نسخه تلکس شهيد خبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com
:: روايتي از اخلاص و مهرباني فرمانده فاطميون پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 22:00
شهيد خبر: مصطفي نجيب مي‌گويد: گاهي «ابوحامد» خوردن ناهار و شام را فراموش مي‌كرد. اگر سر پخش غذا مي‌رسيد، با شوخي و خنده مي‌نشست همان خورشي را كه بين بچه‌ها به خورش وحشت معروف بود، مي‌خورد.

:: افتتاح اولين پايگاه نظامي سپاه در ۲۰ كيلومتري خاك آمريكا پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 21:50
شهيد خبر: تاكنون ايران به علت داشتن موشك هاي دوربرد قدرتمند و دقيق و گروه هاي بزرگ همسو نظامي همانند حزب الله لبنان، حماس، الحشد شعبي عراق، انصارالله يمن و... به عنوان كشور صاحب دو دست بلند نظامي محسوب مي‌شد

:: دست‌نوشته منتشر نشده حاج قاسم خطاب به بسيجيان پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 21:40
شهيد خبر: به مناسبت سالروز تشكيل بسيج مستضعفان متن نامه شهيد حاج قاسم سليماني خطاب به بسيجيان در سال ۱۳۹۴ منتشر شد.

:: حضرت معصومه(س) از زبان علما و بزرگان پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 21:30
شهيد خبر: براي خدا حرمي است و آن مكه است و براي رسول خدا حرمي است و آن مدينه است و براي اميرمؤمنان حرمي است و آن كوفه است و براي ما حرمي است و آن قم است و زني از فرزندان من در آنجا دفن مي‌شود كه نامش فاطمه است.

:: مارادوناي ايران چگونه شهيد شد؟ پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 21:20
شهيد خبر: مهدي ۱۵ گل براي تيم ملي جوانان زد و كاپيتان تيم ملي جوانان بود. يكي از گل هاي به ياد ماندني او در بازي ايران و كره ‌جنوبي زده شد. او به دليل تكنيك بازي و شكل ظاهري اش، خود را با مارادونا قياس مي كرد.

:: اين پايگاه بسيج، ضربان‌ يك بيمارستان شد پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 21:10
شهيد خبر: روايت خبرنگار فارس از چند دقيقه هم‌نشيني با بسيجي‌هاي بيمارستان «هاجر» شهركرد و بازديد از پايگاه بسيج اين بيمارستان را مي‌بينيد.

:: جسارت جديد معاون روحاني به ساحت امام راحل پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 21:00
شهيد خبر: عيسي كلانتري (معاون حسن روحاني) به شكل رسمي، علني و به صراحت به حضرت امام اهانت كرده و ايشان را فرزند آمريكا خطاب كرده است!

:: روحاني: طراحان تحريم عليه ملت ايران به زباله‌دان رفتند پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 20:50
شهيد خبر: رئيس جمهور با بيان اينكه طراحان فشار و تحريم عليه ملت ايران به زباله‌دان رفتند و مقاومت و ايستادگي منجر به شكست مفتضحانه آنان شده است گفت: ايران پيشرفته متعلق به منطقه و جهان است.

:: رئيس امارات: توافق با اسرائيل سبب رفاه در منطقه مي‌شود پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 20:40
شهيد خبر: رئيس امارات عربي متحده با حمايت از توافق سازش با رژيم صهيونيستي آن را به نفع ملت‌هاي منطقه خواند.

:: رژيم صهيونيستي بيش از 80 فلسطيني را از قدس اخراج مي‌كند پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 20:30
شهيد خبر: دادگاه مركزي رژيم صهيونيستي در قدس اشغالي اعلام كرد كه بايد هشتاد و هفت نفر از ساكنان فلسطيني منطقه بطن الهوي از اين منطقه اخراج شوند.

:: يك تيپ متحد ائتلاف سعودي، به ارتش يمن پيوست پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 20:20
شهيد خبر: تيپ ششم گارد مرزي تحت فرمان دولت مستعفي يمن با تمرد از دستور ائتلاف سعودي براي اعزام به جبهه مأرب براي مقابله با ارتش و كميته‌هاي مردمي، خود را به صنعاء رساند.

:: ادامه وحشي‌گري‌هاي آل سعود عليه شيعيان پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 20:10
شهيد خبر: منابع خبري از ادامه سياست‌هاي وحشيانه رژيم آل سعود عليه شيعيان عربستان در مناطق مختلف اين كشور و بازداشت غيرقانوني آنها خبر دادند.

:: چگونه يمني‌ها بن‌سلمان را به مويه كردن انداختند؟ پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 20:00
شهيد خبر: "محمد عبدالسلام‌" بي‌پرده‌ترين اظهارات را درخصوص تلاش‌هاي رژيم سعودي براي مظلوم‌نمايي و ايجاد اجماع جهاني عليه انصارالله يمن مطرح كرده و گفته است: "مويه كردن سعودي پس از هر پاسخ دردناك انصارالله همان چيزي است كه ما به دنبال آن هستيم و نشان مي‌دهد اين حملات موثر واقع شده استت."

:: نشست معارضان سوريه در مناطق تحت تسلط كردها پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 19:50
شهيد خبر: شمال شرق سوريه روز چهارشنبه (ديروز) ميزبان نشستي از ميان برخي معارضان داخلي و خارجي اين كشور بود.

:: شهادت دو مرزبانان ايراني پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 19:40
شهيد خبر: يكي از مرزبانان مرزباني استان كردستان و نيروي كلانتري چالشتر شهركرد به شهادت رسيدند.

:: "صادق المهدي" كه بود؟ پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 19:30
شهيد خبر: صادق المهدي، رئيس حزب "الامه" سودان و نخست‌وزير آخرين دولت منتخب قبل از كودتاي "عمر البشير" در سال 1989 بود، كه بامداد امروز در سن 84 سالگي بر اثر ابتلا به ويروس كرونا در امارات درگذشت.

:: اعتراف به شكست، بن‌سلمان را از باتلاق يمن نجات مي‌دهد پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 19:20
شهيد خبر: بر كسي پوشيده نيست كه وليعهد سعودي شخصيتي است با ذهنيت بدويِ غرق در تاريكي انتقام و عدم سازش و هيجان‌زده از ديدن آلام و مشكلات قربانيان، كه از همدردي با ضعفا اجتناب مي‌كند. در حالي‌كه در برابر قدرتمندهاي جهاني مطيع و فاقد كرامت و عزت انساني است.

:: يتيمان ترامپ و "شخصي سازي" روابط بين المللي پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 19:10
شهيد خبر: در دوران تيره و تاريك ترامپ كه رسماً رو به پايان است، و به لطف يتيمان ترامپ، تبعات آن همچنان ادامه دارد، همه چيز به روش ترامپ "شخصي سازي" شده است. از دين و روابط بين المللي گرفته تا تروريسم و جنگ و تجاوز و منافع ملي كشورها و ملت ها ، به گونه اي كه خطرناك ترين تصميمات در اين زمينه گرفته مي شود كه با يك نوشته يا يك تماس تلفني، زندگي ميليون ها نفر را تحت تاثير قرار مي دهد.

:: «بن سلمان صهيونيست است» ترند شد پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 19:00
شهيد خبر: كاربران شبكه هاي اجتماعي در زير هشتگ "بن سلمان صهيونيست است"، تاكيد كردند كه سازش عربستان با اسراييلي ها زاييده امروز نيست؛ بلكه آنها در گذشته به صورت مخفيانه تماس هايي داشتند و امروزه براي تحقق منافع شيطاني و مشترك نتانياهو و بن سلمان، اين روابط علني گشت.

:: اردوغان از عفرين تا قره باغ؛ تغييرات جمعيتي ابزاري در دست اشغالگران پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 18:50
شهيد خبر: يك سال پيش سوري ها از پافشاري تركيه براي اسكان خانواده هايي از ادلب در خانه هاي كردهاي عفرين شگفت زده شدند.

:: تبادل جاسوس صهيونيست با سه تاجر ايراني پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 18:40
شهيد خبر: يك فعال اقتصادي و دو شهروند ايراني كه به اتهامات واهي، در خارج از كشور بازداشت شده بودند، با يك جاسوس دو تابعيتي كه براي رژيم صهيونيستي فعاليت مي‌كرد، تبادل و آزاد شدند.

:: اسطوره‌اي كه حمايت از مظلومان را به لبخند رضايت ظالمان نفروخت پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 18:30
شهيد خبر: يك كاربر فضاي مجازي اظهارات مارادونا درباره فلسطين را طي توييتي منتشر كرد.

:: مقايسه جايگاه زن در ايران و اسرائيل پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 18:20
شهيد خبر: يك كاربر فضاي مجازي در خصوص خشونت عليه زنان طي توييتي نوشت: اسراييل جنايتكار به اجبار زنان و دخترانش را به سربازي مي فرسته وشعار نه به خشونت عليه زنان سرميده

:: خوشبيني دولت به بايدن با شعار «تعهد برابر تعهد»! پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 18:10
شهيد خبر: «جان كري» وزير خارجه دولت اوباما در روزهاي پاياني دولت تاكيد كرد كه «ما فعاليت هسته اي ايران را دچار محدوديت گسترده كرديم و حالا نوبت دولت بعدي است تا همين رويكرد را در حوزه موشكي و منطقه اي اجرا كند».

:: زيباكلام:چرا گراني مرغ را تقصير روحاني مي اندازيد!؟ پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 18:00
شهيد خبر: زيباكلام در يك اظهارنظر تكراري مدعي شده است كه رئيس جمهور اختيارات كافي نداشته و گراني مرغ و دلار و سكه و...ناشي از تصميم گيري در نهادهاي ديگري به غير از دولت است! و مردم به اشتباه انگشت اتهام را به سمت روحاني نشانه مي روند!

:: عصبانيت اصلاح طلبان از جاي خالي وكيل الدوله ها در مجلس پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 17:50
شهيد خبر: رسانه هاي اصلاح طلب مدعي هستند كه مجلس نبايد بر وظيفه خود مبني بر نظارت بر عملكرد دولت تمركز كند. اين رسانه ها به قاليباف خرده مي گيرند كه چرا در جايگاه نماينده مجلس بر كار دولت نظارت مي كني!؟

:: مذاكره بهانه‌اي براي فرار دولت از پاسخگويي است پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 17:40
شهيد خبر: طرح موضوع مذاكره، بهانه و راهي براي فرار از پاسخگويي در باره عملكرد منفي و غيرقابل دفاع دولت و سياست هاي ناكارآمد مديريتي دولتمردان است.

:: استاد مطالعات اسلامي كه جاسوس از آب درآمد! پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 17:30
شهيد خبر: يك كاربر فضاي مجازي در خصوص جاسوس صهيونيست‌ها طي توييتي نوشت: كايلي گيلبرت مور پرستوي صهيونيست با تابعيت انگليسي استراليايي پس از ازدواج با يك مأمور موساد و آموزش در اسرائيل تحت پوشش استاد مطالعات اسلام دانشگاه ملبورن براي جمع‌آوري اطلاعات درباره نهادهاي انقلابي و شناسايي شبكه انقلابيون بحريني به ايران سفر كرد و در تور اطلاعات سپاه گرفتار شد!

:: شكست محصول جديد موساد در برابر اطلاعات سپاه پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 17:20
شهيد خبر: يك كاربر فضاي مجازي در توييتر نوشت: اگر اسرائيلي‌ها چندين سريال سراسر دروغ و خيالي مانند تهران بسازند باز هم نمي‌توانند نقاط ضعف خود را در برابر اشراف و اقتدار اطلاعاتي جمهوري اسلامي در واقعيت بپوشانند.

:: نقش نيروهاي بسيجي در كنترل ناآرامي‌هاي اوايل انقلاب پنجشنبه، 6 آذر 1399 - 17:10
شهيد خبر: نقش بسيج در مهار بحران‌هاي سال‌هاي اوليه انقلاب بسيار پررنگ است. حجت‌الاسلام والمسلمين سالك در بخشي از كتاب خاطرات خود در اين باره مي‌گويد، ما با همكاري و طراحي شهيد خليفه‌سلطاني، جوان‌ها و مردم را در مسجد سيد دعوت مي‌كرديم و پس از سخنراني من، مرحوم خليفه‌سلطاني شروع به ثبت‌نام جوان‌ها در گردان‌هايي با عنوان بسيج مردمي مي‌نمود.

صفحه بعد