شهيدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com : كتاب شهيد علي سنجابي در دست نگارش است
چهارشنبه، 22 دی 1395 - 23:43 کد خبر:138039
شهيدخبر(شهيدنيوز): منصوره فتاحي كتابي درباره شهيد علي سنجابي را به سفارش بنياد حفظ آثار و ارزش‌هاي دفاع مقدس مي‌نويسد.

منصوره فتاحي، نويسنده در خصوص اثر در دست نگارش خود گفت: كتابي را براي كنگره بسيج شهداي كارگر در دست نگارش دارم. اين كتاب را به سفارش  بنياد حفظ آثار و ارزش‌هاي دفاع مقدس آماده مي‌كنم. قرار است در همايشي از شهداي شاخص بسيجي تجليل شود. در كتابم به شهيد علي سنجابي، شهيد كارگر مي پردازم. وي از شهداي كارگر و روستايي بود. هم اكنون شهيد علي سنجابي جزو شهداي شاخص كرمانشاه به شمار مي رود.

وي افزود: شهيد علي سنجابي، در كارخانه قند اسلام آباد غرب كار مي‌كرد و دو فرزند به نام هاي « نگين و جلال » داشت و هميشه مشغول خدمت بود. خيلي انسان بزرگوار، غيور و نترسي بود. وي در عمليات مرصاد كه منافقين از اسلام آباد هم رد مي شوند، به سمت كرمانشاه مي آيند تا خانواده اش را  در روستاي اركرازي نجات دهد.

اين نويسنده ادامه داد: همه شان را در جريان عمليات مرصاد به رگبار مي‌بندند و در آن شهيد علي سنجابي به همراه پدر، مادرش، همسرش و فرزندش و دو برادرانش شهيد مي شوند و تنها دخترش كه يك سال و نيم داشت، در ماشين مي افتد و نجات پيدا مي كند. مشغول نوشتن زندگينامه اين شهيد هستم و هرچه پيش مي روم خيلي با لذت بيشتري اين كتاب را مي‌نويسم./دفاع پرس