Notice: Undefined index: barer in /home/shahidne/domains/shahidnews.com/public_html/conf.php on line 5
نسخه تلکس شهيدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com نسخه تلکس شهيدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com
:: معنى رحمان و رحيم بودن خداوند متعال چيست؟ سه شنبه، 22 آبان 1397 - 23:58
شهيدخبر: «رحمان» در همه جا در قرآن به صورت مطلق آمده است كه نشانه عموميت آن است، در حالى كه «رحيم» گاهى به صورت مقيد ذكر شده است.

:: موافقت عربستان با خروج برخي مجروحان از يمن سه شنبه، 22 آبان 1397 - 23:50
شهيدخبر: وزير خارجه انگليس پس از بازگشت از سفر به عربستان سعودي گفت كه ائتلاف سعودي موافقت كرده است برخي مجروحان يمني امكان خروج از يمن را داشته باشند.

:: قدرداني سران طوايف و ريش سفيدان از تلاش شبانه روزي مرزبانان سه شنبه، 22 آبان 1397 - 23:40
شهيدخبر: فرمانده نيروي انتظامي گفت: بحمدالله برادران اهل شيعه و سني و نيز فرماندهان مرزباني در كنار شما مرزنشينان هستند امروز مرزباني نگاه صرفا امنيتي به مرز ندارد و هدف رسيدن به آرامش است.

:: نتانياهو فرمانده اصلي ناتو عربي خواهد بود سه شنبه، 22 آبان 1397 - 23:30
شهيدخبر: روزنامه الجزايري «الشروق » روز سه شنبه در مقاله اي در خصوص طرح موسوم به ناتو عربي نوشت، هرچند كشورهاي عربي ادعا مي كنند هدف از ايجاد آن حفاظت از خود است اما حقيقت اين است كه فقط رژيم صهيونيستي از آن سود مي برد و بنيامين نتانياهو هم فرمانده اصلي آن خواهد بود.

:: كمك‌ گسترده انگليس و فرانسه به عربستان در جنگ يمن سه شنبه، 22 آبان 1397 - 23:20
شهيدخبر: توقف سوخت‌رساني آمريكا به جنگنده‌هاي ائتلاف سعودي در تجاوز به يمن هيچ ارزش نظامي ندارد بلكه اهداف ديگري را تأمين مي‌كند.

:: راه‌اندازي اتاق فكر يهوديان و مسلمانان در آلمان سه شنبه، 22 آبان 1397 - 23:10
شهيدخبر: مسئولان انجمن يهودي «ارنست لودويگ ارليش» آلمان به همراه مسئولان انجمن اسلامي «ابن‌سينا» ي اين كشور، در آينده‌اي نزديك اتاق فكر يهوديان و مسلمانان راه‌اندازي مي‌كنند.

:: تركيه بزودي به شمال سوريه حمله مي كند سه شنبه، 22 آبان 1397 - 23:00
شهيدخبر: ' عمر اوسي ' عضو كرد پارلمان سوريه هشدار داد، همه شاخص ها نشان مي دهد كه تركيه به زودي به شمال و شمال شرق سوريه حمله مي كند و آنچه در حال آماده شدن است، بسيار خطرناك خواهد بود.

:: سياستمدار عراقي درباره سردار سليماني و نفوذ ايران چه گفت؟ سه شنبه، 22 آبان 1397 - 22:50
شهيدخبر: شيخ 'همام حمودي' رئيس مجلس اعلاي اسلامي عراق در گفتگو با يك رسانه روسي به سئوالات مختلف از جمله در خصوص سردار قاسم سليماني فرمانده سپاه قدس و نفوذ ايران پاسخ داد.

:: احياي داعش با اسامي جديد در استراتژي جديد آمريكا سه شنبه، 22 آبان 1397 - 22:40
شهيدخبر: گروه تروريستي داعش كه همچنان از حمايت برخي كشورها از جمله آمريكا برخوردار است، تلاش دارد سازماندهي مجدد نيروهاي خود را تحت اسامي جديد در كشورهاي مختلف احيا كند.

:: جنگ كثيف يمن بايد متوقف شود سه شنبه، 22 آبان 1397 - 22:30
شهيدخبر: وزير خارجه فرانسه از جامعه جهاني خواست براي توقف جنگ در يمن كه شاهد وحشيانه‌‌ترين تجاوزات رژيم سعودي و امارات به اين كشور به ويژه الحديده است، فشار وارد كند.

:: تقدير نماينده آيت الله سيستاني از تيم رسانه‎اي پوشش اربعين حسيني سه شنبه، 22 آبان 1397 - 22:20
شهيدخبر: حجت الاسلام سيد احمد صافي نماينده آيت الله سيستاني از تيم رسانه اي پوشش زيارت اربعين حسيني تقدير كرد.

:: طلبه اي كه با مرگش به ۷ نفر حيات دوباره بخشيد سه شنبه، 22 آبان 1397 - 22:10
شهيدخبر: محمد سيلاني طلبه ۱۸ ساله اهل بردسير استان كرمان كه در حوزه علميه قم مشغول تحصيل بود، يك روز پس از بازگشت از زيارت اربعين و درحالي كه هنوز خستگي سفر زيارت اباعبدالله الحسين(ع) را بر تن داشت، بر اثر سانحه تصادف دچار مرگ مغزي مي‎شود كه با موافقت خانواده او اعضايش به هفت بيمار نيازمند اهدا شد.

:: الحديده جهنم ائتلاف عربي سه شنبه، 22 آبان 1397 - 22:00
شهيدخبر: ائتلاف عربي نيمي از مهلت داده شده براي سيطره بر الحديده را استفاده كردند و تنها هزينه سنگين انساني و نظامي براي آنها داشته است و نيروهاي انصارالله و ارتش يمن توانسته معادلات را برهم زند.

:: محاصره ۳۰۰۰ داعشي در مرز عراق- سوريه سه شنبه، 22 آبان 1397 - 21:50
شهيدخبر: منابع آگاه امنيتي و نظامي در عراق از محاصره سه هزار داعشي در مرز عراق – سوريه و حمله توپخانه اي ارتش به مواضع داعش در عمق سوريه خبر داد.

:: ماجراي درخواست ايجاد گردان خواهران براي اعزام به سوريه سه شنبه، 22 آبان 1397 - 21:45
شهيدخبر: سميه عسگري همسر شهيد مدافع حرم ابراهيم رشيد از ۶ سال زندگي مشتركش با او مي‌گويد.

:: عدم توانايي گنبد آهنين در رهگيري بسياري از موشك‎هاي فلسطيني سه شنبه، 22 آبان 1397 - 21:40
شهيدخبر: رسانه صهيونيستي مي‎گويند كه جنبش حماس هشدار داده در صورتي كه اسرائيل به حملات خود ادامه دهد اهداف بعدي موشك‌هاي مقاومت شهرهاي اشدود و بيرشوا خواهند بود.

:: نخستين سالگرد عروج شهيد خيرالله صمدي، شهيد مدافع حرم سه شنبه، 22 آبان 1397 - 21:35
شهيدخبر: نخستين سالگرد عروج شهيد خيرالله صمدي، شهيد مدافع حرم، روز پنجشنبه ۲۴ آبان ۹۷ در حسينيه اعظم زنجان برگزار مي شود.

:: قصه ناگفته پدر سه شنبه، 22 آبان 1397 - 21:30
شهيدخبر: به مناسبت سالروز شهادت سرلشكر شهيد حسن طهراني مقدم، بخش نوجوان پايگاه اطلاع‌رساني KHAMENEI.IR با سركار خانم زهرا طهراني‌مقدم دختر نوجوان اين شهيد عزيز به گفتگو نشسته است.

:: بالاخره يك روز اسرائيل را نابود مي كنيم سه شنبه، 22 آبان 1397 - 21:25
شهيدخبر: نماينده مردم كاشان در مجلس تصريح كرد: شب قبل از شهادت شهيد تهراني مقدم با مشت گره كرده به همكارانش گفت: ما بالاخره يك روز اسرائيل را نابود مي كنيم.

:: شهادت 8 يمني در حمله ائتلاف سعودي به الحديده سه شنبه، 22 آبان 1397 - 21:20


:: خزانه‌داري آمريكا چند فرد را به بهانه ارتباط با حزب‌الله تحريم كرد سه شنبه، 22 آبان 1397 - 21:15
شهيدخبر: وزارت خزانه‌داري آمريكا در بيانيه‌اي اعلام كرد يك نهاد و چند فرد را به بهانه ارتباط با حزب‌الله لبنان به فهرست تحريم‌ها اضافه كرده است.

:: لاريجاني: دشمنان سوريه وارد فاز فشارهاي سياسي شده اند سه شنبه، 22 آبان 1397 - 21:10
شهيدخبر: رئيس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه كشورهايي كه زماني دنبال اين بودند كه با عمليات نظامي استقامت سوريه را بشكنند امروز از لحاظ سياسي فشار وارد مي كنند، گفت: روال مذاكرات آستانه به خوبي پيش مي رود و اميدواريم آنچه به نفع ملت سوريه است، تحقق پيدا كند.

:: آمريكا با خروج از برجام همه قطعنامه شوراي امنيت را نقض كرده است سه شنبه، 22 آبان 1397 - 21:05
شهيدخبر: معاون سياسي وزارت امور خارجه گفت: آمريكا با اقدام يكجانبه و غيرقانوني خود در خروج از برجام هم قطعنامه شوراي امنيت را نقض كرده و هم ديگران را به نقض آن تشويق يا حتي مجبور مي كند.

:: آغاز آتش بس در غزه سه شنبه، 22 آبان 1397 - 21:00
شهيدخبر: گروه هاي مقاومت فلسطيني از آغاز آتش بس در نوار غزه خبر دادند و هشدار دادند مقاومت فلسطيني تا زماني كه دشمن متجاوز به آتش بس پايبند باشد، به آن پايبند خواهد بود.

:: كشته شدن چندي از مزدوران ائتلاف سعودي در عمليات ارتش يمن سه شنبه، 22 آبان 1397 - 20:50
شهيدخبر: ارتش يمن اعلام كرد كه در عملياتي منحصر به فرد توانسته است ده‌ها نفر از نيروهاي مزدور ائتلاف سعودي و اماراتي را از پاي درآورد.

:: هشدار دبيركل سازمان ملل درباره بروز فاجعه در يمن سه شنبه، 22 آبان 1397 - 20:45
شهيدخبر: دبيركل سازمان ملل متحد با اشاره به تشديد تجاوزات نظامي رژيم سعودي و امارات به بندر الحديده در ساحل غربي يمن، درباره وقوع يك فاجعه هشدار داد.

:: عصائب اهل الحق نيروي داوطلب به يمن خواهد فرستاد سه شنبه، 22 آبان 1397 - 20:40
شهيدخبر: جنبش عصائب اهل الحق در عراق اعلام كرد كه در صورت لزوم نيروي داوطلب به يمن خواهد فرستاد.

:: تازه‌ترين موضع ائتلاف الفتح درباره نامزد تصدي وزارت كشور عراق سه شنبه، 22 آبان 1397 - 20:35
شهيدخبر: يك عضو مطرح ائتلاف الفتح با بيان اينكه فالح الفياض همچنان نامزد اين ائتلاف براي تصدي وزارت كشور است، در عين حال از باز بودن باب مذاكرات براي توافق درباره معرفي نامزد اين پست خبر داد.

:: ورود دشمنان سوريه به فاز فشار‌هاي سياسي بعد از شكست در فاز نظامي سه شنبه، 22 آبان 1397 - 20:30
شهيدخبر: رئيس مجلس شوراي اسلامي گفت: در زمان جنگ سختي‌هايي براي دولت و مردم سوريه وجود داشت و امروز از لحاظ سياسي سختي‌هاي جديدي وجود دارد، اما همانطور كه مقاومت در زمان جنگ جواب داد، در اين مرحله نيز مقاومت نتيجه مي‌دهد.

:: قدرت بازدارندگي و دفاعي بالايي داريم سه شنبه، 22 آبان 1397 - 20:25
شهيدخبر: فرمانده نيروي انتظامي گفت: جمهوري اسلامي ايران از قدرت بازدارندگي و دفاعي بالايي برخوردار است به گونه‌اي كه قادر است، توطئه‌ها و تحركات دشمن را در منطقه و مرز‌ها رصد و بلافاصله با آن مقابله كند.

صفحه بعد