شهيدخبر اخبار شهدا مدافعان حرم shahidnews.com : 27 شهيد روحاني مدافع حرم داريم
یکشنبه، 19 دی 1395 - 00:38 کد خبر:137532
شهيدخبر(شهيدنيوز): جانشين سازمان بسيج طلاب كشور در جمع طلاب بسيجي دشتستان از وجود 27 شهيد روحاني مدافع حرم در كشور خبر داد.

حجت الاسلام علي اكبر دارابكلايي در جمع طلاب بسيجي مدرسه علميه ۱۴ معصوم برازجان، گفت: ۱۰۰ شهيد روحاني مدافع حرم در جهان اسلام است كه جمهوري اسلامي با ۲۷ شهيد بيشترين شهيد روحاني مدافع حرم را دارد.

جانشين سازمان بسيج طلاب و روحانيون كشور با بيان اينكه يك طلبه موفق بايد بصير باشد، خاطر نشان كرد: در اوايل انقلاب يكي از علما در حمايت از ولايت فقيه كتاب نوشته ولي بعد گرفتار افراد منافق شد و عليه ولايت فقيه ۱۰۰۰ صفحه كتاب نوشت.

حجت الاسلام دارابكلايي با اشاره به اينكه امروز دشمن در همه ابعاد و ابزار براي مبارزه با انديشه انقلاب اسلامي آمده است، افزود: در قدرت نرم عده‌اي در دوران سازندگي در غرب آموزش روشنفكري ديدند كه در دوره دوم خرداد اعلام موجوديت كردند و رسماً در برخي برنامه‌هاي خود به امام و اسلام توهين مي‌كردند.

هادي سياسي ويژه كشوري با بيان اينكه دشمنان پشت مرزها خيمه زدند، اظهار كرد: فتنه ۸۸ اين‌قدر عميق است كه نياز دارد در سال‌هاي بعد از آن روشنگري و تبيين شود و مردم بدانند ريشه آن تنها در چند روز انتخابات نبوده است و اكنون هم در منطقه جنگ نيابتي به راه انداختند.

جانشين سازمان بسيج طلاب و روحانيون كشور گفت: هزينه‌هايي كه غرب براي به راه انداختن جنگ عليه سوريه، عراق و كشورهاي غرب آسيا داده به دليل اهميت اين كشورها نيست، بلكه براي خاموش كردن قدرت انقلاب اسلامي در غرب آسيا است.

وي افزود: ما نمي‌توانيم نسبت به تحولات منطقه بي تفاوت باشيم، الحمدلله توان انقلاب اسلامي از مرزها عبور كرده است و در چنين شرايطي در حوزه هاي علميه طلبه‌اي را نياز داريم كه به زبان‌هاي دنيا مسلط باشد.

حجت الاسلام دارابكلايي با اشاره بدعهدي آمريكا در قضيه برجام گفت: يك سال از برجام گذشت، كدام يك از تعهدات طرف مقابل اجرا شد؟ آن روز كه رهبري نسبت به بدعهدي آمريكا تذكر مي دادند مسؤولان گوش نمي‌كردند و الان رييس جمهور بعد از يك سال عنوان مي كند كه آمريكا پيمان‌شكن است، اين حرف را بايد سال پيش عنوان مي كرد./دفاع پرس