شهيدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com : 921 ديدار با خانواده‌هاي معظم شاهد و ايثارگر زنجاني در سال جاري
سه شنبه، 19 تیر 1397 - 07:07 کد خبر:204428
شهيدخبر: معاون تعاون بنياد زنجام اعلام كرد: طي 3 ماه ابتداي امسال 921 ديدار با خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر استان زنجان انجام شده است.

به گزارش شهيدخبر  معاون تعاون و امور اجتماعي بنياد استان زنجان گفت: طي 3 ماه ابتداي امسال، 2517 مورد ارتباط به ثبت رسيده و در واقع جامعه هدف ايثارگر از طريق اين دو مسير درخواست‌ها و اطلاعات درخواستي خود را پيگيري كرده‌اند.
سيدجمال‌الدين موسوي با اشاره به اينكه 2272 تماس تلفني با شماره 1616 به ثبت رسيده است، عنوان كرد: تلفن 1616 در راستاي پاسخ‌دهي سريع به درخواست‌ها و سوالات جامع هدف در نظر گرفته شده و تاكنون استقبال مناسبي از جامعه هدف براي اين نوع ارتباط‌گيري مشاهده شده است.
وي بيان كرد: 921 ديدار در قالب طرح سپاس با حضور مديركل، معاونان و كارشناسان بنياد استان زنجان و ساير مسئولان ارشد استاني طي ماه‌هاي فروردين، ارديبهشت و خرداد صورت گرفته است.
معاون تعاون و امور اجتماعي بنياد استان زنجان با اشاره به اينكه جامعه هدف جهت پيگيري امورات خود به صورت حضوري نيز با مديركل، معاونان و ساير كارشناسان ديدار مي‌كنند، اظهار كرد: 6541 مورد ديدار چهره به چهره طي 3 ماه نخست امسال به ثبت رسيده است كه طي آن خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر به صورت حضوري درخواست خود را پيگيري كرده اند./ايثار