شهيدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com : انقلاب اسلامي ايران مجموعه اي از آرمانها بود
پنجشنبه، 21 بهمن 1395 - 18:28 کد خبر:143508
شهيدخبر(شهيدنيوز): مديركل مددكاري و اموراجتماعي بنياد با اشاره به اينكه مساله انقلاب اسلامي مجموعه اي از آرمانها بود، گفت: اين آرمان ها در بين مردم در طول زمان و مكان تغيير نكرده است و حتي اگر شرايط و موقعيت تغيير كند، آرمانها تغيير نمي كند و ثابت مي ماند.

حجت الاسلام محمد حسن كاوياني راد چهارشنبه 20 بهمن 95 بعد ازاقامه نماز ظهر و عصر در نماز خانه ساختمان مركزي بنياد شهيد و امور ايثارگران در مراسمي به مناسبت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي گفت: امروز بحث مهم جامعه ما مسئله آرمان خواهي است كه يكي از دستاوردهاي نظام و انقلاب است كه به بركت وجود امام  خميني(ره) اين مسئله به مطالبه اي در بين مردم تبديل شد.

وي با اشاره به اينكه مساله انقلاب اسلامي مجموعه اي از آرمانها بود، گفت: اين آرمان ها در بين مردم در طول زمان و مكان تغيير نكرده است و حتي اگر شرايط و موقعيت تغيير كند، آرمانها تغيير نمي كند و ثابت مي ماند.

حجت الاسلام والمسلمين كاوياني در ادامه افزود: آرمان ظلم ستيزي و ساده زيستي و اقتصاد سالم جز آرمانهاي اساسي امام(ره) بود و نبايد بگذاريم اين آرمان ها تغيير كند.

مديركل مددكاري و امور اجتماعي بنياد با بيان اينكه حق شناسي، حق خواهي وحق طلبي يكي ديگر از آرمان هاي امام راحل بود اظهار داشت: هر زمان مردم براي احقاق حقشان ايستادند و تلاش كردند، نتيجه گرفتند و پيروز شدند و اين درست همان كاري بود كه حضرت امام(ره) انجام دادند.

وي در ادامه افزود: تكنيك گسترش مطالبه حق در جامعه ميراثي بود كه از اميرالمومنين(ع) به يادگار مانده است و امام خميني(ره) نيز با استفاده از همين تكنيك حق طلبي را در سطح جامعه بسط و گسترش داد.

حجت الاسلام والمسلمين كاوياني در ادامه تصريح كرد: امام خميني(ره) معتقد بود بهتر است مردم به جاي اينكه معطل سياستمداران و مسولين باشند، خودشان براي اعاده حق وارد صحنه شوند و حقشان را مطالبه كنند.

مدير كل مددكاري و اجتماعي بنياد شهيد و امور ايثارگران با اشاره به وصيت امام در رابطه با اعاده حق و ظلم ستيزي توسط خود مردم گفت: حق طلبي مطالبه اي عمومي است و اگر مي خواهيم دوام بياوريم بايد پاي چارچوب و آرمانهايمان بايستيم. 

وي در پايان اظهار داشت: جايگاه مردم براي احقاق حقشان حضور در راهپيمايي 22 بهمن است تا دشمن پي به اتحاد و قدرت اين ملت ببرد./ايثار