خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو   |  دریافت اپلیکشن اندروید شهید خبر    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  در چند سال اخیر هیچگونه مشکل امنیتی در راهیان نور نداشتیم/ اشراف اطلاعاتی مرزبانی بر مرزهای استان خوزستان
  گامی مهم در تقویت اعتماد عمومی
  خودشیفتگی منتهی به سقوط آزاد
  ایران از حقوق ملت عدول نمی‌کند
  یادداشت/ نقطه هدف در اغتشاشات داخلی
  گزارش ساواک از ارتباط دراویش گنابادی با تشکیلات فراماسونری
  واکنش فرزند شهید همت به اتفاقات اخیر: مردم اغتشاش‌گران را دستگیر کنند و تحویل دهند
  صدر اعظم ناتوان در مقابل اروپای آشفته
  عربستان سعودی از دشمنی با ایران برای رفع نیازهای داخلی خود بهره می برد/شکست داعش در عرصه میدانی بازتاب شکست ایدئولوژیک این گروه است
  چهار نکته درباره‌ سناریوی استعفای جهانگیری
  بستر سازی تمدن بزرگ اسلامی
  پنج گزاره در ارزیابی میزان همراهی اروپا با برجام
  موضعگیری قاطع در دستور کار سیاست خارجی قرار گیرد/ مسئولین راهکارهای عملیاتی برای عمل به توصیه های رهبر انقلاب بیابند
  مهار جمهوری اسلامی با برجام‌های فراهسته‌ای
  رضا خوشیاران، فرزند شهید و وکیل دادگستری: عدم اخذ گواهینامه موتورسیکلت از سوی راننده جرم محسوب می شود
  پیام دکتر احمدی نژاد خطاب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  ترامپ: شعار محبوب ایران "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" است/پایبندی ایران به برجام را تایید نمی‌کنیم
  قدیری ابیانه: قدرت نظامی ما ، موشک فوق پیشرفته خرمشهراز نظر تکنولوژی وایمان قوی شهید حججی هاست
  تغییرات استانداران کشور دردولت دوازدهم شروع میشود/استانداران پیشنهادی مشخص شدند
  تقدیر کانون همبستگی فرزندان شاهد وزارت نفت از مهندس زنگنه در حمایت فرزندان شهدا
  دکتر مصطفی سلیمی ، جانباز وبرادر دو شهید سرپرست شهرداری تهران می شود
  بیژن نامدار زنگنه: فرزندان شهدا از من خواستند وزیر باقی بمانم
  سوء استفاده رسانه های معاند از رأفت نظام اسلامی برای سران فتنه/شکستی دوباره با عنوان کمپین رفع حصر
  حمایت جمعی از فرزندان شاهد شاغل درحوزه صنعت از وزیر پیشنهادی وزارت صنعت معدن و تجارت
  رییس کمیسیون اجتماعی مجلس : استفاده از عنوان "شورای عالی" وجاهت ندارد
  حمایت جمعی از فرزندان شهدا از سید عباس صالحی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  حمایت جمعی از فرزندان شاهد شاغل در وزارت نفت از بیژن نامدار زنگنه
  جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی مجلس برای بررسی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا
  ایران در واکنش به تحریم های جدید آمریکا اقدام متقابل انجام می دهد
  سیاست خارجی ایران با تکیه بر دور اندیشی، متمایز از دولت آمریکا است/تکرار سیاست شکست خورده علیه ایران
- اندازه متن: + -  کد خبر: 151102صفحه نخست » دفاع-انقلاب اسلامیدوشنبه، 21 فروردین 1396 - 00:22
امام خامنه‌ای در دیدار فرماندهان ارشد نیروهای مسلح:
تهاجم آمریکا به سوریه خطایی راهبردی است/ مسئولان قبلی آمریکا داعش را به وجود آوردند و مسئولان کنونی در حال تقویت آن هستند
تهاجم آمریکا به سوریه خطایی راهبردی است/ مسئولان قبلی آمریکا داعش را به وجود آوردند و مسئولان کنونی در حال تقویت آن هستندشهیدخبر(شهیدنیوز): حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: دشمن تلاش می‌کند با استفاده از تاکتیک‌های جنگ روانی، در مسئولان ضعف و تزلزل ایجاد، و احساس «نمی‌شود و نمی‌توانیم» را در آنها القا کند.
  

حضرت آیت الله خامنه‌ای  رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (یکشنبه) در دیدار نوروزی فرماندهان ارشد نیروهای مسلح، با اشاره به برنامه دشمن برای تضعیف روحیه مردم، مسئولان و نیروهای مسلح و القای روحیه «نمی‌شود و نمی‌توانیم»، خاطرنشان کردند: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران باید با توکل بر خدا و اعتماد به‌نفس، روز به روز توانایی‌ها و ظرفیتهای خود را افزایش دهند و با ابتکار و همت بلند، کمبودها و خلأها را جبران کنند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با آرزوی سالی با برکت و پر توفیق برای همه ملت بویژه نیروهای مسلح فداکار و خانواده‌های آنان، افزودند: بهترین دعا و بالاترین توفیق برای انسان، شناخت و تشخیص صراط مستقیم و استقامت در این راه است.
ایشان، نیروهای مسلح کشورمان را نیروهایی برخوردار از فکر و عقیده دانستند و گفتند: خدمتِ با معرفت و مخلصانه به مردم از بزرگترین عبادات است و باید قدر این فرصت را دانست، همچنان‌که در دوران دفاع مقدس نیز مجاهدان و شهیدان از آن فرصت استفاده کردند و امروز نیز آرزوی همه رهروان راه خدا، نیل به شهادت است.
فرمانده کل قوا با تأکید بر لزوم ارتقاء روزافزون توان عملیاتی و سازمانی نیروهای مسلح، خاطرنشان کردند: کمبودهای مالی نباید مانعی برای پیشرفت باشد و همان‌گونه که در دوران دفاع مقدس با وجود کمبودهای فراوان، یک جنگ طولانی با پیروزی قاطع و بدون جابجا شدن حتی یک متر از مرز کشور به پایان رسید، امروز نیز می‌توان با ابتکار و همت بلند، کمبودها را برطرف کرد.
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به حمایتهای همه‌جانبه دولتهای غربی از صدام در جنگ تحمیلی، افزودند: دولتهای ریاکار اروپایی که امروز در قضیه سوریه مدعی استفاده از سلاحهای شیمیایی هستند، در زمان جنگ تحمیلی، خروارها سلاح شیمیایی به صدام دادند تا او با این سلاحها به جبهه‌های ما و مناطق سردشت و حلبچه حمله کند.
ایشان، پیشرفتهای نظامیِ کنونی کشورمان را غیرقابل مقایسه با دوران جنگ دانستند و گفتند: با توکل به خدا، اعتماد به نفس، و انضباط و پیگیری مدیریتی، امروز نیز می‌توانیم موانع را برطرف کنیم.
حضرت آیت الله خامنه‌ای، «تقویت روحیه نیروهای مسلح» را وظیفه دیگر فرماندهان ارشد خواندند و با اشاره به برنامه دشمن برای «تضعیف روحیه مسئولان، مردم و نیروهای مسلح»، افزودند: دشمن تلاش می‌کند با استفاده از تاکتیکهای جنگ روانی، در مسئولان ضعف و تزلزل ایجاد، و احساس «نمی‌شود و نمی‌توانیم» را در آنها القا کند.
«ارتقاء تحقیقات» و «تکریم بازنشستگان نیروهای مسلح» نکات دیگری بود که فرمانده کل قوا بر آن تأکید کردند و افزودند: بازنشستگان، ذخایر ارزشمند نیروهای مسلح هستند و باید برای مسائل مادی و معیشتی و بویژه تکریم و احترام به آنان، فکر و تدبیر شود.
ایشان همچنین با اشاره به تلاش دشمن در جلوگیری از تقویت نیروهای مسلح، خاطرنشان کردند: دشمن، هر یک از بخشهای نیروهای مسلح همچون ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج را به‌‌نحوی می‌کوبد تا از درون تهی شوند اما نیروهای مسلح باید از لحاظ سازماندهی روز به روز قوی‌تر شوند.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حمله آمریکا به سوریه و برخی تحلیلها با هدف امکان‌پذیر نشان دادن این اقدام در نقاط دیگر دنیا، افزودند: جنایت، تجاوز، تخطی و تعدی کاملاً از آمریکایی‌ها بر می‌آید و در نقاط دیگر دنیا نیز این کارها را کرده‌اند اما مسئله این است که آنها جرأت انجام چنین کاری را در کجا خواهند داشت؟
ایشان تأکید کردند: جمهوری اسلامی نشان داده است که با اینگونه حرفهای بی‌ربط و کارهای غلط، از میدان به‌در نمی‌رود و مردم و مسئولانی که به انقلاب اعتقاد دارند، با توکل بر خدا، در مقابل تهدیدها و تشرها عقب نمی‌نشینند، زیرا اگر بنا بر عقب‌نشینی بود، امروز کشور دچار درماندگی و ورشکستگی روحی و تمدنی شده بود.
حضرت آیت الله خامنه‌ای در ارزیابی اقدام اخیر آمریکا در تهاجم نظامی به سوریه افزودند: کاری که آمریکایی‌ها کردند، اشتباه و خطایی راهبردی است و آنها در حال تکرار خطای گذشتگان خود هستند.
ایشان خاطرنشان کردند: مسئولان قبلی آمریکا داعش را بوجود آوردند یا به آن کمک کردند و مسئولان کنونی نیز در حال تقویت داعش یا گروهی نظیر آن هستند.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه خطر این گروهها در آینده گریبان آمریکایی‌ها را خواهد گرفت، افزودند: اروپا امروز به خاطر غلطی که در تقویت تکفیریها انجام داد، گرفتار است و مردم در خانه و خیابان امنیت ندارند و آمریکا نیز در حال تکرار همان غلط است.
پیش از سخنان فرمانده معظم کل قوا، سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح در گزارشی گفت: عمق بخشی به نفوذ راهبردی انقلاب اسلامی، ارتقای حمایت از جبهه مقاومت و مقابله جدی با تروریستهای تکفیری و حامیان آنها، ایجاد و ارتقای امنیت پایدار، صیانت از آبها و منافع جمهوری اسلامی ایران، تقویت توان و آمادگی‌های دفاعی و هجومی و مراقبت و پایش شبانه‌روزی از آسمان کشور از مهمترین اقدامات و فعالیت‌های نیروهای مسلح در سال گذشته بوده است.
سرلشکر باقری انجام رزمایش‌های متعدد در ابعاد مختلف، به‌روزرسانی برآورد تهدیدات و طرح‌های عملیاتی، رشد توان رزمی نیروهای مسلح و افزایش سهم بنیه دفاعی در بودجه را از دیگر اقدامات نیروهای مسلح خواند و تأکید کرد: نیروهای مسلح نسبت به افزایش تلاش و حرکت مجاهدانه برای دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی متعهد هستند.
در این دیدار نماز ظهر و عصر به امامت رهبر انقلاب اسلامی اقامه شد.

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 31 نظر (فعال: 30 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
ناشناس
| 1396/1/21 - 02:16 |     0     0     |
اروپایی که امروز در قضیه سوریه مدعی استفاده از سلاحهای شیمیایی هستند، در زمان جنگ تحمیلی، خروارها سلاح شیمیایی به صدام دادند تا او با این سلاحها به جبهه‌های ما و مناطق سردشت و حلبچه حمله کند.

ناشناس
| 1396/1/22 - 00:11 |     0     0    
پاسخ: بزودی امریکا و همدستانش برای ایجاد داعش پشیمون خواهند شد

ناشناس
| 1396/1/21 - 02:24 |     0     0     |
چه کسی می‌دانست آل‌سعود این قدر با صیهونیست‌ها همراه و دارای اهداف مشترک است؛ آنها سال‌ها علاقه خود به کفر و شرک را پنهان می‌کردند ولی به برکت بیداری اسلامی چهره منافقین مشخص شد.

ناشناس
| 1396/1/21 - 14:13 |     0     0     |
حمله آمریکا به سوریه برای جا باز کردن خودش در منطقه است

ناشناس
| 1396/1/22 - 16:42 |     0     0    
پاسخ: این درسته اما دلایل دیگه ای هم داره

ناشناس
| 1396/1/21 - 19:10 |     0     0     |
دولتهای ریاکار اروپایی که امروز در قضیه سوریه مدعی استفاده از سلاحهای شیمیایی هستند، در زمان جنگ تحمیلی، خروارها سلاح شیمیایی به صدام دادند تا او با این سلاحها به جبهه‌های ما و مناطق سردشت و حلبچه حمله کند.

ناشناس
| 1396/1/22 - 00:10 |     0     0     |
کاری که آمریکایی‌ها کردند، اشتباه و خطایی راهبردی است و آنها در حال تکرار خطای گذشتگان خود هستند.

ناشناس
| 1396/1/22 - 00:16 |     0     0     |
نگامی که گروه‌های تروریستی در حملات اخیرشان در حومه دمشق و حماه شکست خوردند، با اظهارات مقامات بلندپایه آمریکایی که عدم تمایل خود به بررسی آینده بشار اسد و واگذاری این پرونده به ملت سوریه را نشان دادند،غافلگیر و شوکه شدند، واشنگتن این گروه‌های تروریستی را تهدید کرده بود در صورتی که دستاوردی کسب نکنند یا با یکدیگر متحد نشوند،‌حقوق و مزایای آنها را قطع خواهد کرد، دولت‌های اروپایی هم اظهارات مشابه مقامات آمریکایی بیان کردند که این مسئله هم با توجه به پیشروی واضح ارتش سوریه در تمام جبهه‌ها، رعب و وحشت را در گروه‌های تروریستی ایجاد کرد و همه این مسائل آنها را وادار کرد تا بار دیگر سناریوی سلاح شیمیایی را این بار به شکل پیشرفته‌تر و با جنگ روانی و رسانه‌ای گسترده‌تر اجرا کنند، آنها هزاران تصویر از کودکانی که ممکن است عملا برای خدمت به سریال سلاح شیمیایی به قتل رسیده باشند، تهیه و منتشر کردند، تصاویری که همواره قهرمانان آن، «کلاه سفیدها» هستند که همواره فقط چند دقیقه پس از هر حادثه‌ای در محل حاضر می‌شوند، طبق معمول ده‌ها کودک هم با حالت غش‌کرده بر روی دستان کلاه‌سفیدها قرار گرفته و از آنها عکس‌های فراوان گرفته و در اختیار رسانه‌های معروف غربی و عربی معاند و شبکه‌های ارتباط اجتماعی به صورت گسترده قرار می‌گیرد تا این گونه القا شود که این کودکان در حمله شیمیایی دولت سوریه به زعم تروریست‌ها جان باخته‌اند، نکته جالب این که برخی از تصاویری که از این کودکان گرفته شده، به وضوح نشان می‌دهد که منطقه هدف یک منطقه کوهستانی مملو از غار و مقرهایی است که به عنوان انبارهای تسلیحات گروه‌های تروریستی مورد استفاده قرار می‌گیرد نه مناطق مسکونی، سئوال این است که این کودکان در این مناطق نظامی و انبارهای تسلیحاتی تروریست‌ها چه می‌کنند؟ خانواده‌هایشان کجا هستند؟

ناشناس
| 1396/1/22 - 00:47 |     0     0     |
بعید میدونم دیگه سوریه روی آرامشو به خودش ببینه

ناشناس
| 1396/1/22 - 16:42 |     0     0     |
دلیل اصلی حمله امریکا به سوریه و پایگاه هوایی اش اینه که این فرودگاه دارای سامانه موشکی است که اخیرا توانست جنگنده های اسرائیلی را را رد یابی کند و از آنجا موشک های سوری به عمق خاک فلسطین اشغالی اصابت کرد.

ناشناس
| 1396/1/23 - 02:22 |     0     0     |
مرگ بر داعش و صاحبان آن

ناشناس
| 1396/1/23 - 15:16 |     0     0     |
ترامپ از موضع خودش درمورد حمله به سوریه عقب نشینی کرد

ناشناس
| 1396/1/23 - 18:35 |     0     0     |
تمام مصیبتهاودربدریاییکه حضرت زینب س متخمل شد الان یکی یکی اعراب دارتد توهانش را پس میدهند اینهاهمه کارخدا ونفرینهای حضرت زینب س هست هرچند ماوهیچکسی به این کشتاروحشیانه راضی نیست اما مقدرات الهی هست .ببینید هرکاری که اعراب با اهل البیت انجام دادند الان بدترش را دارند با اینها انجام میدهند فقط دعاکنید که صاحب دنیا ظهورنماید. ونسل داعش وهمدستانشان از دنیا کوته وبه کم شود ان شاالله..

ناشناس
| 1396/1/24 - 00:05 |     0     0     |
امریکا نمیگذاره ثبات به سوریه برگرده برای همین روی هجوم به سوریه تاکید داره

ناشناس
| 1396/1/27 - 21:36 |     0     0    
پاسخ: مرگ بر آمریکا

ناشناس
| 1396/1/24 - 00:55 |     0     0     |
انشاللع به برکت خون شهدای مدافع حرم خطر این گروهها در آینده گریبان آمریکایی‌ها را خواهد گرفت

ناشناس
| 1396/1/24 - 01:36 |     0     0     |
نابودی کفر نزدیک است انشالله

ناشناس
| 1396/1/24 - 13:59 |     0     0     |
آمریکا در سوریه تلاش میکنه عرض اندام کنه تا جایی برای خودش باز کنه باید جبهه مقاومت حواسشو جمع کنه

ناشناس
| 1396/1/24 - 17:42 |     0     0     |
اهداف آمریکا از حمله به سوریه :
حفظ توان رزمی تروریست‌ها در سوریه
ممانعت از تداوم پیروزی‌های ارتش سوریه
تحت اشعاع قرار دادن انتقال پایتخت به قدس
کمک به تروریست‌ها برای برتری در روی زمین
اخذ امتیاز از متحدان سوریه در مذاکرات سیاسی

ناشناس
| 1396/1/25 - 03:03 |     0     0     |
چرا امریکا امنیت اسراییل رو امنیت خودش میدونه اما مسئولین ما از اهمین امنیت سوریه برای ما غافلند؟؟؟

ناشناس
| 1396/1/27 - 21:35 |     0     0    
پاسخ: سیاست جمهوری اسلامی ایران مبارزه با ترورسیم و برقراری امنیت در منطقه است و ما در همکاری با سوریه، مبانی ورای مسائل اقتصادی را در نظر داریم.
ناشناس
| 1396/1/27 - 21:35 |     0     0    
پاسخ: سیاست جمهوری اسلامی ایران مبارزه با ترورسیم و برقراری امنیت در منطقه است و ما در همکاری با سوریه، مبانی ورای مسائل اقتصادی را در نظر داریم.

ناشناس
| 1396/1/25 - 03:12 |     0     0     |
بزرگترین دلیل حمله به سوریه ضربه زدن به محور مقاومته

ناشناس
| 1396/1/25 - 18:24 |     0     0     |
آمریکا، عربستان و اسرائیل پس از ۲۰ سال برنامه ریزی حمله نظامی به سوریه را اجرا کرده‌اند و باید دانست سوریه خط مقدم جبهه مقاومت است.

ناشناس
| 1396/1/25 - 18:34 |     0     0     |
دولتهای ریاکار اروپایی که امروز در قضیه سوریه مدعی استفاده از سلاحهای شیمیایی هستند، در زمان جنگ تحمیلی، خروارها سلاح شیمیایی به صدام دادند تا او با این سلاحها به جبهه‌های ما و مناطق سردشت و حلبچه حمله کند.

ناشناس
| 1396/1/26 - 11:28 |     0     0     |
امریکا اینهمه سلاح و نیرو رو از کجا میاره؟چه هدفی داره ازین همه آشوب؟

ناشناس
| 1396/1/26 - 17:37 |     0     0     |
تا وقتی امریکا به کشورهای مهاجم سلاح میفروشه و نفت مفتی در اختیارش قرار میگیره کشورهای منطقه هرگز روی آرامشو نمیبینن

ناشناس
| 1396/1/26 - 19:02 |     0     0     |
چه کسی داعش را بوجود آورد؟ چه کسی مهمات و هزینه های این گروه را داد؟ ما می دانیم که ترکیه دخیل بوده، عربستان و ایتالیا هم بودند و البته این را می دانیم که عناصری تکرو و خودسر درون سرویس اطلاعاتی و امنیتی آمریکا هم در تاسیس داعش دست داشته اند.

ناشناس
| 1396/1/26 - 23:26 |     0     0     |
هروقت سوریها به مبادله و سازش با دشمن فکر کردن نتیجش شد کشتار مردم
فوعه و کفریا رو دیدید؟

ناشناس
| 1396/1/27 - 21:35 |     0     0     |
سوریه در خط مقدم مقاومت در مبارزه با تروریسم و صهیونیسم است و از نظر سیاسی رفتار دولت سوریه و شخص آقای بشاراسد برای حل سیاسی بحران بسیار سنجیده بوده است.


نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
 
 
   پربحث ترین مطالب  
  توضیحات دفتر معاون اول رییس جمهور درپی اظهارات جهانگیری درباره دهه شصتی ها
37 نظر (فعال: 20 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 17)
   پشت پرده نصب تجهیزات آمریکایی CTBT؛ محدودسازی توان دفاعی موشکی ایران؟
26 نظر (فعال: 18 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 8)
  شهید؛ چشم تفحص تاریخ
21 نظر (فعال: 17 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 4)
   اقتصاد مذاکره‌ای یا اقتصاد مقاومتی؟
23 نظر (فعال: 16 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 7)
  تعهد دینی و انقلابی نباشد پیشرفت علمی به‌تنهایی کشور را خوشبخت نمی‌کند
18 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 3)
   پدر شهید حدادیان: محمدحسین ها با پیروی از ولی امر خود به این مقام رسیدند
19 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 4)
  صنعت خودروی کشور می تواند نمونه ای از توان تولید داخل با معیارهای جهانی باشد
25 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 10)
   نسل جوان امروز برای عقب راندن دشمن از نسل اول آماده تر است
15 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  محمدی گلپایگانی: شهدا دارای حق شفاعت هستند
22 نظر (فعال: 15 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 7)
   چه کسانی به تسلیحات ایران چوب حراج زدند؟/سرنوشت بزرگترین قرارداد نظامی ایران به کام اسرائیل
16 نظر (فعال: 14 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
 
   اخبار عربی  
  السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
   للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
  حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
   ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
  روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
   علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
  أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
   أغلى الماسة للبیع.
  الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
   أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
  العثور على کنز فی نهر بالصین.
   الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
  تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
   حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
  الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
   7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
  دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
   الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
  وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
   بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
  الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
   موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
  هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
   ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
  قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
   الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
  الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
   15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
  ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
   إجتماع فی روما بشأن خطّة لوقف تدفّق المهاجرین من لیبیا.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار