شهيدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com : پاسخ بسيجيان و پاسداران به توهين‌هاي روحاني «سلام» است
پنجشنبه، 28 اردیبهشت 1396 - 13:15 کد خبر:156579
شهيدخبر(شهيدنيوز): عضو هيئت‌علمي دانشگاه گفت: اينجانب به اين نتيجه رسيدم كه در پاسخ به آقاي روحاني فقط بايد گفت «سلام » و اين مطابق دستورالعمل قرآن كريم است.

رضا صدرناصري عضو هيئت علمي دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري تسنيم، در واكنش به سخنان حسن روحاني در مشهدمقدس، گفت: اينجانب به عنوان يك بسيجي قديمي كه از اوايل تشكيل بسيج به فرمان امام(ره) افتخار حضور دارم و در دوران دفاع مقدس نيز در جنگ تحميلي حاضر شده‌ام و امروز نيز به عنوان معلم دانشگاه و يك استاد بسيجي دانشگاه سال‌هاست در حال خدمت به عنوان عضو هيئت علمي دانشگاه هستم، از اهانت‌ها و تهمت‌ها و فحاشي‌هاي آقاي روحاني به خيل عظيم بسيجيان و پاسداران شديدا آزرده شدم.

وي افزود: اينجانب به اين نتيجه رسيدم كه در پاسخ به آقاي روحاني فقط بايد گفت "سلام" و اين مطابق دستورالعمل قرآن كريم است كه فرموده «إِذَا خَاطَبَهُمُ الْجَاهِلُونَ قَالُوا سَلاَماً».

اين عضو هيئت‌علمي دانشگاه با بيان اينكه تقاضاي من از همه بسيجيان و پاسداران و همچنين فرماندهان آنان كه يادگاران 8 سال دوران دفاع مقدس و حافظان نواميس اين كشور هستند، اين است كه از هرگونه پاسخ در اين لحظات حياتي و شب‌هاي انتخابات خودداري كنند، گفت: به همين گفتن «سلام» اكتفا كنند و به فضل الهي مردم با راي خود پاسخ وي را خواهند داد.