شهيدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com : ديدار با خانواده شهدا افتخار بزرگي است
چهارشنبه، 18 مرداد 1396 - 14:01 کد خبر:167150
شهيدخبر(شهيدنيوز): استاندار سمنان بيان داشت: ديدار چهره مبارك خانواده هاي شهدا براي ما افتخاري بزرگ است و به همين دليل همواره از خداوند توفيق خدمت در راه ايثارگران را مسئلت مي كنيم.

شهيدخبر/شهيدنيوز:استاندار سمنان به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار به اتفاق حجت الاسلام حسن فريدون مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان با خانواده شهيد علي شكر اللهي ديدار و گفت و گو كرد.
استاندار سمنان در اين ديدار بيان داشت: ديدار چهره مبارك خانواده هاي شهدا براي ما افتخاري بزرگ است و به همين دليل همواره از خداوند توفيق خدمت در راه ايثارگران را مسئلت مي كنيم.
در پايان اين ديدار به رسم يادبود ، هر يك از مديران و مسئولان حاضر با اهداي هديه از بزرگواري و بردباري خانواده شهيد تقدير و تجليل كردند .
شهيد والامقام علي شكر اللهي ، متولد سال 1345 داراي مدرك تحصيلي كارشناسي ارشد علوم سياسي در تاريخ 29 آبان 62 طي عمليات والفجر 4 از ناحيه گوش و نخاع آسيب ديد و دچار 70 درصد مجروحيت شد . نامبرده پس ازسي سال تلاش و كوشش در عرصه هاي مختلف فرهنگي ، علمي ، جهادي و خبرنگاري و درگيري با درد و رنج ناشي از جراحتهاي دوران دفاع مقدس سر انجام در سال 93 در بيمارستان شهيد لبافي نژاد تهران جان به جان آفرين تسليم كرد و به خيل شهيدان پيوست./ايثار