شهيدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com : توهين بيشرمانه شبكه لندن نشين به مدافعان حرم حضرت زينب وخانواده هاي شهدا
جمعه، 18 فروردین 1396 - 12:35 کد خبر:150790
شهيدخبر(شهيدنيوز): شبكه لندن‌نشين من‌وتو در اقدامي اهانت‌آميز، اين بار توهين به شهداي مدافع حرم حضرت زينب(س) و خانواده‌هايشان را در دستور كار خود قرار داد و در يكي از برنامه‌هاي خود به آن پرداخت.با گزارش پايگاه خبري شهيدخبر؛ يكي از برنامه‌هاي شبكه من‌وتو در ايام نوروز با نشان دادن تصاويري از خانواده‌هاي معظم شهداي مدافع حرم، طي اقدامي وقيحانه اين شهيدان جان بر كف را عده‌اي «فريب خورده» خواند كه براي به دست آوردن پست و مقام دنيايي تن به اين كار داده‌اند و از روي كوتاه فكري‌شان براي به دست آوردن «هيچ»، به صحنه جنگ رفته‌اند.
آنها در ادامه با اشاره به مدافعان تيپ فاطميون كه اعضاي آن را مدافعان حرم اهل افغانستان تشكيل مي‌دهند سعي كردند به نوعي ديگر نيز به تخريب اين عزيزان بپردازند و با مطرح كردن اين تهمت كه آنها با وعده اقامت دائم به اين جنگ راهي مي‌شوند و بعد از كشته شدنشان نيز هيچ سراغي از خانواده‌هاي‌شان گرفته نمي‌شود حقد و كينه خود را علني ساختند، مطلبي كه دروغش آنقدر آشكار است كه نيازي به توضيح ندارد.
 
جالب اينكه افرادي كه بر روي اين تصاوير صحبت مي‌كردند تنها سعي در القاي تفكر خود به مخاطب را داشتند، تا جايي كه يكي از اين افراد حتي شروع به توهين كردن به كساني كه اين تفكرات را قبول ندارند نمود.
با همه اين جوسازي‌هايي كه نشأت گرفته از عصبانيت دشمنان از امنيت و ثبات ايران است، آنچه مسلم است اينكه مردم ايران و حتي اتاق فكر اين‌گونه شبكه‌هاي ماهواره‌اي به خوبي مي‌دانند كه مدافعان حرم براي چه نيتي پا به عرصه‌ نبرد با تروريست‌هاي تكفيري مي‌گذارند، جايي كه احتمال برگشت از آن تقريباً صفر است و تنها موردي كه اين اشتياق را توجيه مي‌كند چيزي نيست جز عشق به شهادت و اهل‌بيت و همچنين حفاظت از تماميت ارضي ايران اسلامي و پر واضح است كه هيچ عقل سليمي جان شيرين خود را با دريافت مبلغي هنگفت معاوضه نمي‌كند.
نكته‌اي كه حائز اهميت است به لطف خدا و مجاهدت‌هاي اين مدافعان نه تنها پاي تروريست‌هاي تكفيري به كشورمان باز نشده بلكه پس از سال‌ها جنايت و خون‌ريزي توسط گروه‌هايي مثل داعش، جبهه‌النصره و... در عراق و سوريه، امروزه شاهد پيروزي‌هاي پي‌درپي مردم و دولت اين كشورها نيز هستيم.
همه اينها در حالي است كه برعكس روز به روز شاهد عمليات‌هاي تروريستي بيشتري در اروپا هستيم، و حاميان گروه‌هاي تروريستي نتيجه حمايت‌هاي خود را مشاهده مي كنند و در تازه‌ترين اقدام در ايام نوروز نيز لندن، جايي كه اتفاقاً‌ محل استقرار شبكه من‌وتو است با انفجاري تروريستي به لرزه درآمد و عده‌اي از مردم بي‌گناه قرباني سياست‌هاي دولت‌مردانشان شدند تا شايد بلكه كاركنان اين شبكه و حاميان مالي‌شان بيش از پيش متوجه خطاي خود و چرايي حضور مدافعان حرم در صحنه نبرد با تروريست‌ها بشوند.
در پايان بايد در نظر داشته باشيم اينگونه شبكه‌هاي ماهواره‌اي فارسي‌زبان كه مجري اجراي سياست‌هاي حاميان مالي دولتي‌شانند با ظاهري فريبنده تنها در صدد خدشه‌ وارد كردن بر پيكر مردم جامعه و نظام جمهوري اسلامي ايران هستند.