شهيدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com : ديدار نماينده ولي فقيه در استان كرمانشاه با جانبازان زلزله زده
سه شنبه، 14 آذر 1396 - 13:00 کد خبر:181784
شهيدخبر: نماينده ولي فقيه در استان كرمانشاه با جانباز 70 درصد آسيب ديده در زلزله زده استان ديدار كرد.

شهيدخبر/شهيدنيوز: آيت الله مصطفي علما نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه كرمانشاه، با حضور در مهمان سراي زيتون مجموعه ايثار وابسته به بنياد با جانباز 70 در صد نخاعي اكبر محمدي كه در حادثه زلزله شهرستان سرپل ذهاب آسيب ديده بود ديدار كرد.
در اين ديدار كه حجت الاسلام  هادي عسگري مديركل و جمعي از مسئولين بنياد استان نيز حضور داشتند، آيت الله علما در سخناني به تجليل از رشادت ها و فداكاري هاي ايثارگران پرداخت و افزود: عزت، عظمت و اقتدار نظام حاصل ايثارگرهاي شهداي والامقام و جانبازان گرانقدر و خانواده هاي معظم آنان است.
امام جمعه كرمانشاه در ادامه ضمن ابراز همدردي با حادثه ديدگان در اين واقعه دردناك از تلاش ها و اقدامات به موقع و در خور تحسين بنياد استان كرمانشاه قدرداني كرده و اظهار داشت: در كنار بنياد ديگر دستگاه هاي اداري نيز بحمدالله پاي كار بوده و در اين زمينه حق مطلب را ادا كردند.
نماينده ولي فقيه در استان در بخش ديگري از سخنان خود  روحيه بسيجي وار شما جانبازان و ايثارگران عزيز باعث شده كه ما هم روحيه مضاعف بگيريم و با توان بيشتري به كار هايمان بپردازيم.
آيت الله علما با بيان اين نكته كه همسران جانبازان در خدمت به جانبازان عزيز از هيچ تلاشي فروگذار نبودند اضافه كرد: اجر شما همسران جانبازان كمتر خود جانبازان نيست و اجر و پاداش آن را خداي متعال و پيامبر اسلام (ص) به شما خواهد داد.
آيت الله علما با اشاره به فداكاري هاي ايثارگران و جانبازان گفت: اگر در طول هشت سال دفاع مقدس شما مدافعين انقلاب و كشور نبوديد، نظام و اسلام به خطر مي افتاد و اگر امروز دنيا از اسلام حساب مي برد بخاطر مجاهدت هاي شما عزيزان است.
در پايان اين ديدار، آيت الله علما از دو جانباز قطع نخاع به نام هاي اكبر محمدي و فوزيه زارعي حاضر در مجموعه بنياد كرمانشاه تجليل كرد./ايثار