خانه   |  ارتباط با ما   |  جستجو   |  دریافت اپلیکشن اندروید شهید خبر    RSS   |  ارسال خبر   |  پیوندها   |  درباره ما  
  تازه ها:  
   سیاست  
  بازی با دست‌های خالی
  پنج نکته درباره‌ رفراندوم
  نامه‌هایی با مقاصد نامعلوم
  چه تعداد از خانواده شاهد و ایثارگر در مجلس شورای اسلامی وجود دارند؟
  عیدی تلویزیون با طرح‌های کلیشه‌ای
  وضعیت انقلاب اسلامی در چهل سالگی
  نقوی‌حسینی: بقای جمهوری اسلامی در گرو حفظ فرهنگ ایثار و شهادت است
  در چند سال اخیر هیچگونه مشکل امنیتی در راهیان نور نداشتیم/ اشراف اطلاعاتی مرزبانی بر مرزهای استان خوزستان
  گامی مهم در تقویت اعتماد عمومی
  خودشیفتگی منتهی به سقوط آزاد
  ایران از حقوق ملت عدول نمی‌کند
  یادداشت/ نقطه هدف در اغتشاشات داخلی
  گزارش ساواک از ارتباط دراویش گنابادی با تشکیلات فراماسونری
  واکنش فرزند شهید همت به اتفاقات اخیر: مردم اغتشاش‌گران را دستگیر کنند و تحویل دهند
  صدر اعظم ناتوان در مقابل اروپای آشفته
  عربستان سعودی از دشمنی با ایران برای رفع نیازهای داخلی خود بهره می برد/شکست داعش در عرصه میدانی بازتاب شکست ایدئولوژیک این گروه است
  چهار نکته درباره‌ سناریوی استعفای جهانگیری
  بستر سازی تمدن بزرگ اسلامی
  پنج گزاره در ارزیابی میزان همراهی اروپا با برجام
  موضعگیری قاطع در دستور کار سیاست خارجی قرار گیرد/ مسئولین راهکارهای عملیاتی برای عمل به توصیه های رهبر انقلاب بیابند
  مهار جمهوری اسلامی با برجام‌های فراهسته‌ای
  رضا خوشیاران، فرزند شهید و وکیل دادگستری: عدم اخذ گواهینامه موتورسیکلت از سوی راننده جرم محسوب می شود
  پیام دکتر احمدی نژاد خطاب به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  ترامپ: شعار محبوب ایران "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" است/پایبندی ایران به برجام را تایید نمی‌کنیم
  قدیری ابیانه: قدرت نظامی ما ، موشک فوق پیشرفته خرمشهراز نظر تکنولوژی وایمان قوی شهید حججی هاست
  تغییرات استانداران کشور دردولت دوازدهم شروع میشود/استانداران پیشنهادی مشخص شدند
  تقدیر کانون همبستگی فرزندان شاهد وزارت نفت از مهندس زنگنه در حمایت فرزندان شهدا
  دکتر مصطفی سلیمی ، جانباز وبرادر دو شهید سرپرست شهرداری تهران می شود
  بیژن نامدار زنگنه: فرزندان شهدا از من خواستند وزیر باقی بمانم
  سوء استفاده رسانه های معاند از رأفت نظام اسلامی برای سران فتنه/شکستی دوباره با عنوان کمپین رفع حصر
- اندازه متن: + -  کد خبر: 143929صفحه نخست » تیتر دویکشنبه، 24 بهمن 1395 - 14:52
سرپرست موقت وحذف خانواده های شهدای موفق / بانک دی با سرمایه های مادی ومعنوی ایثارگران چه می کند؟ + جوابیه بانک دی
سرپرست موقت وحذف خانواده های شهدای موفق / بانک دی با سرمایه های مادی ومعنوی ایثارگران چه می کند؟ + جوابیه بانک دیاگرچه جابجایی مدیریتی امری عادی است، اما برکناری در یک ماه مانده به پایان دوره مالی در یک مجموعه موفق و ورود چنین فردی با سوابق مشخص به سیستم، پیام خوبی را به همراه ندارد.
  

بانک دی با رویکرد سود و خدمت رسانی به جامعه ایثارگری کشور امروز به یک مجموعه اقتصادی سود ده و ارزش آفرین تبدیل شده و طبعا حساسیت های بیشتری را برانگیخته و بیش از پیش در کانون توجه قرار گرفته است.

بنابراین طبیعی است هرگونه اهمال و خبط در این بانک با توجه به ارزش جامعه هدف، غیر قابل مسامحه بوده و بیم آن می رود با بی توجهی مدیران تصمیم گیر، زیان وارده به خانواده شهدا و ایثارگران از یک سو و افکار عمومی از سوی دیگر منجر به لطمه به حیثیت بنیاد شهید و امور ایثارگران شود.
در این بین، با اثبات تخلفات مسئولان سابق بانک دی و دستگیری مدیرعامل و آزادی با قید وثیقه وی که نقل محافل شد و اخبار رسانه های داخلی وخارجی را تحت شعاع خود قرار داد، یکی از دوستان نزدیک مدیرعامل سابق برمسند سرپرستی موقت بانک دی تکیه زد.

ابتدا قرار بود ایشان چند صباحی تا تعیین هیات مدیره و مدیر عامل، امورات بانک را در دست گرفته و اوضاع را مدیریت کند اما علی رغم سپری شدن زمان مورد اشاره، وی هنوز در سمت خود باقی است و اکنون یک سال از سرپرستی ایشان می گذرد.

طی یک سال گذشته شاهد تصمیمات محیر العقول و دون شان مدیریتی ایشان در برخی امور بودیم که گمان می رود آقای سرپرست دچار توهم خود مدیرعامل پنداری در این بانک ارزش آفرین شده باشد.

بانک دی مانند بانک ها یا موسساتی که ایشان و دوستانشان قبلا در آنها سابقه حضور داشته اند  یا سایر بانک ها وموسسه های اقتصادی نیست و بنابراین صیانت از سرمایه های انسانی فعال ،سالم و متخصص جامعه ایثارگری کشور و مراقبت از آن با درستکاری و باج ندادن به زیاده خواهان امری ضروری است.

توجه به جامعه هدف در مسئولیت های بانکی و انتخاب مدیران شایسته، دلسوز و لایق از بین این عزیزان امری است که مورد تاکید ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران و از استراتژی ها و برنامه های ایشان است که با استقبال خوب جامعه هدف نیز مواجه و اقدامی ماندگار بوده است که رعایت این مهم در بانک دی ضروری می نماید.

با اینهمه، روز گذشته سرپرست موقت در تصمیمی عجیب به نام ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران با پشت پا زدن به دیدگاه ایشان در خصوص واگذاری مشاغل مدیریتی به اعضای لایق جامعه ایثارگری، تصمیم به حذف یکی از موفق ترین فرزندان شهدای شاغل در مجموعه بانک دی گرفته و جانشینی وی را با شخصی که هیچ نشانی از ایثارگری نداشته و سوابق وی در شهرداری و رفاقت و همکاری با افرادی نظیر کرباسچی و... زبانزد است در دستور کار دارد.

اگرچه جابجایی مدیریتی امری عادی است، اما برکناری در یک ماه مانده به پایان دوره مالی در یک مجموعه موفق و ورود چنین فردی با سوابق مشخص به سیستم، پیام خوبی را به همراه ندارد.

طبیعتا سکوت دلسوزان جامعه ایثارگری در این زمینه و تصمیمات مشابه صرفا برای حفظ احترام و آبروی ایشان و جلوگیری از حاشیه سازی برای بانک دی و بروز صدمات احتمالی به سهام این مجموعه بوده و چنانچه قرار بر حذف فرزندان شاهد شاغل در بانک دی که برای حفظ سرمایه های خانواده های شهدا با خون دل و خالصانه و سالم فعالیت می کنند باشد، مستنداتی در برخی موارد نظیر پروژه صدر و تسهیلات میلیاردی با وثایق ضعیف از جمله خونه به خونه و...قابل ارائه خواهد بود.
 
شهیدخبر به عنوان تریبون اعضای جامعه ایثارگری کشور ضمن هشدار به سوء استفاده کنندگان از جایگاههای مسئولیت و خدمت به نام خانواده شاهد کشور، امیدوار است بازنگری مدبرانه در برخی تصمیمات صورت گیرد.

 
جوابیه بانک دی

درپی انتشار خبر شهیدخبر، روابط عمومی بانک دی جوابیه ای ارسال کرد.
تصویر و متن جوابیه بدین شرح است:

http://www.shahidnews.com/media/image/userdata/957146436-1-photo_2017-02-12_21-15-52.jpg

سردبیر محترم سایت شهید نیوز
موضوع : جوابیه
سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) ؛ با سلام و احترام، در خصوص خبر منتشره به شماره کد خبر 143929 مورخ یکشنبه 24 بهمن ماه در آن سایت محترم تحت عنوان "سرپرست موقت و حذف خانواده های شهدای موفق/ بانک دی با سرمایه های مادی و معنوی ایثارگران چه می‌کند؟" لطفا پاسخ ذیل را برا اساس قانون مطبوعات منتشر بفرمایید:
سرپرست کنونی بانک دی حسب وظیفه ذاتی و وجدانی و تکلیف هیأت مدیره بانک و پذیرش بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مسئولیت سرپرستی بانک را در شرایط کاملا بحرانی پیش آمده در ابتدای سال 1395، فارغ از هرگونه رابطه دوستی فی‌مابین مشارالیه با مدیرعامل سابق پذیرفت؛ نامبرده به صورت موقت و به لحاظ وجود تجربه گرانقدر بانکی سکان مدیریت بانک را در آن شرایط عهده دار شده و همان‌گونه که طی اخبار منتشره در آن سایت بارها اذعان داشته شده مشارالیه جهت حفظ منافع سپرده گذاران و سهامداران که از خانواده معظم و معزز شهدا و جانبازان و ایثارگران می‌باشند تمامی مساعی خود را بکار برده و تاکنون موفق گردیده بانک دی را از شرایط بحران خارج و به مسیر صحیح رهنمون سازد.
اگر چه هدایت بانک در مسیر رشد و تعالی نیازمند زمان بیشتر و مساعدت و تصمیمات مدیریتی جدید در تمامی بخشها و شرکت های زیرمجموعه و تابعه می باشد که در این راستا انتخاب و جایگزینی افراد کاردان تر برای همراهی و پیشبرد اهداف بانک ضروری می نماید، فلذا مراتب نبایستی با مقاومت و مخالفت و اقدامات ایذائی اشخاص ذی‌نفع و احیاناً افتراء مواجه گردد. بانک دی ضمن احترام به خانواده معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران نسبت به استفاده شایسته از مشارالیهم در جایگاه‌های مدیریتی مناسب همواره پیش قدم بوده است که از آن جمله می توان به انتساب شایسته جناب آقای میثم کریمی در هفته گذشته فرزند شهید گرانقدر و سردار اسلام حاج داود کریمی به عنوان مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک دی اشاره نمود.
بنابراین اذعان دارند که متأسفانه جابجایی و تغییر فرد مورد نظر مذکور در آن خبرنامه، باعث نشر خبر در راستای تشویش اذهان عمومی به همراه، همراه ارسال پیامک و تلفن تهدید آمیز از ناحیه سردبیر محترم آن سایت شده، (که متن پیامک و فایل صوتی در صورت لزوم ارائه خواهد شد) اگر چه تاکنون تغییر و جابجایی در مدیریت شرکت مورد نظر صورت نپذیرفته لازم به ذکر است که بیلان عملکرد شرکت مورد نظر، مبیین زیان سنواتی آن است. فلذا ضروری می نماید تا با تغییر مدیریت، امکان تغییر در شرایط و رشد و ارتقاء آن فراهم گردد و تصمیمات مدیریت و اصلاحی نبایستی دستاویزی جهت سهم خواهی اشخاص قرار گیرد.
ضمناً از مستندات مطروحه در خبرنامه مبنی بر وجود هرگونه تخلف به منظور اصلاح فرایندها و پیگیری مراتب از طریق مراجع قانونی و قضایی کشور استقبال می گردد.
خواهشمند است مطابق قانون مطبوعات نسبت به درج پاسخ این بانک با همان فونت و اندازه در سایت اقدام فرمائید. در غیر این صورت این بانک ناچار به اقدام قضائی خواهد بود.

 با سپاس
احمد حشمی پور
مشاور مدیر عامل در امور روابط عمومی

 

توضیح شهید خبر

ضمن تشکر از پاسخگویی سریع روابط عمومی بانک دی توضیحاتی ضروری به نظر می رسد که در ادامه می آید:
1 -  در جوابیه تاکید شده "سرپرست کنونی بانک دی حسب وظیفه ذاتی و وجدانی و تکلیف هیأت مدیره بانک و پذیرش بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مسئولیت سرپرستی بانک را در شرایط کاملا بحرانی پیش آمده در ابتدای سال 1395، فارغ از هرگونه رابطه دوستی فی‌مابین مشارالیه با مدیرعامل سابق پذیرفت" .

از روابط عمومی بانک می خواهیم توضیح دهند منظورشان از شرایط بحرانی چیست؟

2 – در جوابیه آمده است: "... از آن جمله می توان به انتساب شایسته جناب آقای میثم کریمی در هفته گذشته فرزند شهید گرانقدر و سردار اسلام حاج داود کریمی به عنوان مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک دی اشاره نمود." 

ضمن قدردانی از این "انتصاب" شایسته یادآوری می شود که "انتصاب" جناب آقای کریمی نیز با سنگ اندازی ها و مقاومتهای بسیار درون سازمانی مواجه بود و جز با پیگیری مراجع ذی ربط امکان پذیر نشد.

3 – در جوابیه تصریح شده است: " ... بیلان عملکرد شرکت مورد نظر، مبیین زیان سنواتی آن است. فلذا ضروری می نماید تا با تغییر مدیریت، امکان تغییر در شرایط و رشد و ارتقاء آن فراهم گردد" .

در پاسخ ضروری است عین بیلان عملکرد شرکت مذکور منتشر گردد که در ادامه ملاحظه می فرمایید. براساس بیلان منتشره، نه تنها زیان سنواتی مشاهده نمی شود، بلکه مبین افزایش سود خالص سنواتی است.

سرپرست موقت وحذف خانواده های شهدای موفق / بانک دی با سرمایه های مادی ومعنوی ایثارگران چه می کند؟ + جوابیه بانک دی

4 – روابط عمومی بانک دی در جوابیه نوشته است: " ... جابجایی و تغییر فرد مورد نظر مذکور در آن خبرنامه، باعث نشر خبر در راستای تشویش اذهان عمومی به همراه، همراه ارسال پیامک و تلفن تهدید آمیز از ناحیه سردبیر محترم آن سایت شده" .

توضیح آنکه اولا انتشار خبر در راستای وظیفه ذاتی رسانه ایثارگری یعنی شفاف سازی و دفاع از حقوق خانواده های شهدا و یاداوری وظایف مدیران بانک بوده و نه تشویش اذهان عمومی، ثانیا مدعی تهدید پیامکی و تلفنی توسط سردبیر شهیدخبر شده اید که از اساس کذب است. در صورت تمایل سرپرست موقت محترم بانک دی، آمادگی داریم تصویر پیامک ها و فایل صوتی مکالمه را در شهیدخبر منتشر کنیم تا مخاطبان درباره تهدیدآمیز بودن یا نبودن آن قضاوت کنند. اگرچه ما انتشار آن را به صلاح ایشان نمی دانیم!

5 – در جوابیه تاکید شده است: "... از مستندات مطروحه در خبرنامه مبنی بر وجود هرگونه تخلف به منظور اصلاح فرایندها و پیگیری مراتب از طریق مراجع قانونی و قضایی کشور استقبال می گردد" .

در این خصوص باید یادآوری کرد که بخشی از موارد مدنظر روابط عمومی بانک دی هم اکنون در حال طی مراحل قانونی است و آقای حشمی پور در این خصوص می توانند از جناب عاطفی فر استعلام کنند. بخشی از موارد هم در اختیار مراجع ذی صلاح قرار گرفته و در صورت تمایل مدیریت بانک، شهیدخبر آماده انتشار آنها با لحاظ صرفه و صلاح سهامداران است.

   
  

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظرات کاربران: 131 نظر (فعال: 82 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 49)
مرتب سازی بر حسب ( قدیمیترین | جدیدترین | بیشترین امتیاز | کمترین امتیاز | بیشترین پاسخ | کمترین پاسخ)
نا شناس
| 1395/11/24 - 15:13 |     8     9     |
لطفا انقدر نسبت به بانک دی حاشیه نسازید شمایی که ادعای تریبونی برای جامعه ایثارگری دارید ، در نتیجه با این کارتون بانکی که متعلق به جامعه ایثارگری است را با تهدید جدی روبرو می کنید! می خوام بدانم اگر با این جو سازی های شما اتفاق نا خوشایندی برای این بنگاه اقتصادی بیفتد ، و جامعه معظم ایثارگری ضرر مالی ببیند، آن موقع چه می کنید؟! واقعا این جو سازیها ی بی پایه و بی اساس د رجامعه و اقتصادی که تمام بنگاهها مشکل دارند ولی دم از مشکلشان نمی زنند و در پنهان خود آن را حل و فصل می کننند تا نه سهامدار و نه مشتری متوجه آن نشود، فقط سبب ضربه زدن به بنکاه می شود!! پس ضررر اصلی را شما به جامعه ایثارگری وارد می کنید نه بانک!

ناشناس
| 1395/11/24 - 18:16 |     3     6    
پاسخ: بانکی که فقط برای جیب... منفعت داره جای دفاع نداره . از بیرون ایثارگران آدم میارن میخوره و میره . چرا آقا همه ی انتصاباتشون از داخل سیستم هاست؟! برای اینکه چاقو دسته ی خودشو نمیبره
ناشناس
| 1395/11/24 - 18:36 |     1     5    
پاسخ: شما از بانک زیادی بهت رسیده ها. چشمتو رو به تخلفات بستی عزیزم؟
مفسر
| 1395/11/24 - 18:54 |     3     3    
پاسخ: ضمن تشکر از این دوست غیر مطلع و ناشناس که نظر خود را اعلام نمودند در پاسخ عرض می کنم بانک دی را ... دارای حاشیه نموده. شمائی که تاب شنیدن حرف و سخن حق را نداری آیا اینطور که به شهید خبر میتازی به غارتگران بیت المال هم تاخته ای؟ پیشاپیش سال جدید را خدمت شما تبریک عرض نموده قطعا این حرکت شما در پاداش و سنوات و حقوق اسفندماه شما مدنظر ویژه سرپرست فعلی قرار خواهد گرفت چون درست است که برای ما ناشناسی اما برای جناب سرپرست آشنائی. مسافرت خارج از کشور خوش بگذره. شب خوش.
زهره فرزند شهید
| 1395/11/24 - 19:31 |     2     1    
پاسخ: هنوز منتشر اتفاق ناخوشایندین؟؟؟

چرا خودتون رو به خواب میزنید؟؟ شایعه؟! کسی که از ... این آدمها خبر نداره یا ایرانی نیست و یا از دار و دسته خودشونه

علی
| 1395/11/25 - 00:38 |     0     2    
پاسخ: هنوز هم منتظر اتفاق ناخوشایندین؟ هنوز هم منتظر صبر و زیانید؟ شما یه خوابید یا خودتان را به خواب زدید.
خیلی راحت میشه فهمید از چه قماشی هستید


سعید محمدی
| 1395/11/24 - 15:32 |     5     2     |
متاسفانه این ناکارامدی بعضی از مدیرانی که هیچ گونه دلسوزی در سیستمهای دولتی علی الخصوص در نهاد انقلابی بنیاد شهید و امور ایثارگران ندارند جز ضربه زدن به خانواده های معظم شهدا و ترمز برای پیشرفت نظام هیچ سود و منفعتی ندارند ...

ناشناس
| 1395/11/24 - 18:37 |     1     2    
پاسخ: تماما مال اینه که شایسته سالاری نیست ما از حاجاقا شهیدی توقع دیگری داریم باید خوب روی نهادهای وابستش نظارت کنه خب
ناشناس
| 1395/11/24 - 18:42 |     1     3    
پاسخ: دقیقا درسته ...خدا انشاءاله جواب بعضی از مدیران که به اصطلاح مدیرن که در بانک دی به خانواده های شهدا و فرزندان شهید خیانت میکنند بزودی زود بده...
ناشناس
| 1395/11/25 - 22:39 |     1     0    
پاسخ: تاسیس بانک دی خیلی هم لازم بود چون که حقوقی که از طرف بانک ملی مرکزی واریز می‌شد در استان‌ها خروجی نداشت و سودی به پول‌ها تعلق نمی‌گرفت و بنیاد تصمیم گرفت حقوق خانواده شهدا را به بانک دی واریز کند اما به علت کمبود شعب بانک دی و گرفتن پول تصمیم بر این شد که در سطح ملی حقوق خانواده شهدا به بانک ملی واریز شود.
ناشناس
| 1395/11/27 - 01:11 |     0     0    
پاسخ: چرا خانواده شهدا دلسوز ندارن؟؟؟

احمد پناهی
| 1395/11/24 - 15:42 |     6     2     |
...دلموون به حال خانواده هایی میسوزه که برای گرفتاری هایی که با یک وام کوچک حل میشود هم به بنیاد مراجعه نمیکنند و اینها از کیسه مردم میلیاردهاتومان به دوستانشان با وثیقه های زمین های کشاورزی بدون ارزش و دورافتاده خودشون پرداخت میکنند، تحمل دیدن دو فرزند شهید و جانباز رو هم در مجموعه شون ندارن

ناشناس
| 1395/11/24 - 18:38 |     0     1    
پاسخ: شما اینهمه اطلاعاتو از کجا اوردی اقا احمد اقا؟ بدبخت یکی دنبال 1 میلیون وام باید بدوا پدرش صلواتی شه اونوقت یکیم...
احمد پناهی
| 1395/11/25 - 02:18 |     0     1    
پاسخ: من اطلاعاتی از بانک دی ندارم ولی خواهر خانمماونجا ساختمون ولیعصر بانک دی کار میکنه . ایشون فرزند جانباز هستن و باوجودی که نخبه ی آی تی هستن زیر دست یه بیسواد کار میکنه . ایشون پرونده یه وام ... با یه وثیقه که سند زمینی است که در بیابان هست رو خودش دیده

ناشناس
| 1395/11/24 - 15:46 |     7     2     |
به نام قادر متعال
... یک نظرخواهی ساده از همکاران شاغل در بانک راه و روش مدیریتی غلط ... وی را بر مسوولین بنیاد روشن خواهد ساخت.

مرضیه فرزند و خواهر شهید
| 1395/11/24 - 18:45 |     2     0    
پاسخ: احسنت بر شما ........خدا ... ایشاله
ناشناس
| 1395/11/27 - 16:20 |     0     0    
پاسخ: عزیم ماهی خداد تومنم بهتون بدن همتونم بکنن رییس باز یه عده ای همیشه ناراضین پس بهتره بی خودی خودتو اذیت نکنی

ناشناس
| 1395/11/24 - 15:54 |     4     3     |
چی شد شهید نیوز؟شما که تا چندوقت پیش برای بانک دی خودکشی میکردی؟

ناشناس
| 1395/11/24 - 18:19 |     4     2    
پاسخ: تنها میکروفن خانواده ها این سایته. توروخدا به این دیگه انگ بیخود نزنید . همه چیزو از بچه شهید ها گرفتین . این هم چشم ندارین ببینید؟!!
ناشناس
| 1395/11/27 - 16:21 |     0     0    
پاسخ: خب حالا به هر دلیلی خود کشیم میکرده الان پشیمون شده. بازم خوبه یکی از ما دفاع میکنه بده ؟

مفسر
| 1395/11/24 - 16:00 |     3     1     |
جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا.

احمد عابدی
| 1395/11/24 - 16:11 |     6     4     |
ظاهر امر این است که صاحبان اصلی بانک دی خانواده های شهدا هستند، ولی باطن آن اینطور نیست. خودتان که کار نمیکنید ، حداقل بگذارید اهالی خانواده شهدا که در اکثر منصب ها خودساخته و موفق هستند به داد این ملت برسند..

راستگو
| 1395/11/24 - 16:52 |     3     2     |
ضمن تشکرازشهیدنیوزواطلاع رسانی بموقع ورسابه جامع هدف سؤال اینست که چراتاکنون بقایای این... دست ازسرمایه های خانواده شهداوایثارگران برنمیداردوجای تفکروتأمل است که چراتصمیم قاطع درمدیریت کلان بینادشهیدوایثارگران مبنی برپاکسازی ... اتخاذواجرانمیشود

ناشناس
| 1395/11/24 - 17:30 |     5     0     |
بنام خدا
متاسفانه کشور عزیز و نظام مقدس ما از بی تدبیری و عدم تصمیمات صحیح ضربه های بسیاری خورده که بنده امیدوارم روزی این قبیل تصمیم گیران به درگاه عدالت پاسخگو باشند.. مجوعه مدیران منصوب از جامعه معزز شهدا که با کمال صداقت و سلامت در حال زحمت کشیدن در این برهه سخت هستند در خور قدردانی و تشکرند نه مورد بی مهری... حفظ مدیران لایق و ارزشمند فقط توسط مدیران صادق و مدبر و کاردان صورت می گیرد...

مهدی فرزند شهید
| 1395/11/24 - 17:59 |     6     2     |
جالب اینجاست این فرزند شهیدی که موفق ترین مدیر بانک دی میباشدتنها مدیر ارشدی در بانک است که در پرونده ها و تخلفات بانک دی هیچ نقشی نداشته و........و ......... هر روز به دنبال جابجایی او هستند.ما که در ستاد مرکزی بانک هستیم میدانیم شرکتی که این فرزند شهید مدیر عاملش هست از سوی مدیر عامل بانک همیشه تحریم است و هیچ پولی به این مجموعه تزریغ نمیشود این در حالتی است که مدیر عامل قبل ایشان متهم پرونده های .........  فقط در طی یک سال ...... میلیارد تومان بصورت قرض الحسنه به ان شرکت واریز کردیم .ایشان به خاطر انجام ندادن دستورات ....... بانک در جهت پاکسازی معاملات گذشته مورد غضب واقع شده است

ناشناس
| 1395/11/24 - 18:48 |     0     2    
پاسخ: حقشه . وقتی دستور سرپرست بانک رو اطاعت نمیکنه

ناشناس
| 1395/11/24 - 18:39 |     4     2     |
اووووو باز یه جیره خور ازتون کم کردن تو بوق و کربنا کردید؟ کی گفته باید بچه شهیدا و جانبازا همه کاره باشن؟ بس کنید بابا انقدر منفعت طلبیم نوبره والا

رضا همتی
| 1395/11/24 - 18:44 |     1     2     |
این بانک داره آبروی شهدا رو میبره . . به چه قیمتی حفظش کردند‌؟ من یه مادر شهید معرفی کردم به بانک دی ۱۵ میلیون وام بگیره .اینقدر مدرک خواستن پشیمون شد . حالا به خونه به خونه ...

ناشناس
| 1395/11/24 - 18:50 |     5     0     |
اگر واقعا سرپرست موقت بوده با چه قانون و تبصره و پارتی ورانتی مونده جز اینه که خود .............که شما سنگشو به سینه میزنید گذاشته بمونه ؟ چقدر ساده اید اخه

محمد جانبازو آزاده
| 1395/11/24 - 18:51 |     1     1     |
شهیدنیوز اگه جرات داری پرونده های وامهای کلانی که به افراد دادن و اسناد شو همه در بانک دارن بزار لذت ببریم ... من که میدونم اینا بلاخره شما رو هم میخرن

آرمین فرزند شهید
| 1395/11/24 - 19:02 |     1     1     |
سرپرست بانک دی اگر دل سوز است چرا از کسانیکه در پروژه صدر خورده اند شکایت نمیکند؟

حسینه
| 1395/11/25 - 00:12 |     2     1     |
با سلام
خوب بود نام مدیر اخراجی و نام مدیر انتصابی را می نوشتید. من کسی را نمی شناسم. ولی از ادبیات می فهمم که مدیر توانمند و لایق بسیار نگران بیکاری خود است که چنین مدیر جدید را معرفی می نماید. چند سوال دارم البته از آقای مدیر معزول:
1- آیا فکر می کنید با این جو درست کردنها می توانید در این بانک ادامه همکاری بدهید. یقینا اطمینان دارید که کوپن کاری شما تمام است. به نظر به مجموعه از این آسیب ها نزنید. اگر دلسور بودید این چنین به بانک حمله نمی کردید.
2- اقای مدیر معزول می بینید چقدر بیکاری شب عید سخت است؟ وقتی تصمیماتی برای عزل دیگران می گیرید امروزتان را در نظر داشته باشید.
3- نمی دانم کدام شرکت بانک یا کدام مدیر محترم است این را می فهمم که این گروه از مدیران منافع خود را به دیگران ترجیح می دهند. بنظر شما وقت خداحافظی نیست؟
4- اصولا شرکتها هیات مدیره دارد چرا سرپرست بانک را مورد حمله قرار دادید آیا بهتر نیست این حمله را به هیات مدیره خود بکنید که چرا شما را برکنار و یا چنانچه خیلی خوب هستید چرا برای بقایتان حمایت نمی کنند؟
5- فکر نمی کنید مدیر جدید ولو اینکه از همکاران آقای کرباسچی است در عمل از شما موفق تر باشد؟ و یا اگر مدتی در این مسند هستید نتیجه عملکرد شما و سایرین است که نماد این بانک را به این روز انداخته است؟
6- آقای مدیر موفق شما موفقیت را در چه می بینید. در سهمی که از مجمع گشایش نیافته از سود بزرگی که سال قبل بانک توزیع کرد. از سری بزرگ که بانک دی در سر سایر بانکها دارد و ؟؟؟؟؟؟؟ کدام موفقیت؟

آقای مدیر موفق بهتر است به متنی که این سایت لطف کرده و منتشر نموده و به نظر می رسد صادقانه نظر های دیگران را انتشار داده احترام بگذارید و ساک خود را برای مهاجرت از بانک بربندید به تاسی از جمله و فرمایش بزرگ مولای متقیان که این میز اگر ماندنی بود به شمت نمی رسید جا را برای مدیران دیگر باز کنید. چون متن شما با شکل، محتوا و همه چیاز قانون تجارت منافات دارد.

آرش
| 1395/11/25 - 03:02 |     2     1    
پاسخ: متن شما را خواندم. خواستم پاسخ دهم که متوجه بی اطلاعی مطلق شما از شرایط روز بنگاه بانک سابق دی شدم. فلذا به نظرتان احترام می گذارم و عرض میدارم - بهایم خموشند و گویا بشر/زبان بسته بهتر که گویا به شر - شما احتمالا از بیخبری این مطالب رانوشتی چه بسا اگر مطلع بودی کاملا مقابل این نظر را به رشته تحریر در می آوردی. یاحق
علی
| 1395/11/25 - 04:18 |     3     0    
پاسخ: واقعا که شما کاملا نظر بیطرفانه ای دادید!!!! کاملا مشخصه کی هستید. امیدوارم دو روز دیگه که پرونده رسوایی این آقای .......... رو شد باز هم روی اینطور دفاعیه رو ازشون داشته باشید. من کارمنداین بانکم. کاری به اون مدیر معذول ندارم. ولی شماها باید جواب اینهمه مال مردم خوری رو که ما هر روز مدارکش از زیر دستمون رد میشه بدید... واقعا مردم رو کور و کر تصور کردید؟!
حق دل
| 1395/11/27 - 14:12 |     0     0    
پاسخ: چقدر خجالت آوره که اینطور میخواید یک آدم سالم رو بد و سودجو جلوه بدید. من از گفتن نامم ابایی ندارم. کارمند این سیستم بودم که شکر خدا دیگه نیستم.اگه شما رو اخراج کردند و دل پری از شخص خاصی دارید از صحبت های شما اینطور مشهوده که بماند . اگر نه که بزارید من واضح بگم نه مثل شما در لفافه. عوض کردن یک مدیر ،اون هم در این سطح و با این مسئولیت در این زمان که فقط یک ماه تا پایان سال مالی و کاری یک شرکت هست غیر از یک چیز چه معنی دیگه ای میتونه داشته باشه؟!!! خیلی راحت میشه در غیاب کسی که قدرت دفاع نداره چون که حضور نداره هر آنچه رو که میخوان بندازن گردنش.... پرونده های ..... چقدر .....
آقای مدیر کم نیارید و ادامه بدید تا دست سودجویانی انسال اینها رو بشه. شما رو قسم به خون پدرتان


ناشناس
| 1395/11/25 - 00:21 |     1     0     |
به نظر شما بدین ترتیب می شود بانکی را اداره نمد.
آیا مدیر عاملی که مدیرعامل باشد مسئولیت چنین نهادی را می پذیرد؟
شما می دانید برای مدیر عامل یک مجموعه کوچک چنین می کنید در کدام نظام اقتصادی و در چه حد از امنیت مدیری می تواند در این بانک موفق باشد؟

ناشناس
| 1395/11/25 - 00:28 |     4     3     |
بانک دی که دیگه گندشو درآورده بابا

ناشناس
| 1395/11/27 - 16:21 |     0     0    
پاسخ: بهتر بود اسنادشو شهید نیوز پیوست میکرد اینجوری چیزی قابل اراده نیست که

زهره فرزند شهید
| 1395/11/25 - 00:33 |     5     2     |
...من نمیفهمم یه نفر که پست موقت و سرپرست داره و مدیر قبلش... به چه جرات و به پشت گرمی چه کسانی این همه ...

هرچند جواب این سوال مشخصه. مدیر قبلی ...تازه بعد از خودش هم خیلی راحت گماشته خودش رو گذاشته که هم ... و هم.....

من نمیدونم این مدیر جوان کیه ولی هر که هست پر واضحه که نتونستن با خودشون ...

ناشناس
| 1395/11/25 - 13:01 |     0     1    
پاسخ: یه دفعه کل پست رو حذف میکردید. این که گذاشتید رو خودتون میفهمید؟!!
ناشناس
| 1395/11/26 - 00:19 |     0     2    
پاسخ: دم شهیدنیوز گرم حرفهای خانواده شهدا رو هم سانسور میکنه؟

ناشناس
| 1395/11/25 - 01:18 |     3     1     |
دادن وأم های میلیاردی ... وبذل وبخشش جرایم وسود بعضی ازشرکتها وافرادمعلوم الحال زمانی اتفاق میفتدکه خانواده جانبازان برای تأمین داروهای بیماری های شمیایی ناشئ جنگ تحملی مشکل دارند،واقعأ که فرقی نمیکند عنوان چه باشد مدیرعامل یاسپرست؟!

ناشناس
| 1395/11/25 - 01:19 |     4     6     |
شهید نیوزی مهم نیست تایید میکنی یا نه حداقل خودت بخونی کافیه
به محض اینکه تبلیغات بانک قطع شد از ناراحتیت جو و خراب میکنی؟؟
بنده از منتقدای سرپرستم ولی تو واست مهم نیست کی راس کاره نسازنت صدات در میاد

ناشناس
| 1395/11/25 - 01:24 |     5     3     |
میخواهندفرزندشهیدکارآمدرابردارندوشخصی راجایگزین کنندکه پرونده کارییش درشهرداری مشخص است معلوم نیست چه برنامه ای دارند ...

ناشناس
| 1395/11/25 - 06:36 |     6     3     |
دست دردنکنه برادربسیجی شهیدنیوزکه اینگونه سپربلای مستضعفین شدی ولی یه سؤال ازاین سرپرست معلوم الحال بانک دارم که گیریم سرارگانهای نظارتی راشیره مالیدو...فقط جواب خون شهداراچطوری میخوادبده وچطوری.درمحکمه عدل الهی حاضربشه .اخه پست ومقام وپول اینقدآدم غافل میکنه آخه اینقد...

نا شناس
| 1395/11/25 - 13:11 |     2     5    
پاسخ: اگر بخواهیم خیلی عمیق به موضوع فکر کنیم خیلی ها باید بتوانند جواب خون شهدا را بدهند! حتی همین شهید نیوز که به اسم شهید و شهدا داره نون می خوره!

ناشناس
| 1395/11/25 - 13:54 |     4     3     |
احسنت آقای حسین زاده با تلاش شما عقب نشینی کردند

نا شناس
| 1395/11/27 - 16:09 |     1     0    
پاسخ: شما تو جوابیه عقب نشینی میبینی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ناشناس
| 1395/11/25 - 16:11 |     1     3     |
باید بنیاد شهید بانک دی رو حسابی گوشمالی بده

ناشناس
| 1395/11/25 - 17:34 |     3     0     |
به نظر آقای سرپرست از دوستان مدیران قبلی باشد ولی الان مدیران قبلی هم عملکرد سرپرست را زیر سوال دارند


فادرانی
| 1395/11/25 - 20:24 |     1     2     |
سلام
نظر دادن خیلی راحته پشت سر حرف زدن راحت تر حرف در آوردن که نگو از اون مهم تر نامردی که جای خود داره
ولی تو کار مدیریت
سالم کار کردن ،باج ندادن پول زیاد دیدن و دزدی نکردن گرفتار مال دنیا نشدن ،رانت خاری نکردن ،حرف زور گوش ندادن ،پارتی بازی نکردن ،ساده بودن، رشوه نگرفتن باعث میشه تو این زمونه بخوان. سریع جاتو عوض کنن وبراشون سخت باشه که داری سالم کار میکنی.
چرا
چون به سودشون نیستی !!

ولی همین که خدا میبینه حله
ماکه بندشیم خودش قبول کنه ازمون کافیه

ناشناس
| 1395/11/25 - 22:38 |     1     2     |
بانک دی در یک‌زمان 30 الی 40 درصدش به بنیاد تعلق داشت و سپس شرکت شاهد ورود پیدا کرد و بخشی از سهام بانک دی را خرید و بخشی به ایثارگران منتقل‌شده الآن نزدیک به 84 درصد از سهام این بانک به خانواده شهدا و ایثارگران تعلق دارد.

ناشناس
| 1395/11/26 - 04:39 |     3     4     |
بابیلان کاری وگزارش عملکردی که شمامنتشرکردی واقعأ کارنامه آقای لواسانی نه تنهاقابل قبول بلکه قابل تحسین است لذاآقای عاطفی فربایدایشان رادرپست بالاتری متصوب کند نه اینکه یک شبه تصمیم به عزلش بگیرددرصورتیکه هیات مدیره شرکت نیزمخالف این جابجایی میباشد.شایدفرمان بانک دست دیگریست که این اتفاقات عجیب رخ میدهد!

ناشناس
| 1395/11/26 - 17:51 |     1     0     |
اینهمه بده و بستان یعنی چی؟اگر متخلفه بانک دی که بگیرید ادبش کنید

محمد فرزندشهید
| 1395/11/26 - 17:53 |     1     0     |
سلام بفرمایید این آقای سرپرست پاسخگوی عملکرد کإرهای خوددرسمت رئیس اعتبارات بانک باشند ازجمله وأم خونه هونه

سهامدار
| 1395/11/26 - 18:07 |     1     1     |
درزمانیکه رئیس اعتبارات بانک همین آقای......پ...  تسهیلات دادندوزمین للکاوبوی زراعی رابه جای مسکونی وقیمتگذاری بالا به وثیقة گرفتند!!چراپاسخگوی جامعه هدف نیستن؟

غلامی
| 1395/11/28 - 22:21 |     0     1    
پاسخ: هیأت مدیره ای که عرزه مدیریت مدیرعامل رانداره یادزدِ یاشریک غافله اس،وقتی آب ازسرچشمه گل باشه انتظاری جد این نیست

ناشناس
| 1395/11/26 - 18:16 |     0     0     |
شهیدخبرعزیزشماکه مدعی پاسداری ازخون شهداهستی بفرماییدکارنامه عملکرد آقای .. ...... رامنتشرکنید تاابرهای سیاه نمایان شود!چرانهادهای نظارتی کاری نمیکنن؟یااگرکردن گزارش کنیدماهم بدونیم

ناشناس
| 1395/11/26 - 18:16 |     0     0     |
شهیدخبرعزیزشماکه مدعی پاسداری ازخون شهداهستی بفرماییدکارنامه عملکرد آقای .. ....... رامنتشرکنید تاابرهای سیاه نمایان شود!چرانهادهای نظارتی کاری نمیکنن؟یااگرکردن گزارش کنیدماهم بدونیم

رضا
| 1395/11/28 - 22:18 |     0     0    
پاسخ: حاج آقای....... بترس ازخشم خاموش حسینیان که کأسه صبرشان ازاین همه بی عدالتی وغارت بیت المال لبریزشد!!


ناشناس
| 1395/11/26 - 19:27 |     0     0     |
لعنت بر بچه شهدایی که از خون پدرشان در بانک دی وهر جای دیگر تقاضای سهم خواهی به زور دارند

ناشناس
| 1395/11/26 - 20:16 |     1     1     |
با سلام و احترام
خدمت مدیران محترم شهید نیوز
از باب رعایت پاره ای از حقوق مربوط به شخصیت حقوقی بانک و این که اطلاع رسانی لازم در این خصوص صورت پذیرفته است و چنانچه هدفی از جمله اطلاع جامعه از این واقعه در پی انتشار بوده و به نظر به طور کامل انجام پذیرفته این گزارش را از سطر اول سایت خارج و یا کلا آن را از مخموعه اخبار خود خارج نمایید این پیشنهاد در راستای جلوگیری از آسیب احتمالی به شخصیت حقوقی بانک ارائه گردیده است.
با تشکر

فرزندشهیدازفریدونکنار
| 1395/11/27 - 00:00 |     1     1     |
ازآقای ..........  که اینقدرسنگ بانک رابه سینه میزنه اگرراست میگویدوغل وغشی نداردبپرسیدچراازآقای ..........که ملک شمال راچندین برابرقیمت به بانک انداخته شکایت نمیکند ،چرامیخواهدماله به تخلفات مدیرعامل سابق بانک بکشه

جانباز
| 1395/11/27 - 00:06 |     1     0     |
وقتی آقای ........ تأکیدواصرارداره که املاکی که بازدوبند .......  قبلی باقیمت های نجومی به ........  واگذارکردندویاوثیقه گذاشتن باقیمت های نازل بفروشندوای پی اس ........  رانابود کنند آیانیتی جزپاک کردم وبستن پرونده های تخلفات ......... خاطی سابق بانک داره ،چرانهادهای نظارتی سکوت کرده اند ؟!؟

ناشناس
| 1395/11/27 - 00:52 |     1     0     |
ماکه نفهمیدیم اوضاع چی به چیه.اما اگر در حق خانواده شهدا داره ظلم میکنه باید تعطیلش کنن

نا شناس
| 1395/11/27 - 16:12 |     1     3     |
این خبر فقط یک جریان سازی است تا فرزندان معظم شاهد و ایثارگر در مسند های این بانک بنشینند!!! کارتون رو با خراب کردن همون بانک که ازش نون میخورید پیش نبرید! این همه راه حل ... همه جوره که ابزار دارید!!! اذهان عمومیو نسبت به بانک مشوش نکنید! درست نیست ... دستهای پشت پرده که زیاده از همونا استفاده کنید دیگه

ناشناس
| 1395/11/30 - 16:44 |     0     1    
پاسخ: اولا خبر سازی نیست و خبر رسانی است و ثانیا برای به مسند نشستن نیست و جابجایی بی موقع و بدون دلیل یک مدیر لایق است حالا فرقی ندارد فرزند شهید باشد یا نباشد. اگر دست های پشت پرده ایی بود مانع این امر میشدند.التماس تفکر

ناشناس
| 1395/11/27 - 17:00 |     1     1     |
جابجایی یک مدیر اونهم در ماه اسفند که آخر ساله در یک بانک یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟

بهروز
| 1395/11/27 - 23:06 |     1     0     |
حداقل زودتر هیئت مدیره جدید معرفی بشن و بیشتر روی کارهاشون نظارت بشه

ناشناس
| 1395/11/28 - 03:55 |     1     3     |
با سلام واحترام همین ...........  بانک مخالف ایثارگران وفرزندان شهدابوده وهست!! اکثر جانبازان وفرزندان شهید بادست همین فرد برکنار شدند با اندک تحقیقات خواهید فهمید !! کمی تحقیق پرده از حقایق مکتوم برداشته میشود نیت شوم ایشان را!! ایشان با حمایت مسول ......... وقت بنیاد انهم بخاطر پدر ...........  اقای .......... فقط بخاطر اینکه تخلفات مالی پدر..........  برملا نشود تاکنون حفظ شده بود!! حال که ایشان از بنیاد رفته اند، .......  بدستور چه کسی دیگری مجددادر بانک دی حمایت میشود !! نامه های تکان دهنده سایر اعضای هیات .......... در جهت مخالفت با تصمیمات من غیر حق وبرخلاف قانون ....... فعلی رو مطالعه ودیده شود معلوم ومشخص میشود چه جنایتی دارد در بانک اخیرارخ میدهد .
........ بانک متاسفانه در این مدت توانست با سند سازی عملکرد گذشته دوستان سابق خود را برای محاکم دادگستری وبازرسی ونظارتی عقیم نمایید!!
مکاتبات اخیر ایشان با بازپرس پرونده کاملا مبرهن میگردد که ایشان دارد سند سازی میکند!! عقبه این ادم در بانکهای........ از......... تا .........  وداشتن پرونده قضایی اقتصادی مفتوح در محاکم ........... رو ملاحظه نمایید 
یا از جناب اقای ............  معاون نظارت بانک ..........  که قبلا مدیرعامل بانک ........بود، خواهید فهمید که در انتصاب ایشان بعنوان ..........بانک ویا از مدیرکل حراست بانک ........ جناب .........  بپرسید خواهید فهمیده چه اشتباه فاحشی رو مسولین .........  مرتکب شدند وچگونه با جریان سازی بدواً بعنوان قائم مقام ....... ونهائا ........ بانک 
چه فریبی عالما وعامدً سر بنیاد وغیرو گذاشتند !!! 
همین ....... در این مدت کوتاه منابع بانک را با املاک بی ارزش من غیر حق تهاتر وتسهیل بدهکاران متخلف بدست ودستور ایشون کارسازی شده که این منابع غیر قابل برگشت است تحت فشار قرار دادن اقای .......  مبنی بر تهاتر املاک معرفی شده از سوی .......  ومخالفت اقای ........  که اینگونه جفا درحقش صورت گرفته!! 
....... فعلی با ادامه راه همون افراد گرفتار در دادسرابا چنددرجه بالاتر تخلفات انان را انجام میدهد !! 
شروع خدمت ......... فعلی در بانک ،اخراج ایثارگران بود وجانشین ایثارگران خانم واقایانی فراوان که از بیرون بانک بدون سوابق ایثارگری جذب وبکارگیری نمود وبا ابرو حیثت ایثارگران وفرزندان شهید بازی شد!!! 
 سردبیر محترم شمارا بخون شهدا قسم میدم بخون پدر مظلومت این مطلب را جهت تنویر ذهن خوانندگان چاپ کنید!! لطفا


ناشناس
| 1395/11/28 - 18:41 |     0     0     |
هنوز بررسی گزارشی که مربوط به مدیران بانک دی است ادامه دارد. البته گزارش تحقیق و تفحص از بانک دی نداشتیم اما بررسی کردیم و تخلفاتی درباره مدیران بانک به اثبات رسیده است.

ناشناس
| 1395/11/28 - 21:17 |     1     1     |
با سرمایه های مادی و معنوی خانواده شهدا رو میکشند بالا

ناشناس
| 1395/12/1 - 00:55 |     0     0    
پاسخ: ای بابا خانواده شهدا همه هستیشونو در راه خدا دادن و هیچی نگفتن حالا بگذارید چند صباحی هم اینها با اموال شهدا خوش باشند

ناشناس
| 1395/11/30 - 02:41 |     2     0     |
اوه اینهمه نظر
خداکنه همه بتونن دست به دست بدن و برای اقتصاد کشور کاری کنن

ناشناس
| 1395/11/30 - 16:37 |     1     2     |
نمیخواید این خبر مسخره و جوابیه مسخره تر از شو بردارید؟ کلافه شدیم بابا

ناشناس
| 1395/11/30 - 19:42 |     2     3     |
باید هرچه زودتر به امور بانک دی رسیدگی کنید

نا شناس
| 1395/12/1 - 12:24 |     2     1    
پاسخ: باید به این شهید نیوز که هر چیزیو منتشر می کنه رسیدگی بشه!

نوید
| 1395/12/1 - 15:48 |     2     1     |
بهتر نبود شهید نیوز جان اسم سایتتو میذاشتی زیراب زنی بانک دی و خلاص؟ چیه بابا همش شده دی دی

فدایی رهبر
| 1395/12/2 - 12:44 |     9     0     |
این روزا تو بانک کلا بحث شهید نیوزه !
من تازه این مطالب را خوندم
شما از ایثارگر می گویید و عزل یک عزیز ایثارگر در یک شرکت تابعه بانک
کمی به لایه اول بانک که تصمیم گیران بانک هستند معاونین و مدیران و دور و بر این آقای بقول شما خود مدیرعامل خوانده نگاه کنید چند نفر ایثارگر هستند ؟
این تیم کاملا ضد ایثارگر است
آقا اصلا این سرپرست اینکاره نیست و این پست را برای اولین بار تجربه میکند و نمی تواند در حد مدیرعامل تصمیم درست بگیرد
این آقا نهایت در حد ریس شعبه است
در بازرسیها از شعبه یک بار شما حضور داشته باشید ببینید تفکرات و کلاس این آقا نهایتا در حد یک رییس شعبه است
از اینکه به جامعه ایثارگر حساس هستید سپاسگذارم

ناشناس
| 1395/12/2 - 16:30 |     0     1     |
نمیخواید اینارو بردارید ادمک هر روز میاد توسایتتون حس میکنه یه ساله به روز نشده خب

ناشناس
| 1395/12/2 - 16:38 |     0     0     |
باید قانونی عمل کرد

هموطن
| 1395/12/12 - 14:39 |     1     0     |
بانک دی که حسابی خورده ومیخوره،بنیاد و بالاترازبنیادم خبردارن و براشون مهم نیست،آدم فاسد در بانک دی فراوانه،هرنوع فسادی
........ بانک و هیات مدیره .....  وبسیاری ازمدیران قبلی وفعلی،ازجنایتکاران جنگی هم بدتر و وقیحترند.
نیروهایی که ازاطرافیانشون استخدام کردن هرروز به هرطریقی که بتوانند باحمایت کامل و قوی همان مدیران فاسد، خون به دل فرزندان شهید شاغل درآنجا میکنند تاخسته شوند و بروند و عملکرد کلی مجموعه نیز در راستای تخریب زیربنایی بانک می باشد. 
همه مدارک و شواهد در مراجع مربوطه موجوده اما چون حق السکوت ها پرداخت شده همه خفه شدن.منتظر ....... و ...... خانواده ایثارگران باشید.

شهیدنیوز نظرو حذف نکن اگر غیرتی باقی مونده....نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
آدرس وب:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
   تلنگر  
  آقایان مسئول! برای این واردات یقه پاره کنید/ ۳۷ درصد اقلام وارداتی از آمریکا شامل کالاهای مصرفی نظیر رژلب و کود حیوانی+ نمودار

  همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم

  شبکه عنکبوتی تونل‌سازان در سوریه بالاخره به بن‌بست رسید

  فرزند جانبازی که رو پای خود ایستاد

  دلنوشته ای به شهید فدایی حضرت زهرا(س)

  فرزند جانبازی که با شهادت از میان ما پر گشود

  «توبه نامه 62 بندی» دانش آموز شهید، سرلوحه جویندگان حق

  محمد مهدی همت و یک عکس تاریخی

  هیچ لکه ایی بر گردن شهید نمی نشیند جز لکه ایی از جنس ماه

  فوتوتیتر/ خدا می‌داند که راه و رسم شهادت کور شدنی نیست

  عاشقانه‌های یک همسر جانباز اعصاب و روان

  شرط شهید شدن از نظر حاج قاسم

  فوتوتیتر/ اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است

  ظهور محقق نمی شود مگر با بارها آزمایش

  به همین سادگی و صراحت

  ثواب مرگ بر آمریکا کمتر از صلوات نیست

  دعایمان کن

  عکس/ هم عهدی با 3نسل پیش

  سعی کنید قرآن انیس و مونستان باشد

  فوتوتیتر/ سخن امام خمینی (ره) درباره عدم وابستگی به شرق و غرب

 
 
   پربحث ترین مطالب  
  رهبر انقلاب: رئیس جمهور آمریکا حرف‌های سخیف و سبکی زد/ از طرف ملت ایران می‌گویم آقای ترامپ شما غلط می‌کنید
26 نظر (فعال: 26 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   کمیسیون ماده16، مدافع حقوق ایثارگران
26 نظر (فعال: 16 ، در صف انتشار: 1، غیر قابل انتشار: 9)
  مسئولان در برخورد با توهین کنندگان به خانواده شهدا تسامح را کنار بگذارند
20 نظر (فعال: 14 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 6)
   همانطور که انرژی هسته ای را دادند، می خواهند موشک ها را هم بدهند/ ۲۰ بار وصیت نامه نوشتم و الان هم در خطر هستم
11 نظر (فعال: 11 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
  رهبر انقلاب با دو خانواده شهدای نیروی انتظامی دیدار کردند
11 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
   برجام از اول هم مطلوب ملت ما نبود/ مقامات آمریکایی بارها به دنبال حمله به ایران بودند
11 نظر (فعال: 9 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
  پیام های ترورِ صالح الصماد
9 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 1)
   سرانجام سه مطالبه مهم رهبر انقلاب از صنعت نشر و کتاب چه شد؟
10 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 2)
  کشورهای آسیایی باید هر چه بیشتر با یکدیگر همکاری کنند
8 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 0)
   اشغال فلسطین بزرگ‌ترین تهدیدِ جهان اسلام است/ چراغ سبز آمریکا به رژیم صهیونیستی برای کشتار وحشیانه
18 نظر (فعال: 8 ، در صف انتشار: 0، غیر قابل انتشار: 10)
 
   اخبار عربی  
  مدیرکل بنیاد کرمانشاه: اقتدار نظام، حاصل فداکاری ایثارگران است
   السلطات السعودیة تمتثل لقرار واشنطن فیما خصّ حظر السفر.
  للمرة الثانیة...فبرایر الماضی الأشد حرّاً على الإطلاق.
   حالتا زواج کل دقیقة فی هذا البلد العربی.
  ضمان هواتف آبل من 60 یوم الى سنة کاملة.
   روسیا تبحث مع اندونیسیا عقد لتورید غواصتی " فارشافیانکا"
  علماء اوکرانیون یبتکرون دواء للقضاء على السرطان.
   أبرز التطورات على الساحة السوریة 21/3/2017
  أغلى الماسة للبیع.
   الیابان تؤکد مشارکتها فی مناورات بحریة کبرى فی المحیط الهادئ.
  أفضل معلمة فی العالم ...کندیة.
   العثور على کنز فی نهر بالصین.
  الوکالة الدولیة للطاقة الذرّیّة تعلن عن زیادة کوریا الشنالیة لقدراتها النوویة بشکل نشط.
   تقنیة "لای_فای" بسرعة تفوق "وای_فای" ب 100 مرّة.
  حقائق صادمة عن شرب المیاه مع اللیمون.
   الهیئة الروسیة للتعاون الفدرالی لا تؤکد تسلیم الصین لمنظومات اس-400.
  7 علامات تدل على إصابتک بانهیار عصبی.
   دراسة تکشف أصح قلوب فی العالم.
  الجیش السوری یحبط هجوماً جدیداً للنصرة و فیلق الرحمن شرق دمشق.
   وزیر الطاقة اللبنانی للمیادین نت: لبنان لن یتراجع عن حقوقه النفطیة مهما کانت التهدیدات.
  بریطانیا تعلن عملیّة بدء الخروج من الإتحاد الاوروبی فی 29 آذار.
   الإمام الخامنئی یسمّی العام الإیرانی الجدید ب" الإقتصاد المقاوم...الإنتاج و فرص العمل."
  موقع والاه: الأسد یحاول تغییر قواعد اللعبة بمواجهة إسرائیل.
   هآرتس: قدرة المناورة الإسرائیلیة على الحدود مع لبنان و سوریا تتراجع.
  ماهی طائرة التجسس الصهیونیة 'سکای لارک' التی أسقطها الدفاع الجوی السوری فی ریف القنیطرة?
   قائد سرایا عاشوراء کاظم الجابری ل"العهد": الحسم النهائی لمعرکة الموصل بات وشیکاً جدّاً.
  الجیش السوری یسقط طائرة استطلاع إسرائیلیة فوق القنیطرة.
   الأف بی آی تؤکّد رسمیّاً التحقیق فی التدخّل المزعوم لروسیا فی الإنتخابات الامیرکیة.
  15 شهیداً على الأقل بانفجار سیارة مفخّخة فی بغداد.
   ترامب یلتقی العبادی: کان علینا ألّا ننسحب من العراق.
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© شهیدخبر 1390
info@shahidnews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار