شهيدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com : ديدار با خانواده هاي شهدا وظيفه مسئولان است
یکشنبه، 20 خرداد 1397 - 10:28 کد خبر:201137
شهيدخبر: استاندار مازندران گفت: ديدار با خانواده هاي شهدا وظيفه مسئولان است؛ زماني كه به ديدار خانواده هاي شهدا و ايثارگران مي رويم و پدران و مادران شهدا را زيارت مي كنيم و پاي صحبت هاي اين بزرگواران قرار مي گيريم از آنان روحيه مي گيريم.

 
 
به گزارش شهيدخبر محمد اسلامي استاندار مازندران به منظور تكريم و قدرشناسي از بازماندگان معزز شهدا به همراه هدايت مظلومي مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان و جمعي از مسئولين، عصر روز شنبه نوزدهم خردادماه در شهرستان ساري از پدر و مادر دو شهيد گرانقدر «سيد مرتضي و سيد اسدالله حسيني آزاد» و همچنين مادر شهيدان والامقام «جلال و مصطفي فتح الهي» عيادت كردند.
استاندار مازندران در اين ديدار گفت: خانواده شهيد بودن يك مدال افتخار است و خداوند اين نعمت را به خاندان معزز شهدا عطا كرده است.
اسلامي افزود: ديدار با خانواده هاي شهدا وظيفه مسئولان است؛ زماني كه به ديدار خانواده هاي شهدا و ايثارگران مي رويم و پدران و مادران شهدا را زيارت مي كنيم و پاي صحبت هاي اين بزرگواران قرار مي گيريم از ديدار با آنان روحيه مي گيريم.    
شهيد سيد مرتضي در شلمچه و شهيد سيد اسدا... حسيني آزاد در مهران و شهيدان مصطفي و جلال فتح الهي هر دو در شلمچه به درجه رفيع شهادت نائل آمدند.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران شامگاه شنبه 19 خرداد به همراه رييس بنياد ساري از بانوي جانباز «قايخلو» و نيز جانباز هفتاد درصد «حسين آملي» ديدار و عيادت كرد.
مظلومي در ديدار با جانباز 70 درصد آملي، مشكل تجهيزات پزشكي وي را مورد رسيدگي قرار داد./ايثار