نسخه تلکس شهيدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com
:: روزشمار تحولات در خليج فارس دوشنبه، 31 تیر 1398 - 23:40
شهيدخبر: روند تحولات در خليج فارس همچنان با سرعت در حال طي شدن است و هر روز بايد منتظر اتفاق جديدي در اين منطقه بود؛ حوادثي كه البته تا كنون برخلاف خواست غربي‌ها و به ويژه آمريكا رقم خورده است.

:: تحليلگر آمريكايي: سازش با آمريكا سراشيبي سقوط است دوشنبه، 31 تیر 1398 - 23:30
شهيدخبر: يك تحليلگر برجسته آمريكايي اعتقاد دارد رهبران اروپايي بايد از رويكرد خود در تسليم محض دربرابر زورگويي‌ واشنگتن دست بكشند و توصيه كرد كه رويكرد مقاومت با وجود عهدشكني‌هاي غرب، مؤثرتر است چرا كه نتيجه مداخلات آمريكا كودتاهايي مانند ۲۸ مرداد بوده است.

:: جزئيات روند بازطراحي رآكتور اراك از زبان سخنگوي انرژي اتمي دوشنبه، 31 تیر 1398 - 23:20
شهيدخبر: سخنگوي سازمان انرژي اتمي ضمن بيان جزئياتي از روند بازطراحي رآكتور اراك گفت: ممكن است با وجود ساخت رآكتور جديد تصميمي مبني بر بازگشت به رآكتور قديمي ولو اينكه از نظر فني رآكتور جديد مفيدتر باشد، گرفته شود.

:: ابوظبي و تشكيل شبه‌نظاميان جديد در جنوب يمن دوشنبه، 31 تیر 1398 - 23:10
شهيدخبر: منابع يمني فاش كردند امارات شماري از جوانان ساكن جزيره‌اي در جنوب يمن را جهت آموزش نظامي و تشكيل شبه‌نظاميان وابسته به خود، به ابوظبي منتقل كرده است.

:: چه كسي رياست «ديدبان هسته‌اي» را بر عهده مي‌گيرد؟ دوشنبه، 31 تیر 1398 - 23:00
شهيدخبر: دو عضو ارشد آژانس اتمي كه يكي اهل روماني و ديگري اهل آرژانتين است، تلاش مي‌كنند تا به عنوان مديركل بعدي اين سازمان بين‌المللي انتخاب شوند.

:: حمايت واتيكان از بازگشت ثبات به سوريه دوشنبه، 31 تیر 1398 - 22:50
شهيدخبر: پاپ فرانسيس رهبر كاتوليك‌هاي جهان در نامه‌اي به رئيس‌جمهور سوريه بر حمايت از بازگشت ثبات به اين كشور و پايان جنگ تأكيد كرد.

:: افشاي جزئيات اسارت نظامي صهيونيست در نوار غزه دوشنبه، 31 تیر 1398 - 22:50
شهيدخبر: يكي از افسران صهيونيست به تشريح روزي پرداخت كه «هدار گولدن» از نظاميان اين رژيم در نوار غزه به اسارت حماس در آمد.

:: واكنش ترامپ به بازداشت جاسوسان سيا در ايران دوشنبه، 31 تیر 1398 - 22:30
شهيدخبر: رئيس‌جمهور آمريكا در واكنش به بازداشت تعدادي از جاسوس‌هاي اين كشور توسط وزارت اطلاعات جمهوري اسلامي ايران، همانطور كه انتظار مي‌رفت، اين شكست را انكار كرد.

:: ورود كاروان بزرگ نظامي آمريكا از عراق به سوريه دوشنبه، 31 تیر 1398 - 22:20
شهيدخبر: يك كاروان كمك‌هاي تسليحاتي و لجستيكي آمريكا اواخر هفته گذشته از عراق وارد سوريه شده تا آن را به دست نيروهاي كُرد برساند.

:: مستند شكار جاسوس‌ها امشب روي آنتن شبكه يك دوشنبه، 31 تیر 1398 - 22:10
شهيدخبر: مستند «شكار جاسوس‌ها» جديدترين ساخته شبكه پرس تي وي امشب از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.

:: جديدترين ادعاي داماد ترامپ عليه ايران دوشنبه، 31 تیر 1398 - 22:00
شهيدخبر: داماد و مشاور دونالد ترامپ رئيس جمهور آمريكا، ادعاهايي درباره ايران مطرح كرد.

:: پاسخ سپاه به مجلس درباره دوتابعيتي ها دوشنبه، 31 تیر 1398 - 21:51
شهيدخبر: سپاه پاسداران در نامه اي كتبي به مجلس شوراي اسلامي اعلام كرد مستند دوتابعيتي ها كه در صحن علني مجلس پخش شد، محرمانه نبوده است.

:: راهكار عراقچي براي مقابله با معامله قرن دوشنبه، 31 تیر 1398 - 21:50
شهيدخبر: معاون سياسي وزير خارجه ايران در ديدار نايب رئيس دفتر سياسي حماس بر ضرورت تشكيل ائتلافي از كشورهاي اسلامي براي اتخاذ موضع واحد در مقابله با معامله قرن و حمايت از آزادي فلسطين تاكيد كرد.

:: ۶ نفر از طرفداران شيخ زكزاكي به شهادت رسيدند دوشنبه، 31 تیر 1398 - 21:45
شهيدخبر: در جريان يورش نيروهاي پليس نيجريه به طرفداران شيخ ابراهيم زكزاكي دبيركل جنبش اسلامي نيجريه (IMN) در شهر ابوجا پايتخت اين كشور ۶ نفر شهيد شدند.

:: آمريكا از يك پايگاه نظامي خود در غرب عراق خارج شد دوشنبه، 31 تیر 1398 - 21:40
شهيدخبر: مقامات محلي در استان الانبار از خروج ناگهاني نيروهاي آمريكايي از پايگاه «الرطبه» در نزديكي مرز سوريه خبر دادند.

:: جانشين نيروي زميني ارتش: تهديدات لحظه‌اي رصد مي‌شود دوشنبه، 31 تیر 1398 - 21:30
شهيدخبر: جانشين فرمانده نيروي زميني ارتش با بيان اينكه زماني رويكردمان دفاع در مقابل دشمن بود اما امروز رويكرد تهاجمي داريم، گفت: ما به كسي تعرض نمي‌كنيم و هيچ سابقه تعرض هم نداريم ولي در قبال تعرض كسي را بدون جواب نمي‌گذاريم.

:: روايتي از بمباران شيميايي «روستاي زرده» با بمب‌هاي مدعيان حقوق‌بشر دوشنبه، 31 تیر 1398 - 21:25
شهيدخبر: روستاي زرده يكي از چند منطقه در استان كرمانشاه ست كه قرباني بمباران شيميايي شده و تنها در يك روز ۲۷۵ زن و مرد و كودك توسط بمب‌هايي كه صدام از كشورهاي مدعي حقوق بشر گرفته بود به شهادت رسيدند.

:: ضربه به پاشنه آشيل اروپا؛ تلاش بولتون براي كشاندن اروپا به جنگ با ايران دوشنبه، 31 تیر 1398 - 21:15
شهيدخبر: روزنامه "آبزرور" چاپ لندن در تحليلي به قلم "سيمون تزدال"، فاش كرد كه جان بولتون، مشاور امنيت ملي رئيس جمهور آمريكا، بر خلاف آنچه كه تظاهر مي كند چندان از توقيف نفتكش ايراني در تنگه جبل الطارق شگفت زده نشده است چرا كه او خود در اين عمليات دست داشته است و نويسنده اين مقاله، اين عمليات را تله بولتون براي به دام انداختن انگليس و همراه كردن اين كشور با خود عليه ايران مي داند.

:: ماجراي نامه سفيد پنتاگون و تهديد استراتژيك عليه آمريكا دوشنبه، 31 تیر 1398 - 21:10
شهيدخبر: اقدام بي محاباي دونالد ترامپ رييس جمهور آمريكا و افراط وي در خصوص استفاده از تحريم عليه كشورهاي مختلف جهان و از جمله اصرار بر تشديد تحريم ها عليه چين و روسيه حالا كار دست واشنگتن داده به طوري كه اين اقدام واشنگتن خرس روسي و اژدهاي زرد را به سوي تشكيل جبهه اي واحد براي مقابله با آمريكا و حتي اروپا سوق داده است.

:: سيلي شهيد «مهدي باكري» به‌صورت شيطان دوشنبه، 31 تیر 1398 - 21:05
شهيدخبر: هرچه همه رزمندگان فرياد زدند كه «چراغ را خاموش كن! خاموش كن!» توجهي نكرد، تا اين‌كه آمد و ۲۰ متري ما ايستاد و آن‌وقت چراغ‌هاي خود را خاموش كرد. من گفتم الان است كه «مهدي باكري» يك سيلي در گوش راننده آن بزند؛ اما آقا مهدي به زبان تركي به او گفت: «الله بنده سي... من فكر كردم نيروي ديده‌باني هستي و داري نوربالا مي‌زني كه عراقي‌ها ما را ببينند».

:: برنامه آنكارا براي حمله دوباره به نوار مرزي شمال سوريه دوشنبه، 31 تیر 1398 - 21:00
شهيدخبر: دولت تركيه شمار زياي از نيرو‌هاي نظامي خود را به همراه گروهك‌هاي تروريستي مورد حمايتش براي اشغال نوار مرزي تحت تصرف شبه نظاميان كُرد در شمال سوريه مستقر كرده است.

:: حزب‌الله و انصارالله اسرائيل را در تنگناي امنيتي قرار داده‌اند دوشنبه، 31 تیر 1398 - 20:50
شهيدخبر: منابع رسانه‌اي صهيونيستي طي روزهاي اخير به شكست اسرائيل در برابر حزب‌الله و انصارالله اذعان داشته‌ و معتقدند كه اين جنبش‌ها، رژيم بحران‌زده تل‌آويو را در يك معضل امنيتي و راهبردي قرار داده‌اند.

:: نگاه رسانه‌هاي خارجي فارسي‌زبان به دستگيري ۱۷ جاسوس سيا دوشنبه، 31 تیر 1398 - 20:40
شهيدخبر: بعد از يك ساعت از انتشار نشست خبري مديركل ضدجاسوسي وزارت اطلاعات، رسانه‌هاي فارسي‌زبان بيگانه در اقدامي نسبتاً هماهنگ خبر اين نشست را سانسور شده منتشر كردند.

:: قدرت پاسخ‌گويي به هر تهديدي را داريم دوشنبه، 31 تیر 1398 - 20:35
شهيدخبر: وزير دفاع با اشاره به راهزني دريايي انگليسي‌ها گفت: وقتي كشتي حامل نفت جمهوري اسلامي را به غلط توقيف مي‌كنند، بلافاصله با كار غير قانوني آن‌ها، در خليج فارس برخورد مي‌كنيم و اين يعني اراده و قدرت پاسخ‌گويي به هر تهديدي را داريم.

:: ربيعي: توقيف نفتكش انگليسي براي تامين امنيت تنگه هرمز بود دوشنبه، 31 تیر 1398 - 20:30
شهيدخبر: سخنگوي دولت گفت: توقيف نفتكش انگليسي در راستاي تامين امنيت تنگه هرمز و محيط زيست بود.

:: انگليس: ايران بايد فورا نفتكش توقيف شده را آزاد كند دوشنبه، 31 تیر 1398 - 20:20
شهيدخبر: سخنگوي دفتر نخست وزير انگليس مجددا از ايران خواست نفتكش توقيف شده اين كشور و خدمه آن را فورا آزاد كند.

:: امام جمعه بايد پدر معنوي همه باشد دوشنبه، 31 تیر 1398 - 20:15
شهيدخبر: نماينده ولي فقيه در استان آذربايجان شرقي در برنامه تلويزيوني جهان آرا به روايت چگونگي ارتباط خود با مردم پرداخت.

:: بايد نفتكش انگليسي را آزاد كنيم، وگرنه آمريكا سواستفاده مي‌كند! دوشنبه، 31 تیر 1398 - 20:10
شهيدخبر: طيف اصلاحات در هر شرايطي، وضعيت ايران را در موضع ضعف جا زده و دوگانه دروغين «جنگ-مذاكره» و «جنگ-ديپلماسي» را مطرح كرده و انفعال آمريكا و شركاي واشنگتن را نيز نقطه قوت جا مي زند.

:: هديه نماينده حماس به رهبر انقلاب دوشنبه، 31 تیر 1398 - 20:05
شهيدخبر: هيئت حماس تابلوي منقش به تصويري از مسجدالاقصي را به رهبر انقلاب اسلامي تقديم كردند.

:: سه‌قلوها چند ماه پس از شهادت پدرشان متولد شدند دوشنبه، 31 تیر 1398 - 20:00
شهيدخبر: حمله تروريستي اخير ما را به ياد واقعه ۳۰ تيرماه ۱۳۹۷ در پاسگاه روستاي مرزي دري از توابع مريوان انداخت كه در آن واقعه نيز ۱۱ تن از بسيجي‌ها و رزمندگان بومي منطقه به شهادت رسيدند.

صفحه بعد