نسخه تلکس شهيد خبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com
:: واكنش تند فعالان عراقي به اهانت سعودي‌ها.. امارات وارد خط بحران شد شنبه، 14 تیر 1399 - 19:40
شهيد خبر: واكنش‌هاي خشمگينانه به اهانت روزنامه سعودي "الشرق الاوسط" به آيت‌الله سيستاني، مرجعيت عالي‌قدر ديني در عراق همچنان ادامه دارد. عراقي‌ها بيش از 8 هشتگ در واكنش به اهانت روزنامه سعودي راه‌اندازي كردند كه 4 هشتگ آن در عراق ترند شد.

:: شمخاني: ترور شهيد سليماني بزرگترين هديه آمريكا به تروريسم تكفيري بود شنبه، 14 تیر 1399 - 19:35
شهيد خبر: نماينده مقام معظم رهبري و دبير شوراي عالي امنيت ملي گفت: ترور شهيد سليماني بزرگترين هديه آمريكا به تروريسم تكفيري و حاميانش بود.

:: آشتي فلسطيني ها؛ استراتژي واحد يا تاكتيك مرحله اي شنبه، 14 تیر 1399 - 19:30
شهيد خبر: به رغم برگزاري كنفرانس مطبوعاتي مشترك جبريل رجوب، عضو كميته مركزي جنبش فتح و صالح عاروري، عضو ارشد دفتر سياسي حماس براي آغاز مرحله جديدي از مناسبات با هدف مقابله با اجراي طرح الحاق كرانه باختري به فلسطين اشغالي، اما برخي از فلسطيني ها نسبت به توافق فتح و حماس براي عبور از اختلافات به ديده ترديد مي نگرند.

:: آقاي خوئيني‌ها! حداقل نصف عمر انقلاب در دست دولت‌هاي هم‌فكر شما بوده است شنبه، 14 تیر 1399 - 19:25
شهيد خبر: مجمع نمايندگان طلاب و فضلاي حوزه علميه قم در بيانيه‌اي خطاب به موسوي خوئيني‌ها تصريح كرد: آيا فراموش كرديد كه حداقل نصف عمر چهل ساله انقلاب در دست دولت هاي هم فكر شما بوده است؟

:: عمليات موفق نجباء در دستگيري تروريست‌هاي بغداد شنبه، 14 تیر 1399 - 19:20
شهيد خبر: رزمندگان جنبش مقاومت اسلامي عراق(نجباء) در جريان عملياتي در شمال بغداد، موفق به دستگيري تعدادي از عناصر متهم به اقدامات تروريستي شدند.

:: مي‌خواستند دمشق بقيع شود، كربلا شد شنبه، 14 تیر 1399 - 19:10
شهيد خبر: دشمن مي‌خواست شام، دمشق و حرم اهل‌بيت در اين سرزمين را تبديل به بقيع دوم كند؛ يك تل خاكي نشان ما بدهد و بگويد اين مقام حضرت زينب است. اينجا بود كه ولي‌امر مسلمين احساس خطر كرد و دستور داد كه...

:: نبرد ناتمام سپاه پاسداران در منطقه «مهران» شنبه، 14 تیر 1399 - 19:05
شهيد خبر: در پنجمين روز عمليات كربلاي۱ در منطقه مهران، به علت ناكافي بودن شناسايي و آشنا نبودن كامل نيروها به منطقه نبرد ناتمام ماند.

:: ناگفته‌‎هاي راوي حاج احمد متوسليان از خاطرات جنگ شنبه، 14 تیر 1399 - 19:00
شهيد خبر: اطلاعات و اسرار پراهميتي از عمليات‌هاي آينده به‌ويژه سلسله نبردهاي كربلا ۱ تا ۱۲ در سينه دارم ممكن است در حالتي كه به هوش نيستم و عنان اختيار عقل و زبانم در دستم نيست اطلاعات ذي‌قيمتي را سهوي لو دهم لذا من را بي‌حس كنيد و تركش را در آوريد!

:: ۱۴تير در جنگ چگونه گذشت؟ شنبه، 14 تیر 1399 - 18:55
شهيد خبر: ۱۴ تير ۱۳۹۹ هجري شمسي برابر با ۱۲ ذي القعده ۱۴۴۱ هجري قمري و ۴ جولاي ۲۰۲۰ ميلادي است. مروري مي كنيم بر حوادت مهم دفاع مقدس در اين روز.

:: ده‌ها ديپلمات آمريكايي عربستان را ترك مي‌كنند شنبه، 14 تیر 1399 - 18:50
شهيد خبر: يك رسانه آمريكايي گزارش داده ده‌ها ديپلمات آمريكا به همراه خانواده‌هايشان به دليل گسترش شيوع كرونا در عربستان سعودي قصد دارند اين كشور را ترك كنند.

:: نامه خوئيني‌ها آغاز "فتنه جديد" است شنبه، 14 تیر 1399 - 18:40
شهيد خبر: حجت الاسلام والمسلمين رفعتي نائيني با بيان اينكه امثال آقاي موسوي خوئيني‌ها و همراهانش بار مسؤوليت و مشكلات را به گردن نهادهاي عالي نظام مي‌اندازند تا مقصر را كس ديگري جلوه دهند، خاطرنشان كرد: نامه نگاري آقاي موسوي خوئيني‌ها يك نوع حركت براندازانه است؛ اين مسأله آغاز فتنه‌اي همچون فتنه ۸۸ قلمداد مي‌شود، با اين تفاوت كه رمز حركت و فتنه ۸۸ كليد واژه «تقلب» بود و رمز فتنه جديد همين نامه‌نگاري آقاي موسوي خوئيني‌ها است.

:: اعتراض عامل اصلي تحريم انتخابات به "تثبيت قيمت‌ها" شنبه، 14 تیر 1399 - 18:30
شهيد خبر: محمدرضا عارف كه عامل اصلي تحريم انتخابات مجلس يازدهم و كاهش مشاركت مردم است به تازگي در اظهاراتي به طرح مجلس هفتم براي "تثبيت قيمت‌ها" نيز اعتراض كرده است.

:: نامه خوئيني‌ها، چكيده نامه منتظري در دهه ۶۰ است شنبه، 14 تیر 1399 - 18:25
شهيد خبر: نامه سرگشاده موسوي خوئيني‌ها به رهبر معظم انقلاب طي روزهاي گذشته از سوي اصولگرايان، اصلاح‌طلبان و ديگر طيف‌هاي سياسي و اجتماعي و به ويژه پژوهشگران حوزه تاريخ معاصر، واكنش‌هاي گسترده‌اي را در پي داشت.

:: سفارش‌هاي مهم به شيعيان در نامه امام رضا(ع) به حضرت عبدالعظيم(ع) شنبه، 14 تیر 1399 - 18:20
شهيد خبر: اي عبدالعظيم! سلام گرم مرا به دوستدارانم برسان و به آنان بگو: در دلهاي خويش براي شيطان راهي نگشايند و آنان را به راستگويي در گفتار و اداي امانت و سكوت پرمعنا و ترك درگيري فراخوان.

:: بزك‌كنندگان برجام مي‌گويند مبناي مذاكره اعتماد نيست شنبه، 14 تیر 1399 - 18:10
شهيد خبر: همكار نشريات زنجيره‌اي برخلاف منطق برجامي اين طيف مبني بر اعتماد و خوش‌بيني به آمريكا مي‌گويد؛ مذاكره با آمريكا، ربطي به اعتماد ندارد.

:: استعفاي رسانه‌اي رئيس و نايب رئيس نشانه بحران‌زدگي شوراي اصلاح‌طلبان شنبه، 14 تیر 1399 - 18:05
شهيد خبر: عضو شوراي سياستگذاري اصلاح‌طلبان در واكنش به استعفاي محمدرضا عارف از رياست اين شورا گفت استعفاي او مشكوك است.

:: شرمندگي روزنامه حامي دولت از دروغ «تقصير دولت قبل است» شنبه، 14 تیر 1399 - 18:00
شهيد خبر: يك روزنامه حامي دولت از اينكه دولت روحاني به جاي پاسخگويي، مسئوليت‌ها را گردن دولتي مي‌اندازد كه هفت سال قبل تمام شده، انتقاد كرد.

:: تاكيد رهبر انقلاب بر مسئله تفكر درباره زنان شنبه، 14 تیر 1399 - 17:55
شهيد خبر: حساب توئيتري ريحانه منتسب به دفتر رهبر معظم انقلاب نوشت: رهبر انقلاب: اگر مي‌خواهيم درباره‌ مسئله‌ زن درست فكر و حركت كنيم و دچار خطا نشويم، بايد ذهنمان را از حرف‌هاي كليشه‌ايِ فراورده‌ي غربي‌ها بكلّي خالي كنيم. غربي‌ها نسبت به مسئله‌ زن، بد فهميدند و عمل كردند و همان فهم غلط و عمل مهلك خودشان را به‌صورت سكّه‌ رايج در دنيا مطرح كردند.

:: وضعيت هيأت‌ها در ماه محرم چگونه خواهد بود؟ شنبه، 14 تیر 1399 - 17:45
شهيد خبر: معاون سازمان تبليغات اسلامي با بيان تدابير جلوگيري از تعطيلي هيئات مذهبي در شرايط كرونايي گفت: ما تلاش داريم تا امسال هيأت‌هاي خانگي و مجازي را جدي گرفته و اگر در شهري وضعيت سفيد بود، هيأت را به شكل عادي خود برقرار كنيم.

:: واكنش همسر يكي از ديپلمات‌هاي ربوده‌شده در لبنان به حواشي در فضاي مجازي شنبه، 14 تیر 1399 - 17:42
شهيد خبر: مريم مجتهدزاده همسر «سيد محسن موسوي» به برخي حواشي در خصوص سالگرد ربوده شدن چهار ديپلمات ربوده شده واكنش نشان داد.

:: حزب ‌اللهي‌ها مراقب باشند! شنبه، 14 تیر 1399 - 17:40
شهيد خبر: رهبرانقلاب سالها پيش در پيامي كوتاه به جنبش عدالتخواهي آنها را به دو شاخص مهم توجه داده بودند: « اول بصيرت و دوم صبر.» همان نكاتي كه حالا بعد از 12 سال، بار ديگر آن را تكرار كرده اند.

:: هدف اردوغان از يكپارچه‌سازي مناطق اشغالي شمال غرب سوريه چيست؟ شنبه، 14 تیر 1399 - 17:35
شهيد خبر: تركيه و گروهك تروريستي «هيات تحرير الشام» با حذف مخالفان خود به دنبال يكپارچه كردن مناطق اشغالي شمال غرب سوريه هستند.

:: پنتاگون به دنبال نيروهاي وفادار به ترامپ شنبه، 14 تیر 1399 - 17:30
شهيد خبر: يك مجله آمريكايي به نقل از منابعي كه نامي از آنها ذكر نشده، گفته كاخ سفيد قصد دارد با نيروهايي كه در پنتاگون به اندازه كافي به رئيس‌جمهور آمريكا وفادار نيستند، مصاحبه‌اي انجام دهد.

:: سهرابي: براي رسيدن به سينماي انقلاب بايد انحصار را بشكنيم شنبه، 14 تیر 1399 - 17:20
شهيد خبر: سهرابي:ما نيازمند طراحي سيستماتيك براي هدايت سينماي كشور به سمت جريان ارزشي هستيم و بايد براي رسيدن به نقطه مطلوب در سينماي انقلابي يك سري ساختارها در سينما را از اساس تغيير دهيم.

:: نظر حاج قاسم سليماني درباره حاج احمد چه بود؟ شنبه، 14 تیر 1399 - 17:10
شهيد خبر: يكي از بزرگواراني كه قبل از جنگ ۳۳ روزه بوده مي گفت از سيد حسن نصرالله پرسيده ايم و ايشان گفته اند هيچ خبر موثقي مبني بر زنده بودن حاج احمد به دست نرسيده.

:: آشنايي با آقانعمتِ فاطميون و ثريا خانمِ هميشه‌همراه شنبه، 14 تیر 1399 - 17:05
شهيد خبر: بگذاريد بلافاصله پرانتز ديگري باز كنم و اين را هم بگويم كه درك مي‌كنم كار نويسنده‌ها براي گفتن و نوشتن از شهداي غيرايراني بسيار دشوار و پر از مانع و دست‌انداز است.

:: عمليات موفق نجباء در دستگيري تروريست‌هاي بغداد شنبه، 14 تیر 1399 - 17:01
شهيد خبر: رزمندگان جنبش مقاومت اسلامي عراق(نجباء) در جريان عملياتي در شمال بغداد، موفق به دستگيري تعدادي از عناصر متهم به اقدامات تروريستي شدند.

:: اقدامات خصمانه آمريكا عليه «حشد شعبي» عراق شنبه، 14 تیر 1399 - 16:25
شهيد خبر: اقدامات خصمانه ايالات متحده آمريكا عليه مقاومت عراق نشان مي‌دهد كه ضرورت اخراج تروريست‌هاي آمريكايي از خاك اين كشور بر اساس مصوبه رسمي پارلمان، امروز بيش از هر زمان ديگري احساس مي‌شود.

:: تبيين عقلاني امامت توسط امام رضا(ع) شنبه، 14 تیر 1399 - 16:20
شهيد خبر: يك كارشناس تاريخ اسلام گفت: تا قبل از امام رضا (ع) عمدتاً با ادله نقلي مباحث امامت، تبيين مي شد، ولي حضرت علي بن موسي الرضا (ع) عمدتاً با دلايل عقلي بحث امامت و ولايت را طرح مي كنند.

:: آيا چين بزرگ‌ترين تأمين‌كننده سلاح و جنگ‌افزارهاي ايران خواهد شد شنبه، 14 تیر 1399 - 16:15
شهيد خبر: يك انديشكده آمريكايي معتقد است در حالي كه چين احتمالا به تأمين‌كننده اصلي سلاح ايران تبديل خواهد شد اما اين كشور رقباي ايران در خاورميانه را ناديده نخواهد گرفت.

صفحه بعد