شهيدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com : تنها رهبري فرزانه انقلاب دل‌نگران تهاجم فرهنگي هستند
دوشنبه، 20 دی 1395 - 12:55 کد خبر:137722
شهيدخبر(شهيدنيوز): امام جمعه شهرستان نظرآباد گفت: متاسفانه در حال حاضر تنها مقام عظماي ولايت عمق فاجعه را درك فرموده و دل‌نگران تهاجم فرهنگي دشمن هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمين جعفر محسن‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نظرآباد اظهار داشت: طي سال‌هاي اخير رهبري عظيم‌الشان انقلاب اسلامي به طور مكرر و مرتب بر ضرورت هوشياري و بصيرت همه شهروندان نسبت به تهاجم فرهنگي دشمنان اسلام و انقلاب هشدار داده‌اند.

وي افزود: علت توجه و دل‌نگراني ايشان اين است كه دشمنان سرمايه‌گذاري بسيار زيادي براي منحرف كردن ذهن جوانان ما از راه شبيخون فرهنگي صرف كرده و حتي چندين برابر بودجه كل كشور ما در طول يك سال، صرف تهاجم فرهنگي و ترويج بي‌بندباري و بي‌عفتي از طريق ماهواره‌ها و سايت‌هاي غيراخلاقي و فضاي مجازي مي‌كنند.

امام جمعه شهرستان نظرآباد تصريح كرد: به همين دليل است كه مقام عظماي ولايت به طور مرتب در سال‌هاي اخير به لزوم بصيرت‌افزايي در ميان اقشار مختلف جامعه و به ويژه نسل جوان تاكيد فرموده و تاكيد دارند كه حتي يك لحظه نبايد نسبت به شبيخون دشمن غفلت كرد.

محسن‌زاده گفت: متاسفانه در حال حاضر تنها رهبري عزيز و فرزانه انقلاب است كه شرايط را به درستي و به طور كامل و آنهم از چند سال قبل درك فرموده و دل‌نگراني جدي نسبت به معضل تهاجم فرهنگي و ترويج بي‌بندباري و بي‌عفتي و بي‌حجابي از سوي دشمنان دارند.

وي بيان داشت: دشمن مي‌خواهد با ترويج بي‌بندباري و تشويق جوانان به بي‌حجابي و بي‌عفتي، كانون‌‌هاي اصلي جامعه ما از جمله خانواده را متلاشي كرده و از اين طريق، جوانان مومن و ولايي‌ ايران اسلامي را منحرف كند.

امام جمعه شهرستان نظرآباد افزود: به طور قطع جواني كه در دام اينگونه توطئه‌ها مي‌افتد، ديگر نمي‌تواند از اصول، ارزش‌ها، اعتقادات و باورهاي ديني و مذهبي و حتي ملي خود به درستي دفاع كرده و در برابر توطئه‌ها و دسيسه‌هاي دشمن خلع سلاح مي‌شود.

محسن‌زاده ادامه داد: در اين شرايط بايد نهادهاي متولي امور آموزشي، فرهنگي و همچنين رسانه‌ها، برنامه‌اي منسجم براي بصيرت‌افزايي جامعه را در دستور كار خود قرار داده و اجازه ندهند كه دشمن با صرف ميلياردها دلار به اهداف شوم خود دست پيدا كند.