تجهیزات و سلاح از مناطق دور دست جهان قرین نباشد.

رییس‌ جمهور افزود: هیچ عملیات بزرگی در 8 سال دفاع مقدس نمی‌یابید مگر آنکه قبل از عملیات، پرواز آر.اف.4  را در  آن منطقه شاهد بودیم و با این نوع هواپیماها بود که طراحی عملیاتی و نظامی، تکمیل می‌شد و هیچ عملیاتی را در آن دوران نمی‌یابید مگر آنکه پشتیبانی هواپیماهای نیروی هوایی، توپخانه و زرهی نیروی زمینی و هوانیروز در کنار رزمندگان وجود نداشته باشد و همچنین در 8 سال دفاع مقدس، شاهد وحدت ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در کنار هم هستیم.

دکتر روحانی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران با فداکاری و ایثار به وظایف خود در قانون اساسی عمل کرد و طبق قانون اساسی، ارتش جمهوری اسلامی ایران وظیفه پاسداری از استقلال، تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی ایران را برعهده دارد، گفت: حفظ نظام، حراست از تمامیت ارضی ایران و اقتدار کشور به صراحت در قانون اساسی بر دوش ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

رییس‌ جمهور تأکید کرد: امروز توانایی و قدرت نظامی هوشمند نیروهای زمینی، هوایی و دریایی ارتش و پدافند هوایی در کنار سپاه پاسداران قدرتمند، بسیج دلاور و نیروی انتظامی، با دوران 8 سال دفاع مقدس قابل مقایسه نیست.

دکتر روحانی تصریح کرد: روزی نیست، مگر آنکه ابتکار نیروهای مسلح و صنعت دفاعی در شرایط و میدان جدید و همچنین تجهیزات و ابتکارهای نو، ما را قدرتمندتر از گذشته نکرده باشد.

رییس‌ جمهور با تأکید بر اینکه مفتخریم یکی از اهداف بلند دولت یازدهم تقویت قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران بوده است، افزود: آمار و ارقام نشان می‌دهد که در دولت تدبیر و امید، بودجه دفاعی نسبت به آغاز دولت، 145 درصد رشد داشته و این به معنای آن است که در شرایط سخت اقتصادی، اهتمام دولت به تقویت بیشتر نیروهای مسلح بوده است.

دکتر روحانی افزود: دولت یازدهم افتخار دارد که بعد از فراز و نشیب زیاد در سال‌های گذشته یکی از تجهیزات مهم دفاع هوایی کشور را در داخل کشور، تولید و در اختیار نیروهای مسلح کشور، قرار داد.

رییس‌ جمهور اظهار داشت: دولت یازدهم افتخار دارد که از لحاظ تجهیزات و امکانات راهبردی نیروهای مسلح در 3.5 سال گذشته به اندازه ده سال پیش از آن، خدمات ارایه داده است.

دکتر روحانی با بیان اینکه امروز آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از هر زمان دیگر بیشتر است، تأکید کرد: نیروهای مسلح ما هیچگاه تهدیدی برای دیگران نبوده‌اند و برخورد نظامی با کشورهای دیگر، هیچگاه در اولویت آنها نیست، اما در عین حال باید همواره هوشیاری خود را در برابر توطئه دیگران حفظ کرده و قدرت دفاعی خود را افزایش دهیم.
رییس‌ جمهور خاطر نشان کرد: همسایگان ایران مطمئن باشند که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، یک قدرت دفاعی برای همه کشورهای منطقه خاورمیانه هستند و اطمینان داشته باشند که قدرت دفاعی ایران، قدرتی بازدارنده بوده و تهاجمی نیست.
دکتر روحانی تأکید کرد: ما در عین حال بارها نشان داده‌ایم که در برابر تجاوز دشمن و متجاوزین سخت و قاطعانه ایستاده و از کشور و ملت دفاع می‌کنیم.
رییس‌ جمهور با بیان اینکه ارتش و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، دارای ویژگی‌هایی هستند که در کمتر کشوری سراغ داریم، گفت: ایمان و انگیزه الهی که در قلوب نیروهای مسلح است، ویژگی‌ای بوده که آنها را همواره برای ایثار و جانبازی آماده نشان داده است.
دکتر روحانی تصریح کرد: هیچ قدرت، تجهیزات و امکاناتی جای ایمان، انگیزه و نیروی انسانی نیروهای مسلح را نمی گیرد.
رییس‌ جمهور گفت: ملت ایران در کنار نیروهای مسلح و نیروهای مسلح همواره در کنار ملت هستند و هر جا که صحبت از دفاع از منافع ملی به میان می‌آید، نیروهای مسلح در خط اول حراست از آن، هستند.
دکتر روحانی افزود: هر زمان که ملت ایران دچار رنج و سختی و آلام و مشکلات طبیعی باشند، نیروهای مسلح در کنار مردم هستند و این ارتباط میان ملت و نیروهای مسلح از ویژگی‌های متمایز نیروهای مسلح ایران، با دیگر کشورها است.
رییس‌ جمهور، فرماندهی فرمانده کل قوا بر نیروهای مسلح را از دیگر ویژگی‌های متمایز نیروهای مسلح ایران، نسبت به ارتش‌های جهان برشمرد و گفت: فرماندهی کل قوا از اسلام، فقه، ولایت و عقل و اعتدال، نشأت دارد و این جایگاه به لحاظ دینی و قانونی دارای شأن و مرتبه است.

رییس‌ جمهور با اشاره به اینکه، صلاح و سداد نیروهای مسلح ما، اجرای توصیه و وصیت امام راحل و تأکیدات مقام معظم رهبری، مبنی بر اینکه نیروهای مسلح باید از بازی های سیاسی فاصله داشته باشد، است، گفت: هر چه فاصله نیروهای مسلح از سیاست و سیاست‌بازی‌ها دور باشند، با قدرت و اقتدار بیشتر می‌توانند از منافع مردم دفاع کنند که ارتش و نیروهای مسلح در طول 30 سال گذشته پس از دفاع مقدس به این تأکید امام و رهبری به خوبی عمل کرده‌ و این ارزشمند است.
دکتر روحانی افزود: البته ارتش طبق «قانون ارتش، ماده 6» باید در زمان صلح در زمینه‌های مختلف امدادی، آموزشی، تولیدی و جهاد سازندگی در صورتی که به قدرت دفاعی آنها لطمه‌ای وارد نشود، به دولت کمک کنند، اما در عین حال ورود نیروهای مسلح در وسوسه‌های اقتصادی می‌تواند آنها را از هدف و وظیفه اصلی خود دور کند.
رییس‌ جمهور اظهار امیدواری کرد، با وحدت نیروهای مسلح و اجرای دستورات مقام معظم رهبری، هر روز شاهد وحدت و اقتدار بیشتر نیروهای مسلح باشیم و در همه جا مردم در کنار نیروهای مسلح احساس امنیت و آرامش کنند.
پس از سخنان رییس جمهور یگان‌های نمونه ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیز تجهیزات و یگان‌های محمول نیروهای زمینی، هوایی و دریایی ارتش و پدافند هوایی از مقابل جایگاه رژه رفتند.
همچنین در این مراسم، جنگنده‌ها و بالگردهای نیروی هوایی ارتش نیز به اجرای رژه هوایی در جوار مرقد بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، پرداختند.

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 21 نظر (فعال: 20 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1396/1/30 - 19:51 |     0     0     |
عجب تیتر قشنگی برادر

ناشناس
| 1396/2/1 - 23:23 |     0     0    
پاسخ: اکنون ارتش در خدمت اسلام است و ارتش اسلامی است‏ و ملت شریف لازم است آن را به این سمت رسما بشناسند و پشتیبانی خود را از‏ آنان اعلام نمایند. اکنون مخالفت با ارتش اسلامی که حافظ استقلال و نگهبان‏ آن است جایز نیست. ما و شما برادرانه باید برای حفظ و امنیت کشورمان کوشش‏ کنیم و به شرارت اشرار و اخلال مفسدین خاتمه دهیم.’

ناشناس
| 1396/1/31 - 02:11 |     0     0     |
آخه این حرفها رو در داخل میزنید اما وقتی چشمتون به دشمن میخوره یادتون میره مواضعتون

ناشناس
| 1396/1/31 - 03:43 |     0     0     |
نام برخی از ارتش‌های دنیا یادآور دخالت در امور داخلی سایر کشورها، نسل‌کشی، حمایت از تروریسم، کودتا و بی‌اعتنایی به نظرات ملت و قانون اساسی است، اما ارتش جمهوری اسلامی ایران یادآور نظم، انضباط، ایمان و دفاع مشروع از سرزمین مقدس ایران و حرکت در چارچوب قانون و منافع و مصالح ملی است.

ناشناس
| 1396/1/31 - 17:07 |     0     0     |
زنده باد ارتش زنده باد نظم و انضباط ارتش زنده باد فرماندهان ارتش
ارتش

ناشناس
| 1396/2/1 - 23:22 |     0     0    
پاسخ: رتش جمهوری اسلامی ایران بازوی توانمند نظام جمهوری اسلامی است که چشم طمع دشمنان را از این آب و خاک دور ساخته و وظیفه حراست از مرزها و تمامیت ارضی کشور را به عهده دارد. وظیفه ای که هشت سال دفاع مقدس یکی از مصداق‌های آن است.

ناشناس
| 1396/1/31 - 23:36 |     0     0     |
روزی نیست، مگر آنکه ابتکار نیروهای مسلح و صنعت دفاعی در شرایط و میدان جدید و همچنین تجهیزات و ابتکارهای نو، ما را قدرتمندتر از گذشته نکرده باشد.

ناشناس
| 1396/2/1 - 00:03 |     0     0     |
ارتش فدای ملت و رهبر

ناشناس
| 1396/2/1 - 00:28 |     0     0     |
من همیشه میگم خدا بنی صدرو لعنت کنه اما کارش باعث خیر شد و امام فرماندهی کل قوا رو از رییس جمهور گرفت

ناشناس
| 1396/2/3 - 19:41 |     0     0    
پاسخ: آره دقیقا.وگرنه اگر الانم رییس جمهور فرمانده بود بدبخت شده بودیم

ناشناس
| 1396/2/1 - 23:21 |     0     0     |
مرگ بر منافق

ناشناس
| 1396/2/2 - 13:38 |     0     0     |
خدایی نیروهای مسلح ما بسیار پرتوان و پرتلاش هستند و برای اعتلای فرهنگ مقاومت بسیار تلاش میکنند

ناشناس
| 1396/2/3 - 03:49 |     0     0     |
کاش قدر ارتش و سپاه رو میدونستید

ناشناس
| 1396/2/3 - 21:42 |     0     0    
پاسخ: الان عده ای از مسئولین بدون درک درست از شرایط کشور سعی دارن سپاه رو تخریب کنند

ناشناس
| 1396/2/3 - 03:49 |     0     0     |
کاش قدر ارتش و سپاه رو میدونستید

ناشناس
| 1396/2/3 - 19:40 |     0     0     |
خداروشکر ما از نظر نیروهای مسلح آمادگی کافی برای مقابله با دشمن رو داریم

ناشناس
| 1396/2/3 - 19:46 |     0     0     |
آقا نیازی به تایید و تمجید شماها نداره

ناشناس
| 1396/2/3 - 21:41 |     0     0     |
دلیل انتخاب رهبر به فرماندهی کل قوا
ا تغییر شرایط در جبهه‌های جنگ و توسعهٔ حملات نظامی عراق به مواضع نیروهای ایرانی و موفقیت آنان در بازپس‌گیری بعضی از مناطق در اختیار نیروهای ایرانی و همچنین با توجه به درگیری رویاروی آمریکای جهانخوار علیه اسلام و ایران و هماهنگی غرب و شرق و ارتجاع منطقه در مبارزه با انقلاب اسلامی، مسئولان بلندمرتبه کشور به این نظر رسیدند که می بایست تمامی امکانات دفاعی کشور به طور متمرکز در اختیار شخص واحدی قرار گیرد.

ناشناس
| 1396/2/4 - 02:28 |     0     0     |
امام خمینی ره ارتش را می‌شناخت و ارتشی‌ها را درک می‌کرد؛ بقای ارتش هم مرهون همین دید و اندیشه صحیح امام ره درباره این نهاد مردمی بود.

ناشناس
| 1396/2/4 - 02:42 |     0     0     |
ارتش جمهوری اسلامی ایران آزمون خود را در 8 سال دفاع مقدس، پس داد، هیچ عملیات بزرگی در دوران 8 سال جنگ تحمیلی نمی‌یابید که از حرکت پرواز هواپیماهای نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای رساندن مهمات، تجهیزات و سلاح از مناطق دور دست جهان قرین نباشد.


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
  آقایان مسئول! برای این واردات یقه پاره کنید/ ۳۷ درصد اقلام وارداتی از آمریکا شامل کالاهای مصرفی نظیر رژلب و کود حیوانی+ نمودار

  همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم

  شبکه عنکبوتی تونل‌سازان در سوریه بالاخره به بن‌بست رسید

  فرزند جانبازی که رو پای خود ایستاد

  دلنوشته ای به شهید فدایی حضرت زهرا(س)

  فرزند جانبازی که با شهادت از میان ما پر گشود

  «توبه نامه 62 بندی» دانش آموز شهید، سرلوحه جویندگان حق

  محمد مهدی همت و یک عکس تاریخی

  هیچ لکه ایی بر گردن شهید نمی نشیند جز لکه ایی از جنس ماه

  فوتوتیتر/ خدا می‌داند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست

  عاشقانه‌های یک همسر جانباز اعصاب و روان

  شرط شهید شدن از نظر حاج قاسم

  فوتوتیتر/ اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است

  ظهور محقق نمی شود مگر با بارها آزمایش

  به همین سادگی و صراحت

  ثواب مرگ بر آمریکا کمتر از صلوات نیست

  دعایمان کن

  عکس/ هم عهدی با 3نسل پیش

  سعی کنید قرآن انیس و مونستان باشد

  فوتوتیتر/ سخن امام خمینی (ره) درباره عدم وابستگی به شرق و غرب

 
 
   پربحث ترین مطالب  
  رهبر انقلاب: رئیس جمهور آمریکا حرف‌های سخیف و سبکی زد/ از طرف ملت ایران می‌گویم آقای ترامپ شما غلط می‌کنید
26 نظر (فعال: 26 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   کمیسیون ماده16، مدافع حقوق ایثارگران
26 نظر (فعال: 16 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 9)
  مسئولان در برخورد با توهین کنندگان به خانواده شهدا تسامح را کنار بگذارند
20 نظر (فعال: 14 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 6)
   همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم
11 نظر (فعال: 11 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  رهبر انقلاب با دو خانواده شهدای نیروی انتظامی دیدار کردند
11 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
   برجام از اول هم مطلوب ملت ما نبود/ مقامات آمریکایی بارها به دنبال حمله به ایران بودند
11 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
  پیام های ترورِ صالح الصماد
9 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
   سرانجام سه مطالبه مهم رهبر انقلاب از صنعت نشر و کتاب چه شد؟
10 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
  کشورهای آسیایی باید هر چه بیشتر با یکدیگر همکاری کنند
8 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   اشغال فلسطین بزرگ‌ترین تهدیدِ جهان اسلام است/ چراغ سبز آمریکا به رژیم صهیونیستی برای کشتار وحشیانه
22 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 13)
 
   اخبار عربی  
  مدیرکل بنیاد کرمانشاه: اقتدار نظام، حاصل فداکاری ایثارگران است
   السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
  للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
   حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
  ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
   روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
  علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
   أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
  أغلى الماسة للبیع.
   الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
  أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
   العثور على کنز فی نهر بالصین.
  الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
   تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
  حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
   الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
  7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
   دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
  الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
   وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
  بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
   الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
  موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
   هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
  ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
   قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
  الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
   الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
  15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
   ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار